Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
επίσκεψη στο blue sea γλυφαδα αφου μαιρη/ευα/τζινα δεν μπορουσαν.

οι regular σε αδεια. 2 μασερ, μια ξανθια λεπτη μαυριδερη - εξ αλβανιας - την οποια και πηρα και μια ζουπουρλου ασπρουλιάρα. ψαρωμενες, both. πηραν μπροστά μου τηλ την αδειούχα μανατζερ για να κονφιρμαρουνε το ποιόν της αφεντομουτσουναρας μου.

τριψιμο - αντι για μασαζ- αλλα με κεφι και πολυ καλά ολα τα υπολοιπα. και ωραιο σωματακι. η απειρια, obvious.

ειχεκαι 2-3 συναδελφους στην αναμονη/δωματια. ο χωρος ειναι μεγαλος και θα επρεπε να διαχειριζονταιτο privacy του καθενος καλυτερα.
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Πολύ καλημέρα σας,

Πρωινή επίσκεψη στο μαγαζί Στουρνάρη 29.  Υπήρχαν 3 καλλιτέχνιδες, Ναταλί, σόνια, Αντριάννα.  Την Σόνια δεν την είδα (είχα κόσμο μέσα), η Αντριάννα ψηλή μελαχροινή (κλασική φάτσα εκεί). Πήγα καρφωτός μήπως και πετύχαινα Ζάνα με Ελένη (milfs αλλά τρελό διπλό στο δωμάτιο). Ξενέρωσα που δεν ήταν εκεί και τελικά είπα να δοκιμάσω την Ναταλί. ΛΑΘΟΣ!!!!!!!! Μασαζ οκ αλλά τα υπόλοιπα χάλια.  δεν την προτείνω καθόλου.  Ολα τα κάνει (μόνο με προφυλακτικό - προτιμησή μου είναι πίπα ξεσκούφωτη άρα δεν έγινε) αλλά και να μην τα έκανε δεν θα είχε και πολύ διαφορά (ΞΕΝΕΡΟΥΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ)

Μήπως ξέρετε κανα άλλο μαγαζί που να έχει ανάλογη περιποίηση με Ελένη (ακόμη και Ναταλία από Σολωμού 59 - νομίζω)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δυό μασατζούδες μάλωναν
χτυπιώσανε και φώναζαν

άσε το Lio μου, μωρή καρίολα
δεν είμαι σαν εσένα ψώλα
είμαι γλυκιά και τρυφερή
κι έχω βυζάρα ζουμερή

Τι λες μωρή, τον Lio δεν αφήνω
κι απ το μυαλό μου δεν τον σβήνω
και τζάμπα θα του δώσω το κουλούρι
μη μου πουλάς εμένα μούρη !


...μεταφέρω ένα μέρος του διαλόγου !




Τα υπόλοιπα είναι ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΑ!


:grin:
  :2funny:  ευχαριστω για το ποιηματακι σου.  να εισαι καλα που μαs κανειs και γελαμε,  με τον τροπο που τα διακωμωδειs. 
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
  :2funny:   ευχαριστω για το ποιηματακι σου.   να εισαι καλα που μαs κανειs και γελαμε,  με τον τροπο που τα διακωμωδειs. 

Πρώτα πρώτα, πρέπει να σου πω εσένα μπράβο και θενκς, που δεν κολώνεις να αυτοσαρκάζεσαι !

Για μένα τα δύο μεγάλα προσόντα που κάνουν καποιον να ξεχωρίζει, είναι :

1. Δυνατότητα Αυτοκριτικής
2. Δυνατότητα Αυτοσαρκασμού


Τα στιχάκια βγαίνουν, απο τις αφορμές που δίνονται απο τα γραφόμενα ! Και τέλος το χιουμοράκι κι η καλή διάθεση είναι που λείπουν ! Δε γουστάρω φάτσες μουτρωμένες και τσαμπουκαλεμένες, ...χαλαρά !  :grin:


Θενκς εγκέν !
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πρώτα πρώτα, πρέπει να σου πω εσένα μπράβο και θενκς, που δεν κολώνεις να αυτοσαρκάζεσαι !

Για μένα τα δύο μεγάλα προσόντα που κάνουν καποιον να ξεχωρίζει, είναι :

1. Δυνατότητα Αυτοκριτικής
2. Δυνατότητα Αυτοσαρκασμού


Τα στιχάκια βγαίνουν, απο τις αφορμές που δίνονται απο τα γραφόμενα ! Και τέλος το χιουμοράκι κι η καλή διάθεση είναι που λείπουν ! Δε γουστάρω φάτσες μουτρωμένες και τσαμπουκαλεμένες, ...χαλαρά !  :grin:


Θενκς εγκέν !
  την αυτοκριτικη την κατεχω.    να αυτοσαρκαζομαι οχι, ισα-ισα το αντιθετο.  απλα γραφω καποιεs φορεs,  αυτα που μου συμβαινουν  απο την καθημερινοτητα. 
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
τελικα στο φλοισβο πηγε κανεις για ενημερωσει?
 

kostasydraios

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
22
Like
28
Πόντοι
0
Πηγα λοιπον για 3 φορα χθες δημοκριτου 9 για να πεταξω τα λεφτακια μου(τις 2 πρωτες απλο μασαζ με μαρια που ηταν πολυ καλο μουνι)....Την γνωστη συζητηση με τσατσα αφου με θυμοταν απο τις προηγουμενες 2 και διαβεβαιωση οτι δεν θα πεταξω παλι τα λεφτα μου....διαλεγω απο τις 2 που εμφανιστηκαν την καλυτερη(ξανθια, σπαστο μακρι μαλλι,στα 30)και μασαζ....Τρελαμενος για 3 φορα της λεω φωναξε μου την τσατσα την οποια ξεχεζω...Μου λεει τα κλασικα οτι φοβουνται κτλπ και τελικα μου την ξαναστελνει και μου τραβαει μια ομολογουμενως πολυ καλη μαλακια...Αρα εχουμε 80Ε+80Ε+80Ε=Μαλακια  Στο τελος βεβαια ηρθε η κοπελα που μου εκανε το μασαζ και μου γνωρισε και την μαρινα(πολυ καλο μουνι) που ηταν φιλη της για την επομενη φορα....Το καλυτερο μουνι εκει μεσα ειναι η Μαρια που την ειχα παρει τις 2 πρωτες φορες.Εχει κανει κανενας μασαζ με φραπε μαζι τησ να ενημερωσει αν λεει?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πηγα λοιπον για 3 φορα χθες δημοκριτου 9 για να πεταξω τα λεφτακια μου(τις 2 πρωτες απλο μασαζ με μαρια που ηταν πολυ καλο μουνι)....Την γνωστη συζητηση με τσατσα αφου με θυμοταν απο τις προηγουμενες 2 και διαβεβαιωση οτι δεν θα πεταξω παλι τα λεφτα μου....διαλεγω απο τις 2 που εμφανιστηκαν την καλυτερη(ξανθια, σπαστο μακρι μαλλι,στα 30)και μασαζ....Τρελαμενος για 3 φορα της λεω φωναξε μου την τσατσα την οποια ξεχεζω...Μου λεει τα κλασικα οτι φοβουνται κτλπ και τελικα μου την ξαναστελνει και μου τραβαει μια ομολογουμενως πολυ καλη μαλακια...Αρα εχουμε 80Ε+80Ε+80Ε=Μαλακια   Στο τελος βεβαια ηρθε η κοπελα που μου εκανε το μασαζ και μου γνωρισε και την μαρινα(πολυ καλο μουνι) που ηταν φιλη της για την επομενη φορα....Το καλυτερο μουνι εκει μεσα ειναι η Μαρια που την ειχα παρει τις 2 πρωτες φορες.Εχει κανει κανενας μασαζ με φραπε μαζι τησ να ενημερωσει αν λεει?

αμα δε γαμιούνται τί νόημα έχει?άντε ρε με τις φοβιτσιάρες(και καλά!)...μαύρο!μή ξαναπάς με τις καριες όλες που μας δουλεύουν!
 

kostasydraios

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
22
Like
28
Πόντοι
0
αμα δε γαμιούνται τί νόημα έχει?άντε ρε με τις φοβιτσιάρες(και καλά!)...μαύρο!μή ξαναπάς με τις καριες όλες που μας δουλεύουν!
                                                                                                                                                          Εχεις δικιο αδερφε....Το ανεφερα ωστε να γνωριζουν οι συναγωνιστες πως δουλευει το συγγεκριμενο μασατζιδικο.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρουμε αν η Μάρσι από Στουρνάρη 63 έχει επιστρέψει στα καθήκοντα της?
Παραμένει το 70Ε?  :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
                                                                                                                                                           Εχεις δικιο αδερφε....Το ανεφερα ωστε να γνωριζουν οι συναγωνιστες πως δουλευει το συγγεκριμενο μασατζιδικο.

καλά έκανες και το ανέφερες για να μή πηγαίνει ο κόσμος
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευη πηγα Στουρναρη για Ελενα (καινουργια βουλγαρα) γιατι ελεγε για κωλαρακι ...παω την ρωταω αν κανει ¨κωλο΄ μου λεει hεllo οχι ΚΩΛΟ ΑΝΑΛ της λεω ααααα ΑΝΑΛ σκεφτετε 5 δευτερα και μου λεει οχι...... ΟΧΙ εσυ ΟΥΣΤ εγω και απο κει πηγε
μαλλον το γκροβερ ηταν ταλαιπωρημενο !!!
Μαρσι απουσα οποτε την εκανα
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρουμε αν η Μάρσι από Στουρνάρη 63 έχει επιστρέψει στα καθήκοντα της?
Παραμένει το 70Ε?  :think:

..την προηγούμνη βδομάδα που έκανα ένα πέρασμα, μου είπε η "θεία" ότι ήταν εκεί, αλλά σε πελάτη..
Οπότε υποθέτω ότι έχει επιστρέψει.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
εχουμε καμια φωτογραφια της ευλογημενης? :huh: :huh:
virgin.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom