Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Γνωρίζει κάποιος φίλος συναγωνιστής αν η Χαρά δουλεύει ακόμα στης Άννας (Εθνάρχου Μακαρίου 18 στη Δάφνη)?
περασαν πολλες κοπελες και δυστηχως δεν εκανα αυτο που κανει ο ζερο.να τις γραφω στο μπλοκακι δηλαδει.μου φαινεται ομως οτι υπαρχει χαρα στο ροστερ.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Το εθναρχου μακαριου είναι ωραιος χωρος, διακριτικος, ολα τα κοριτσια ειναι ευγενικα και φιλικα. Ποτε καμια δεν με εχει ξεπεταξει εκει, η ωρα ειναι ώρα και  το μισαωρο γεματο. Το ροστερ πολύ ικανοποιητικο για μασατζιδικο, εχει αρκετες κοπελες για ολα τα γουστα. Το μεγαλο ονομα του μαγαζιου φυσικα ειναι η μαργαριτα. Προσφατα εκαναν και ανακαίνιση,  εφτιαξαν ομορφες κτιστες ντουζιερες. Και η αννα παντα ευγενικη και συνεργασιμη. Τα ραντεβου της μονο πρεπει να προσεχει καμια φορα...
ακριβως οπως τα λες συναδελφε.μονο που αλλες εχουν το ονομα και αλλη την χαρη.οχι οτι η ριτα δεν ειναι φοβερη στην συνεδρια,αποτι εχω μαθει.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Παρατηρώ ότι υπάρχει ομοφωνία σχετικά με το συγκεκριμένο στην Δάφνη, μόνο θετικά λόγια και σχόλια από όλους οπότε θα ισχύει πιστεύω και δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω. Μια ερώτηση ωστόσο, όλοι εσείς που έχετε πάει, χρειάστηκε να πάτε 'συστημενοι' την πρώτη φορά για να πάρετε φουλ πρόγραμμα; Ή μήπως τις πρώτες 1-2 φορές ήταν μόνο μασάζ μέχρι να σας μάθουν; Το λέω γιατί μια φορά πήγα μόνο πριν 1.5 χρόνο περίπου και η Άννα που λέτε ήταν ανένδοτη, επέμενε ότι είναι 30€ μισή ώρα μασάζ ΜΟΝΟ και τίποτα άλλο, κλείνοντας μου ξεκάθαρα το μάτι ότι την επόμενη φορά δεν θα είναι έτσι και ότι κατά κάποιο τρόπο έτσι είναι για όλους τους νέους επισκέπτες που δεν τους έχει ξαναδεί, κάτι σαν μια μύηση την πρώτη φορά αποκλειστικά με μασάζ. Φυσικά δεν έμεινα, αρνήθηκα ευγενικά αυτό το θέατρο - παρωδία να κοροιδευομαστε μεταξύ μας για το ποιος είναι ο καθένας και για ποιο σκοπό έχει έρθει. Της έδειξα κιόλας ότι ξέρω πολύ καλά το μαγαζί από έναν φίλο μου που είχε έρθει και μου χε πει τι παίζει, τι στο διάολο, για μπάτσο με πέρασε;  :vomit:
με μενα δεν ηταν ετσι.ειχα κανονισει ραντεβου και ολα πηγαν καλα.και δεν χρειαζοταν το εικονιδειο παιχτη ουτε για την αννα ουτε για το μαγαζι.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Παρατηρώ ότι υπάρχει ομοφωνία σχετικά με το συγκεκριμένο στην Δάφνη, μόνο θετικά λόγια και σχόλια από όλους οπότε θα ισχύει πιστεύω και δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω. Μια ερώτηση ωστόσο, όλοι εσείς που έχετε πάει, χρειάστηκε να πάτε 'συστημενοι' την πρώτη φορά για να πάρετε φουλ πρόγραμμα; Ή μήπως τις πρώτες 1-2 φορές ήταν μόνο μασάζ μέχρι να σας μάθουν; Το λέω γιατί μια φορά πήγα μόνο πριν 1.5 χρόνο περίπου και η Άννα που λέτε ήταν ανένδοτη, επέμενε ότι είναι 30€ μισή ώρα μασάζ ΜΟΝΟ και τίποτα άλλο, κλείνοντας μου ξεκάθαρα το μάτι ότι την επόμενη φορά δεν θα είναι έτσι και ότι κατά κάποιο τρόπο έτσι είναι για όλους τους νέους επισκέπτες που δεν τους έχει ξαναδεί, κάτι σαν μια μύηση την πρώτη φορά αποκλειστικά με μασάζ. Φυσικά δεν έμεινα, αρνήθηκα ευγενικά αυτό το θέατρο - παρωδία να κοροιδευομαστε μεταξύ μας για το ποιος είναι ο καθένας και για ποιο σκοπό έχει έρθει. Της έδειξα κιόλας ότι ξέρω πολύ καλά το μαγαζί από έναν φίλο μου που είχε έρθει και μου χε πει τι παίζει, τι στο διάολο, για μπάτσο με πέρασε;  :vomit:
ρε συ φίλε δεν φαντάζεσαι πόσο εντύπωση μου κάνει...Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Απο τη πρώτη φορά πέρασα κανονικά. Ρώτησε φυσικά αν είναι η 1η μου φορά κ πως Ένα θα το χώρο, αλλά πολύ ευγενικά.άλλωστε η Άννα έχει επιλέξει πιο διακριτικό προφίλ. Μήπως είπες κάτι που μπορεί να την τρόμαξε για να πράξει ανάλογα;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
7
Like
3.099
Πόντοι
736
Η Ρίτα είναι υπέροχη. Όπως πολύ καλή είναι και η Αρφοδίτη. Η Άννα βέβαια είναι αστέρι, να τα λέμε και αυτά.
Εγώ την πρώτη φορά που πήγα "εξυπηρετήθηκα" κανονικά. Χωρίς να με ξέρουν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: yolo71

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Λίγο υπερβολικός ο Frank, αλλά αυτός είναι ο τρόπος γραφής του. Σε αυτό που θα συμφωνήσω απόλυτα είναι στο θέμα της Άννας η οποία εκτός του να μιλάει και να καθοδηγεί, ξέρει πολύ καλά και να ακούει. Αυτός πιστεύω είναι και ο λόγος που εξελίσσεται στο χώρο.
φιλε ευχαριστω.συμφωνουμε για την κυρια αννα,αλλα και το γυναικακι που ηρθε μαζι μου ηταν κολαση,σκετο μελι.υπεροχο σε ολα.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
φιλε ευχαριστω.συμφωνουμε για την κυρια αννα,αλλα και το γυναικακι που ηρθε μαζι μου ηταν κολαση,σκετο μελι.υπεροχο σε ολα.

Το ονομα το θυμηθηκες τελικά? Η εστω μια περιγραφη!!!!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Το ονομα το θυμηθηκες τελικά? Η εστω μια περιγραφη!!!!
οχι γαμωτο,θα μαθω αυριο.θα μου πει η αννα.τωρα τι περιγραφη,ενα μελαχρινο μωρακι σκετη γλυκα και καυλιαρα πολυ.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
οχι γαμωτο,θα μαθω αυριο.θα μου πει η αννα.τωρα τι περιγραφη,ενα μελαχρινο μωρακι σκετη γλυκα και καυλιαρα πολυ.
Κάτι μου λέι ότι λές την Μαργαρίτα....
Όσο για Αφροδίτη, πιο μπαμπάτσικη, έχει κλειδωθέι στο στόχο.
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Κάτι μου λέι ότι λές την Μαργαρίτα....
Όσο για Αφροδίτη, πιο μπαμπάτσικη, έχει κλειδωθέι στο στόχο.

Καλησπέρα, για θυμίστε ρε παιδιά σε ποιον όροφο είναι και τι γράφει το κουδούνι, έχω πολύ καιρό να το επισκεφθώ, επίσης αν ισχύουν τα 2 τηλέφωνα που έχω από παλιά και τελειώνουν σε ..0938  και  ..1088 ευχαριστώ.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Της έδειξα κιόλας ότι ξέρω πολύ καλά το μαγαζί από έναν φίλο μου που είχε έρθει και μου χε πει τι παίζει,
Προφανώς θα υπήρχε θέμα τη συγκεκριμένη μέρα ή περίοδο που πέρασες. Ας μην το αναλύσουμε άλλο, έξυπνος φαίνεσαι!
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα, για θυμίστε ρε παιδιά σε ποιον όροφο είναι και τι γράφει το κουδούνι, έχω πολύ καιρό να το επισκεφθώ, επίσης αν ισχύουν τα 2 τηλέφωνα που έχω από παλιά και τελειώνουν σε ..0938  και  ..1088 ευχαριστώ.
Στεγάζεται σε μονοκατοικία το μαγαζί οπότε φαίνεται κατευθείαν.
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα, το dba Κατεχάκη έκλεισε οριστικά, γνωρίζουμε?
 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=24pt]  ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 3/1/19
ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ Η ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ .
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ .ΑΥΡΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΎ . Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 6978091034
  
[/size]
 

Συνημμένα

  • received_2206227056291001.jpeg
    received_2206227056291001.jpeg
    530,2 KB · Εμφανίσεις: 17

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Τελικά θα σεβαστούν μερικοί τα παιδιά που έχουν απορίες περί μασσατζιδικων ή θα πάρουμε εντομοκτόνα για....

250px-Hemiptera_vromoussa1.jpg
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Το μεσημέρι στα παρακάτω ιδρύματα... :rockon:

Φρατζή 4:Υποδοχή από την πολύ ευδιάθετη υπηρεσία.Με τοποθέτησε στο σαλόνι για την παρουσίαση των κοριτσιών.
Η Μαρίνα στο δωμάτιο... :takethis:
Βγήκε η Νάντια με καστανόξανθο μαλλί στρογγυλοπρόσωπη θα έλεγα και με πιασίματα...
Μαζί τους επίσης η Άντζελα μία μελαχρινή γυναίκα και αυτή με πιασίματα...
Οι υπόλοιπες σε ρεπό...

Φρατζή 7:Υποδοχή από την μελαχρινή υπηρεσία που παλαιότερα εργαζόταν στο ίδρυμα....
Δύο κοπέλες παρουσιάστηκαν....
Η Κατερίνα,ξανθιά με μπαμπάτσικο σώμα αλλά σχετικά περιποιημένη...Έμπαινε σε πρόγραμμα...
Μαζί της η Μόνικα.Μελαχρινή με μπαμπάτσικο σώμα,χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο κατά την  προσωπική μου άποψη...

Συγγρού 108:Το μαγαζί απ'ότι με ενημέρωσε η "κεφάτη" υπηρεσία κάνει κάποια ανασυγκρότηση.... :o
Το ρόστερ...
Κλάρα ξανθιά πλέον με γλυκό προσωπάκι και σώμα σχετικά καλό...Είναι η Κλάρα που εργαζόταν στο 40-42...(τότε ήταν κοκκινομάλλα)
Λίνα,καστανόξανθη κοπέλα,κοντούλα σχετικά με κάποια τατουάζ στο σώμα...Είναι γνωστή σε αρκετούς... ;)
Αναστασία,μελαχρινή νταρτνάνα με σώμα με καμπύλες και βυζάρες...  :tits: Φορούσε ένα φόρεμα μάυρο με ανασηκωμένα τα βυζιά της...
Στο δώματιο επίσης η Βιβή η μιλφάρα ξανθιά από Κατεχάκη...

Καλλιρόης 48:Πολυκοσμία όπως και πριν μία εβδομάδα που πέρασα με Τάνια... :grouphug:
Οι μόνες που πέρασαν η Αλίκη η ξανθούλα,κοντούλα με κοντό μαλλί και μέτριο σώμα...Και η Μαρία που έβγαινε από δωμάτιο...
Τάνια,Αλίνα και οι υπόλοιπες σε πρόγραμμα...
Η  Ρούλα σε άδεια... ;)

Συγγρού 40-42:Αρκετός κόσμος κι εδώ...
Οι μόνες που παρέλασαν  ήταν η Μαίρη (μιλφ) και η Λέυλα.
Τζούλια,Τζέσικα,Αλέσια,Λίζα,Ντιάνα στο δωμάτιο...

Αυτά από τα παραπάνω ιδρύματα...

Καλή χρονιά σε όλους! :hi:
 

Kostas_Piraeus

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπέρα,υπάρχει ακόμα ένα που ήταν στην καραίσκου στον Πειραιά?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Το μεσημέρι στα παρακάτω ιδρύματα... :rockon:

Φρατζή 4:Υποδοχή από την πολύ ευδιάθετη υπηρεσία.Με τοποθέτησε στο σαλόνι για την παρουσίαση των κοριτσιών.
Η Μαρίνα στο δωμάτιο... :takethis:
Βγήκε η Νάντια με καστανόξανθο μαλλί στρογγυλοπρόσωπη θα έλεγα και με πιασίματα...
Μαζί τους επίσης η Άντζελα μία μελαχρινή γυναίκα και αυτή με πιασίματα...
Οι υπόλοιπες σε ρεπό...

Φρατζή 7:Υποδοχή από την μελαχρινή υπηρεσία που παλαιότερα εργαζόταν στο ίδρυμα....
Δύο κοπέλες παρουσιάστηκαν....
Η Κατερίνα,ξανθιά με μπαμπάτσικο σώμα αλλά σχετικά περιποιημένη...Έμπαινε σε πρόγραμμα...
Μαζί της η Μόνικα.Μελαχρινή με μπαμπάτσικο σώμα,χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο κατά την  προσωπική μου άποψη...

Συγγρού 108:Το μαγαζί απ'ότι με ενημέρωσε η "κεφάτη" υπηρεσία κάνει κάποια ανασυγκρότηση.... :o
Το ρόστερ...
Κλάρα ξανθιά πλέον με γλυκό προσωπάκι και σώμα σχετικά καλό...Είναι η Κλάρα που εργαζόταν στο 40-42...(τότε ήταν κοκκινομάλλα)
Λίνα,καστανόξανθη κοπέλα,κοντούλα σχετικά με κάποια τατουάζ στο σώμα...Είναι γνωστή σε αρκετούς... ;)
Αναστασία,μελαχρινή νταρτνάνα με σώμα με καμπύλες και βυζάρες...  :tits: Φορούσε ένα φόρεμα μάυρο με ανασηκωμένα τα βυζιά της...
Στο δώματιο επίσης η Βιβή η μιλφάρα ξανθιά από Κατεχάκη...

Καλλιρόης 48:Πολυκοσμία όπως και πριν μία εβδομάδα που πέρασα με Τάνια... :grouphug:
Οι μόνες που πέρασαν η Αλίκη η ξανθούλα,κοντούλα με κοντό μαλλί και μέτριο σώμα...Και η Μαρία που έβγαινε από δωμάτιο...
Τάνια,Αλίνα και οι υπόλοιπες σε πρόγραμμα...
Η  Ρούλα σε άδεια... ;)

Συγγρού 40-42:Αρκετός κόσμος κι εδώ...
Οι μόνες που παρέλασαν  ήταν η Μαίρη (μιλφ) και η Λέυλα.
Τζούλια,Τζέσικα,Αλέσια,Λίζα,Ντιάνα στο δωμάτιο...

Αυτά από τα παραπάνω ιδρύματα...

Καλή χρονιά σε όλους! :hi:
το ότι βρήκες τον διαθέσιμο χρόνο, ότι είχες την απαιτούμενη διάθεση, το ότι είχες τα ψυχικά αποθέματα με τον σημερινό καιρό να τα ΄΄περπατήσεις΄΄ ,για όλα αυτά απλά σεβασμός....
 

PanUtd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα..  Μπορείτε να μου προτείνετε καποια Ρωσίδα  με μπλε μάτια μέχρι 35 χρονών που να κατέχει το αθλημα του σεξομασάζ;;  Επίσης ξέρουμε αν παίζει τιποτε παραπάνω στο Athens Massage στη Ν. Ιωνία;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom