Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Eπειδή είμαστε και παντρεμένοι άνθρωποι και παρακολουθούμαστε στενά δεν μπορουμε να γράφουμε συνέχεια όμως σεβόμενος τον xouzel, χωρίς να με ξέρει καν, μου έδωσε τα απαραίτητα στοιχεία για να πάω με την Λαρίσα έγραψα την κριτική μου αλλα μομφές κατά του xouzel είναι άστοχες...δεν τον ξερω προσωπικά ούτε τον δικηγόρο κάνω αλλα η αλήθεια είναι οτι δεν μου αρνήθηκε τιποτα όταν τον ρώτησα και χωρ΄ςι κανενα δικο του κέρδος ..αυτα τα ολιγα σορυ αν σας ζάλισα αλλα καλό είναι να ξέρουμε ποιοι βοηθάνε και ποιοι όχι και όπως λέει και το avatar του να τον τιμούμε !!!
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Eπειδή είμαστε και παντρεμένοι άνθρωποι και παρακολουθούμαστε στενά δεν μπορουμε να γράφουμε συνέχεια όμως σεβόμενος τον xouzel, χωρίς να με ξέρει καν, μου έδωσε τα απαραίτητα στοιχεία για να πάω με την Λαρίσα έγραψα την κριτική μου αλλα μομφές κατά του xouzel είναι άστοχες...δεν τον ξερω προσωπικά ούτε τον δικηγόρο κάνω αλλα η αλήθεια είναι οτι δεν μου αρνήθηκε τιποτα όταν τον ρώτησα και χωρ΄ςι κανενα δικο του κέρδος ..αυτα τα ολιγα σορυ αν σας ζάλισα αλλα καλό είναι να ξέρουμε ποιοι βοηθάνε και ποιοι όχι και όπως λέει και το avatar του να τον τιμούμε !!!
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Eπειδή είμαστε και παντρεμένοι άνθρωποι και παρακολουθούμαστε στενά δεν μπορουμε να γράφουμε συνέχεια όμως σεβόμενος τον xouzel, χωρίς να με ξέρει καν, μου έδωσε τα απαραίτητα στοιχεία για να πάω με την Λαρίσα έγραψα την κριτική μου αλλα μομφές κατά του xouzel είναι άστοχες...δεν τον ξερω προσωπικά ούτε τον δικηγόρο κάνω αλλα η αλήθεια είναι οτι δεν μου αρνήθηκε τιποτα όταν τον ρώτησα και χωρ΄ςι κανενα δικο του κέρδος ..αυτα τα ολιγα σορυ αν σας ζάλισα αλλα καλό είναι να ξέρουμε ποιοι βοηθάνε και ποιοι όχι και όπως λέει και το avatar του να τον τιμούμε !!!
Δεν ξέρω για ποιο λόγο κάνεις τόση προσπάθεια να υποστηρίξεις τον xouzel.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι λειτουργεί με κάποια σκοπιμότητα, δεν ξέρω προς ποια κατεύθυνση.
Του έχω στείλει πάμπολλα μηνύματα δημόσια και ιδιωτικά και ποτέ δεν απάντησε.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι λειτουργεί με κάποια σκοπιμότητα, δεν ξέρω προς ποια κατεύθυνση.
To ιδιο μπορει να πει καποιος και για σενα, και για μενα και για τον οποιοδηποτε. αν δεν εχουμε ομως κατι συγκεκριμενο να προσαψουμε σε καποιον καλον θα ηταν να μη λεμε τιποτα. Αν εχεις κατι εναντιον του Xouzel, πες το να τον λιθοβολησλουμε ολοι μαζι.

Ειδαλλως, γινεσαι κοινος συκοφαντης και η μοιρα των συκοφαντων ειναι γνωστη. Χλεβη, περιθωριοποιηση και απομονωση.

Οσον αφορα το γιατι δεν σου γραφει ο Xouzel, και εγω δεν θα σου εγραφα με τα 6 ποστ σε 8 μηνες στο 8-9 που εχεις και ΟΛΑ εχουν να κανουν με δωσε-δωσε-δωσε.

Οπως ειπα και πιο πριν ο Xouzel εχει βολεψει αρκετους χωρις εμφανες κερδος, οποτε οι δικες του πραξεις μιλανε. Οι δικες σου;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Δεν ξέρω για ποιο λόγο κάνεις τόση προσπάθεια να υποστηρίξεις τον xouzel.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι λειτουργεί με κάποια σκοπιμότητα, δεν ξέρω προς ποια κατεύθυνση.
Του έχω στείλει πάμπολλα μηνύματα δημόσια και ιδιωτικά και ποτέ δεν απάντησε.
φιλε καμια σχεση..,ο χουζελ βοηθαει χωρις καποιο ανταλαγμα(το μονο που θελει ειναι να γραφουμε κριτικες...και καλα κανει)
απο εκει και περα οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω ουτε και εγω θα σου εδινα καποιο τηλ με 6posts σε 7 μηνες...
υπομονη και επιμονη...
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
To ιδιο μπορει να πει καποιος και για σενα, και για μενα και για τον οποιοδηποτε. αν δεν εχουμε ομως κατι συγκεκριμενο να προσαψουμε σε καποιον καλον θα ηταν να μη λεμε τιποτα. Αν εχεις κατι εναντιον του Xouzel, πες το να τον λιθοβολησλουμε ολοι μαζι.

Ειδαλλως, γινεσαι κοινος συκοφαντης και η μοιρα των συκοφαντων ειναι γνωστη. Χλεβη, περιθωριοποιηση και απομονωση.

Οσον αφορα το γιατι δεν σου γραφει ο Xouzel, και εγω δεν θα σου εγραφα με τα 6 ποστ σε 8 μηνες στο 8-9 που εχεις και ΟΛΑ εχουν να κανουν με δωσε-δωσε-δωσε.

Οπως ειπα και πιο πριν ο Xouzel εχει βολεψει αρκετους χωρις εμφανες κερδος, οποτε οι δικες του πραξεις μιλανε. Οι δικες σου;
+ 10000000
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Δεν ξέρω για ποιο λόγο κάνεις τόση προσπάθεια να υποστηρίξεις τον xouzel.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι λειτουργεί με κάποια σκοπιμότητα, δεν ξέρω προς ποια κατεύθυνση.
Του έχω στείλει πάμπολλα μηνύματα δημόσια και ιδιωτικά και ποτέ δεν απάντησε.

Νομιζω οτι οσοι εγραψαν μετα απο σενα, τα ειπαν ολα. Εχε υπομονη. Και να ξερεις πως ο μονος λογος που ειμαι εδω, ειναι για να βοηθαω. Αν καποιος (οποιοσδηποτε) μπορει να αποδειξει οτι εχω εστω και ενα ευρω κερδος, ή ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αλλο οφελος, αποχωρω ΑΜΕΣΩΣ. Να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ομως, οχι να λεει παπαριες.
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
πανω απο ολα πρεπει να υπαρχει ενημερωση για το τι κυκλοφορει και οι ξεπετατζουδεσ να περνουν ΜΟΝΟ την αποριψη μας.Οσες εψω γραψει με αυτο το user ID αλλα και με το παλιο που τοφαγε η μαρμαγκα (που ειναι οι mods δεν με βοηθησαν) ειχαν σαν σκοπο την ενημερωση Τα λεφτα βγαινουν δυσκολα για τους περισοτερους, οποτε ετσι βοηθαμε να υπαρχει ουσια...
Θα ειμαι Χανια την αλλη βδομαδα αλλα μη συνοδεια οποτε δεν τιθετε θεμα σκαοθτινγκ αλλα ξεροντας τι παιζετε θα χαζευω δεξια αριστερα!!!
καλες διακοπες σε οσους πανε φετος..
Θανασης Β

xousel δεν σε ξερω αλλα μην μασας δεν υπαρχει λογος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Νομιζω οτι οσοι εγραψαν μετα απο σενα, τα ειπαν ολα. Εχε υπομονη. Και να ξερεις πως ο μονος λογος που ειμαι εδω, ειναι για να βοηθαω. Αν καποιος (οποιοσδηποτε) μπορει να αποδειξει οτι εχω εστω και ενα ευρω κερδος, ή ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αλλο οφελος, αποχωρω ΑΜΕΣΩΣ. Να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ομως, οχι να λεει παπαριες.
:cool2: :cool2: :cool2:
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Κοπέλια καλησπέρα!!
Παίζει πράμα καλό (που να δίνει και κουλουράκι  :grin:)και αν ναι με πόσο;;;
Έχω στείλει κανά-δυό pm αλλά μιας και δεν βλέπω απάντηση λέω να στείλω εδώ..
PM ευπρόσδεκτα!!
Όπως και να'χει ευχαριστώ!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Κοπέλια καλησπέρα!!
Παίζει πράμα καλό (που να δίνει και κουλουράκι  :grin:)και αν ναι με πόσο;;;
Έχω στείλει κανά-δυό pm αλλά μιας και δεν βλέπω απάντηση λέω να στείλω εδώ..
PM ευπρόσδεκτα!!
Όπως και να'χει ευχαριστώ!!

Φίλε εγώ κάτι έλαβα,αλλά δεν κατάλαβα που ήταν η ερώτησή σου :huh: :rolleyes:.Όπως και να'χει,παίζει καλό πράμα αλλά το κουλούρι είναι μια λεπτομέρεια που θα ξεκαθαρίσει όταν έρθεις σε απ'ευθείας επαφή με το πρόσωπο ;) ;) :grin: :grin: :zfuck: :zfuck:.Η τιμή είναι στάνταρ εδώ και καιρό,στο πράσινο χαρτονόμισμα και από εκεί και πέρα ανάλογα την  κοπέλα :sunglasses:.Η συγκεκριμένη πληροφόρηση που σου δίνω,αποτελεί ενημέρωση του συναγωνιστή xouzel,ο οποίος έχει και τα πνευματικά δικαιώματα :2funny: :2funny:,αλλά φαντάζομαι δεν θα έχει πρόβλημα να μεταλαμπαδεύσω τις γνώσεις του :grin: :grin:.Ακολουθεί πμ...
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες παιζει τιποτα στα Χανιά.
Δεν εχω καιρο για να μελετησω το foroum.Στειλτε pm.
Αυτο το Σαββατοκυριακο εμεινε,
thanks
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε kostakis27 ευχαριστώ για το μήνυμα!Χθες όμως που το διάβασα ότι που είχα επιστρέψει από την δουλεία και ήμουν τύφλα(έπινα κίολας ο μάπας.. :rolleyes: )οπότε σαν μάθω θα στείλω..
Ευχαριστώ και τον φίλο xouzel για την παραχώρηση των δικαιομάτων!!!!! :grin:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Παιδιά πέρασα χτες απο Καλαμάκι και είδα έναν χαμό στο PLAYBOY τραπεζάκια έξω με γκομενες τι έγινε νομιζα είχε κλέισει..αν και η ποιότητα μια φορά που μπήκα ήταν μαύρα (λογω χρώματος) χάλια
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Παιδιά πέρασα χτες απο Καλαμάκι και είδα έναν χαμό στο PLAYBOY τραπεζάκια έξω με γκομενες τι έγινε νομιζα είχε κλέισει..αν και η ποιότητα μια φορά που μπήκα ήταν μαύρα (λογω χρώματος) χάλια

Εδώ και κανα μήνα έχουν βγάλει τραπεζάκια έξω στο PLAYBOY :o :o :grin: :grin:.Τι σχέση έχει όμως αυτό με το μασάζ :idiot: :think:.Υπάρχει άλλο θρεντ για κωλόμπαρα στα Χανιά :sunglasses: ;) ;)
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Εδώ και κανα μήνα έχουν βγάλει τραπεζάκια έξω στο PLAYBOY :o :o :grin: :grin:.Τι σχέση έχει όμως αυτό με το μασάζ :idiot: :think:.Υπάρχει άλλο θρεντ για κωλόμπαρα στα Χανιά :sunglasses: ;) ;)
Έχεις δίκιο σορυ απο κεκτημενη ταχύτητα :)
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
ΣΤΙΣ  ΚΡΙΤΙΚΕΣ  ΑΓΓΕΛΙΕΣ  ΥΠΑΡΧΕΙ  Η  ΚΑΤΩΘΙ  ΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΝΙΩΝ
εμφανίσιμη, γλυκιά, όμορφη, μόνη και ιδιαίτερη παρουσία που θα βρίσκετε στα Χανιά από 27/8-5/6/2011 ζητά γνωριμία με κύριο. Κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ  ΚΑΠΟΙΣ  ΚΑΤΙ  ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
το σίγουρο είναι ότι δεν απαντά στο τηλέφωνο. Κρατσεκαρισμένο. 
ΣΤΙΣ  ΚΡΙΤΙΚΕΣ  ΑΓΓΕΛΙΕΣ  ΥΠΑΡΧΕΙ  Η  ΚΑΤΩΘΙ  ΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΝΙΩΝ
εμφανίσιμη, γλυκιά, όμορφη, μόνη και ιδιαίτερη παρουσία που θα βρίσκετε στα Χανιά από 27/8-5/6/2011 ζητά γνωριμία με κύριο. Κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ  ΚΑΠΟΙΣ  ΚΑΤΙ  ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 
 

Morg0th

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
5
Like
340
Πόντοι
280
Παλικαρια καλησπερα και απο μενα. Εχω καιρο να μπω στο forum αλλα βλεπω οτι το topic μας εδω στα χανια ειναι δυνατο.

Διαπυστωσα διαβαζοντας μερικες σελιδες πισω οτι ειναι καποια παιδια εδω μεσα που βοηθανε και ειπα να δοκιμασω και γω.
Κυριως για delivery ενδιαφερομαι αν καποιος μπορει να με βοηθησει καλοδεχουμενος. pm ευπροσδεκτα.




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom