Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
και μια δικη μου ερωτηση και αν θελετε με βοηθατε...

υπαρχει καποια γνωση περι του κατωθι αναγραφομενου?

ABSOLUT! Νέο! Αναζωογόνηση, χαλάρωση, μοναδικές στιγμές. Μια ώρα μασάζ 50€ από έμπειρα χέρια Αλεξάνδρας 49, 2ος όροφος, "Reidiflex" Κυριακή ανοιχτά
ειναι η γνωστη πρωην κουμανουδη.....αυτο το καιρο τιποτα το ιδιαιτερο,μια κατερινα (πρωην πειραια),μια κοντη αδυνατη αδιαφορη και μια σοφια.καποτε ηταν και μια συλβια ,αλλα αγνοειται η τυχη της(εκανε καλο μασαζ).........
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
πέρασε πριν λίγες ημέρες απο τα παρακάτω μαγαζιά:
Φερών 7
Φερών 19 (το παλίο 3ης Σεπτ 25)
3ης Σεπτεμβρίου 59
Λεωφ. Αλεξάνδρας 5 (το παλίο Πατησίων 95)

τίποτα μα τίποτα πάνω του μετρίου, σχεδόν όλες μπάζα.
και όλες βαράγανε μύγες, πλήν μιας (η μόνη αξιόλογη)
..μετα απο πολυ καιρο και διαφορων καταστασεων ειπα και εγω να κανω μια τσαρκα....λοιπον στο σεπτ 59 παιζουν 3 αυτο το διαστημα,η γνωστη αγνωστη του ΖΕΡΟ,μια μαρινα νεαρα και ψηλη και ισιο κορμι,και η ινκα των 40++.
η χριστινα αποχωρησε για αγνωστες πατριδες.παντως ας γραψει καποιοσ αν εχει κανει μασαζ με αυτην την μαρινα,γιατι ειδα κινηση στο μαγαζι.ααααα ξεχασα και την πορτιερισα την ναντια(για οσους ξερουν...απο ουζο)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
..μετα απο πολυ καιρο και διαφορων καταστασεων ειπα και εγω να κανω μια τσαρκα....λοιπον στο σεπτ 59 παιζουν 3 αυτο το διαστημα,η γνωστη αγνωστη του ΖΕΡΟ,μια μαρινα νεαρα και ψηλη και ισιο κορμι,και η ινκα των 40++.
η χριστινα αποχωρησε για αγνωστες πατριδες.παντως ας γραψει καποιοσ αν εχει κανει μασαζ με αυτην την μαρινα,γιατι ειδα κινηση στο μαγαζι.ααααα ξεχασα και την πορτιερισα την ναντια(για οσους ξερουν...απο ουζο)

H Χριστίνα τώρα δουλέυει Φερών 19 στον 6ο...πήρε μεταγραφή - δυσμενή μετάθεση.
Ούζο Μινί, φίλε γλυκόπιοτο, και για μέζε αν δεν έχεις κάτι άλλο καλή είναι και η Νάντια
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
γνωριζει κανεις τι εχει απογινει η ειρηνη απο choco?? πηγα πριν 2 μερες, ρωτησα την τσατσα απ΄εξω και μου κανε τον κινεζο, ας βοηθησει καποιος!!!!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
...συνεχιζοντας την περιηγηση εκανα και μια σταση στην ιμβρου(πλ αμερικης-μαλλον πλατεια αιθιοπιας)-τιποτα το τρομερο,μονο η αλινα αξιζει(παλι αλινα :headbang:),μια αλλη πιο κοντη μελαχροινη,και μια καπως λιγο γεματουλα :boobies: μικρη σχετικα(ονομα δεν θυμαμαι) και η πορτιερισα μια με ασπρη ρομπα :jerking: νταρτανοβα,αλλα προσωπο ηταν καπως χλωμο. :-.... :rockon: :dancing:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
H Χριστίνα τώρα δουλέυει Φερών 19 στον 6ο...πήρε μεταγραφή - δυσμενή μετάθεση.
Ούζο Μινί, φίλε γλυκόπιοτο, και για μέζε αν δεν έχεις κάτι άλλο καλή είναι και η Νάντια
...ελα παππου να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου.....
συνεχιζοντας ,επιασα την αλεξανδρας και εφτασα και κηφισιας 18....εκει οι γνωστες φατσες εδω και κατι μηνες...τρεις ησαν ολες και ολες με πρωτη και ΚΑΛΥΤΕΡΗ την ρενα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Mεγαλη η περιηγηση !!!!!!!!!  Μπραβο
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
...ελα παππου να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου.....
συνεχιζοντας ,επιασα την αλεξανδρας και εφτασα και κηφισιας 18....εκει οι γνωστες φατσες εδω και κατι μηνες...τρεις ησαν ολες και ολες με πρωτη και ΚΑΛΥΤΕΡΗ την ρενα.
..τωρα πρεπει να κανω και μια επισκεψη στην μονη προδρομου :dancing: να δω τι καινουργιο υπαρχει.....υπαρχει αραγε??? :think:........για τα αλλα στο κεντρο τα αφηνω στους υπολοιπους..σολωμοι-στουρναρηδες -φραντζιδες-καλιροες-μαρνες...γιατι τα θεωρω ΞΕΠΕΤΑΔΙΚΑ. :tickedoff: :headbang:.......
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αυτό άνοιξε γι αυτές που μας άφησαν κακές γεύσεις στον ουρανίσκο. Ο συναγωνιστής από τον οποίο ξεκίνησε το σχόλιο μου μίλησε για ξεπέτες που του άρεσαν.  :headbang:
Τι να πω... :think:
οχι ακριβως.
αυτο ειναι για οταν δεν περναμε καλα,
σαν κυτιον παραπονων
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Aπο αγγελια στα ΝΕΑ 22χρονη καλονη αισθησιακο μασαζ ρηλαξ Σκρα 72 Καλλιθεα τηλ 69........
Παιρνω τηλεφωνο και με σπαστα ελληνικα μου λεει να παω εκει και να ξαναπαρω τηλεφωνο για να μου ανοιξουν και οτι εχει 2 κοπελες που κανουν αισθησιακο μασαζ και ελευθερη σχεση με 60 ευρω.
Πηγαινω και ξαναπερνω τηλεφωνο και μου λενε ελα Σκρα 70 και χτπα το ταδε κουδουνι και ανεβα στον 2ο οροφο. Μου ανοιγει μια 35αρα σπασμενη με ενα προστυχο φορεματακι με κοκκινο σουτιεν και το ενα βυζι σχεδον εξω , καταλαβαινοντας οτι δεν ενθουσιαστηκα μου λεει περνα στο δωματιο να δινεις και την αλλη κοπελα ,αυτη μαλιστα γυρω στο 1.70 κοντο καρε μαλλι προστυχοφατσα γεματη υποσχεσεις , μου θυμισε την καυλιαρα συμμαθητρια που ποτε δεν μπορεσα να στριμωξω.
Ο χωρος αθλιοσ με ενα ημιδιπλο κρεβατι με μια βρωμερη κουβερτα στρωμενο , καταλαβατε βεβαια οτι αποφασισα να πραγματοποιησω το ονειρο με την "συμμαθητρια".Το μπανιο βρωμερο να γλυστρας σαν σε παγοδρομιο στην μπανιερα και εμενα να σκεπτομαι οχι οτι θα σπασω καμμια λεκανη ,αλλα πως θα δικαιολογησω το σπασιμο στην γυναικα μου.
Τελος μετα το εφιαλτικο ντουζ σε σκοτεινο, λογω καμμενης λαμπας ,μπανιο προχωρω στο δωματιο ,πανω στην παναθλια κουβερτα απλωνω την πετσετα μου με την ευχη να την εχουν ξεπλυνει απο τον προηγουμενο χρηστη της.
Ερχεται η Τενια και με βρισκει μπρουμυτα οποτε αρχιζει ενα υποτυπωδες μασαζ κατι σαν ξυσιμο πλατης η σαν βεντουζας η σαν βδελα στην πιο ηπια μορφη της . μετα απο 3 λεπτα μου λεει να γυρισω ανασκελα και με ρωτα με προφυλαξη η ακαποτη η πιπα ? Και βεβαια με προφυλααξη, αφου κατειχε πολυ καλα την τεχνη και με αρκετη περιποιηση μπαλακιων φτασαμε στο δια ταυτα ,πολυ καλο ιεραποστολικο και στα 4 η καταθεση .
Συμπερασμα 1ο ...ας οψεται η Μαριγουλα (συμμαθητρια) αν μου ειχε κατσει δεν θα μου ειχε μεινει αποθυμενο.
Συμπερασμα 2ο Καλλιτερα σε καποιο στουντιο με την ατομικη ντουζιερα και την καθαριοτητα παρα στα κρυφα μασατζιδικα .
Συμπερασμα 3ο Οτι πληρωσεις παιρνεις

ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΣΚΡΑ 72
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πέρασε πριν λίγες ημέρες απο τα παρακάτω μαγαζιά:
Φερών 7
Φερών 19 (το παλίο 3ης Σεπτ 25)
3ης Σεπτεμβρίου 59
Λεωφ. Αλεξάνδρας 5 (το παλίο Πατησίων 95)

τίποτα μα τίποτα πάνω του μετρίου, σχεδόν όλες μπάζα.
και όλες βαράγανε μύγες, πλήν μιας (η μόνη αξιόλογη)

εσυ θα επρεπε να ησουν μασαζοσχολιαστης και επιτοπιος ρεπορτερ(με Link,συνεργειο τηλεοπτικο βαν κλπ..) και να εβγαινες στην τι-βι μεσα στα ιδρυματα.Πολυ θα γουσταρα να σε εβλεπα στην βασια λοη ας πουμε μεσημεριατικα τωρα που εχει και πολλες ζεστες και δε βγαινω και πολυ οξω.Για σκεψου μετα την ξενερα ας πουμε υποθετικα ενος βιντεο με σχολιασμο των τελευταιων εξελιξεων γυρω απο τον μυθο της εφης θωδη,να εμφανιστεις εσυ με την ινκα στο φωκιωνος 9-11(3ος) με μικροφωνο,πετσετα τυλιγμενη στη μεση,λαδι στο αλλο χερι,γυμνος απο τη μεση και πανω,παντοφλες μιας χρησης και να κανεις κανονικα ρεπορταζ με ολα τα παραλειπομενα.Να μπεις και μεσα στα δωματια την ωρα της χειραφετησης του φραπεδο-μοριου και της γενικοτερης μασαζοκαταστασης(μπουκιτσι,λαχμαντζι,σουβλακερι,μπριζολερι κλπ-ερι :grin:) και να γινει μεσα της ταναπου το μασαζ.Ολα αυτα στα εκπληκτα και καυλωμενα ματια των τηλεθεατων ολης της ελλαδας....για σκεψου! :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
λοιπον ζησιμοπουλου χθες περνω ανια η κοπελα ψηλη με καμπυλες ξανθια

μασαζ παρα πολυ καλο μετα σε καβλωνει σε αφηνει και σε ξανακαβλωνει με πιπα

ειχε περιοδο και δεν μπορεσα να βγαλω μαχαιροπηρουνα προτεινεται

ανεπιφυλακτα σε οποιον δεν αρεσει ας βγει να με κραξει :rockon:

γλυφας ή παλαιο φαληρο εννοας στρατηγε μασαζοκολοκότρωνα? :2funny:
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Aπο αγγελια στα ΝΕΑ 22χρονη καλονη αισθησιακο μασαζ ρηλαξ Σκρα 72 Καλλιθεα τηλ 69........
Παιρνω τηλεφωνο και με σπαστα ελληνικα μου λεει να παω εκει και να ξαναπαρω τηλεφωνο για να μου ανοιξουν και οτι εχει 2 κοπελες που κανουν αισθησιακο μασαζ και ελευθερη σχεση με 60 ευρω.
Πηγαινω και ξαναπερνω τηλεφωνο και μου λενε ελα Σκρα 70 και χτπα το ταδε κουδουνι και ανεβα στον 2ο οροφο. Μου ανοιγει μια 35αρα σπασμενη με ενα προστυχο φορεματακι με κοκκινο σουτιεν και το ενα βυζι σχεδον εξω , καταλαβαινοντας οτι δεν ενθουσιαστηκα μου λεει περνα στο δωματιο να δινεις και την αλλη κοπελα ,αυτη μαλιστα γυρω στο 1.70 κοντο καρε μαλλι προστυχοφατσα γεματη υποσχεσεις , μου θυμισε την καυλιαρα συμμαθητρια που ποτε δεν μπορεσα να στριμωξω.
Ο χωρος αθλιοσ με ενα ημιδιπλο κρεβατι με μια βρωμερη κουβερτα στρωμενο , καταλαβατε βεβαια οτι αποφασισα να πραγματοποιησω το ονειρο με την "συμμαθητρια".Το μπανιο βρωμερο να γλυστρας σαν σε παγοδρομιο στην μπανιερα και εμενα να σκεπτομαι οχι οτι θα σπασω καμμια λεκανη ,αλλα πως θα δικαιολογησω το σπασιμο στην γυναικα μου.
Τελος μετα το εφιαλτικο ντουζ σε σκοτεινο, λογω καμμενης λαμπας ,μπανιο προχωρω στο δωματιο ,πανω στην παναθλια κουβερτα απλωνω την πετσετα μου με την ευχη να την εχουν ξεπλυνει απο τον προηγουμενο χρηστη της.
Ερχεται η Τενια και με βρισκει μπρουμυτα οποτε αρχιζει ενα υποτυπωδες μασαζ κατι σαν ξυσιμο πλατης η σαν βεντουζας η σαν βδελα στην πιο ηπια μορφη της . μετα απο 3 λεπτα μου λεει να γυρισω ανασκελα και με ρωτα με προφυλαξη η ακαποτη η πιπα ? Και βεβαια με προφυλααξη, αφου κατειχε πολυ καλα την τεχνη και με αρκετη περιποιηση μπαλακιων φτασαμε στο δια ταυτα ,πολυ καλο ιεραποστολικο και στα 4 η καταθεση .
Συμπερασμα 1ο ...ας οψεται η Μαριγουλα (συμμαθητρια) αν μου ειχε κατσει δεν θα μου ειχε μεινει αποθυμενο.
Συμπερασμα 2ο Καλλιτερα σε καποιο στουντιο με την ατομικη ντουζιερα και την καθαριοτητα παρα στα κρυφα μασατζιδικα .
Συμπερασμα 3ο Οτι πληρωσεις παιρνεις

ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΣΚΡΑ 72

αυτο δεν ηταν γαμισι αλλα θριλερ :fuck1:
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
γλυφας ή παλαιο φαληρο εννοας στρατηγε μασαζοκολοκότρωνα? :2funny:

ο στρατηγος μιλαει μονο για γλυφας και τωρα που το λες μια φορα

πηγα και φαληρα μαπα το καρπουζι μασαζ αθλιο και τιποτα αλλο

ζησιμοπουλου στο φαληρο μαυρο!!!στην γλυφαδα εχει την καμπινα

στα δωματια και ειναι παντα πεντακαθαρα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εσυ θα επρεπε να ησουν μασαζοσχολιαστης και επιτοπιος ρεπορτερ(με Link,συνεργειο τηλεοπτικο βαν κλπ..) και να εβγαινες στην τι-βι μεσα στα ιδρυματα.Πολυ θα γουσταρα να σε εβλεπα στην βασια λοη ας πουμε μεσημεριατικα τωρα που εχει και πολλες ζεστες και δε βγαινω και πολυ οξω.Για σκεψου μετα την ξενερα ας πουμε υποθετικα ενος βιντεο με σχολιασμο των τελευταιων εξελιξεων γυρω απο τον μυθο της εφης θωδη,να εμφανιστεις εσυ με την ινκα στο φωκιωνος 9-11(3ος) με μικροφωνο,πετσετα τυλιγμενη στη μεση,λαδι στο αλλο χερι,γυμνος απο τη μεση και πανω,παντοφλες μιας χρησης και να κανεις κανονικα ρεπορταζ με ολα τα παραλειπομενα.Να μπεις και μεσα στα δωματια την ωρα της χειραφετησης του φραπεδο-μοριου και της γενικοτερης μασαζοκαταστασης(μπουκιτσι,λαχμαντζι,σουβλακερι,μπριζολερι κλπ-ερι :grin:) και να γινει μεσα της ταναπου το μασαζ.Ολα αυτα στα εκπληκτα και καυλωμενα ματια των τηλεθεατων ολης της ελλαδας....για σκεψου! :rockon: :rockon:
δεν ειναι κακο σαν concept... :2funny: :2funny:
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά υπάρχει πουθενά στα μασαζομάγαζα, μασάζ?
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
μεσιμερακι πινω τα κρασια μου ειμαι καλλιθεα λεω να παω για μασαζ εκει κοντα

παιρνω τηλ για σολονος 10 ελα μου λεει τιμη 60 καταλαβα λεω τι θα δω

παω εχει ενα καφενειο απο κατω με παππουδες με βλεπουν και χασκογελανε

ξανακαταλαβα λεω μαω στον 2 ανοιγει η κορη του φρανκεσταιν κοιταω

μεσα μια τρωγλη καλα τα λεμε λεω κατεβαινω βλεπω τα γεροντια λεει

ο ενας κιολας μεγαλε και του λεω ναι εβαλα τουρμπου <σκατογερε> :tickedoff:

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
μεσιμερακι πινω τα κρασια μου ειμαι καλλιθεα λεω να παω για μασαζ εκει κοντα

παιρνω τηλ για σολονος 10 ελα μου λεει τιμη 60 καταλαβα λεω τι θα δω

παω εχει ενα καφενειο απο κατω με παππουδες με βλεπουν και χασκογελανε

ξανακαταλαβα λεω μαω στον 2 ανοιγει η κορη του φρανκεσταιν κοιταω

μεσα μια τρωγλη καλα τα λεμε λεω κατεβαινω βλεπω τα γεροντια λεει

ο ενας κιολας μεγαλε και του λεω ναι εβαλα τουρμπου <σκατογερε> :tickedoff:
Ηθελά και εγώ να πάω συναγωνιστή αλλά ευτυχώς κάτι φίλοι απο εδώ μέσα να είναι καλά τα παλληκάρια με σταμάτησαν αλλιώς θα έκλαιγα και εγώ τα λεφτά μου.Ρέ πούστη μου για τον πούτσο μαγαζιά πάνε και ανοίγουνε :s&m_1: :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom