Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Της αρέσουν οι σκληράδες της ρουμάνας δεν είναι για πολλές ευγένειες.
    ειναι παρα πολλεs απο αυτεs, που  γουσταρουν και λειτουργουν  μονο  με αγριαδα, τσαμπουκα, μαγκια ,νταβατζιλικι  κλπ.  τοχουν στο αιμα τουs.  το ζηταει ο οργανισμοs τουs. 
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
    ειναι παρα πολλεs απο αυτεs, που  γουσταρουν και λειτουργουν  μονο  με αγριαδα, τσαμπουκα, μαγκια ,νταβατζιλικι  κλπ.  τοχουν στο αιμα τουs.  το ζηταει ο οργανισμοs τουs. 

Συμφωνώ απλά να διευκρινήσω ότι μιλάω κυρίως για το φαγοπότι με την Αλίσια. Της αρέσουν σκαμπιλάκια, πιασίματα από τα μαλλιά, δυνατά χωσίματα κλπ. Είναι για pse συμπεριφορές δηλαδή. Μην πάει και κανένας άσχετος και πλακωθούν χωρίς λόγο.   
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Συμφωνώ απλά να διευκρινήσω ότι μιλάω κυρίως για το φαγοπότι με την Αλίσια. Της αρέσουν σκαμπιλάκια, πιασίματα από τα μαλλιά, δυνατά χωσίματα κλπ. Είναι για pse συμπεριφορές δηλαδή. Μην πάει και κανένας άσχετος και πλακωθούν χωρίς λόγο.   
  οκ.    κατανοητη διευκρινηση και καλα εκανεs.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
    ειναι παρα πολλεs απο αυτεs, που  γουσταρουν και λειτουργουν  μονο  με αγριαδα, τσαμπουκα, μαγκια ,νταβατζιλικι  κλπ.  τοχουν στο αιμα τουs.  το ζηταει ο οργανισμοs τουs. 
ποια ρουμανα;;
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Στην Αλίσια του Καλλιρόης 48 αναφερόμουν.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Ξέρει κάποιος Συναγωνιστής εάν έχει ανοίξει κάπου το ίδτυμα που ήταν στην Ανδρονίκου στο Μαρούσι? Το είχε ένας Κώστας (κεφάλι γουλί)
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Που το θυμήθηκες αυτό? Έχει κλείσει εδώ και τουλάχιστον 4 χρόνια.
Ο κώστας ήταν όντως γλόμπος αλλά και εξηγημένος τύπος.
 

geomantik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής τι γίνεται με το μαγαζί στη Λαρίσης, στην Πανόρμου κοντά; Το τηλ δείχνει να μην ισχύει πια. Εκεί ήταν η Όλγα, Ρωσομιλφ με εξαιρετικό σώμα και πολύ καλές υπηρεσίες.

GM 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα μαζι με τον jerry κατα της 3.30 σ29 καταρχην να πω οτι η μαρια(με το καρε)ηταν παρουσα....ανοιγμα πορτας η θεια ελενη(που τα ειχε τα νευρακια της)παρουσες ακομα ναομη , παολα,αλισια κ σονια στο δωματιο....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
αναμονη στο σαλονι για να αγωνιστω παλι με το σονακι(στουρναρη 29),αν κ ηθελα να τεσταρω την μαρια τελικα μια απο τα ιδια,μπανακι μεχρι να τελειωσει η σονια με τον αλλο συναγωνηστη , αυτη η κοπελα ειναι μεσα στο χαμογελο κ στην καυλα, κ ειναι κ αστεια οπως ημουν ξαπλωμενος μου λεει παλι εδω εσυ που δεν θυμαμαι ποτε το ονομα σου,της λεω που να το θυμηθεις ειναι κ λιγο παραξενο...
αρχισαμε το μασαζ κλασσικα μετρια προς καλο ενω της ζητησα περισσοτερο στα ποδια που μου αρεσει....υστερα πεταξε ολα της τα ρουχα κ οπως ημουν ξαπλομενος μπρουμητα ανεφηκε πανω μου κ με φιλουσε απο το λαιμο μεχρι κατω στα ποδια κ τουμπαλιν.....μου λεει να γυρισω κ αρχιζει μια πολυ ωραια υγρη κ χωρις χερια πιπα γλυφοντας κ αρχιδια για αρκετη ωρα....μετα της λεω η σειρα μου κ την βαζω να καθισει στην πολυθρονα με ανοιχτα τα ποδια κ αρχισα να γλυφω το ωραιο κ πεντακαθαρο μουνακι της ενω αυτη επαιζε με την κλητοριδα της κ τα βυζια της...πρωτη φορα που με σταματησε απο το να την γλειφω,ηταν ετοιμη να χυσει κ φωναζε πρεπει να ακουγοταν μεχρι το σαλονι....μου λεει θελω να με γαμησεις ,περασμα προφυλακτικου κ γαμησι με αυτην ανασκελα στο μασαζοκρεβατο ενω καθε λιγο κ λιγακι με τραβιυσε για να με φιλησει κ να της γλυψω το στηθος(το δεξι μαλιστα ηταν με χανζαπλαστ γιατι καποιος απροσεχτος συναγωνηστης την εγδαρε με το ρολοι του)αλλαγη στασης πισοκολλητα στα ορθια ενω αυτη να φωναζει ακομα απο την καυλα....τηνξαπλωνω στην στην πολυθρονα κ αφου βγαζω το προφυλακτικο μετα απο ισπανικη την εχυσα στο στομα.....εκανε πρωτη μπανακι αυτη μετα εγω κ μου ειπε οτι πρεπει να βαλουν στα δωματια κρεβατια που γινονται καναπεδες για να γαμιομαστε ποιο ανετα....παραμονη σχεδον 55 λεπτα 80ευρω
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
αναμονη στο σαλονι για να αγωνιστω παλι με το σονακι(στουρναρη 29),αν κ ηθελα να τεσταρω την μαρια τελικα μια απο τα ιδια,μπανακι μεχρι να τελειωσει η σονια με τον αλλο συναγωνηστη , αυτη η κοπελα ειναι μεσα στο χαμογελο κ στην καυλα, κ ειναι κ αστεια οπως ημουν ξαπλωμενος μου λεει παλι εδω εσυ που δεν θυμαμαι ποτε το ονομα σου,της λεω που να το θυμηθεις ειναι κ λιγο παραξενο...
αρχισαμε το μασαζ κλασσικα μετρια προς καλο ενω της ζητησα περισσοτερο στα ποδια που μου αρεσει....υστερα πεταξε ολα της τα ρουχα κ οπως ημουν ξαπλομενος μπρουμητα ανεφηκε πανω μου κ με φιλουσε απο το λαιμο μεχρι κατω στα ποδια κ τουμπαλιν.....μου λεει να γυρισω κ αρχιζει μια πολυ ωραια υγρη κ χωρις χερια πιπα γλυφοντας κ αρχιδια για αρκετη ωρα....μετα της λεω η σειρα μου κ την βαζω να καθισει στην πολυθρονα με ανοιχτα τα ποδια κ αρχισα να γλυφω το ωραιο κ πεντακαθαρο μουνακι της ενω αυτη επαιζε με την κλητοριδα της κ τα βυζια της...πρωτη φορα που με σταματησε απο το να την γλειφω,ηταν ετοιμη να χυσει κ φωναζε πρεπει να ακουγοταν μεχρι το σαλονι....μου λεει θελω να με γαμησεις ,περασμα προφυλακτικου κ γαμησι με αυτην ανασκελα στο μασαζοκρεβατο ενω καθε λιγο κ λιγακι με τραβιυσε για να με φιλησει κ να της γλυψω το στηθος(το δεξι μαλιστα ηταν με χανζαπλαστ γιατι καποιος απροσεχτος συναγωνηστης την εγδαρε με το ρολοι του)αλλαγη στασης πισοκολλητα στα ορθια ενω αυτη να φωναζει ακομα απο την καυλα....τηνξαπλωνω στην στην πολυθρονα κ αφου βγαζω το προφυλακτικο μετα απο ισπανικη την εχυσα στο στομα.....εκανε πρωτη μπανακι αυτη μετα εγω κ μου ειπε οτι πρεπει να βαλουν στα δωματια κρεβατια που γινονται καναπεδες για να γαμιομαστε ποιο ανετα....παραμονη σχεδον 55 λεπτα 80ευρω
.... κανονικά αυτή θα έπρεπε να πληρώσει...!!

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
  υπαρχουν και χειροτερα.  αλλοι δεν γαμανε τιποτα.  μονο λεγειν, κουτσομπολιο, παραμυθακια, φουντουκια  και  πολυ μπλα-μπλα. 
κοίτα...μεταξύ μας τώρα...
δεν αποτελεί και κανένα κατόρθωμα να πληρώσεις για να γαμήσεις...
εκτός αν θεωρείς κατόρθωμα να έχεις 50-60-100 ευρώ (ανάλογα πού τα σκας) για να πηδήξεις....
σόρρυ κιόλας για το οφφ τοπικ...αλλά ώρες ώρες μου φαίνεται πως κάποιοι έχουν διαστρεβλώσει στο μυαλό τους το αυτονόητο

δεν μιλάω προσωπικά για σένα τζέρυ
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
κοίτα...μεταξύ μας τώρα...
δεν αποτελεί και κανένα κατόρθωμα να πληρώσεις για να γαμήσεις...
εκτός αν θεωρείς κατόρθωμα να έχεις 50-60-100 ευρώ (ανάλογα πού τα σκας) για να πηδήξεις....
σόρρυ κιόλας για το οφφ τοπικ...αλλά ώρες ώρες μου φαίνεται πως κάποιοι έχουν διαστρεβλώσει στο μυαλό τους το αυτονόητο

δεν μιλάω προσωπικά για σένα τζέρυ
Εχεεις δικιο...εδω δεν αποτελει πλεον κατορθωμα και τζαμπα να γαμάς ...η ποιοτητα απουσιάζει οπως ο καθενας την φαντάζεται και εδω ειναι η επιτυχία......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
κοίτα...μεταξύ μας τώρα...
δεν αποτελεί και κανένα κατόρθωμα να πληρώσεις για να γαμήσεις...
εκτός αν θεωρείς κατόρθωμα να έχεις 50-60-100 ευρώ (ανάλογα πού τα σκας) για να πηδήξεις....
σόρρυ κιόλας για το οφφ τοπικ...αλλά ώρες ώρες μου φαίνεται πως κάποιοι έχουν διαστρεβλώσει στο μυαλό τους το αυτονόητο
εννοητε οτι δεν αποτελει κατορθωμα.....με τα λεφτα κανεις σχεδον τα παντα.....αλλα αλλο να μιλας κ να γραφεις χωρις καν να πηδας ,κ αλλο να ενημερωνεις... ;)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Με αφορμή τα εύσημα που έλαβα εγώ για την ενημέρωση στο Σ318, αλλά και τα αντίστοιχα εύσημα που έλαβαν οι n.smirni76 και jerry5 στο thread του Σ29, να παρακαλέσω όλους όσους είναι μέλη, να γράφουν και να μην παρακολουθούν απλά τα αντίστοιχα threads.

Βοηθήστε όλοι να αποφύγουμε τις φόλες και να επιβραβεύουμε τις καλές και τα σωστά μαγαζιά.

1 λεπτό από το χρόνο μας είναι άλλωστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom