Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Το μαγαζί στη Σολωμού 70, 1ος όροφος θα λειτουργεί και πάλι απο την Δευτέρα 14 Ιουνίου από 11πμ έως 8 μμ, το Σάββατο μέχρι τις 7μμ, Κυριακή μέχρι τις 6μμ. Πρόγραμμα-μισή ώρα -60 ευρώ,μια ώρα-80 ευρώ, body to body 100 ευρώ, Νουρου μασάζ 110 ευρώ.
Roster (Κοπέλες)
Στέλλα ξανθιά Ουκρανέζα Ναταλί-Ρωσίδα ξανθα μακριά μαλλια
Ντίανα- ψιλή Ρωσίδα ,
Ζετα- ψιλή αδυνατη Σερβα
Λένα- κανονικό σώμα,σγουρά κόκκινα μακριά μαλλιά Ρωσίδα, Έλενα- ξανθιά Ελληνίδα με κανονικό σώμα.
Φουλ δυνατό ρόστερ με τις παλιές δυνατές κοπέλες συν μερικές καινούργιες προσθήκες. Για να δούμε...?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Να διορθώσω κατι που εγραψα ή καλύτερα να ανακαλέσω μια δήλωση:
Ειχα γραψει για την Μαργκω και Σοφια σε σύγκριση με κάποιες άλλες. Σήμερα ειδα την Μαργκω απο κοντα μετα το lockdown και δεν εχει καμμία σχέση με την όμορφη Ουκρανεζα του παρελθόντος. Πρέπει να εχει βαλει 10 κιλά! Ακόμη και το στηθος μου φάνηκε τεραστιο....
Άρα πρέπει καποιος να συγκρίνει με πρόσφατες εικόνες και όχι με ότι ξερει μήνες πριν.....Ανακαλώ ότι ειχα γραψει....πριν πάρω κανένα στο λαιμό μου και με βρίζει δίκαια....
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
για την αγαπη στο τατοίου ειχε αναφερθει οτι ειναι στα "ανυπαρκτα" οσον αφορα το μασαζ . ειναι φυσικο , αλλωστε , καθως προκειται για την ιδια που δουλευει εδω και χρονια στο studio "dreamplace" στη θεσσαλιας 136 . η κοπελα εκανε τοτε μια πρακτικη στο τοτε μασατζιδικο (που ειναι και παλι studio και αν θυμαμαι καλα τοτε ηταν κλειστο ή κατι άλλο ειχε συμβει) , την οποια σταματησε πολυ γρηγορα , διοτι το αθλημα της ελαιοτριβειας αφενος προεκυψε δυσκολοτερο απο αυτα των "οικων" ,αφετερου δεν ειχε καμμια προοδο .παρ'ολα αυτα , επισημαινω πως για τα δικα μου γουστα ειναι μια γυναικαρα μεσης ηλικιας . επισυναπτω και τον σχετικο συνδεσμο h...s://www.thessalias136.com/girls/agaph01

Αυτή είναι που δούλευε κάποτε Φωκαίας 24?
 

Chrisviktor

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2021
Μηνύματα
10
Like
28
Πόντοι
0
πως να μην τρελαθώ ???
9E37204F-CE18-489D-A125-79083AE39D18.jpeg
Που την βρίσκουμε την κοπέλα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Στο Σίλβερ Σπα στην Νέα Σμύρνη έχουμε νέα άφιξη ένα τούμπανο σττιπτιζοκοριτσο σαν την παλιά Σβετλάνα. Ελένη λέγεται με σούπερ σώμα μακριά μαύρο μαλλί. Δεν μιλάει κανείς όμως όπως πάντα....
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Να διορθώσω κατι που εγραψα ή καλύτερα να ανακαλέσω μια δήλωση:
Ειχα γραψει για την Μαργκω και Σοφια σε σύγκριση με κάποιες άλλες. Σήμερα ειδα την Μαργκω απο κοντα μετα το lockdown και δεν εχει καμμία σχέση με την όμορφη Ουκρανεζα του παρελθόντος. Πρέπει να εχει βαλει 10 κιλά! Ακόμη και το στηθος μου φάνηκε τεραστιο....
Άρα πρέπει καποιος να συγκρίνει με πρόσφατες εικόνες και όχι με ότι ξερει μήνες πριν.....Ανακαλώ ότι ειχα γραψει....πριν πάρω κανένα στο λαιμό μου και με βρίζει δίκαια....
Συναγωνιστή καλημέρα! τήν περασμένη παρασκευή πήγα στό εν λόγω ίδρυμα, κατόπιν όλων τών διθυραμβικών κριτικών πλείστων όσων συναγωνιστών γιά τήν Μάργκω καί τήν Σοφία...τήν Σοφία δέν τήν είδα, γιατί θά ερχόταν στίς 17.30 ενώ εγώ ήμουν εκεί στίς 15.30...η Μάργκω ήταν στό δωμάτιο, καί περιμένοντάς την μού παρήλασαν 4-5 άλλες αδιάφορες κορασίδες, πλήν μίας τής Ειρήνης, πού ήταν μούναρος, αλλά όσο καί άν έψαξα δέν βρήκα κριτική γιά αυτήν...τελικά είδα τήν Μάργκω καί πέρασα μαζί της, σίγουρα πέρασα καλά, ήταν πολύ καλή τόσο στό σέξ όσο καί στό μασάζ, αλλά από εμφάνιση...προσυπογράφω τά όσα γράφεις πιό πάνω...γιά τήν Ειρήνη ξέρεις εσύ ή κάποιος άλλος συναγωνιστής κάτι? μού έμεινε, γιατί ήταν η μόνη πραγματική μουνάρα εκεί...δέν έχω γνώμη βέβαια γιά τήν Σοφία όπως είπα πρίν...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Συναγωνιστή καλημέρα! τήν περασμένη παρασκευή πήγα στό εν λόγω ίδρυμα, κατόπιν όλων τών διθυραμβικών κριτικών πλείστων όσων συναγωνιστών γιά τήν Μάργκω καί τήν Σοφία...τήν Σοφία δέν τήν είδα, γιατί θά ερχόταν στίς 17.30 ενώ εγώ ήμουν εκεί στίς 15.30...η Μάργκω ήταν στό δωμάτιο, καί περιμένοντάς την μού παρήλασαν 4-5 άλλες αδιάφορες κορασίδες, πλήν μίας τής Ειρήνης, πού ήταν μούναρος, αλλά όσο καί άν έψαξα δέν βρήκα κριτική γιά αυτήν...τελικά είδα τήν Μάργκω καί πέρασα μαζί της, σίγουρα πέρασα καλά, ήταν πολύ καλή τόσο στό σέξ όσο καί στό μασάζ, αλλά από εμφάνιση...προσυπογράφω τά όσα γράφεις πιό πάνω...γιά τήν Ειρήνη ξέρεις εσύ ή κάποιος άλλος συναγωνιστής κάτι? μού έμεινε, γιατί ήταν η μόνη πραγματική μουνάρα εκεί...δέν έχω γνώμη βέβαια γιά τήν Σοφία όπως είπα πρίν...
Και η Σοφια και Μαργκω έχουν πάρει κιλά. Πιο πολλα η Μαργκω που μπήκα τυφλά στο δωματιο και όταν ηρθε τρόμαξα....
Την Ειρήνη δεν την έχω δει και μου είχαν πει ότι ηταν διαθέσιμη αλλα με έτρωγε για Μαργκω.....Ίσως ο Ζερο ξερει...
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχει κανείς εμπειρία από " The famous Diamond Spa" στη Δάφνη; Δεν έχω βρει κάτι στο νήμα. Γαμάς ή όχι;
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχει κανείς εμπειρία από " The famous Diamond Spa" στη Δάφνη; Δεν έχω βρει κάτι στο νήμα. Γαμάς ή όχι;
Σοβαρά τώρα? Αλλιώς ισως έχεις δει να το αναφέρουμε ως Εθνάρχου Μακαρίου 18. Ίσως από τα λίγα που πραγματικά έχει πιάσει το νόημα! Κανονικό μασάζ με δεύτερο γύρο. Το μαγαζί έχει ζητήσει να αφαιρεθεί το thread από εδώ αν θυμάμαι καλά! Όσο για την οικοδέσποινα, είναι γοητευτική, φιλόξενη και πάνω απ'όλα άνθρωπος και με τους πελάτες και τα κορίτσια της! Θα περάσεις καλά! Για λεπτομέρειες PM
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
Σοβαρά τώρα? Αλλιώς ισως έχεις δει να το αναφέρουμε ως Εθνάρχου Μακαρίου 18. Ίσως από τα λίγα που πραγματικά έχει πιάσει το νόημα! Κανονικό μασάζ με δεύτερο γύρο. Το μαγαζί έχει ζητήσει να αφαιρεθεί το thread από εδώ αν θυμάμαι καλά! Όσο για την οικοδέσποινα, είναι γοητευτική, φιλόξενη και πάνω απ'όλα άνθρωπος και με τους πελάτες και τα κορίτσια της! Θα περάσεις καλά! Για λεπτομέρειες PM
Έχεις δίκιο φίλε. Δεν το είχα ψάξει έτσι. Ευχαριστώ για τη βοήθεια, θα κάνω καταδρομική
 

Enastros1983

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
44
Like
59
Πόντοι
0
Το μαγαζί στη Σολωμού 70, 1ος όροφος θα λειτουργεί και πάλι απο την Δευτέρα 14 Ιουνίου από 11πμ έως 8 μμ, το Σάββατο μέχρι τις 7μμ, Κυριακή μέχρι τις 6μμ. Πρόγραμμα-μισή ώρα -60 ευρώ,μια ώρα-80 ευρώ, body to body 100 ευρώ, Νουρου μασάζ 110 ευρώ.
Roster (Κοπέλες)
Στέλλα ξανθιά Ουκρανέζα Ναταλί-Ρωσίδα ξανθα μακριά μαλλια
Ντίανα- ψιλή Ρωσίδα ,
Ζετα- ψιλή αδυνατη Σερβα
Λένα- κανονικό σώμα,σγουρά κόκκινα μακριά μαλλιά Ρωσίδα, Έλενα- ξανθιά Ελληνίδα με κανονικό σώμα.
Φουλ δυνατό ρόστερ με τις παλιές δυνατές κοπέλες συν μερικές καινούργιες προσθήκες. Για να δούμε...?
Ρε φίλε, η Μαίρη από το συγκεκριμένο μαγαζί, ξέρεις που βρίσκεται;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
τώρα live

Mαρνη 28

Χριστίνα μελαχρινή παχουλη με 3αρι συν βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι.
Νίνα κοκκινομάλλα μιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 2αρι βυζι
Μπέλα(Μαίρη) μελαχρινή μιλφ με μπλε μάτια κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι.
Η Λειλα ρεπό σήμερα.


Μονής Προδρόμου 6

Λανα καστανοξανθη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα αλλά και λίγο κοιλίτσα 1.5-2αρι βυζι και
Ναταλία καστανή μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Σοβαρά τώρα? Αλλιώς ισως έχεις δει να το αναφέρουμε ως Εθνάρχου Μακαρίου 18. Ίσως από τα λίγα που πραγματικά έχει πιάσει το νόημα! Κανονικό μασάζ με δεύτερο γύρο. Το μαγαζί έχει ζητήσει να αφαιρεθεί το thread από εδώ αν θυμάμαι καλά! Όσο για την οικοδέσποινα, είναι γοητευτική, φιλόξενη και πάνω απ'όλα άνθρωπος και με τους πελάτες και τα κορίτσια της! Θα περάσεις καλά! Για λεπτομέρειες PM
Να αφαιρεθεί από εδώ...
Στο διπλανό μαγαζί όμως μια χαρά thred έχει !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom