Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
καλααααα. ποτε μη λες ποτε.

και για τις πλαστικες το περιμενες ποτε να εχουν τετοια απηχηση οπως λενε?
Μπορει να λενε ο,τι θελουν. Εσυ πιστευεις οτι υπαρχει κοσμος που πληρωνει για να παει με μια κουκλα; Να ειναι 1-2 ατομα; θα βγαλουν τα λεφτα της επενδυσης; Η απλα ειπαν ας την παρουμε και θα ριξουμε αδεια να πιασουμε γεματα;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.183
Πόντοι
1.056
Μπορει να λενε ο,τι θελουν. Εσυ πιστευεις οτι υπαρχει κοσμος που πληρωνει για να παει με μια κουκλα; Να ειναι 1-2 ατομα; θα βγαλουν τα λεφτα της επενδυσης; Η απλα ειπαν ας την παρουμε και θα ριξουμε αδεια να πιασουμε γεματα;
Έχω ξανακουσει και ξαναδιαβάσει για αυτό το βίτσιο της κούκλας,ίσως λοιπόν να υπάρχουν και στην Ελλάδα πλέον αυτοί,εγώ αναρωτιέμαι ποιος θα πάει να τη νοικιάσει σε στούντιο η κάτι τέτοιο μια και οι περισσότεροι δε θα το παραδέχονταν σε άλλους,πόσο κοστίζει δλδ η ώρα με την κούκλα,ποιος ελέγχει αν γίνονται τα προβλεπόμενα σχετικά με καποτες κτλ,κ πόσο υγειινο είναι τελικά όλο αυτό καθώς δεν πιστεύω ούτε στο ελάχιστο ότι πλένονται βιολογικά πάντα κ όπως πρέπει οι κούκλες...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443
Μπορει να λενε ο,τι θελουν. Εσυ πιστευεις οτι υπαρχει κοσμος που πληρωνει για να παει με μια κουκλα; Να ειναι 1-2 ατομα; θα βγαλουν τα λεφτα της επενδυσης; Η απλα ειπαν ας την παρουμε και θα ριξουμε αδεια να πιασουμε γεματα;
εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ξεκινησε ενα μαγαζι να την φερει,εγιναν δυο πολυ γρηγορα και ακουγεται φημη και για τριτο.
το αν θα πιασει ή οχι αυτοι το ξερουν. δοκιμες κανουν.
τα βιτσια και οι φαντασιωσεις του καθενος εδω ειναι ατελειωτα.
εγω δεν θα επαιρνα ποτέ πλαστικη κουκλα. αλλοι μπορει να εχουν αλλη αποψη.
και στο Σ40-42 καποτε ειχαν φερει δροσερο αγορι για δοκιμη και πηγε απατο.
ο χρονος θα δειξει και για αυτο πως θα παει.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Το θέμα είναι μη παει και την γαμησει καποιος ακαποτα την κούκλα και αυτή το πει στη σεριφισσα και να χουμε ντραβαλα μετα , πόσο μάλλον να της τα ρίξει και μέσα και να έχουμε εγκυμοσύνες και άντε μετά να βγάλουμε άκρη ποιανου είναι το κουκλακι ....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.183
Πόντοι
1.056
Το θέμα είναι μη παει και την γαμησει καποιος ακαποτα την κούκλα και αυτή το πει στη σεριφισσα και να χουμε ντραβαλα μετα , πόσο μάλλον να της τα ρίξει και μέσα και να έχουμε εγκυμοσύνες και άντε μετά να βγάλουμε άκρη ποιανου είναι το κουκλακι ....
Θα κανουμε ανάλυση dna στη σιλικόνη να τον βρούμε...
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ξεκινησε ενα μαγαζι να την φερει,εγιναν δυο πολυ γρηγορα και ακουγεται φημη και για τριτο.
το αν θα πιασει ή οχι αυτοι το ξερουν. δοκιμες κανουν.
τα βιτσια και οι φαντασιωσεις του καθενος εδω ειναι ατελειωτα.
εγω δεν θα επαιρνα ποτέ πλαστικη κουκλα. αλλοι μπορει να εχουν αλλη αποψη.
και στο Σ40-42 καποτε ειχαν φερει δροσερο αγορι για δοκιμη και πηγε απατο.
ο χρονος θα δειξει και για αυτο πως θα παει.
Τώρα π είπες συγγρου 42 η μαρίνα τι γίνεται;;;συνεχίζει. ;;σταμάτησε; Είναι και λίγο περίεργη με τα ραντεβού αυτή…έχω καιρό να πάω γι αυτο ρωτάω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εγώ κύριοι πέτυχα άνδρα στο παλαίποτε Συγγρού 296, και έφυγα σφαίρα. Δεν ξέρω εάν ήταν δροσερός ή όχι. Για το Συγγρού 42 δεν ήξερα ότι είχε φέρει δροσερό, ευτυχώς που έφυγε.

Οι σιλικονούχες κούκλες δεν με ενθουσιάζουν, ούτε καν τα εμφυτεύματα που βάζουν κάποιες. Οπότε κρατώ αποστάσεις, άσε που δεν ξέρεις την υγιεινή τους, όλοι θα τα κάνουν όλα ακάποτα.

Για το Συγγρού 42 μιά κούκλα ξέρω, που είναι και 100% live και χωρίς καθόλου σιλικόνες, το Μαρινάκι που είναι πάντα εκεί. Στις 16 Μάη δεν πήγα, αλλά πειράζει που πήγα στις 17 Μάη?, και όπως πάντα τα δώσαμε όλα. Έκλεισα ραντεβού, με υπομονή και ευγένεια, και κατέφτασα στο μαγαζί όπου η Μαρίνα με έστειλε στον ουρανό.
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Εγώ πάντως χαίρομαι για τις κούκλες και μακάρι να φέρουν όλα τα μαγαζιά ΓΙΑΤΙ όσο περισσότεροι πελάτες διαλέγουν κούκλες τόσο περισσότερο θα είναι διαθέσιμες οι ζωντανές για μας τους υπόλοιπους!
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
99
Like
14.477
Πόντοι
25.186
Παλια λεγαμε "Αυτη η κοπέλα ειναι τοσο χαλια σα να γαμας πλαστικη κουκλα."

Ορίστε λοιπον.
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
Δεν έχεις άδικο σέ αυτό που λες, τό είδα την Κυριακή στο Φ2 τό είδα καί εδώ με άλλα δύο Λαδάδικα νά φέρνουν πλαστικό.
Professor Σου χω πει να μη λες πολλά είσαι μαρτυριάρης :buck2::grin:Τη φέραμε εμείς κάναμε το λάθος τη διαφήμισαμε και τρέξαν και οι υπόλοιποι να τη πάρουνε .Τουλάχιστον να έχουν πάρει επαγγελματικές μην έχουνε πάρει κακή ποιότητα και δεν αποστειρώνεται και τρέχουνε. Τουλάχιστον και εσείς αρκετοί από δω μέσα που είσαστε πελάτη του χώρου μας θα λέτε : ότι εμείς την είχαμε πρωτοδεί στο NIRVANA:thumbsup::kiss-mark:
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
Μήν τό γελάς μπλέξαμε με τής πλαστικές :2funny::2funny::2funny:
Άς ελπίσουμε ότι τό τρίτο μασατζιδικο πού θά φέρει κούκλα καί είναι αρκετά γνωστό καί δεν θέλω ούτε νά τό φανταστώ ότι μπορεί να είναι αυτό :confused:
Είμαι επιφυλακτικός καί κρατάω μικρό καλάθι μέχρι διαπιστωθεί ότι έτσι είναι.
Το τρίτο μαγαζί είναι πολύ γνωστό σας για να σας βοηθήσω Δεν είναι στη Συγγρού είναι πάρα πολύ γνωστός σας δεν μπορώ να πω το όνομά του αλλά πιστεύω και από Πολλοί από σας δεν θα περιμένατε ότι αυτό το μαγαζί θα βάλει REAL DOLLS . Όπως έχετε καταλάβει πολύ πλέον μάλλον είμαστε και βλέπουμε αρκετά μπροστά ο χρόνος θα με κρίνει
Λαρισα
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.580
Κριτικές
40
Like
24.994
Πόντοι
11.096
Professor Σου χω πει να μη λες πολλά είσαι μαρτυριάρης :buck2::grin:Τη φέραμε εμείς κάναμε το λάθος τη διαφήμισαμε και τρέξαν και οι υπόλοιποι να τη πάρουνε .Τουλάχιστον να έχουν πάρει επαγγελματικές μην έχουνε πάρει κακή ποιότητα και δεν αποστειρώνεται και τρέχουνε. Τουλάχιστον και εσείς αρκετοί από δω μέσα που είσαστε πελάτη του χώρου μας θα λέτε : ότι εμείς την είχαμε πρωτοδεί στο NIRVANA:thumbsup::kiss-mark:
Είμαι μαρτυριαρης όταν πρόκειται για κάτι καλό :grin:
Προσωπικά ξέρω ότι για την κούκλα ότι τό έψαξες αρκετό καιρό για νά βρεις αυτό που θέλεις.
Σού είπα θά βάλουν καί άλλοι αυτά που έχει τό Nirvana.


Το τρίτο μαγαζί είναι πολύ γνωστό σας για να σας βοηθήσω Δεν είναι στη Συγγρού είναι πάρα πολύ γνωστός σας δεν μπορώ να πω το όνομά του αλλά πιστεύω και από Πολλοί από σας δεν θα περιμένατε ότι αυτό το μαγαζί θα βάλει REAL DOLLS . Όπως έχετε καταλάβει πολύ πλέον μάλλον είμαστε και βλέπουμε αρκετά μπροστά ο χρόνος θα με κρίνει
Λαρισα
Έχω γνώση ποίο μαγαζί μπορεί να είναι αλλά θέλω να είμαι σίγουρος πρώτα. Ούτε εγώ τό περίμενα ότι θά φέρει reall dolls μακάρι να πέφτω έξω.
Από εμπειρία δική μου έχω δεί ότι τό Nirvana είναι αρκετά μπροστά με ανανεώσεις από νέες κοπέλες συνεχώς.
Καί πιστεύω ότι οι εκπλήξεις δεν σταματούν εδώ θά έχει καί συνέχεια στο Φ2:wink:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Εγώ κύριοι πέτυχα άνδρα στο παλαίποτε Συγγρού 296, και έφυγα σφαίρα. Δεν ξέρω εάν ήταν δροσερός ή όχι. Για το Συγγρού 42 δεν ήξερα ότι είχε φέρει δροσερό, ευτυχώς που έφυγε.

Οι σιλικονούχες κούκλες δεν με ενθουσιάζουν, ούτε καν τα εμφυτεύματα που βάζουν κάποιες. Οπότε κρατώ αποστάσεις, άσε που δεν ξέρεις την υγιεινή τους, όλοι θα τα κάνουν όλα ακάποτα.

Για το Συγγρού 42 μιά κούκλα ξέρω, που είναι και 100% live και χωρίς καθόλου σιλικόνες, το Μαρινάκι που είναι πάντα εκεί. Στις 16 Μάη δεν πήγα, αλλά πειράζει που πήγα στις 17 Μάη?, και όπως πάντα τα δώσαμε όλα. Έκλεισα ραντεβού, με υπομονή και ευγένεια, και κατέφτασα στο μαγαζί όπου η Μαρίνα με έστειλε στον ουρανό.
Τώρα που ανέφερες το Σ42 η Μαίρη με τη φίλη της Λειλα που είχε εμφανιστεί Ρόδο, επέστρεψε ή εξαφανίστηκε δια παντός?
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Τώρα που ανέφερες το Σ42 η Μαίρη με τη φίλη της Λειλα που είχε εμφανιστεί Ρόδο, επέστρεψε ή εξαφανίστηκε δια παντός?
Είχαμε κάνει αυτήν την ερώτηση στο νήμα αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων εδώ και καιρό, αλλά δεν υπάρχει καμία πληροφόρηση σχετικά...
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: nick9x

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Παλια λεγαμε "Αυτη η κοπέλα ειναι τοσο χαλια σα να γαμας πλαστικη κουκλα."

Ορίστε λοιπον.
Το αποκορύφωμα θα είναι να την πάρει καποιος την κούκλα και να γράψει " έφαγα φολα μέσα στο δωμάτιο " καραφολα η κούκλα ήταν σαν να γαμαω πτώμα , άχρωμη χωρίς να πάρει καμοια πρωτοβουλία , ε ρε γλέντι που θα πέσει
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Τώρα που ανέφερες το Σ42 η Μαίρη με τη φίλη της Λειλα που είχε εμφανιστεί Ρόδο, επέστρεψε ή εξαφανίστηκε δια παντός?
Δεν την κόβω να γυρνάει την Μαίρη πίσω στα Λαδάδικα , εδώ και καιρό πλεει σε πελάγη ευτυχίας και καυλας η Μαίρη , πιστεύω ότι δύσκολα θα επιστρέψει τουλάχιστον για τώρα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
Το θέμα είναι μη παει και την γαμησει καποιος ακαποτα την κούκλα και αυτή το πει στη σεριφισσα και να χουμε ντραβαλα μετα , πόσο μάλλον να της τα ρίξει και μέσα και να έχουμε εγκυμοσύνες και άντε μετά να βγάλουμε άκρη ποιανου είναι το κουκλακι ....
θα βγει λουτρινο!!! :cheesy:
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.501
Like
6.328
Professor Σου χω πει να μη λες πολλά είσαι μαρτυριάρης :buck2::grin:Τη φέραμε εμείς κάναμε το λάθος τη διαφήμισαμε και τρέξαν και οι υπόλοιποι να τη πάρουνε .Τουλάχιστον να έχουν πάρει επαγγελματικές μην έχουνε πάρει κακή ποιότητα και δεν αποστειρώνεται και τρέχουνε. Τουλάχιστον και εσείς αρκετοί από δω μέσα που είσαστε πελάτη του χώρου μας θα λέτε : ότι εμείς την είχαμε πρωτοδεί στο NIRVANA:thumbsup::kiss-mark:
Αγαπητή Λάρισσα .
Η κούκλα είναι επαγγελματική κορυφαίας ποιότητα 1.63 ύψος 50 κιλά και υπάρχουν όλα τα μέσα αποστείρωσης χωρίς να έχει γίνει το παραμικρό με γνώμονα την οικονομία αλλά πως θα υπάρξει ένα άριστο αποτέλεσμα .Οποιος θελήσει μπορεί να το ψάξει στο διαδίκτυο όσον αφορά την ποιότητα της κούκλας.
Εξάλλου τόσα χρόνια όσον αφορά το Paradise Spa δεν έχει ακουστεί το παραμικρό για ελλιπη μέτρα υγιεινης ίσα ίσα θα έλεγα το αντίθετο.
Καλή συνέχεια.
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
Αγαπητή Λάρισσα .
Η κούκλα είναι επαγγελματική κορυφαίας ποιότητα 1.63 ύψος 50 κιλά και υπάρχουν όλα τα μέσα αποστείρωσης χωρίς να έχει γίνει το παραμικρό με γνώμονα την οικονομία αλλά πως θα υπάρξει ένα άριστο αποτέλεσμα .Οποιος θελήσει μπορεί να το ψάξει στο διαδίκτυο όσον αφορά την ποιότητα της κούκλας.
Εξάλλου τόσα χρόνια όσον αφορά το Paradise Spa δεν έχει ακουστεί το παραμικρό για ελλιπη μέτρα υγιεινης ίσα ίσα θα έλεγα το αντίθετο.
Καλή συνέχεια.
Καλησπέρα Δεν είπα ότι δεν έχετε εσείς επαγγελματική Απλώς είπα ότι πρέπει να είναι επαγγελματική για να μπορεί να αποστειρώνονται με τον κλίβανο που δίνουνε για την αποστείρωση της που είναι μέσα στο πακέτο που μας στείλανε με το δέμα από την Αμερική αυτό μόνο είπα Καλό απόγευμα να έχετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom