Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
στις δυό φορές και την βαρέθηκα ήδη... συμφωνώ για το κορμί και βυζί αλλά δεν αφήνεται... και η φατσούλα συμπαθητική επίσης...
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τους προλαλησαντες. Συμφωνώ για το κορμί αλλά
Κι εγώ μετά τις 2 φορές έχασα το ενδιαφέρον μου για τη Νίκη.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές θα κατέβω από Θεσσαλονίκη έχετε να μου προτείνετε κάποιο μασατζιδικο για φουλ με πολλές κοπέλες Ουκρανες κτλ όπως το musses που έκλεισε?
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Έχεις απόλυτο δίκιο το μόνο μαγαζί που δείχνει να νοιάζεται τόσο για τον πελάτη!αν και δεν το προτιμώ με χαλάνε αλλά πράγματα,σε αυτό το αναγνωρίζω
Αν έφτιαχναν αυτά τά (αλλά) πού λες πιστεύω ότι θά είχε λαϊκό προσκύνημα κάθε μέρα, καί σε σχέση μέ τόν ανταγωνισμό θά έπαιζαν μπάλα μόνοι τούς καί τά 3 μαγαζιά
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
εγω δεν θελω να διαβαζω συγγνώμες απο τους διαχειριστες-ιδιοκτητες των μαγαζιων αλλα υπεροχες απανωτες κριτικες ενθουσιασμου ημών των πελατών για τις φοβερες υπηρεσιες που μας αφησαν αγαλμα απο όμορφα πουταναρια
Για να διαβάζουμε όλοι φαντάζομαι εννοείς....και να γράφουμε όλοι, σωστα?
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
200
Κριτικές
6
Like
931
Πόντοι
361
Για να διαβάζουμε όλοι φαντάζομαι εννοείς....και να γράφουμε όλοι, σωστα?
Εγω θα έλεγα ότι προτιμά να μη χρειάζεται να κάνει κανείς ποτέ αρνητικά σχόλια γιατί θα μπορει βρει εντυπωσιακές παρουσίες με εξίσου εντυπωσιακές υπηρεσίες κ μάλιστα σε αφθονία. αμήν
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ.
Παρακολουθώ λίγο καιρό το νήμα, δεν έχω εμπειρία από τον χώρο, θέλω όμως να πω για τις 2 πρόσφατες σχετικά δοκιμές που είχα.
Πρώτη , πριν από 3 εβδομάδες περίπου, Μάρνης 28, με Χριστίνα.
Σαν καινούργια εμπειρία πέρασα πολύ ωραία. 45' πρόγραμμα 60€.
Μασάζ χαλαρά, δεύτερο μέρος όμως σούπερ. Θα ξαναπάω; Ναι
Δεύτερη φορά σήμερα Σουλίου 4 με Νίκη. Άλλο πρόγραμμα εκει 30' 60 €.
Λοιπόν, δεν ξέρω αν φταίει το ότι είμαι καλός μαθητής, ή αν οι πληροφορίες των φίλων του σάιτ είναι σωστές, πέρασα σούπερ.
Δεν θα γράψω τώρα λεπτομέρειες, θα το κάνω όμως. Καλό υπόλοιπο σε όλους
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Αν έφτιαχναν αυτά τά (αλλά) πού λες πιστεύω ότι θά είχε λαϊκό προσκύνημα κάθε μέρα, καί σε σχέση μέ τόν ανταγωνισμό θά έπαιζαν μπάλα μόνοι τούς καί τά 3 μαγαζιά
Πώς να φτιάξουν ρε μεγάλε! Τα μαγαζιά φέρνουν ότι βρίσκουν! Αν έβρισκαν μοντέλα θα τα έφερναν, νομίζεις ότι είναι επιλογή τους να έχουν μπάζα! Επίσης η πουτάνες δεν είναι εργάτες εργοστασίου, ανάλογα με το χαρακτήρα τους κάνουν τη δουλειά τους! Αυτό δεν μπορεί να το ελέγξει το μαγαζί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Πώς να φτιάξουν ρε μεγάλε! Τα μαγαζιά φέρνουν ότι βρίσκουν! Αν έβρισκαν μοντέλα θα τα έφερναν, νομίζεις ότι είναι επιλογή τους να έχουν μπάζα! Επίσης η πουτάνες δεν είναι εργάτες εργοστασίου, ανάλογα με το χαρακτήρα τους κάνουν τη δουλειά τους! Αυτό δεν μπορεί να το ελέγξει το μαγαζί.
Αδελφέ για άλλο πράγμα μιλάμε, λάθος κατάλαβες, ή δέν γνωρίζεις, δέν εννοούμε το ρόστερ καί θέμα υπηρεσιών.

Τώρα στο τι μπορεί να ελέγξει, προτείνει το κάθε μαγαζί στήν κοπέλα πού ξεκινάει αυτήν τήν δουλειά είναι μία άλλη κουβέντα.... πού δέν θά βγάλουμε άκρη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: john8

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Αδελφέ για άλλο πράγμα μιλάμε, λάθος κατάλαβες, ή δέν γνωρίζεις, δέν εννοούμε το ρόστερ καί θέμα υπηρεσιών.

Τώρα στο τι μπορεί να ελέγξει, προτείνει το κάθε μαγαζί στήν κοπέλα πού ξεκινάει αυτήν τήν δουλειά είναι μία άλλη κουβέντα.... πού δέν θά βγάλουμε άκρη.
Η αλήθεια είναι ότι δεν παρακολουθώ από την αρχή! Γράψε λάθος!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Σημερινή γνωριμία με την όμορφη Νεφέλη. Είχα μια ευχάριστη ώρα.

Να ευχαριστήσω το μασάζ Νιρβάνα, την Λαρισα και την Μαριάννα για την κατανόηση, την εξυπηρέτηση τους και την επαγγελματική τους συμπεριφορά προς τους πελάτες τους.
Μακάρι τα υπόλοιπα μαγαζιά να τους είχαν ως παράδειγμα.
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
Σημερινή γνωριμία με την όμορφη Νεφέλη. Είχα μια ευχάριστη ώρα.

Να ευχαριστήσω το μασάζ Νιρβάνα, την Λαρισα και την Μαριάννα για την κατανόηση, την εξυπηρέτηση τους και την επαγγελματική τους συμπεριφορά προς τους πελάτες τους.
Μακάρι τα υπόλοιπα μαγαζιά να τους είχαν ως παράδειγμα.
Και εμείς ευχαριστούμε που περάσετε από το χώρο μας και συγνώμη για την προηγούμενη φορά για την ταλαιπωρία σας . Χαρήκαμε που περάσατε μία τέλεια ώρα μαζί με τη Νεφέλη μας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα κοντα μας
καλό βράδυ
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
xovip spa ευα κανει ελυθερο στοματικο με τελειωτικο καπου πανω τησ επισησ τι ηλικια εχει?
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
ενασ απο εδω το εγραψε δεν ξερω διευθυνση να μασ πει και ολασ διευθυνση το παιδι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Ποιο είναι το xovip ?

ενασ απο εδω το εγραψε δεν ξερω διευθυνση να μασ πει και ολασ διευθυνση το παιδι
Δεν χρειάζεται να σας πει κανενας τίποτα. Διαβάστε και 3-4 σελίδες πίσω.. αναφέρονται όλα αναλυτικά.
Ειδικά εσύ Δημήτρης_7 εχεις ξαναρωτήσει για το συγκεκριμένο και μάλιστα ρώτησες αναφέροντας τη διεύθυνση του μαγαζιού. Ακριβώς 2 σελίδες πίσω
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Δεν χρειάζεται να σας πει κανενας τίποτα. Διαβάστε και 3-4 σελίδες πίσω.. αναφέρονται όλα αναλυτικά.
Ειδικά εσύ Δημήτρης_7 εχεις ξαναρωτήσει για το συγκεκριμένο και μάλιστα ρώτησες αναφέροντας τη διεύθυνση του μαγαζιού. Ακριβώς 2 σελίδες πίσω
Ok το βρήκα .
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Η Νεφέλη τι εστί ακριβώς????
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Φίλε bixterious, αν ρωτάς εμένα, θα σε παραπέμψω στο νήμα του μασάζ Nirvana.

Ίδια απάντηση έδωσα και στον συνάδελφο που ρώτησε σχετικά, διάβασε και λίγο πίσω την προηγούμενη δημοσίευση μου.

Καλό σου βράδυ.
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
Χθεσινό πέρασμα από xo spa ,ωραίος χώρος και ευγενική υποδοχή,από κοπέλες είδα τρεις τέσσερις δεν πολύ θυμάμαι ονόματα πήρα Βικτώρια έμεινα ευχαριστημένος σίγουρα θα ξαναπάω να δοκιμάσω και τις άλλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom