Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gamikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
222
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα.μπορει καποιος να ενημερωσει για το μεχρι που φτανει το μασαζ στην αθηνα?φτανει στο σεξ ή μενει στον φραπε?υπαρχουν μασαζιδικα στην αθηνα στην κυψελη ή στο κεντρο(μοναστηρακι,ψυρρη,συνταγμα,πλακα ή καπου εκει μεσα) που να μπορεις στο τελος να κανεις κατι?αν δεν μπορειτε εδω στειλτε μου παρακαλω ενα p.m.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196

Χριστουγεννα,πρωτοχρονια κλπ ερχονται
Ο άντρας να είναι το αφεντικό, να είναι ο υπεύθυνος ή μήπως να ήταν πελάτης;
 

gamikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
222
Like
10
Πόντοι
1
@gamikas Πρώτα απ'όλα , σταμάτα να σπαμάρεις την ίδια ηλίθια ερώτηση σε όλα τα νήματα του μασαζ και δεύτερον δεν απαντάμε σε ηλίθιες ερωτήσεις
ο κλασικος εξυπνος.
βρε .....
που βρισκεις το "ηλιθια ερωτηση", σε κατι που ρωταει καποιος που μενει 400 χιλιομετρα μακρια απο την αθηνα ,και δεν εχει ξανασχοληθει ποτε με το μασαζ της πρωτευουσας?
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Φίλε μου φιλικά αν διαβάσεις τις τελευταίες 10 σελίδες του νήματος που έχει τίτλο αυτό που αναζητάς θα βρεις τις απαντήσεις σου. Είναι λογικό να παίρνεις κοφτές απαντήσεις όταν δείχνεις ότι δεν έχεις αφιερώσει 20 λεπτά να διαβάσεις το νήμα
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.940
Πόντοι
11.096

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Επισκεψη στο OLOTROPIKI (CITYGOLD SPA)
Εκλεισα με την Χαρα, καθως στις φωτο (2 φωτο) που ειδα μου αρεσε.
Πηγα πρωτη φορα εκει, ειχε μια Vintage αυρα ο χωρος, ειδα και τα υπολοιπα κοριτσια, ηρθε η Χαρα, χωρις ομως Χαρα. Δεν ειχε καμια ορεξη, γυρισα απο την αλλη, γδυθηκε, ωραιο σωμα πολυ καλη, πηγα να την πιασω λιγο απο κατω να θερμανουμε την κατασταση, μου εβγαλε το χερι μου. Εκανε μονο φραπεδια, 80 ευρω μιση ωρα... πολλα τα λεφτα για καποια που δεν ειχε καθολου ορεξη. Μασαζ... καλα γελαμε εδω.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Επισκεψη στο OLOTROPIKI (CITYGOLD SPA)
Εκλεισα με την Χαρα, καθως στις φωτο (2 φωτο) που ειδα μου αρεσε.
Πηγα πρωτη φορα εκει, ειχε μια Vintage αυρα ο χωρος, ειδα και τα υπολοιπα κοριτσια, ηρθε η Χαρα, χωρις ομως Χαρα. Δεν ειχε καμια ορεξη, γυρισα απο την αλλη, γδυθηκε, ωραιο σωμα πολυ καλη, πηγα να την πιασω λιγο απο κατω να θερμανουμε την κατασταση, μου εβγαλε το χερι μου. Εκανε μονο φραπεδια, 80 ευρω μιση ωρα... πολλα τα λεφτα για καποια που δεν ειχε καθολου ορεξη. Μασαζ... καλα γελαμε εδω.
Ένα φραπεδακι 80 ευρώ ?
Φτηνεια.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Επισκεψη στο OLOTROPIKI (CITYGOLD SPA)
Εκλεισα με την Χαρα, καθως στις φωτο (2 φωτο) που ειδα μου αρεσε.
Πηγα πρωτη φορα εκει, ειχε μια Vintage αυρα ο χωρος, ειδα και τα υπολοιπα κοριτσια, ηρθε η Χαρα, χωρις ομως Χαρα. Δεν ειχε καμια ορεξη, γυρισα απο την αλλη, γδυθηκε, ωραιο σωμα πολυ καλη, πηγα να την πιασω λιγο απο κατω να θερμανουμε την κατασταση, μου εβγαλε το χερι μου. Εκανε μονο φραπεδια, 80 ευρω μιση ωρα... πολλα τα λεφτα για καποια που δεν ειχε καθολου ορεξη. Μασαζ... καλα γελαμε εδω.
πηρες τηλεφωνο για ραντεβου ή πηγες κατευθειαν?
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Επισκεψη στο OLOTROPIKI (CITYGOLD SPA)
Εκλεισα με την Χαρα, καθως στις φωτο (2 φωτο) που ειδα μου αρεσε.
Πηγα πρωτη φορα εκει, ειχε μια Vintage αυρα ο χωρος, ειδα και τα υπολοιπα κοριτσια, ηρθε η Χαρα, χωρις ομως Χαρα. Δεν ειχε καμια ορεξη, γυρισα απο την αλλη, γδυθηκε, ωραιο σωμα πολυ καλη, πηγα να την πιασω λιγο απο κατω να θερμανουμε την κατασταση, μου εβγαλε το χερι μου. Εκανε μονο φραπεδια, 80 ευρω μιση ωρα... πολλα τα λεφτα για καποια που δεν ειχε καθολου ορεξη. Μασαζ... καλα γελαμε εδω.
Συγνώμη, αλλά επειδή είμαι πελάτης, η χαρά κανει φουλ μου κάνει εντύπωση αυτό που λες.οπως έχω ξαναγράψει είναι πανάκριβα, αποστηρωμενα , δεν βγαζειβγουστα καθόλου το μαγαζί, αλλά έχει ωραία κορίτσια αν δε θες τσόντες.ουτε μασαζ ξερουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Συγνώμη, αλλά επειδή είμαι πελάτης, η χαρά κανει φουλ μου κάνει εντύπωση αυτό που λες.οπως έχω ξαναγράψει είναι πανάκριβα, αποστηρωμενα , δεν βγαζειβγουστα καθόλου το μαγαζί, αλλά έχει ωραία κορίτσια αν δε θες τσόντες.ουτε μασαζ ξερουν
Στα πόσα το φουλ;
αν έχει μόνο φραπέ στα 80..
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Στα 80 αλλα αυτη δεν ειχε ορξη, τον επιασε εκει και τον βαραγε μεχρι που τελειωσα, αλλα με ειχε ξενερωσει με τα μουτρα μεχρι κατω.
Μύστη πιαστην από το μαλλί κ βαλτον στο στόμα της...
:confused: :confused: :confused:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Επισκεψη στο OLOTROPIKI (CITYGOLD SPA)
Εκλεισα με την Χαρα, καθως στις φωτο (2 φωτο) που ειδα μου αρεσε.
Πηγα πρωτη φορα εκει, ειχε μια Vintage αυρα ο χωρος, ειδα και τα υπολοιπα κοριτσια, ηρθε η Χαρα, χωρις ομως Χαρα. Δεν ειχε καμια ορεξη, γυρισα απο την αλλη, γδυθηκε, ωραιο σωμα πολυ καλη, πηγα να την πιασω λιγο απο κατω να θερμανουμε την κατασταση, μου εβγαλε το χερι μου. Εκανε μονο φραπεδια, 80 ευρω μιση ωρα... πολλα τα λεφτα για καποια που δεν ειχε καθολου ορεξη. Μασαζ... καλα γελαμε εδω.
Που παίζουν οι φωτό ? Στο site δεν βρήκα κάτι...
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Συγνώμη, αλλά επειδή είμαι πελάτης, η χαρά κανει φουλ μου κάνει εντύπωση αυτό που λες.οπως έχω ξαναγράψει είναι πανάκριβα, αποστηρωμενα , δεν βγαζειβγουστα καθόλου το μαγαζί, αλλά έχει ωραία κορίτσια αν δε θες τσόντες.ουτε μασαζ ξερουν

Στα 80 αλλα αυτη δεν ειχε ορξη, τον επιασε εκει και τον βαραγε μεχρι που τελειωσα, αλλα με ειχε ξενερωσει με τα μουτρα μεχρι κατω.
το ραντεβου απο τηλεφωνο? ή πας εκει και διαλεγεις οπως στα υπολοιπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom