Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.880
Κριτικές
16
Like
14.683
Πόντοι
6.515
καλησπερα συναγωνιστες. δεν πολυμιλουσα εδω αλλα μπαινοβγαινω χρονια στο χωρο και εδω και σε καποια μαγαζα ουκ ολιγα. εχει καποιος κατι να μοιραστει για το exotic μασαζ; τιμες-υπηρεσιες; γιατι λεει μονο συστασεις γι αυτο ρωταω και γενικα υπαρχει ψιλομυστηριο. εχω διαβασει αρκετα απο αυτο και αλλα thread πριν ρωτησω. ευχαριστω

εμπαινες σαν επισκεπτης τυπε?
 

doffy89

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
91
Πόντοι
0
για το μπακνανα 47 εχουμε καμμια ενημερωση για το πότε θα ανοιξει?Εχω παρει και τηλ και εχω στειλει μηνυματα αλλα δεν απαντανε.
 

agonistis111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλησπερα, γνωριζει κανεις τι εχει γινει με το central massage στην καλλιροης? ειναι ανοιχτο? αν μπορει κανεις να ενημερωσει και συγκεκριμενα για μαριαννα ας πει εδω η ας στειλει ενα pm ευχαριστω
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.480
Πόντοι
376
Σίγουρα όλα αυτά χθες στην περίοχη ήταν κλειστά.
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
το μαρνης 28 λειτουργει αλλα με αννα και νινα, περασα χθες νομιζω, περασα καλα με την νινα, αλλα περιμενω και χριστινα...απο 1 ιουνη...
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
1η ιουνη θα ειναι σχεδον ολες οι κοπελες...μου ειπαν...
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
το λελεας καραγιαννη, ηταν κλειστο, για τα αλλα δεν ξερω αλλα θελω να μαθω για το 3η σεπ 119...θελω την αλικη!!!
 

P0rnakias

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
εμπαινες σαν επισκεπτης τυπε?

ναι φιλε κυριως γιατι συνηθως τον περισσοτερο καιρο ειχα γκομενα σε καποια φαση συζουσα κλπ.. οποτε αν θα μπαινα θα ηταν στη ζουλα. οσα διαστηματα ομως ημουν μονος εχω επισκεφτει ουκ ολιγα μαγαζια απ ολα τα ηδη. τωρα (εδω και καιρο) εκτιμησα και το μασαζ, για τους ευνοητους λογους που αρεσει σε ολους εδω φανταζομαι. αν καποιος εχει πληροφοριες (για exotic) ας μιλησει εστω και pm. αν δεν, δε πειραζει θα κανω πειραματα και περιπετειες.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
το λελεας καραγιαννη, ηταν κλειστο, για τα αλλα δεν ξερω αλλα θελω να μαθω για το 3η σεπ 119...θελω την αλικη!!!

Καλή η Αλίκη, ακόμα καλύτερο το αντίτιμο (50€ για 45 λεπτά) αλλά ο χώρος υστερεί σημαντικά....Κοινό εξωτερικο μπάνιο για πελάτες κοπέλες, πλαστικές παντόφλες που έχουν ξεμείνει απο την εποχή των δεινοσαύρων, καθαριότητα δωματίων σε πολυ μέτρια επίπεδα, καναπέδες κρεβάτια σχεδόν διαλυμένα...Και αν στο παρελθόν έκανες τα στραβά μάτια, σήμερα η υγιεινή σε ενα χώρο αποτελεί ίσως την βασικότερη παράμετρο
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
34
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Μάγκες το μασατζίδικο δίπλα στο Πράσινο Ναό νομίζω είχε θρεντ.. Που στο καλό πήγε; Τυφλός είμαι;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
Καλή η Αλίκη, ακόμα καλύτερο το αντίτιμο (50€ για 45 λεπτά) αλλά ο χώρος υστερεί σημαντικά....Κοινό εξωτερικο μπάνιο για πελάτες κοπέλες, πλαστικές παντόφλες που έχουν ξεμείνει απο την εποχή των δεινοσαύρων, καθαριότητα δωματίων σε πολυ μέτρια επίπεδα, καναπέδες κρεβάτια σχεδόν διαλυμένα...Και αν στο παρελθόν έκανες τα στραβά μάτια, σήμερα η υγιεινή σε ενα χώρο αποτελεί ίσως την βασικότερη παράμετρο


μια και μονη φορα ειχα παει πριν χρονια και ξαναεφυγα τρεχοντας. πολλη βρωμα εκει μεσα.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
μια και μονη φορα ειχα παει πριν χρονια και ξαναεφυγα τρεχοντας. πολλη βρωμα εκει μεσα.

Το μοναδικό χειρότερο μασατζιδικο που έχω αντικρίσει ήταν το παλιο Φίλωνος στον Πειραιά, πριν την ανακαίνιση. Ήταν ελεεινό κ κυρίως το μπάνιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom