Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Η Κατερίνα στο Σουλίου είναι αυτή που ήταν κάποτε στο Ιουλιανού
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Τυπε είδα μεγάλη χαρά στα σκέλια μου με αυτο το μουνάκι ! Ωραια φάση της συναντησης επισης που της ετριβα το μουνάκι με το δάχτυλο έκανε μορφασμούς και μου πάταγε ελαφρα τη πουτσα με το πατουσάκι της και με έπαιζε έτσι... πωπω τι καυλα ηταν αυτη. Βρέθηκα στον πορνο - παράδεισο ! :rockon: :rockon:
σε ποια κοπελα αναφερομαστε συναγωνιστη ?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Ευχαριστώ συναγωνιστή.
Είναι εύκολο να έχω το τηλέφωνο εδώ η σε π.μ. για να μπορέσω να το επισκευτω?
Δες αναφορά σε XO VIP Spa Σουλιου 4. Επισης πρόσεξε ότι η Ευα δεν δουλεύει Σάββατο.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
τι γινεται δω μεσα να πουμε εξαφανίζονται ποστ; :undecided::undecided::undecided:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Είχα πει ότι αν έχω κάποια ενημέρωση για τό νέο μαγαζί men's spa θά την αναφέρω στους συναγωνιστές τού bou.
Φωτογραφίες από τόν χώρο τού μαγαζιού θά ανέβουν εδώ πολύ σύντομα, και φωτογραφίες από τίς κοπέλες από Πέμπτη πρωί .
Νά περνάμε όλοι καλά και νά ενημερώνουμε. :hi:
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Είχα πει ότι αν έχω κάποια ενημέρωση για τό νέο μαγαζί men's spa θά την αναφέρω στους συναγωνιστές τού bou.
Φωτογραφίες από τόν χώρο τού μαγαζιού θά ανέβουν εδώ πολύ σύντομα, και φωτογραφίες από τίς κοπέλες από Πέμπτη πρωί .
Νά περνάμε όλοι καλά και νά ενημερώνουμε. :hi:
Τώρα μπήκα και τα είδα πολύ φοβερό μαγαζί πάρα πολύ καλό. Στο σαιτ τους το είδα αλλά δε έχει διεύθυνση
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Διεύθυνσης τηλέφωνα για ραντεβού...κλπ από αύριο τό πρω θά ανέβουν.
Καλά ψώνια.... :knockinb: στήν μπουτίκ νά έχουμε.
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Διεύθυνσης τηλέφωνα για ραντεβού...κλπ από αύριο τό πρω θά ανέβουν.
Καλά ψώνια.... :knockinb: στήν μπουτίκ νά έχουμε.
Βλέπω είσαι πολύ καλά ενημερωμένος Από ότι καταλαβαίνω ξέρεις και την ιδιοκτήτρια .Σύντομα θα την μάθουμε και εμείς .Λογικό πάντως είναι γιατί εσύ είσαι ο πιο παλιός στο χώρο και έχει τις διασυνδέσεις σου .Κσι το λέει και το όνομα σου δε είναι τυχαίο
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Βλέπω είσαι πολύ καλά ενημερωμένος Από ότι καταλαβαίνω ξέρεις και την ιδιοκτήτρια .Σύντομα θα την μάθουμε και εμείς .Λογικό πάντως είναι γιατί εσύ είσαι ο πιο παλιός στο χώρο και έχει τις διασυνδέσεις σου .Κσι το λέει και το όνομα σου δε είναι τυχαίο
Φίλε μου δεν τό βλέπω παλιός νέος κλπ, απλά είμαι υπέρ τής ενημερώσης, αύριο μπορεί να ξέρεις εσύ κάτι που δεν γνωρίζω εγώ έτσι πάει.
Ή ιδιοκτήτρια είναι γνωστή σέ όλους μας με την άψογη συμπεριφορά τής σέ υποδοχή και εξυπηρέτηση προς τόν πελάτη.
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν τό βλέπω παλιός νέος κλπ, απλά είμαι υπέρ τής ενημερώσης, αύριο μπορεί να ξέρεις εσύ κάτι που δεν γνωρίζω εγώ έτσι πάει.
Ή ιδιοκτήτρια είναι γνωστή σέ όλους μας με την άψογη συμπεριφορά τής σέ υποδοχή και εξυπηρέτηση προς τόν πελάτη.
Δεν το είπα με κακία το είπα με πολύ αγάπη γιατί Χαίρομαι να ενημερώνομαι δεν είναι κακό η ενημέρωση . Το ειπά με πολύ αγάπη Να ξέρεις εμένα μου αρέσει να τα διαβάζω γιατί έτσι αποφεύγω τη φόλες και γλιτώνω πεταμένα λεφτά
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
εντυπωσιακες οι φωτο του μαγαζιου παντως!!! ελπιζω να ειναι καπου με ευκολο παρκαρισμα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom