Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Panagosly

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί παιδιά κάποιος να μου δώσει διεύθυνση για δυτικά κοντά??
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
11.836
Μπορεί παιδιά κάποιος να μου δώσει διεύθυνση για δυτικά κοντά??

Εάν εννοείς Περιστέρι Αιγάλεω κλπ δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι. Γιατί δεν κατεβαίνεις κέντρο; κοντά είσαι. Εκεί θα βρεις τα πάντα
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
1
Like
3.299
Πόντοι
456

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
1
Like
3.299
Πόντοι
456
τώρα τελευταία τις βρίσκεις εύκολα διαθέσιμες τις συγκεκριμένες θεραπεύτριες κ για να το πω πιο διαφορετικά, βρίσκεις πολλά διαθέσιμα άδεια δωμάτια στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο ..
...γιατί άραγες ?
Δεν έχω την ίδια εντύπωση.

Σε μένα τουλάχιστον πάνω από δυο τρεις σπάνια βγαίνουν στην παρέλαση.

Οι δε φίρμες εξαιρετικά σπάνια.
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Like
1.740
Πόντοι
201
απο στερηση και πεινα σε αυτο τον τομεα στην επαρχια και στην Κρητη αλλο τιποτα.
μονο με γιδια και προβατινες τη βγαζουν κυριως.
στην Κρητη ειχαν κανει θεα μεχρι και τη Ντακοτα (μη χεσω).
τη Στεφανια δε θα κανανε τρομαρα τους. :2funny:

:2funny::2funny::2funny::2funny:
Ξέρεις από γίδια!!!
Αλλά τόσο κόπανοι και γαϊδούρια είστε εκεί πάνω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
μικρή βόλτα σε κάποια του κέντρου

Λέλας Καραγιάννη , είχα σα στόχο τη Γιάννα που επέστρεψε αλλά θα έμπαινε σε ωριαίο πρόγραμμα , είδα τις
Άντζελα μελαχρινή χοντρή με 3.5άρι βυζί , Αννα μελαχρινή παχουλή με 2άρι βυζί , Ρόζα μελαχρινή μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματάκια 3άρι ελαφρώς πεσμένο βυζί , Μίκυ ξανθιά κοντή πιτσιρίκα με κανονικό ωραίο κορμάκι και 2άρι βυζί και Γιάννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2-2.5άρι βυζί και απ όσο τη θυμάμαι ίσως στα καλύτερα της .

3ης Σεπτεμβρίου 119 , μόνο δύο κοπέλες , Αννα ξανθιά μιλφογκίλφ σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί και Τατιάνα καστανή ψηλή με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2άρι βυζί , επίσης εξακολουθεί και δουλεύει κάθε Τρίτη και Τετάρτη μία Όλγα την οποία δεν έχω δεί .

Μονής Προδρόμου 6 κλασσικά στην υποδοχή η Γκαλίνα που περνάει επιλεκτικά και δωμάτιο και η Λάνα , καστανή μίλφ σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί .

3ης Σεπτεμβρίου 56 και εδώ μόνο δυο κοπέλες , Αναστασία ξανθιά μιλφογκίλφ σώμα με πιασίματα 2,5αρι βυζί και Ελλη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλή με 3.5άρι βυζί .

Μάρνη 28 σήμερα στο διπλο ρόλο κοπελας σερίφησσας η Νίνα , κοκκινομάλλα μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματακια 2άρι βυζί , δούλευαν ακόμα Χριστίνα μελαχρινή νταρντανοπαχου΄λη με 3-3.5άρι βυζί και διάφορα τατουαζ , Αννα μελάχρινή μίλφ σώμα με πιασίματα και 2άρι βυζί και τέλος Ιουλία μιλφάκι με καστανό κατσαρό μαλλί , κανονικό σώμα , σχεδόν 3άρι σιλικονματό βυζί , μετά απο καιρό πέρασα πάλι με την Ιουλία και δε το μετάνιωσα .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
Ξέρεις από γίδια!!!
Αλλά τόσο κόπανοι και γαϊδούρια είστε εκεί πάνω
σχημα λογου ηταν τυπε,χαλαρωσε. ξερουμε τι γινεται στην επαρχια.
αλλα το γεγονος οτι εχετε πολυ λιγες επιλογες κατω,δεν σας δικαιολογει να κανετε θεες τα μπαζα που προανεφερα.
 

Psahnosex111

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
28
Like
113
Πόντοι
0
σχημα λογου ηταν τυπε,χαλαρωσε. ξερουμε τι γινεται στην επαρχια.
αλλα το γεγονος οτι εχετε πολυ λιγες επιλογες κατω,δεν σας δικαιολογει να κανετε θεες τα μπαζα που προανεφερα.
Αν και είμαι καινούργιος στο χώρο του μασάζ, αλλά χρόνια στα μπουρδέλα, έχω να πω ότι αν η προσφορά είναι μικρή, τότε η γκόμενα που σε ανακουφίζει την βλέπεις θεά. Είναι όπως όταν ήμασταν πιτσιρικάδες. Αν δεν μας καθόταν η ωραία του σχολείου, καλοβλεπαμε και πιο δευτεροτριτες λύσεις.
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Like
1.740
Πόντοι
201
σχημα λογου ηταν τυπε,χαλαρωσε. ξερουμε τι γινεται στην επαρχια.
αλλα το γεγονος οτι εχετε πολυ λιγες επιλογες κατω,δεν σας δικαιολογει να κανετε θεες τα μπαζα που προανεφερα.
Άλλο να σχολιάσετε την άποψη ότι "κάνουμε θεές κάποιες οι οποίες δεν αξίζουν" σύμφωνα πάντα με την προσωπική γνώμη του καθενός μας.
Πράγμα που στις αρχές του forum είναι να σεβόμαστε την άποψη των μελών του και όχι να κράζουμε.
Και δεν είναι σχήμα λόγου η προσβολή σε ένα ολόκληρο νησί.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.162
Κριτικές
33
Like
5.370
Πόντοι
4.096
Άλλο να σχολιάσετε την άποψη ότι "κάνουμε θεές κάποιες οι οποίες δεν αξίζουν" σύμφωνα πάντα με την προσωπική γνώμη του καθενός μας.
Πράγμα που στις αρχές του forum είναι να σεβόμαστε την άποψη των μελών του και όχι να κράζουμε.
Και δεν είναι σχήμα λόγου η προσβολή σε ένα ολόκληρο νησί.
Τσιλαρε Κρητσικαρε
δεν προσβαλλει ο Πητερ
Απλα ακουστηκε καπως,εχεις τα δικια σου
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Like
1.740
Πόντοι
201

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Ο καθένας εκφράζεται όπως νιώθει (ειδικά για τις γυναίκες), κάποιοι (δεν μπορώ να το καταλάβω), γιατί κοροϊδεύουν? Θέλουν να δείξουν ότι είναι ανώτεροι? Οι περισσότερροι αθηναίοι, που έχω γνωρίσει είναι χρυσά παιδιά, έχω γνωρίσει και μερικούς μλακες που νομίζουν ότι ανήκουν σε μια ανώτερη φυλή,μιλάνε την τέλεια γλώσσα και γι'αυτούς οι επαρχιώτες είναι κατώτερο είδος!
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Τελικά μήπως για τα μαγαζιά (Princess Nirvana ) κλπ που βάζουν κάθε μέρα τις ίδιες και τις ίδιες φώτο, πρέπει να ανοιξει κάποιος κανένα παράλληλο θρέντ για κριτικές. Ψάχνω για κριτικές αλλά μάλλον δεν γράφει κανείς γιατί χάνονται ανάμεσα στις φώτο. Και πόσες σελίδες να ψάξεις....?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
Άλλο να σχολιάσετε την άποψη ότι "κάνουμε θεές κάποιες οι οποίες δεν αξίζουν" σύμφωνα πάντα με την προσωπική γνώμη του καθενός μας.
Πράγμα που στις αρχές του forum είναι να σεβόμαστε την άποψη των μελών του και όχι να κράζουμε.
Και δεν είναι σχήμα λόγου η προσβολή σε ένα ολόκληρο νησί.
κουλαρισε τυπε κρητικε,δεν προσβαλα κανεναν.
εδω ο αλλος σας ειπε αξεστους σε προηγουμενο ποστ και δεν του ειπες τιποτα.
με μενα τη βρισκεις τωρα να ξεσπαθωνεις? :2funny:
σαν τον κουμπαρο μου στο Κολυμπαρι εισαι κι εσυ,αμεσως αρπαζεσαι :2funny:
μπορει να ηταν καπως χοντρο,συμφωνω,αλλα η ουσια δεν αλλαζει.
λογω του οτι δεν εχετε πολλες και καλες επιλογες,υπερεκτιματε οσες σας ερχονται κατω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom