Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Το Σ.318 είναι ανοιχτό τις Κυριακές ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Καλό να γραφουμε ολοκληρους τους τιτλους των κατεστημενων μασατζιαειδικων γιατι οχι να  βαλωμεν και το λικν
φτου κ μπαινω
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Μια γενικη ενημερωση για ΒΠ
Προτιμω τα μαγαζια των ΒΠ λογω αποστασεων ,αλλα τελευταια δεν παταω διοτι εχει πεσει η ποιοτητα πολυ.
Στην Αγ.Παρασκευη περσι ηταν μια καλη ξανθουλα η λιζα και μια αγγελικη οπου αξιζε να πας.Τωρα εχει ανεβει πολυ και η ηλικια και δεν ειναι αξιοπροσεκτο.
Στην Δημητσανας δεν μου προσεφεραν ποτε πληρες μενου οποτε τους εκοψα.Βεβαια γενικως εχει πιο ωραια κοματια αλλα τι να το κανω.
Στην αναπλαση ειχα παει πολυ παλια και ηταν εμετικα.
Στο χολοργο 3ος εκανα αρκετες επισκεψεις αλλα δεν υπαρχει μενου. Δεν σκοπευω να κανω αλλες χωρις εγγυησεις για αλλαγη του μαγαζιου.
Κατι Μεσογειων 289 αυτα ειναι αστεια 1-2 φορες και καταλαβαινεις οτι ειναι κοροιδια.

Αν καποιος εχει κατι καλυτερο στην ευρυτερη περιοχη ας γραψει ή ας στειλει pm
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πρόσφατη επίσκεψη στο Μάρνη 28. Παρούσες Μόνικα (η οποία και ετιμήθη), Λουλου (? η κινεζούλα που πέρασε σίφουνας από μπροστά μου), Βαλεντίνα, Στεφανία και Βικυ. 
Το πρόγραμμα ικανοποιητικό για το 60ρι, με μασσάζ και κυρίως πιάτο με εναλλαγή στάσεω νκαι κατάθεση επί των βύζων της 8εραπεύτριας. Μπανάκι και από τη θεραπεύτρια μετά την συνέυρεση. Τα κουδούνια χτύπησαν 2-3 φορές κατά την παραμονή μου. Γενικά καλό VFM.

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μια γενικη ενημερωση για ΒΠ
Προτιμω τα μαγαζια των ΒΠ λογω αποστασεων ,αλλα τελευταια δεν παταω διοτι εχει πεσει η ποιοτητα πολυ.
Στην Αγ.Παρασκευη περσι ηταν μια καλη ξανθουλα η λιζα και μια αγγελικη οπου αξιζε να πας.Τωρα εχει ανεβει πολυ και η ηλικια και δεν ειναι αξιοπροσεκτο.
Στην Δημητσανας δεν μου προσεφεραν ποτε πληρες μενου οποτε τους εκοψα.Βεβαια γενικως εχει πιο ωραια κοματια αλλα τι να το κανω.
Στην αναπλαση ειχα παει πολυ παλια και ηταν εμετικα.
Στο χολοργο 3ος εκανα αρκετες επισκεψεις αλλα δεν υπαρχει μενου. Δεν σκοπευω να κανω αλλες χωρις εγγυησεις για αλλαγη του μαγαζιου.
Κατι Μεσογειων 289 αυτα ειναι αστεια 1-2 φορες και καταλαβαινεις οτι ειναι κοροιδια.

Αν καποιος εχει κατι καλυτερο στην ευρυτερη περιοχη ας γραψει ή ας στειλει pm

Είναι ακριβώς όπως τα λες.

Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι στο Μεσογείων 208, 1ος όροφος, μου είχε πει η σερίφισα ότι θα έφερνε νέες κοπέλες. Τελευταία φορά που πήγα, πριν κανά 2μηνο, δεν είδα καμία νέα κοπέλα.

Πιθανόν, εντός των ημερών να κάνω καμία επίσκεψη στα 2 του Μ208 για να ξαναδώ τι παίζει και αν έχει αλλάξει κάτι και να ενημερώσω.

Πάντως, απ'ότι έχω καταλάβει, στα Βορειοανατολικά προάστια δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο.

Αν έχει κάποιος κάτι περισσότερο, παρακαλείται να ενημερώσει.
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Γειά χαρά στην παρέα.

Ερώτηση προς τους πιο ... ψαγμένους, αλλά και ιδέες για τις θεραπαινίδες, στην εποχή της κρίσης -και αναδουλειάς- που περνάμε.

Που θα το βρω αυτό ; Καμιά σοβαρή απάντηση, τα δουλέματα τα κάνω και μόνος μου !

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Γειά χαρά στην παρέα.

Ερώτηση προς τους πιο ... ψαγμένους, αλλά και ιδέες για τις θεραπαινίδες, στην εποχή της κρίσης -και αναδουλειάς- που περνάμε.

Που θα το βρω αυτό ; Καμιά σοβαρή απάντηση, τα δουλέματα τα κάνω και μόνος μου !

Σαν να ψάχνεις το Αγιο Δισκοπότηρο του μασάζ στην Ελλάδα  :S
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Μια γενικη ενημερωση για ΒΠ
Προτιμω τα μαγαζια των ΒΠ λογω αποστασεων ,αλλα τελευταια δεν παταω διοτι εχει πεσει η ποιοτητα πολυ.
Στην Αγ.Παρασκευη περσι ηταν μια καλη ξανθουλα η λιζα και μια αγγελικη οπου αξιζε να πας.Τωρα εχει ανεβει πολυ και η ηλικια και δεν ειναι αξιοπροσεκτο.
Στην Δημητσανας δεν μου προσεφεραν ποτε πληρες μενου οποτε τους εκοψα.Βεβαια γενικως εχει πιο ωραια κοματια αλλα τι να το κανω.
Στην αναπλαση ειχα παει πολυ παλια και ηταν εμετικα.
Στο χολοργο 3ος εκανα αρκετες επισκεψεις αλλα δεν υπαρχει μενου. Δεν σκοπευω να κανω αλλες χωρις εγγυησεις για αλλαγη του μαγαζιου.
Κατι Μεσογειων 289 αυτα ειναι αστεια 1-2 φορες και καταλαβαινεις οτι ειναι κοροιδια.

Αν καποιος εχει κατι καλυτερο στην ευρυτερη περιοχη ας γραψει ή ας στειλει pm
...για δοκίμασε στον χολαργό στον 1ο...όλο και κάτι θα βρεις.....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Γειά χαρά στην παρέα.

Ερώτηση προς τους πιο ... ψαγμένους, αλλά και ιδέες για τις θεραπαινίδες, στην εποχή της κρίσης -και αναδουλειάς- που περνάμε.

Που θα το βρω αυτό ; Καμιά σοβαρή απάντηση, τα δουλέματα τα κάνω και μόνος μου !


στην Ελλάδα,και τουλάχιστον σε μαγαζιά που έχουμε πρόσβαση όλοι μας,ΔΕΝ θα το βρείς....δεν είναι μόνο θέμα κόστους...είναι και θέμα privacy...κάποιος που έχει την οικονομική δυνατότητα να πληρώνει τέτοιες γυναίκες και να απολαμβάνει τέτοιες υπηρεσίες,θέλει και αποκλειστικότητα....
 

newrocker

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους.Μετά απο αρκετό καιρό επισκεύτηκα το ιδρυμα Στουρνάρη 29.Παρούσες 5 κορασίδες.
Ναομι-Σόνια- Ελένη(θεία)-Παολα-Ελίνα.Πόρτα η Ζάνα.Κάθομαι στόν καναπέ, ενω στον διπλανο καναπέ πισω απο
το παραβάν ηταν αλλος συναγωνιστης,που ειχε ερθει πιο νωρίς.Παρελαύνουν τα κοριτσια και μου κανει
μπαμ η  Ναομι με ενα κοκκινο φορεμα και ενα τουρλωτο κωλαρακι ,θάνατος.Ομως τη Ναομι διαλεξε
και ο συναγωνιστης που ηταν πιο νωρίς οπότε εγω πηρα την Ελινα,ενα πολυ ομορφο κοριτσι γυρω στα 23
με ωραιο κορμι και γλυκο προσωπο.Μπανάκι,ξαπλα και ξεκινάει η Ελινα το μασαζ.Μασάζ 25 λεπτά ,πιστευω
πολυ καλο , σύμφωνα με αυτα που διαβαζω εδώ,και απο τις λιγες εμπειρίες που ειχα πιο παλια.Υστερα γδύθηκε,
και ξεκινήσαμε το κυρίως πιάτο.Το κορίτσι εχει κορμάκι υπεροχο ωραια επιδερμιδα,βυζάκι 2αρι ομορφο
και υπέροχο κωλαράκι.Ξεκινήσαμε χαδακια-φιλάκια , υστερα καλαμάκι μέ προφύλαξη(εγω το ζήτησα),δεν ξέρω
αν κανει ακαποτο.Στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω για λιγη ωρα και καταλήξαμε στον καναπέ στήμενη να
την σφυροκοπάω με θεα το υπεροχο κωλαρακι της.Τη ρώτησα αν το δινει και πήρα αρνητικη απαντηση.Μετά
απο λιγο τελείωσα αφου της εδωσα και μερικα χαστουκακια στα κωλομαγουλα.Συνολο συνεδριας 40 λεπτα
αλλα πέρασα πολυ καλα.Το κοριτσι ειναι χαμογελαστο ,ευγενικο και προσπαθει να περασεις καλα.
Επίσης οπως ειπα κανει και ικανοποιητικό μασάζ.
  σημ. Δεν εχω πολλες ενημερώσεις γιατι δεν εξασκω συχνα το αθλημα.Οποτε ομως αθλούμαι θα γραφω.
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
πολύ καλό έχει στην γλυφάδα απέναντι από το μαγαζί με όργανα του φίλιππου νάκα
ανάμεσα στο γωνιακό ρεστοράν και στη καφετέρια
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πολύ καλό έχει στην γλυφάδα απέναντι από το μαγαζί με όργανα του φίλιππου νάκα
ανάμεσα στο γωνιακό ρεστοράν και στη καφετέρια

αυτό είναι ενημέρωση ;;;

δώσε λεπτομέρειες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Γειά χαρά στην παρέα.

Ερώτηση προς τους πιο ... ψαγμένους, αλλά και ιδέες για τις θεραπαινίδες, στην εποχή της κρίσης -και αναδουλειάς- που περνάμε.

Που θα το βρω αυτό ; Καμιά σοβαρή απάντηση, τα δουλέματα τα κάνω και μόνος μου !

θελω να πιστευω οτι ειναι ρητορικη η ερωτηση σου....την απαντηση την ξερεις κ απο μονος σου ,σε μασαζ στην ελλαδα πολυ δυσκολα...
 

nikosbarman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους.Μετά απο αρκετό καιρό επισκεύτηκα το ιδρυμα Στουρνάρη 29.Παρούσες 5 κορασίδες.
Ναομι-Σόνια- Ελένη(θεία)-Παολα-Ελίνα.Πόρτα η Ζάνα.Κάθομαι στόν καναπέ, ενω στον διπλανο καναπέ πισω απο
το παραβάν ηταν αλλος συναγωνιστης,που ειχε ερθει πιο νωρίς.Παρελαύνουν τα κοριτσια και μου κανει
μπαμ η  Ναομι με ενα κοκκινο φορεμα και ενα τουρλωτο κωλαρακι ,θάνατος.Ομως τη Ναομι διαλεξε
και ο συναγωνιστης που ηταν πιο νωρίς οπότε εγω πηρα την Ελινα,ενα πολυ ομορφο κοριτσι γυρω στα 23
με ωραιο κορμι και γλυκο προσωπο.Μπανάκι,ξαπλα και ξεκινάει η Ελινα το μασαζ.Μασάζ 25 λεπτά ,πιστευω
πολυ καλο , σύμφωνα με αυτα που διαβαζω εδώ,και απο τις λιγες εμπειρίες που ειχα πιο παλια.Υστερα γδύθηκε,
και ξεκινήσαμε το κυρίως πιάτο.Το κορίτσι εχει κορμάκι υπεροχο ωραια επιδερμιδα,βυζάκι 2αρι ομορφο
και υπέροχο κωλαράκι.Ξεκινήσαμε χαδακια-φιλάκια , υστερα καλαμάκι μέ προφύλαξη(εγω το ζήτησα),δεν ξέρω
αν κανει ακαποτο.Στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω για λιγη ωρα και καταλήξαμε στον καναπέ στήμενη να
την σφυροκοπάω με θεα το υπεροχο κωλαρακι της.Τη ρώτησα αν το δινει και πήρα αρνητικη απαντηση.Μετά
απο λιγο τελείωσα αφου της εδωσα και μερικα χαστουκακια στα κωλομαγουλα.Συνολο συνεδριας 40 λεπτα
αλλα πέρασα πολυ καλα.Το κοριτσι ειναι χαμογελαστο ,ευγενικο και προσπαθει να περασεις καλα.
Επίσης οπως ειπα κανει και ικανοποιητικό μασάζ.
  σημ. Δεν εχω πολλες ενημερώσεις γιατι δεν εξασκω συχνα το αθλημα.Οποτε ομως αθλούμαι θα γραφω.

μια χαρά καλό μου ακούγεται
πόσο σου πήρε 80-100?
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μια γενικη ενημερωση για ΒΠ
Προτιμω τα μαγαζια των ΒΠ λογω αποστασεων ,αλλα τελευταια δεν παταω διοτι εχει πεσει η ποιοτητα πολυ.
Στην Αγ.Παρασκευη περσι ηταν μια καλη ξανθουλα η λιζα και μια αγγελικη οπου αξιζε να πας.Τωρα εχει ανεβει πολυ και η ηλικια και δεν ειναι αξιοπροσεκτο.
Στην Δημητσανας δεν μου προσεφεραν ποτε πληρες μενου οποτε τους εκοψα.Βεβαια γενικως εχει πιο ωραια κοματια αλλα τι να το κανω.
Στην αναπλαση ειχα παει πολυ παλια και ηταν εμετικα.
Στο χολοργο 3ος εκανα αρκετες επισκεψεις αλλα δεν υπαρχει μενου. Δεν σκοπευω να κανω αλλες χωρις εγγυησεις για αλλαγη του μαγαζιου.
Κατι Μεσογειων 289 αυτα ειναι αστεια 1-2 φορες και καταλαβαινεις οτι ειναι κοροιδια.

Αν καποιος εχει κατι καλυτερο στην ευρυτερη περιοχη ας γραψει ή ας στειλει pm

Να συμπληρώσω για το Δαρειώτου 11 Κηφισιά οπου η εμφάνιση είναι κάτω του μετριου και προσφέρουν μόνο φραπέ με +20, οπότε μαύρο!
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Φιλε μου στη Δαρειωτου προσφερουν τα παντα.
Απλα δεν σου ετυχε .
Βεβαια εχω να παω πανω απο χρονο διοτι οντως δεν ειχε κατι καλο
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου στη Δαρειωτου προσφερουν τα παντα.
Απλα δεν σου ετυχε .
Βεβαια εχω να παω πανω απο χρονο διοτι οντως δεν ειχε κατι καλο

Παιδιά πάει αυτό... έκλεισε απ'ότι φαίνεται. Το τηλέφωνο τους εκτός λειτουργίας, το κουδούνι σβησμένο και ποτέ δεν ανοίγουν πόρτα εδώ και 2 μήνες σχεδόν. Έχει και ενοικιαστήριο έξω από την πολυκατοικία αλλά δεν πρόσεξα αν είναι για το Ιριδα Λουξ. Πέρασε στο πάνθεον της ιστορίας και αυτο....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Παιδιά πάει αυτό... έκλεισε απ'ότι φαίνεται. Το τηλέφωνο τους εκτός λειτουργίας, το κουδούνι σβησμένο και ποτέ δεν ανοίγουν πόρτα εδώ και 2 μήνες σχεδόν. Έχει και ενοικιαστήριο έξω από την πολυκατοικία αλλά δεν πρόσεξα αν είναι για το Ιριδα Λουξ. Πέρασε στο πάνθεον της ιστορίας και αυτο....
Μονο τα σωστα και ξερετε τι εννοω σωστα μαγαζια, θα επιζησουν με την κριση !!!
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, και ας ήταν αποκαρδιωτικές !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom