Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Επισκέφτηκα εχθές κατά τις 12:00 το «μαγαζί» στο Μαρούσι (όρια με Πεύκη) επί της Ανδρόνικου... ωραία περιοχή, άνετος και πεντακάθαρος χώρος και ευγενέστατο προσωπικό.

Επέλεξα την Κινέζα Νταιάνα, όμορφη με κορμάρα και εξαιρετικό μασάζ με εκτόνωση (80Ε).

Ενδείκνυται για αυτούς που ψάχνουν για πολύ καλό μασάζ και δεν τους ενδιαφέρει η «μπριζόλα»...
 

Επισκέπτης
καλημερα παιδια.
οντως αυτη η κινεζα στην γλυφαδα κανει μονο μασαζ σιατσου και τιποτα αλλο
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Ενημέρωση για Σκρα 4.
Κατ αρχήν πρέπει να είναι επιφυλακτικοί με τους νέους πελάτες και δεν σου ανοίγουν.
Επιμείνατε και ξαναχτυπήστε το κουδούνι.
Αυτή που μου άνοιξε μόλις ειδε ότι δεν εχω ξαναπάει μου λέει είμαστε κλειστά!
Οπα της λέω έρχομαι συστημενος γαι Ρωξάννη...και μου άνοίγει!
Έτσι δεν είδα τις άλλες αλλά πήρα την Ρωξάννη.
Η οποία είναι εντυπωσιακό ξανθό ΜΙΛΦ, γελαστό, με ωραίο σώμα, καμπυλάτο, αλλά μέτριο βυζί.
Μπριζόλα και όλα τα λοιπά άνετα με την πρώτη χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά κάπως βιαστική στην ξεπέτα. Ούτε με σφαίρες δεν κλείνεις μία ώρα μέσα, 40 λεπτά και πολλά είναι.
Στα 80 €.
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
παιδια στο φ4 την ελενη την εχει παρει κανεις;

ποια ειναι καλυτερα εκει μεσα¨
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
μια ερωτηση η μαρια η milf στην στουρναρη λεει κατι;λεω να την παρω σημερα.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ενημέρωση για Σκρα 4.
Κατ αρχήν πρέπει να είναι επιφυλακτικοί με τους νέους πελάτες και δεν σου ανοίγουν.
Επιμείνατε και ξαναχτυπήστε το κουδούνι.
Αυτή που μου άνοιξε μόλις ειδε ότι δεν εχω ξαναπάει μου λέει είμαστε κλειστά!
Οπα της λέω έρχομαι συστημενος γαι Ρωξάννη...και μου άνοίγει!
Έτσι δεν είδα τις άλλες αλλά πήρα την Ρωξάννη.
Η οποία είναι εντυπωσιακό ξανθό ΜΙΛΦ, γελαστό, με ωραίο σώμα, καμπυλάτο, αλλά μέτριο βυζί.
Μπριζόλα και όλα τα λοιπά άνετα με την πρώτη χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά κάπως βιαστική στην ξεπέτα. Ούτε με σφαίρες δεν κλείνεις μία ώρα μέσα, 40 λεπτά και πολλά είναι.
Στα 80 €.
Εαν ειναι η γνωστη Ρωξαννη(απο Μαρνης και Γαλατσιου)τοτε οντως μιλαμε για τον ορισμο της ξεπετας......
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή κι εγώ είμαι της γνώμης ότι ένα καλό, αισθησιακό, καβλωτικό μασάζ   και στο τέλος φραπεδάκι, καλαμάκι κλπ, μπορεί να είναι πολύ καλύτερο από ένα σκέτο μπριζολάκι, είπα να επισκεφτώ τη Ζησιμοπούλου 93. Ο χώρος πολύ περιποιημένος. Υπήρχαν 4 κοπέλες. Η Τατιάνα μπάζο που κάνει και τη manager, η Λίλυ, και άλλες δύο που δυστυχώς δεν συγκράτησα τα ονόματά τους, μια ψηλή μελαχροινή αρκετά ενδιαφέρουσα, και μια κοντούλα αδύνατη μάλλον αδιάφορης εμφάνισης. Πήρα τη Λίλυ, milf από Ρωσία, κοκινομάλα, με σφιχτό σώμα, ωραίο βυζί, αδύνατα πόδια. Όπως μου είπε δούλευε προηγουμένως στο Μαρούσι και στην Αγ. Ιωάννου. Το μασάζ στην αρχή καλούτσικο (μου έχουν κάνει και καλύτερο), στη συνέχεια  χωρίς να της πώ τίποτε η γκόμενα κατεβάζει το φόρεμά της και μου  αρχίζει βυζομασάζ ! Γυρνάω μπρός και αρχίζει παιχνιδάκι (φραπεδάκι, ισπανικό βυζομασαζάκι, πιασίματα ελευθερα παντού και στο τέλος αβίαστα καλαμάκι και τελείωμα στα βυζιά της. Το σύνολό 60 Euros. Η γκόμενα μου φάνηκε πολύ άνετη και χαλαρή και νομίζω ότι μπορεί από τη δεύτερη φορά να δόσει και περισσότερα.
Φιλε σε ευχαριστω ,πηγα ζητησα την Λιλυ ,της ειπα οτι με συστησε φιλος μου εκανε αυτα που λες με 60 ευρω .πιστευω την επομενη φορα σε καλοψημενο φιλετακι.
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Σπερα κι απο μενα. Η Γιωτα απο Βεικου 9-11, Ευηνου κλπ, που βρισκεται ? Ειναι ακομα Ευηνου ? Την εχει πετυχει κανεις τωρα τελευταια ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εαν ειναι η γνωστη Ρωξαννη(απο Μαρνης και Γαλατσιου)τοτε οντως μιλαμε για τον ορισμο της ξεπετας......

οχι φιλτατε συναγωνιστη...δεν ειναι αυτη η ρωξαννη,ειναι μια μιλφαδα πολυ καλων προσφερομενων υπηρεσιων που ειναι καιρο στο ευαγες ιδρυμα αναξιοπαθουντων μασαζοασθενων και κανει just everything you ask! :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλε σε ευχαριστω ,πηγα ζητησα την Λιλυ ,της ειπα οτι με συστησε φιλος μου εκανε αυτα που λες με 60 ευρω .πιστευω την επομενη φορα σε καλοψημενο φιλετακι.

η λιλυ για οσους δεν ξερουν πριν την αγιου ιωαννου εργαζοταν στο πολιτιστικο ιδρυμα της συγγρου 79.Με αυτη μου την παρεμβαση ολοκληρωθηκε η συσχετιση του εν λογω τεμαχιου με την προυπηρεσια της στους οικους αυτους!

υ.γ. η τατιανα ηταν η τσατσα στο συγγρου 79 επισης! :grin: :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ενημέρωση για Σκρα 4.
Έτσι δεν είδα τις άλλες αλλά πήρα την Ρωξάννη.
Η οποία είναι εντυπωσιακό ξανθό ΜΙΛΦ, γελαστό, με ωραίο σώμα, καμπυλάτο, αλλά μέτριο βυζί.
Μπριζόλα και όλα τα λοιπά άνετα με την πρώτη χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά κάπως βιαστική στην ξεπέτα. Ούτε με σφαίρες δεν κλείνεις μία ώρα μέσα, 40 λεπτά και πολλά είναι.
Στα 80 €.

και κωλάρα απίστευτη να συμπληρώσω....την είχα αναφέρει μία φορά,αλλά κάποιος φίλος την χαρακτήρισε μπάζο,αλλά βλέπω ότι άρεσε και σε άλλους...όσο για το ξεπέτα,εγώ δεν είχα πρόβλημα,κάθησε πολλή ώρα....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και κωλάρα απίστευτη να συμπληρώσω....την είχα αναφέρει μία φορά,αλλά κάποιος φίλος την χαρακτήρισε μπάζο,αλλά βλέπω ότι άρεσε και σε άλλους...όσο για το ξεπέτα,εγώ δεν είχα πρόβλημα,κάθησε πολλή ώρα....

ολα καλα,αλλα ειναι μπαζο,μην τρελλαθουμε κιολας!απλα εμενα με ικανοποιησαν ολα τα υπολοιπα εκτος απο την εμφανιση!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ε όχι και μπάζο ρε φίλε....άνετα την κοιτάς στο δρόμο,για ΜΙΛΦ μιλάμε,όχι για πιπίνι...ξανθιά είναι,πράσινα μάτια έχει και κώλο μεγάλο(για αυτούς που γουστάρουν) σαν από ταινία τou BUTTMAN...τέλος πάντων γούστα είναι αυτά
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ε όχι και μπάζο ρε φίλε....άνετα την κοιτάς στο δρόμο,για ΜΙΛΦ μιλάμε,όχι για πιπίνι...ξανθιά είναι,πράσινα μάτια έχει και κώλο μεγάλο(για αυτούς που γουστάρουν) σαν από ταινία τou BUTTMAN...τέλος πάντων γούστα είναι αυτά
Συμφωνω μαζι σου , καθολου μπαζο και τον ωραιοτατο κολο της τον διαθετει προς τερψιν παντος ενδιαφερομενου , οσο για ξεπετα , οσο αντεχεις απιτσιλιστος αναμενει και περιμενει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ε όχι και μπάζο ρε φίλε....άνετα την κοιτάς στο δρόμο,για ΜΙΛΦ μιλάμε,όχι για πιπίνι...ξανθιά είναι,πράσινα μάτια έχει και κώλο μεγάλο(για αυτούς που γουστάρουν) σαν από ταινία τou BUTTMAN...τέλος πάντων γούστα είναι αυτά

καλα το παιρνω πισω...
 

ststrato

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
λιγο παλιο αλλα αν ξερει καποιος να μας πει αν δουλευει και που η Μαρια απο Σ12......η γνωστη με τα μεγαλα μπαλκονια και τον απιθανο κολαρακο...... ευχαριστω πολυ εκ των προτερω.......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λιγο παλιο αλλα αν ξερει καποιος να μας πει αν δουλευει και που η Μαρια απο Σ12......η γνωστη με τα μεγαλα μπαλκονια και τον απιθανο κολαρακο...... ευχαριστω πολυ εκ των προτερω.......

φιλτατε αυτη ψαχνω και εγω...περασα απιστευτα μαζι της,αν την βρεις στειλε πμ και αντιθετως..
 

ststrato

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
οκ vasos αλλα μου φαινετι οτι ή ειναι καλά κρυμμενη ή σταματησε να δουλευει.....ιδωμεν
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Η Ζησιμοπούλου σε ποιά περιοχή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom