Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Ειδικά στο Πατησίως 314 σε πλησιάζουν και ενώ βρωμάνε από πάνω μέχρι κάτω χ.... σου το παίζουνε παρθένες. :thefinge:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ειδικά στο Πατησίως 314 σε πλησιάζουν και ενώ βρωμάνε από πάνω μέχρι κάτω χ.... σου το παίζουνε παρθένες. :thefinge:


Μην περιμένεις και πολλά από Αλβανίδα που δεν γνώρισε τι εστί σαπούνι. Για την Ελένη το λέω που είναι και επικεφαλής του μαγαζιού. Γιατί νομίζετε ότι την έκανε η Αλεξάντρα; Δεν τις άντεχε άλλο.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Μην περιμένεις και πολλά από Αλβανίδα που δεν γνώρισε τι εστί σαπούνι. Για την Ελένη το λέω που είναι και επικεφαλής του μαγαζιού. Γιατί νομίζετε ότι την έκανε η Αλεξάντρα; Δεν τις άντεχε άλλο.

Εγώ φίλε το έσβησα το μαγαζί από τη λίστα
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ειδικά στο Πατησίως 314 σε πλησιάζουν και ενώ βρωμάνε από πάνω μέχρι κάτω χ.... σου το παίζουνε παρθένες. :thefinge:

Η Βρωμερή Παρθένα
Το Ξεπαρθένιασμα τη Βρωμιάρας
Και Παρθένες Και Βρωμιάρες

...τίτλοι για Greek Tsonta ! :cheesy:
 

yannis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα γνωριζει καποιος αν το ποσειδωνος 20-21 στο παλαιο φαληρο λειτουργει ακομα??
να παω φαγωμενος η σερβιρουν τπτ ενδιαφερων??
thanks.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
ανακοινωση!!πατησιων 314 και γαλατσιου 1...να πειτε στα κοριτσια σας, να ΠΛΕΝΟΝΤΕ!! δεν αντεχετε αλλο πια η μπακαλιαριλα!!! :shower: μετα απο καθε πελατη να πηγαινετε και εσεις για ντουζακι!! ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ!!! :uzi:
Απιστευτα μπαζα
ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ ομως απο τα ομορφα ματια πιτσιρικας Βουλγαρας
Απο μασαζ 0
Στο λεπτο ηθελε να το γυρισουμε αλλοιως!
Αφου την εκραξα συνεχισε το ανοιγμα φυλλου για δεκα πεντε λεπτα
Στα υπολοιπα επισης 0
Μ α κ ρ ι α! μεχρι να στα σταματησει η κοροιδια
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
μου βαλατε ειδεες , στο ζανοσπιτο υπαρχει καμια αυτη την εποχη που τα περνει τα φλοκια στο στομα και ακομα καλητερα να τα καταπινει??
ναταλι φιλαρακι μου
μεχρι την τελευταια σταγονα!!!!!
:pipa2:
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
σημερα μεσημερακι βρεθηκα αθηνα κεντρο και ειπα να κανω μια βολτα στα γνωστα για σας αλλα αγνωστα για μενα, ετσι στην ακρη του μιαλου μου υπηρχε η σολωμου και η στουρναρη και τα νουμερα 54 59 63 ετσι προσπαθησα να κανω συνδιασμους για να βρεθω στον τοπο του εγκληματος, αρχικα πηγα σε ενα στη στουρναρη (νομιζω 59) και μου σκαγαν το ενα μπαζο μετα το αλλο, η μονη που αξιζε αυτη που εκανε την οικοδεσποτισα πιτσιρικα περι των 25, της ειπα να παμε και μου ειπε οτι επρεπε να περιμενω γιατι παει στο δωματιο, σηκωθηκα καιεφυγα και πηγα στη σολωμου (νομιζω 54) 3 οροφο σιγουρα, μου σκαει μια τσατσογρια περι των 60-65 και την αποριπτω αμεσως μου λεει οτι η αλλη κοπελα ειναι δωματιο και θα βγει σε λιγο, ε ειπα να περιμενω, σε λιγο σκαει ρωσιδακι περιπου 25 μαιων με 3-4 περιττα κιλα ονόματης Λίντα, καθότι ειχα καβλες και βαριομουνα να κανω αλλους συνδιασμους (μεταξυ οδων και αριθμων) ειπα να περασω, περασα πιπα ασκουφωτη και με τα λιγα ελληνικα που ηξερε μου ειπε "οχι κωλο" ε συννενοηθηκαμε μια χαρα και στο τελος της τα εδωσα να τα πιει. απο μασαζ με αριστα το 10 παιρνει 0 στην πιπα 8 και το γαμησι 7,8
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
σημερα μεσημερακι βρεθηκα αθηνα κεντρο και ειπα να κανω μια βολτα στα γνωστα για σας αλλα αγνωστα για μενα, ετσι στην ακρη του μιαλου μου υπηρχε η σολωμου και η στουρναρη και τα νουμερα 54 59 63 ετσι προσπαθησα να κανω συνδιασμους για να βρεθω στον τοπο του εγκληματος, αρχικα πηγα σε ενα στη στουρναρη (νομιζω 59) και μου σκαγαν το ενα μπαζο μετα το αλλο, η μονη που αξιζε αυτη που εκανε την οικοδεσποτισα πιτσιρικα περι των 25, της ειπα να παμε και μου ειπε οτι επρεπε να περιμενω γιατι παει στο δωματιο, σηκωθηκα καιεφυγα και πηγα στη σολωμου (νομιζω 54) 3 οροφο σιγουρα, μου σκαει μια τσατσογρια περι των 60-65 και την αποριπτω αμεσως μου λεει οτι η αλλη κοπελα ειναι δωματιο και θα βγει σε λιγο, ε ειπα να περιμενω, σε λιγο σκαει ρωσιδακι περιπου 25 μαιων με 3-4 περιττα κιλα ονόματης Λίντα, καθότι ειχα καβλες και βαριομουνα να κανω αλλους συνδιασμους (μεταξυ οδων και αριθμων) ειπα να περασω, περασα πιπα ασκουφωτη και με τα λιγα ελληνικα που ηξερε μου ειπε "οχι κωλο" ε συννενοηθηκαμε μια χαρα και στο τελος της τα εδωσα να τα πιει. απο μασαζ με αριστα το 10 παιρνει 0 στην πιπα 8 και το γαμησι 7,8
οι αριθμοι που λεσ νομιζω δεν ισχυουν...ειναι στουρναρη 63 και σολωμου 58 ....η οχι???
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
σημερα μεσημερακι βρεθηκα αθηνα κεντρο και ειπα να κανω μια βολτα στα γνωστα για σας αλλα αγνωστα για μενα, ετσι στην ακρη του μιαλου μου υπηρχε η σολωμου και η στουρναρη και τα νουμερα 54 59 63 ετσι προσπαθησα να κανω συνδιασμους για να βρεθω στον τοπο του εγκληματος, αρχικα πηγα σε ενα στη στουρναρη (νομιζω 59) και μου σκαγαν το ενα μπαζο μετα το αλλο, η μονη που αξιζε αυτη που εκανε την οικοδεσποτισα πιτσιρικα περι των 25, της ειπα να παμε και μου ειπε οτι επρεπε να περιμενω γιατι παει στο δωματιο, σηκωθηκα καιεφυγα και πηγα στη σολωμου (νομιζω 54) 3 οροφο σιγουρα, μου σκαει μια τσατσογρια περι των 60-65 και την αποριπτω αμεσως μου λεει οτι η αλλη κοπελα ειναι δωματιο και θα βγει σε λιγο, ε ειπα να περιμενω, σε λιγο σκαει ρωσιδακι περιπου 25 μαιων με 3-4 περιττα κιλα ονόματης Λίντα, καθότι ειχα καβλες και βαριομουνα να κανω αλλους συνδιασμους (μεταξυ οδων και αριθμων) ειπα να περασω, περασα πιπα ασκουφωτη και με τα λιγα ελληνικα που ηξερε μου ειπε "οχι κωλο" ε συννενοηθηκαμε μια χαρα και στο τελος της τα εδωσα να τα πιει. απο μασαζ με αριστα το 10 παιρνει 0 στην πιπα 8 και το γαμησι 7,8
ουτε ο ιασωνας τριανταφυλλιδης τετοια βαθμολογια,καλο :grin: :grin:
 

maximq1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω δεν τοχω το τηλ....Αν τοχειs εσυ  στειλτο μου με πμ............Οροφο??
Στο 44 2ος όροφος αλλά ρε παιδιά πριν ένα μήνα που είχα πάει ήταν 105€ φούλ τώρα αν διάβασα καλά παραπάνω το πήγαν 120€?
πάντος δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, έχω καταγράψει εμπειρία μου μερικές σελίδες πρίν. Α και αργότερα έμαθα απο κοπέλα που δούλευε, δουλεύει δεν γνωρίζω τώρα, το εν λόγω μαγαζί ανίκει σε στρουμφάκι!!!! Πάντως μεγάλο μιονέκτημα του μαγαζιού έχει ένα μπάνιο για όλα τα δωμάτια. Απο τεμάχια το μόνο που άξιζε τότε ήταν μια Ελληνορουμάνα Έλενα νομίζω. Η Κατερήνα είναι τηλεφωνίτρια και δεν είναι στο μασατζίδικο οπότε δεν έχει και εικόνα του τι γίνεται με αποτέλεσμα να υπάρχει πάντα ένα μπάχαλο με τα ραντεβού γιατι πάντα σου λέει ότι το ραντεβού ειναι prive ενώ αυτό δε υπάρχει.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Στο 44 2ος όροφος αλλά ρε παιδιά πριν ένα μήνα που είχα πάει ήταν 105€ φούλ τώρα αν διάβασα καλά παραπάνω το πήγαν 120€?
πάντος δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, έχω καταγράψει εμπειρία μου μερικές σελίδες πρίν. Α και αργότερα έμαθα απο κοπέλα που δούλευε, δουλεύει δεν γνωρίζω τώρα, το εν λόγω μαγαζί ανίκει σε στρουμφάκι!!!! Πάντως μεγάλο μιονέκτημα του μαγαζιού έχει ένα μπάνιο για όλα τα δωμάτια. Απο τεμάχια το μόνο που άξιζε τότε ήταν μια Ελληνορουμάνα Έλενα νομίζω. Η Κατερήνα είναι τηλεφωνίτρια και δεν είναι στο μασατζίδικο οπότε δεν έχει και εικόνα του τι γίνεται με αποτέλεσμα να υπάρχει πάντα ένα μπάχαλο με τα ραντεβού γιατι πάντα σου λέει ότι το ραντεβού ειναι prive ενώ αυτό δε υπάρχει.


Μπορει να ειναι στη γειτονια.....αλλα ακριβουτσικο το κοβω  καπου αναμεσα σε 120 με 150 και ...."λιαν εμφανισιμη" .....δηλαδη αν δεν ητανε και ..."λιαν"  ......τι θα ζηταγανε????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
kalispera.epeidi doulew kalithea eipa na paw prwti mou fora sto masatzidiko stin matzagriwtaki 58 alla egrafe apeksw kentro omorfias kai den mpika.kserei kaneis ti paizei?genika aksizei kapoio apo ta magazia tis kalitheas?

Πρωτα γραφε  Ελληνικα μην στο σβησουν.....δευτερον ειναι μασατζιδικο  αλλα δεν .....παιζει
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τελικα την καταφερες τη Θεοδωρα?
παρτης ενα κουτι γλυκα και λουλουδακια,
πες "Αυτα για εσενα "
επεμεινε λιγο και θα σε περασει.
Στη χειροτερη ζητα της ραντεβου.

Αμα δεν πιασει κ αυτο γραφτην στα πελε σου,
και παρε τη μικρη Θεοδωρα που ειναι μουτρακι , φατσουλα και ακωλη  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλησπερα γνωριζει καποιος αν το ποσειδωνος 20-21 στο παλαιο φαληρο λειτουργει ακομα??
να παω φαγωμενος η σερβιρουν τπτ ενδιαφερων??
thanks.

υπάρχει ακόμη αυτο το φαστφουντάδικο?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ενημερωση απο θησεως 79... κατα της εννια και δεκα το βραδυ χθες περασα απο κει ηταν κατερινα η γνωστη που δουλευει λιγο πιο πανω τις πρωινες ωρες...ηταν και μια γαλανοματα μελαχρινη τηςν οποιας το ονομα μου διαφευγει,αυτη πηρα,μαγκες πολυ γρηγορη ξεπετα..πανω απο 15 λεπτα δε κρατησε,το μοναδικο καλο ηταν οτι πηρα το φουλ προγραμμα με 80 αντι 100 και εκσπερματωση στο στομα της. :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:αυτο αξιζε μονο..γενικα πολυ γρηγορη ξεπετα και στα δυο μαγαζια.τη κατερινα ηθελα αλλα οσες φορες εχω επιχειρησει ηταν σε δωματιο.
απορια 1 την εχει δοκιμασει κανεις???
απορια 2 αξιζουν τα 2 αυτα μαγαζια??? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom