Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
πολλη ωραια τοποθετηση αυτα να τα κουν και οι αλλοι των στουντιο που για μια πιπα θελουν 50 ευρω!!!!

ο τιμοκαταλογος για το 2012 πρεπει να ειναι.

μπουρδελο 12ευρα

στουντιο 25 εως 40

μασαζ 50 ευρω

αν θελουν να υπαρχουν!!!!!!!!!!!!!!!!!


σωστά και μ'αυτά δεδομένα, να πα 'να πνιγούν οι ελεϊνίδες, παρέα με την οικ. κρίση !!! :   :rockon:




:s&m_3:  :s&m_2:  :s&m_1:
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Καλιμερα σε ολουσ το προγραμα ειναι 70 ευρο 45'.Σιμερα ΓΙΟΤΑ,ΛΟΛΑ,ΛΑΟΥΡΑ,ΑΛΙΚΙ,ΕΒΑ,ΟΛΓΑ,ΒΙΚΙ,ΝΑΝΣΙ,ΡΕΝΑ ΤΗΛ:6972164085 και 6972164138 φιλακια απο μασ και καλο σαβατοκιριακο σε σολουσ  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

ginos86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι, μεγαλώνoντας και εγώ αποφάσησα να αλλάξω επίπεδο. Χρειαζομαι ομως την βοηθεια σας, θελω να παω σε ενα καλο μασατζιδικο. Δεν ξερω ομως ουτε ωραρια που ειναι ανοιχτα και απο την αλλη δεν μπορω να πηγαινω απο μασατζιδικι σε μασατζιδικο γιανα μην μασ παρει και κανα ματι. Καταλαβενετε επειδη ειμαι παντρεμενος θελω ενα στανταρακι να παω και να περασω καλα. Τωρα που εχω ευκαιρια.

  Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων οποιον με βοηθησει.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Καλησπέρα σύντροφοι, μεγαλώνoντας και εγώ αποφάσησα να αλλάξω επίπεδο. Χρειαζομαι ομως την βοηθεια σας, θελω να παω σε ενα καλο μασατζιδικο. Δεν ξερω ομως ουτε ωραρια που ειναι ανοιχτα και απο την αλλη δεν μπορω να πηγαινω απο μασατζιδικι σε μασατζιδικο γιανα μην μασ παρει και κανα ματι. Καταλαβενετε επειδη ειμαι παντρεμενος θελω ενα στανταρακι να παω και να περασω καλα. Τωρα που εχω ευκαιρια.

   Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων οποιον με βοηθησει.
θα τα βρεις ολα απο τον καταλογο μασατζιδικα στην Αθηνα .....
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
μασατζιδικα βραδυ εχουμε κνενα?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πατησίων 77-79 και Ιουλιανού 51-53
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
κ σημερα ειναι το πατησιων?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Πατησίων 77-79 περνάς υπό τα απαξιωτικά βλέμματα των Ματατζήδων που διαφυλάσσουν το ελεύθερο παραεμπόριο επι της Πατησίων, κλείνοντας εκατέρωθεν τους λεωφορειόδρομους. Πού και πού κάνουν επιχειρήσεις προς τους βιοπαλαιστές μετανάστες, χωρίς όμως να κλείνουν τη ροή της κυκλοφορίας, με αποτέλεσμα τα διερχόμενα αυτοκίνητα να δέχονται τις πέτρες των μικροεμπόρων, που στοχεύουν τα δήθεν επιτιθέμενα ΜΑΤ. Το θέατρο αυτό του παραλόγου έχει πια καθιερωθεί ως ατραξιόν. Άντε και στο Δελφινάριο. Στη μασαζερί εργάζονταν η Ηλιάνα και η Σοφία, αμφότερες ανάξιες λόγου κατά την άποψή μου.

Πατησίων 145 εργαζόταν η Χριστίνα, πρώην πόρτα στο Πατησίων 160 και άλλες δυο μεγαλοκοπέλες. Προσπάθησαν να με κρατήσουν με την παροιμία η γριά κότα έχει το ζουμί. Εγώ όμως προτιμώ την μπριζόλα στεγνή.

Ιουλιανού 51-53 είδα την Αννούλα, πολύ ωραίο μωρό, και την Πάολα (ενδιαφέρουσα περίπτωση εμφανισιακά).

Πατησίων 131 επέστρεψε η κινεζάρα Καίτη. Μόνο αυτή συγκράτησα, δεν είδα κάτι άλλο ενδιαφέρον.
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Καλιμερα σε ολουσ,σιμερα 10:30-12:00βραδι ΑΛΙΚΙ,ΕΒΑ,ΟΛΓΑ,ΒΙΚΙ,ΛΑΟΥΡΑ,ΛΟΛΑ,ΝΑΝΣΙ,ΡΕΝΑ,ΓΙΟΤΑ.ΠΛΙΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΑ ΤΗΛ:6972164085 και 6972164138 καλι εβδομαδα σε ολουσ
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα .κ καλη εβντομαντα για ολοι μας...μετα απο ενα εντονο σ/κ τιποτα καλυτερο παρα ενα ωρεο κ απολαυστικο μασας σας περημενουνε η ΡΟΖΑ,ΕΒΑ,ΣΟΦΙΑ,ΛΙΛΙΑΝ,ΛΙΖΑ....μεχρι 9 το βραδυ η συνεδρεια ειναι 60...ζησιμοπουλου93 κ σκατζου1..3 οροφος....φιλουθκια :-* :-*
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πατησίων 145 εργαζόταν η Χριστίνα, πρώην πόρτα στο Πατησίων 160 και άλλες δυο μεγαλοκοπέλες. Προσπάθησαν να με κρατήσουν με την παροιμία η γριά κότα έχει το ζουμί. Εγώ όμως προτιμώ την μπριζόλα στεγνή.

  οι αλλες που να ειναι αραγε ? (  αννα,  συλβια  και χριστινα- μαγια )
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Πατησίων 77-79 περνάς υπό τα απαξιωτικά βλέμματα των Ματατζήδων που διαφυλάσσουν το ελεύθερο παραεμπόριο επι της Πατησίων, κλείνοντας εκατέρωθεν τους λεωφορειόδρομους. Πού και πού κάνουν επιχειρήσεις προς τους βιοπαλαιστές μετανάστες, χωρίς όμως να κλείνουν τη ροή της κυκλοφορίας, με αποτέλεσμα τα διερχόμενα αυτοκίνητα να δέχονται τις πέτρες των μικροεμπόρων, που στοχεύουν τα δήθεν επιτιθέμενα ΜΑΤ. Το θέατρο αυτό του παραλόγου έχει πια καθιερωθεί ως ατραξιόν. Άντε και στο Δελφινάριο. Στη μασαζερί εργάζονταν η Ηλιάνα και η Σοφία, αμφότερες ανάξιες λόγου κατά την άποψή μου.

Πατησίων 145 εργαζόταν η Χριστίνα, πρώην πόρτα στο Πατησίων 160 και άλλες δυο μεγαλοκοπέλες. Προσπάθησαν να με κρατήσουν με την παροιμία η γριά κότα έχει το ζουμί. Εγώ όμως προτιμώ την μπριζόλα στεγνή.

Ιουλιανού 51-53 είδα την Αννούλα, πολύ ωραίο μωρό, και την Πάολα (ενδιαφέρουσα περίπτωση εμφανισιακά).

Πατησίων 131 επέστρεψε η κινεζάρα Καίτη. Μόνο αυτή συγκράτησα, δεν είδα κάτι άλλο ενδιαφέρον.

ωραία βολτα και ενημέρωση! :rockon:
αφου θες φρέσκο κρέας πέρνα μια βολτα απο 3ης Σεπτ 151α  :2funny:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
έχει
άλλη είναι αυτή..........

Τι μανία που έχουν όλες τους να χρησιμοποιούν τα ιδια ονόματα ρε παιδί μου!!

Τελικά καταλήγουμε να  μπερδεύουμε τις βούρτσες με τις ....... οδοντόβουρτσες!!  :headbang: :headbang:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ωραία βολτα και ενημέρωση! :rockon:
αφου θες φρέσκο κρέας πέρνα μια βολτα απο 3ης Σεπτ 151α  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είχα περασει πριν κανα 2 μηνο για χαβαλέ!!!
Το σετ στημένο για τα γυρίσματα της ταινίας "Τα Ζόμπι είναι χορτοφάγα Νο5"  :grin: :grin: :grin:
Για να σε πεισει η γρια να μη φυγεις τρεχοντας, μεχρι και τοστακι προσφερεται να σου ψησει!!!! :2funny: :2funny: (εκτος απο χυμο, νερο, καφε, μπυρα, ποτο, αναψυκτικο, κλπκλπ)  :cheesy: :cheesy:
Αμα πειναει κανενας και ειναι στην περιοχή να κανει καμια βόλτα  :grin: :grin:

Και καποιος τυπος απο δω μέσα που ψάχνει απελπισμενα γριες σε πιάτσες, μπουρδέλα, παραλίες, βουνα και λαγκαδια....
Μεγάλε εκει να πας!!!
Γ' Σεπτ 151α
Η μικρότερη ητανε συμμαθητρια του Τρικούπη  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom