Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

JoeBar

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2018
Μηνύματα
46
Like
10
Πόντοι
0
Από αυτά που έχω διαβάσει στο νήμα η μόνη σίγουρη λύση είναι η Κατερίνα στα Δικαστήρια ... ποιά από αυτές είναι ??? Αν και η Κοπέλα από Μολδαβία θα είναι λύση ? ... δεν ξέρω ακούω προτάσεις ...
Η Κατερίνα μάλλον σταμάτησε
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Τελικα αυτη δεν ειναι στα Δικαστηρια αλλα στους Αγιους Αποστολους. Μου ειπε 50 ευρω, δεν εχω δοκιμασει ακομη.

Μηπως υπαρχει και αλλη που δεν ξερω και ειναι στα Δικαστηρια ή αυτη ειναι και μετακομισε;
 

JoeBar

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2018
Μηνύματα
46
Like
10
Πόντοι
0
Μηπως υπαρχει και αλλη που δεν ξερω και ειναι στα Δικαστηρια ή αυτη ειναι και μετακομισε;
Ναι αυτη στα δικαστήρια ειναι αλλη η οποια την τελευτεα φορα που πηρα τηλ μου ειπε οτι μάλλον θα σταματήσει
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.378
Like
47.187
Ναι, επικοινώνησα μαζί της. Δεν την λένε ο Κατερίνα. Είναι στους Αγ. Αποστόλους. Άλλη είναι η Κατερίνα στα δικαστήρια
 

Christos777s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
132
Πόντοι
280
Η Ζέτα κάνει ακόμα εκτόνωση η έχει ξεφύγει τελειως;
 

Christos777s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
132
Πόντοι
280
Αυτή με τα πολλά κινητά κάνει αρκετά χρονιά μασάζ άλλα δε λεει πολλά
 

Christos777s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
132
Πόντοι
280
Έχει πάει κάποιος πρόσφατα με την Ζέτα να μας πει εντυπωσεις
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Λοιπον δοκιμασα εγω πριν τρεις τεσσερεις ημερες, θα ανεβαζα κριτικη αλλα τα λεω εδω για να τα δειτε ολοι.
Η τυπισσα ειναι προχωρημενο γκιλφ, που νοικιαζει ενα δωματιο στους Αγιους Αποστολους για λιγες ημερες. Απο προσωπο χαλια, για μενα, το σωμα μαλλον καλυτερο απο οτι θα περιμενε κανεις, αλλα σε γενικες γραμμες το εχουν παρει τα χρονια. Το μονο που αξιζει λιγακι ειναι το βυζι, και αυτο ειναι ο μονοφθαλμος που βασιλευει στου τυφλους.
Μασαζ για να βαζεις τα κλαμματα. Στρωνει ενα σεντονι πανω στο κρεββατι της, και μια μικρη πετσετα πανω σε αυτο. Εχει ενα μικρο μπανακι οπου μπορει να φρεσκαριστει κανεις. Στο κρεββατι περνας λιγη ωρα γιατι η κυρια ειναι της ξεπετας, παρολο που μιλαει και βογκαει και νομιζει πως σου χαριζει την υπερτατη ηδονη. Μασαζ πολυ κατω του μετριου, απλο χαδι δηλαδη. Χαιδευει και τα επιμαχα σημεια ωστε οταν σε γυρισει ανασκελα να εισαι καυλωμενος και να σε τελειωσει γρηγορα. Σε αφηνει να γλυψεις το βυζι, αλλα μεχρι εκει. Μπορεις να μπαλαμουτιασεις αλλα δειχνει πως δεν το ευχαριστιεται και μετα απο κανα δυο λεπτα αλλαζει σταση ωστε να μην φτανεις να κανεις τιποτα και αυτη ασχολειται με σενα μεχρι να καταθεσεις. Διαρκεια το πολυ κανενα μισαωρο, κοστος 50 γουαν. Με χαλασε που αναψε τσιγαρο αμεσως μολις τελειωσαμε. Καπνιζε και οταν εφτασα, χωρις να με ρωτησει αν με ενοχλει, που με ενοχλει τρομερα.Το εκανα μια φορα ως καταδρομικη, υπηρξα και αλεξιπτωτιστης στο Μαλεμε αρα παιζω στο γηπεδο μου, αλλα δεν το ξανακανω. Η κυρια συστηνεται μονο για περιπτωσεις που το σπερμα σου βγαινει απο το αυτι, αλλιως καλυτερα βρες μια ωραια τσοντουλα, παιξε τον και φαε το πενηνταρι σε κατι αλλο.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Λοιπον δοκιμασα εγω πριν τρεις τεσσερεις ημερες, θα ανεβαζα κριτικη αλλα τα λεω εδω για να τα δειτε ολοι.
Η τυπισσα ειναι προχωρημενο γκιλφ, που νοικιαζει ενα δωματιο στους Αγιους Αποστολους για λιγες ημερες. Απο προσωπο χαλια, για μενα, το σωμα μαλλον καλυτερο απο οτι θα περιμενε κανεις, αλλα σε γενικες γραμμες το εχουν παρει τα χρονια. Το μονο που αξιζει λιγακι ειναι το βυζι, και αυτο ειναι ο μονοφθαλμος που βασιλευει στου τυφλους.
Μασαζ για να βαζεις τα κλαμματα. Στρωνει ενα σεντονι πανω στο κρεββατι της, και μια μικρη πετσετα πανω σε αυτο. Εχει ενα μικρο μπανακι οπου μπορει να φρεσκαριστει κανεις. Στο κρεββατι περνας λιγη ωρα γιατι η κυρια ειναι της ξεπετας, παρολο που μιλαει και βογκαει και νομιζει πως σου χαριζει την υπερτατη ηδονη. Μασαζ πολυ κατω του μετριου, απλο χαδι δηλαδη. Χαιδευει και τα επιμαχα σημεια ωστε οταν σε γυρισει ανασκελα να εισαι καυλωμενος και να σε τελειωσει γρηγορα. Σε αφηνει να γλυψεις το βυζι, αλλα μεχρι εκει. Μπορεις να μπαλαμουτιασεις αλλα δειχνει πως δεν το ευχαριστιεται και μετα απο κανα δυο λεπτα αλλαζει σταση ωστε να μην φτανεις να κανεις τιποτα και αυτη ασχολειται με σενα μεχρι να καταθεσεις. Διαρκεια το πολυ κανενα μισαωρο, κοστος 50 γουαν. Με χαλασε που αναψε τσιγαρο αμεσως μολις τελειωσαμε. Καπνιζε και οταν εφτασα, χωρις να με ρωτησει αν με ενοχλει, που με ενοχλει τρομερα.Το εκανα μια φορα ως καταδρομικη, υπηρξα και αλεξιπτωτιστης στο Μαλεμε αρα παιζω στο γηπεδο μου, αλλα δεν το ξανακανω. Η κυρια συστηνεται μονο για περιπτωσεις που το σπερμα σου βγαινει απο το αυτι, αλλιως καλυτερα βρες μια ωραια τσοντουλα, παιξε τον και φαε το πενηνταρι σε κατι αλλο.


Καλός ήρθες στο club ... ζήλεψες το προχθεσινό μου πάθημα και είπες να το κάνεις και εσύ χαχαχα
Για αυτήν νομίζω ότι έχουμε πει ότι είναι φόλα ... σε πιάνο αδιάβαστο ...
από εδώ και πέρα μόνο σε αυτές που έχουν καλό βιογραφικό τέρμα τα κασκαντελίκια
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Φαίνεται πως όλοι την έχουμε πατήσει έστω μία φορά στην προσπάθεια μας να βιώσουμε κι εμέις τις όμορφες περιπέτειες των φίλων μας εδώ στο site που κατοικούν σε Αθήνα και Θεσσαλονικη!
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχουν ικανές "μασατζούδες" να μαζέψουν το χρήμα ή δουλεύουν με κλειστό κύκλο και εμείς είμαστε απ' έξω
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Πάλι στην απ'έξω είμαστε......
Πότε θα μπούμε και μέσα ρε παιδιά!!!! :)
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Γνωρίζομαι κάτι για τις παρακάτω αγγελίες που ευρίσκονται στα Χανιώτικα Νέα .

ΜΑΣΑΖ χαλαρωτικό παρέχει κυρία με βεβαίωση σπουδών spa. Πληρ. Τηλ.6948493812

ΜΑΣΑΖ από πτυχιούχο για άνδρες ή γυναίκες, χαλαρωτικό, θεραπευτικό,κυτταρίτιδα, αλατοθεραπεία,
βεντούζες, αποτρίχωση. Eπίσης ανακούφιση από τα πιασίματα, τα κρυώματα και την κούραση από το
πρώτο μασάζ. Συνεργασία και με ξενοδοχεία.
Πληρ. Τηλ.κ. Μαριάννα 6936761588cosmote ,6993231870 wind

ΜΑΣΑΖ από φυσιοθεραπεύτρια μασέρ,έμπειρη κοπέλα, αναλαμβάνει αποκατάσταση, προβλήματα αυχένα και μέσης,χαλάρωση, άγχος, στρες, κρυώματα. Μόνο με ραντεβού.
Πληρ. Τηλ.6970962677 cosmote
frog,6949362717 vodafone (από 9π.μ. - 9μ.μ.), δεν θα απαντηθούν κλήσεις με απόκρυψη

ΜΑΣΑΖ Κοπέλα από Μολδαβία, για αυχενικό και ρηλάξ, για γυναίκες και άνδρες. Πρωινές ώρες από 10 π.μ. μέχρι 6μ.μ. Πληρ. Τηλ.6907217929 κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν

ΜΑΣΑΖ χώρος ιδανικός για σωματική ευεξία. Διάφορα είδη μασάζ.
Πληρ. Τηλ.Καθημερινά 11π.μ.-21.00.κατόπιν ραντεβού: 6976711034
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom