Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
93
Like
129
Πόντοι
0
αδερφια,μην παραπονιεστε εκει στην αθηνα,υπαρχουν 20 επιλογες,εδω στην λαρισα,1 ειναι κ οχι σεξακι,μονο παιχνιδι.
 

Nikc22

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
17
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα κάποιο νεο απο Σ80?κάποια νέα άφιξη?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Παιδιά έχει πάει κανείς με αραβικής καταγωγής? Μέχρι πίπα έχω φτάσει. Θα άξιζε ?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
κανενα νεο απο Σουλιου ?????
Εξαφανιστηκε το μαγαζι ????
Κριμα ηταν πολλα υποσχομενο με κατερινα + Ευα !!!!
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
172
Like
319
Πόντοι
21
κανενα νεο απο Σουλιου ?????
Εξαφανιστηκε το μαγαζι ????
Κριμα ηταν πολλα υποσχομενο με κατερινα + Ευα
Πλέον σουλιου ειναι
Η ζωη από Σινώπης
Η Τζενη η Τζεσικα από Ναυαρινου
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
Παιδιά έχει πάει κανείς με αραβικής καταγωγής? Μέχρι πίπα έχω φτάσει. Θα άξιζε ?
εγώ που έχω πάει με άραβα μπορώ να σου πώ τα καλύτερα για τις πίπες τους. Μιλάμε αλφάδι με πολύ σάλιο. Απλά στη διάρκεια του ραμαζανιού μην δοκιμάσεις γιατί δεν τα καταπίνουν!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.790
Κριτικές
24
Like
3.823
Πόντοι
2.846
Πλέον σουλιου ειναι
Η ζωη από Σινώπης
Η Τζενη η Τζεσικα από Ναυαρινου
Έχει πέσει παρακμα στο Σουλίου από πριν τις γιορτές, εγώ έχω περάσει πολύ άψογα εκεί με κάνα 2 , αλλά πλέον έχει παρακμάσει το μέρος , επίσης πολύ αγενής κ με υφακι η Αλβανιαρα. Κατερινα στην υποδοχή , στο τσακ δεν την ξεχεσα την τελευταία φορά , αν θες πελατεία Κατερινα κοίτα να είσαι ευδιάθετη και ευγενική δεν σου φταίμε εμείς αν βαράτε μύγες , από εμένα άκυρο μέχρι να φέρει νέες κοπελες .
 

valenio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Στο Αιγάλεω υπαρχει και αλλη κοκκινομάλλα πλην Λένας? Μου ειχα ανοίξει μια κοκκινομάλλα αλλα είχε λίγο κοιλιτσα και την ημέρα εκείνη, Πέμπτη, η Λένα εχει ρεπό......)
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Έχει πέσει παρακμα στο Σουλίου από πριν τις γιορτές, εγώ έχω περάσει πολύ άψογα εκεί με κάνα 2 , αλλά πλέον έχει παρακμάσει το μέρος , επίσης πολύ αγενής κ με υφακι η Αλβανιαρα. Κατερινα στην υποδοχή , στο τσακ δεν την ξεχεσα την τελευταία φορά , αν θες πελατεία Κατερινα κοίτα να είσαι ευδιάθετη και ευγενική δεν σου φταίμε εμείς αν βαράτε μύγες , από εμένα άκυρο μέχρι να φέρει νέες κοπελες .
πολυ λυπαμαι ....
Να διαβαζω για την ομορφη Κατερινα αυτα τα παραπονα ...
Κριμα το μαγαζι ειχε γραψει σελιδες !!!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
εγώ που έχω πάει με άραβα μπορώ να σου πώ τα καλύτερα για τις πίπες τους. Μιλάμε αλφάδι με πολύ σάλιο. Απλά στη διάρκεια του ραμαζανιού μην δοκιμάσεις γιατί δεν τα καταπίνουν!
Ρε μαλακα με έκανες και γέλασα
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.733
Like
3.672
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή σας μάλλον λέτε το δικό μας το μαγαζί φραντζή 2 δεν μπορώ να καταλάβω ποια κοπέλα μου λέτε φυσικά κι αν έχω κάνει λάθος συγνώμη το δικό μας το μαγαζί έχει μία μεγάλη άσπρη πόρτα και πάλι σας λέω αν έχω κάνει λάθος συγνώμη
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.790
Κριτικές
24
Like
3.823
Πόντοι
2.846
πολυ λυπαμαι ....
Να διαβαζω για την ομορφη Κατερινα αυτα τα παραπονα ...
Κριμα το μαγαζι ειχε γραψει σελιδες !!!
Κι εγώ λυπάμαι , πόσο μάλλον για ένα άτομο που νόμιζα ότι την συμπαθούσα , αλλά την τελευταία φορά ήταν αρκετά αγενής και εριστικη μαζί μου κι ο λόγος επειδή δεν είδα κάτι καλό στο ροστερ και αποχώρησα , οπότε ήταν αγενής και με υφακι , βέβαια δεν με χάλασε πήγα Λαγουμτζη και ξεκαυλωσα εκεί που είναι Οκει το περιβάλλον και οι επιλογές , αλλά θα μπορούσε να ήταν πιο ευγενική , δεν χάνουν κάτι να είναι ευγενικές οι υπηρεσίες το έχουμε ξαναπει άπειρες φορές ...... anyway ξύδι αν την πείραξε από εμένα άκυρο το συγκεκριμενο μαγαζι δεν ξαναπατάω εκεί
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
24
Like
4.375
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ποια ήταν η Ρωσίδα η ξανθιά;όνομα δεν θυμόμαστε;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
Ρε μαλακα με έκανες και γέλασα
για αυτό είμαι εδώ ρε για να δημιουργούμε τον γέλωτα για τις ταλαιπωρημένες ψυχούλες μας!!!!!

Υ.Γ. Παρεπιπτόντως εγώ του Άραβα του τα κατάπια.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
Στο Αιγάλεω υπαρχει και αλλη κοκκινομάλλα πλην Λένας? Μου ειχα ανοίξει μια κοκκινομάλλα αλλα είχε λίγο κοιλιτσα και την ημέρα εκείνη, Πέμπτη, η Λένα εχει ρεπό......)
είδες την Αναστασία με τα γυαλιά. Από πλεροφορίες φιλικού μου προσώπου μέσα είναι δύναμη αλλά οκ εμφανισιακά θέλει αρκετή δουλίτσα....όμως αξίζει μάλλον για μία δοκίμη.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.601
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
Εχει περασει κανεις απο olotropiki με μια ντινα?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
κατ' αρχάς οι ζυγοί αριθμοί είναι όπως κατεβαίνεις τη συγγρού προς παραλία στο δεξί σου χέρι. Τώρα πιθανόν να εννοείς την φραντζή 2 δηλ. το nirvana ή πιο κάτω το λαγουμτζή 23 δίπλα στο fever.......απέναντι από την πάντειο.....μήπως σε βοήθησα?
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
278
Πόντοι
280
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα φίλε
Πρέπει να λες για το Silver spa στην Συγγρού 169 περίπου επί της οδού Θυατείρων 2
Αλλά έχει κλείσει απο τα χριστούγεννα περίπου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom