Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
η παντρεμένη μας τελείωσε και να μαι πάλι πίσω .. με την περίπτωση στην Σούδα τι έγινε καρφωτή πήγε?? κρίμα
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Σημερα κοιταζα τα χανιωτικα νεα και ειδα 5-6 αγγελιες για μασαζ.Γνωρισουμε ποιοες ειναι οι καλες? Καταλαβαινετε τι εννοω  :tits2:
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0
ΜΑΣΕΡ έμπειρη κοπέλα από
Ρωσία............ mesa sto plaisio pou einai...
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Ας κανω και εγω το σχολιο μου,μιας και ειναι ομορφο να βλεπει κανεις νεες πληροφοριες.Το να βολευεται καποιος και να το κραταει μετα για τον εαυτο του ειναι αδικο.
Ραντεβουδακι στην Ζετα τις προαλλες για πρωτη φορα.Συζητηση αρκετη στην αρχη.Γνωριστηκαμε με ευχαριστη κουβεντουλα για πολυ ωρα και ειναι φιλικοτατη μιας και επεμενε να με κερασει!Μετα μπηκαμε στο δωματιο για το μασαζ.Με ετριψε στην πλατη αρκετη ωρα με φιλοτιμες προσπαθεις να με χαλαρωσει και μετα λιγο μπροστα μεχρι που μου βαρεσε φραπεδακι με μεγαλη μαεστρια.Απλα οταν της ειπα ευγενικα να βγαλει κατι για να την κοιταζω οσο θα μου τον βασανιζει,μου απαντησε ευγενικα οχι.Μου ειπε να της πιασω τον ποπο για να με βοηθησει λεει να τελειωσω και μην μπορωντας να κρατηθω,εβαλα διακριτικα το χερι μου στο μουνακι της που εκαιγε.Δεν τραβηχτηκε καν.Ολο κοπλιμεντα ηταν σε ολη τη διαρκεια της βραδιας και την ειδα καταενθουσιασμενη μαζι μου.Στο τελος μου εριξε και φιλακι στο στομα πριν φυγω.Πολυ καλος και ευγενικος ανθρωπος.Ισως την αλλη φορα προχωρησουμε και παρακατω.
Αν υπαρχει και αλλη αγγελια απο αυτες που εχει η εφημεριδα,με παρομοιες υπηρεσιες,θα χαρω να μοιραστουμε πληροφοριες!
Καλες γιορτες και συνεχιστε να γραφετε για να ζωντανευει το τοπικ εδω!
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεία σε όλα τα παιδια που βρίσκονται εδω !!!
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Το κοριτσι η DANIELA ΣΤΗΝ παρ. ΜΙΝΩΟΣ 49 ΧΑΝΙΑ σας ευχεται να εχεται μια ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ  με ΥΓΕΙΑ ευτυχια και οτι επειθειμειται
 

Συνημμένα

  • 2011-11-25 20.28.39-003.jpg
    2011-11-25 20.28.39-003.jpg
    370,2 KB · Εμφανίσεις: 58

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Το κοριτσι η DANIELA ΣΤΗΝ παρ. ΜΙΝΩΟΣ 49 ΧΑΝΙΑ σας ευχεται να εχεται μια ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ  με ΥΓΕΙΑ ευτυχια και οτι επειθειμειται
Το κορίτσι εργάζεται και εκτός Μίνωος? Ιδού το ερώτημα
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ας κανω και εγω το σχολιο μου,μιας και ειναι ομορφο να βλεπει κανεις νεες πληροφοριες.Το να βολευεται καποιος και να το κραταει μετα για τον εαυτο του ειναι αδικο.
Ραντεβουδακι στην Ζετα τις προαλλες για πρωτη φορα.Συζητηση αρκετη στην αρχη.Γνωριστηκαμε με ευχαριστη κουβεντουλα για πολυ ωρα και ειναι φιλικοτατη μιας και επεμενε να με κερασει!Μετα μπηκαμε στο δωματιο για το μασαζ.Με ετριψε στην πλατη αρκετη ωρα με φιλοτιμες προσπαθεις να με χαλαρωσει και μετα λιγο μπροστα μεχρι που μου βαρεσε φραπεδακι με μεγαλη μαεστρια.Απλα οταν της ειπα ευγενικα να βγαλει κατι για να την κοιταζω οσο θα μου τον βασανιζει,μου απαντησε ευγενικα οχι.Μου ειπε να της πιασω τον ποπο για να με βοηθησει λεει να τελειωσω και μην μπορωντας να κρατηθω,εβαλα διακριτικα το χερι μου στο μουνακι της που εκαιγε.Δεν τραβηχτηκε καν.Ολο κοπλιμεντα ηταν σε ολη τη διαρκεια της βραδιας και την ειδα καταενθουσιασμενη μαζι μου.Στο τελος μου εριξε και φιλακι στο στομα πριν φυγω.Πολυ καλος και ευγενικος ανθρωπος.Ισως την αλλη φορα προχωρησουμε και παρακατω.
Αν υπαρχει και αλλη αγγελια απο αυτες που εχει η εφημεριδα,με παρομοιες υπηρεσιες,θα χαρω να μοιραστουμε πληροφοριες!
Καλες γιορτες και συνεχιστε να γραφετε για να ζωντανευει το τοπικ εδω!
καλή χρονιά...αν θέλεις στείλε με pm δ/νση / τηλνο κόστος...ευχαριστώ
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
σουδα τελος , σφραγιστηκε το μαγαζι. ο ΖΥΓΟΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom