Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.074
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα ξέρετε αν υπάρχει κάποια κοπέλα στον χώρο που να κάνει anal rimming
Τυπε πασοκε πες μας είσαι του βαθέος πάσοκ η του νέου? Του νέου σε κόβω γιατί ρωτάς κάτι που μάλλον βαριέσαι να ψάξεις..
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
ΤO PRADISE SPA ΣΤΟΝ Ν.ΚΟΣΜΟ

ANAZHTA ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 21 ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ Η ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ

ΑΡΙΣΤΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ

ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΑ !

ΥΨΗΛΕΣ ΧΡΗΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ ! ΑΜΕΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ !

ΚΑΛΕΣΤΕ Η ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ VIBER ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΩΡΑΡΙΟ 11.00-21.00

2109011410

6942084629
Ερχομαι σαν εθελοντης,να σαςβοηθησω στην εκπαιδευση των κοριτσιων..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Καλησπερα

Θα είμαι Αθήνα για λίγες μέρες και ήθελα πληροφορίες για Νιρβάνα. Ποιες είναι οι στάνταρ τιμές; Όλες οι κοπέλες έχουν τα ίδια προγράμματα; Θέλει ραντεβού απαραίτητα;
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Καλησπερα

Θα είμαι Αθήνα για λίγες μέρες και ήθελα πληροφορίες για Νιρβάνα. Ποιες είναι οι στάνταρ τιμές; Όλες οι κοπέλες έχουν τα ίδια προγράμματα; Θέλει ραντεβού απαραίτητα;
Τιμές 60 τό μισάωρο,70 τά σαράντα πέντε λεπτά, 100 ή ώρα με δύο πιστολιες.
Για πρόγραμμα θά ενημερωθείς από την ευγενική υποδοχή λαρισα ή Τζωρτζίνα ή ακόμα καλύτερα από την ίδια την κοπέλα που θά επιλέξεις.
Ραντεβού δεν θέλει απαραίτητα αλλά αν ξέρεις κάποια ή την έχεις βάλει στόχο κλείνεις ραντεβού για να μην περιμένεις και να την έχεις διαθέσιμη.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Καλησπερα

Θα είμαι Αθήνα για λίγες μέρες και ήθελα πληροφορίες για Νιρβάνα. Ποιες είναι οι στάνταρ τιμές; Όλες οι κοπέλες έχουν τα ίδια προγράμματα; Θέλει ραντεβού απαραίτητα;
Τύπε υπάρχει συγκεκριμένη σελίδα για το Νιρβάνα να βρεις τις πληροφορίες που θές. Ή κάνεις ένα τηλέφωνο και θα σου τα πουν όλα οι υπεύθυνες του μαγαζιου
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Τύπε υπάρχει συγκεκριμένη σελίδα για το Νιρβάνα να βρεις τις πληροφορίες που θές. Ή κάνεις ένα τηλέφωνο και θα σου τα πουν όλα οι υπεύθυνες του μαγαζιου
Τη βρήκα τη σελίδα αλλά εκεί προφανώς δε θα γράφει προγράμματα και που γαμας μια η δυο φορές με ανάλογο κόστος όποτε ρώτησα εδω
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
20
Like
2.380
Πόντοι
1.196
Τιμές 60 τό μισάωρο,70 τά σαράντα πέντε λεπτά, 100 ή ώρα με δύο πιστολιες.
Για πρόγραμμα θά ενημερωθείς από την ευγενική υποδοχή λαρισα ή Τζωρτζίνα ή ακόμα καλύτερα από την ίδια την κοπέλα που θά επιλέξεις.
Ραντεβού δεν θέλει απαραίτητα αλλά αν ξέρεις κάποια ή την έχεις βάλει στόχο κλείνεις ραντεβού για να μην περιμένεις και να την έχεις διαθέσιμη.
Πολύ καλή η ενημέρωση σου, αλλά νομίζω ότι τα σαράντα πέντε λεπτά έχουν κόστος 80 ευρώ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Τη βρήκα τη σελίδα αλλά εκεί προφανώς δε θα γράφει προγράμματα και που γαμας μια η δυο φορές με ανάλογο κόστος όποτε ρώτησα εδω
τη βρηκες αλλα δε μπηκες στο κοπο να τη διαβάσεις .. Αλεξιπτωτιστής κι εσύ, σαν τους άλλους
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
κριτικη απο κανενα συναδελφο για το νεο αστερι της Σουλιου ????
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.480
Πόντοι
376
πειτε με περιεργο ή δεν ξερω τι, αλλα ειναι δυνατον να περασεις σε δωματιο μαγαζιου, οταν σου ανοιγει η εκαστωτε κοπελα που δουλευει εκει, με αθλητικες φορμες και παντοφλα? οσο και μουναρος να ειναι....αφου δεν φορουσε και ποδια μαγειρεματος...και σημειοτεον δεν ηταν ουτε στην αρχη της βαρδιας, ουτε στο τελος της...λιγακι προσοχη θα ελεγα...
Ξέρεις πόσες φορές μου έχει τύχει η υποδοχή είναι ομορφότερη γυναίκα από ότι η κοπέλα που εκδίδεται εκείνη τη στιγμή;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.480
Πόντοι
376

doffy89

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
91
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,υπάρχει κάποια κοπέλα δυνατή στο Nuru πέρα από την Έλενα στο Μπ.47;;Έχω περάσει πολλές φορές με την ελεναρα,έχω περάσει τέλεια αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και με άλλη κοπέλα.Ξερει κανεις ή να αρχίσω να δοκιμάζω στην τύχη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom