Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
τελικά ξέρει κανείς τπτ για αυτό στου ζωγράφου ρε παιδιά?
δεν βρίσκω καν την αγγελία στο ιντερνετ,
ουτε τηλ, ουτε τιποτα...
Για το παρακάτω ξερουμε τίποτα?

"ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ-ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ, Quatro μασάζ. Προσφορά γνωριμίας 80€, κατόπιν ραντεβού  697........30, 698........47"
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
καλα καταλαβες το 80 τα περιλαμβανει ολα  :knockinb:  :pipa2:. τα 160 που ζητανε ειναι για δυο μωρα μαζι, ελπιζω να το διευκρινησαμε τωρα ;)

Παίχτη με 80 γάμισες τη χοντρούλα αλλά όχι κόλο για αυτό ζητάει +20... κάνω λάθος?? Εκτός αν η κάθεμια τους εκει μέσα έχει διαφορετικές χρεώσεις
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Την άλλη φορά, δεν έχει τιπ !

Θα τις μανικώσω καλά καλά και μετά θα τους πώ ,...επιταγή παίρνετε ?  :2funny:



ΥΓ : ,...γιατί αν δεν παίρνετε, σας βλέπω να παίρνετε τα @@ μου ! :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν μας λες το ίδρυμα και τις κοπέλες για να τα έχουμε στα υπόψη?
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
εχουν καταλαβει τι παιζει και ειναι προσγειωμενες ελπιζω να μην παει κανεις και αρχιζει να  μοιραζει φραγκα και μας χαλασει το μαγαζι. εγω μεχρι και για ειδικων εκπτωσεων  εκανα κουβεντα και το συζητανε.

Σαββατιάτικη επίσκεψη Συγγρού 147
ΥΠΕΡ Χώρος προσεγμένος και καθαρός υδρομασάζ εντός του δωματίου πετσέτα συσκευασμένη Χριστινάκι άριστο
ΚΑΤΑ Έλλειψη παντοφλών μιας χρήσης αν και δεν είναι απαραίτητες λόγο των χαλιών και του εσωτερικού υδρομασάζ παντελή έλλειψη καθρεπτών.
Κόστος συμφωνημένο από πριν μασάζ 45 λεπτών και πρόγραμμα 80 ευρό κουβέντα για 60+20 έχτρα ούτε που έγινε.
Κουλούρι δεν ξέρω αν παίζει γιατί δεν ήμουν διατεθειμένος να πληρώσω παραπάνω στην προσπάθεια μου να μπω στη ζούλα έφαγα πόρτα.
 
   
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Για οσους ενδιαφερει, το νεο ιδρυμα Βλαχοπουλου 1 & Ιπποκρατους, ανοιγει αυριο και δεν ειναι καθολου νεο. Μεταφορα του Αλεξανδρας 49 ειναι λογω φθηνοτερου ενοικιου  :rolleyes:

Κοντολογις, ντοντ μποδερ, εκαψα εγω τζαμπα βενζινες, ας μην καψει κι αλλος  :S
Για να ολοκληρωσω την ενημερωση, πηγα και προσφατα να δω τι λεει τωρα που ανοιξε...

Λοιπον η απολυτη παρακμη, η κα Λιουντα παρακαλαει σχεδον γονυπετης να κατσεις... παραδεχεται οτι δεν παταει κουνουπι. αλλα τι να κατσεις να κανεις?? Εχει μια "κορασιδα" 30φευγα Μαίων, μελαχροινη με κοντα μαλια, που ομως ειναι μπαζολακι τρελλο...

:badair: :badair: :badair: με πολλα kPa πιεση...
 

dhmosthenhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια πειγα προχτεσ συγγρου 147 χριστινακι το ειχα διαβασει εδω μεσα παρα πολι καλλο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.115
Κριτικές
491
Like
37.350
Πόντοι
41.447
Για να ολοκληρωσω την ενημερωση, πηγα και προσφατα να δω τι λεει τωρα που ανοιξε...

Λοιπον η απολυτη παρακμη, η κα Λιουντα παρακαλαει σχεδον γονυπετης να κατσεις... παραδεχεται οτι δεν παταει κουνουπι. αλλα τι να κατσεις να κανεις?? Εχει μια "κορασιδα" 30φευγα Μαίων, μελαχροινη με κοντα μαλια, που ομως ειναι μπαζολακι τρελλο...

:badair: :badair: :badair: με πολλα kPa πιεση...

εγκυρες πληροφοριες που έχω επισης μου λένε πως η κα Λιουντα έχει πλακωθει στα τηλεφωνα και παρακαλάει παλιες κοπελες που εργαζοντουσαν για αυτην - και τωρα έχουν αποχωρησει- να επιστρέψουν εκει για δουλεια....
την εφαγε το ξερο της το κεφαλι και το αλκοολ...
ειχε καποτε το καλυτερο μαγαζι (κομανουδη) με τα πιο δυνατα ρωσικά μιλφ και το διελυσε...
(Μαρινα απο Κηφισιας 12, Βικη απο Στουρναρη 63, ναταλί απο Σινωπης και μετα Στουρναρη 63 και αλλες)...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
την εφαγε το ξερο της το κεφαλι και το αλκοολ...
Ασε φιλε... εχει σπασει παρα πολυ κιολας, σα γιαγιουλα στο χωριο ειναι, φοραει και μαυρα... η τσεμπερα και το γαιδουρι φορτωμενο ξυλα στο πλάι της λειπουνε για να κλεισει η εικονα ...
 

stamperman

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παίχτη με 80 γάμισες τη χοντρούλα αλλά όχι κόλο για αυτό ζητάει +20... κάνω λάθος?? Εκτός αν η κάθεμια τους εκει μέσα έχει διαφορετικές χρεώσεις

αδερφε η χοντρουλα ειναι η Αννα, εγω εκτελεσα χριστινα. Με τις χρεωσεις καταλαβα οτι σηκωνει παζαρη η υποθεση,  Να λετε οτι ειμαστε μια μεγαλη παρεα και θελουμε  ιδιαιτερα αντιμε τωπιση..σε  εμενα παντως πιανει το κολπο..Ειμαστε σε δυσκολες εποχες και το ενα μαγαζι κλεινει μετα το αλλο ασ μην το χαλασουμε το μερος προσοχη ρε παιδια... Πηρε κανεις Ρουσλανα απο εκει?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά έφαγα πόρτα βαρβάτη το Σάββατο στην Ιουλιανού. Παρούσες ολγα και στέλλα. Παρά την επιμονή μου δε το συζητούσαν καθόλου. Μόνο μασαζ στα 50 και τίποτα άλλο. Δεν κάνουμε τέτοια εδω ήταν η μονιμη απάντηση τους. Μάλιστα η στέλλα καθόταν με το χέρι στη πορτα ετοιμη να με σουτάρει. Τί να πω μήπως πρέπει να τους δείχνω και ταυτότητα άλλη φορά για να βλέπουν ότι δεν είμαι   :police: ?
Αυτό πάντως δε μου εχει ξανασυμβεί και δε το περιμενα σε τετοια περίοδο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Για να ολοκληρωσω την ενημερωση, πηγα και προσφατα να δω τι λεει τωρα που ανοιξε...

Λοιπον η απολυτη παρακμη, η κα Λιουντα παρακαλαει σχεδον γονυπετης να κατσεις... παραδεχεται οτι δεν παταει κουνουπι. αλλα τι να κατσεις να κανεις?? Εχει μια "κορασιδα" 30φευγα Μαίων, μελαχροινη με κοντα μαλια, που ομως ειναι μπαζολακι τρελλο...

:badair: :badair: :badair: με πολλα kPa πιεση...

Την "έπαθα" και 'γω πρόσφατα, αγαπητέ! :zombie:
Απλά δεν πρόλαβα να ενημερώσω! :blahblah1:
Βλαχοπούλου 1, από Ιπποκράτους 206! :cool2:
Κουδούνι: "FORM-DIY ΑΙΣΘΗΤΙΚΉ 3ος". :cool2:
Όνομα της bold ανωτέρω Ειρήνη. :new_shocked:
Η κα Λιούντα έλεγε κάτι περίεργα περί 70€ μασάζ, ρεφλεξιολογία κ.λ.π. κ.λ.π.!!! :hmm:
Απεχώρησα διακριτικά ...!!! :rolleyes:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Παιδιά έφαγα πόρτα βαρβάτη το Σάββατο στην Ιουλιανού. Παρούσες ολγα και στέλλα. Παρά την επιμονή μου δε το συζητούσαν καθόλου. Μόνο μασαζ στα 50 και τίποτα άλλο. Δεν κάνουμε τέτοια εδω ήταν η μονιμη απάντηση τους. Μάλιστα η στέλλα καθόταν με το χέρι στη πορτα ετοιμη να με σουτάρει. Τί να πω μήπως πρέπει να τους δείχνω και ταυτότητα άλλη φορά για να βλέπουν ότι δεν είμαι   :police: ?
Αυτό πάντως δε μου εχει ξανασυμβεί και δε το περιμενα σε τετοια περίοδο.

Εξόχως περίεργον!!! :think:
Έως αδύνατο! :o
Απίστευτο!!! :tickedoff:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Η κα Λιούντα έλεγε κάτι περίεργα περί 70€ μασάζ, ρεφλεξιολογία κ.λ.π. κ.λ.π.!!! :hmm:
Απεχώρησα διακριτικά ...!!! :rolleyes:
:2funny: :2funny: :2funny:
και σε μενα τις ιδιες παπαριες ελεγε... Εγω της ελεγα για τις ομορφιες  :zfuck: επι εποχης Κουμανουδη κι αυτη μου ελεγε για ρεφλεξολογιες και φουμαρα. Εχει ρεταρει και εγκεφαλικως φαινεται... Μετα βεβαια, ειδα και το τεμαχιο και εδεσε το πραμα
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
και σε μενα τις ιδιες παπαριες ελεγε... Εγω της ελεγα για τις ομορφιες  :zfuck: επι εποχης Κουμανουδη κι αυτη μου ελεγε για ρεφλεξολογιες και φουμαρα. Εχει ρεταρει και εγκεφαλικως φαινεται... Μετα βεβαια, ειδα και το τεμαχιο και εδεσε το πραμα

Αδερφέ μου, τι ... έχουμε πάθει ...!!! :grin:
(Ωρέ που πάμε, ωρέ!!! :2funny:)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Παιδιά έφαγα πόρτα βαρβάτη το Σάββατο στην Ιουλιανού. Παρούσες ολγα και στέλλα. Παρά την επιμονή μου δε το συζητούσαν καθόλου. Μόνο μασαζ στα 50 και τίποτα άλλο. Δεν κάνουμε τέτοια εδω ήταν η μονιμη απάντηση τους. Μάλιστα η στέλλα καθόταν με το χέρι στη πορτα ετοιμη να με σουτάρει. Τί να πω μήπως πρέπει να τους δείχνω και ταυτότητα άλλη φορά για να βλέπουν ότι δεν είμαι   :police: ?
Αυτό πάντως δε μου εχει ξανασυμβεί και δε το περιμενα σε τετοια περίοδο.
Αμα ξαναπας μετα απο κανα 2-3 εβδομαδες και τους πεις οτι εχεις ξαναρθει (πχ το Σεπτεμβριο και εκανες με τη Στελλα), θα φας κανονικα. Σιγα μη θυμουνται...
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Αμα ξαναπας μετα απο κανα 2-3 εβδομαδες και τους πεις οτι εχεις ξαναρθει (πχ το Σεπτεμβριο και εκανες με τη Στελλα), θα φας κανονικα. Σιγα μη θυμουνται...

μερικες ''σεριφισες'' θυμουνται και μαλιστα πολυ καλα  :rockon: :rockon:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σκεφτόμουν να ξαναπάω να περάσω στο δωμάτιο και να δω αν θα τα βρώ εκεί με τη στέλλα. Ίσως τη πείσω ότι δεν είμαι ο παπαστρουμφ που φοβάται. Αν όχι θα εχω χασει 50 και το χρόνο μου.
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Σκεφτόμουν να ξαναπάω να περάσω στο δωμάτιο και να δω αν θα τα βρώ εκεί με τη στέλλα. Ίσως τη πείσω ότι δεν είμαι ο παπαστρουμφ που φοβάται. Αν όχι θα εχω χασει 50 και το χρόνο μου.

η στελλα , εαν ''κλειδωσει'' μεσα στο μυαλο της το ''ΟΧΙ'' , δεν μεταπειθεται με τιποτα  :booty: :booty: :booty:
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
αδερφε η χοντρουλα ειναι η Αννα, εγω εκτελεσα χριστινα. Με τις χρεωσεις καταλαβα οτι σηκωνει παζαρη η υποθεση,  Να λετε οτι ειμαστε μια μεγαλη παρεα και θελουμε  ιδιαιτερα αντιμε τωπιση..σε  εμενα παντως πιανει το κολπο..Ειμαστε σε δυσκολες εποχες και το ενα μαγαζι κλεινει μετα το αλλο ασ μην το χαλασουμε το μερος προσοχη ρε παιδια... Πηρε κανεις Ρουσλανα απο εκει?


Ναι! Psycho φάση! Πάρε άλλη!!!.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom