Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Και γιατί φίλε μου δεν διαβάζεις όλα τα θρέντ αφού κάνεις το κασκαντεριλίκι που το κάνεις και μάλιστα κάθε 2 μήνες??? για να αποφύγεις τα κακώς κείμενα????
Για το Στουρνάρη έχουν γραφτεί πολλα για το μαγαζι που αν δεν κάνω λαθος δεν βρήκες κατι, και προτάθηκαν συγκεκριμένες....απο εμένα Λια, Μονικα, Άννα, Βερονικα. Εσύ άφησες την άσφαλτο και διάλεξες το χωματόδρομο.....
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Καλησπέρα σέ όλους, νέος στο φόρουμ σχετικά παλιός στο άθλημα. Μετά από καιρό πού σάς διαβάζω σωστό είναι να βάλω και εγώ τό λιθαράκι μου ενημερώνοντας με την σειρά μου. Έχω καταλήξει σε κάποια λαζομαγαζα για επίσκεψη πού θα ανέβει και κριτική Με την πρώτη ευκαιρία.
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Και γιατί φίλε μου δεν διαβάζεις όλα τα θρέντ αφού κάνεις το κασκαντεριλίκι που το κάνεις και μάλιστα κάθε 2 μήνες??? για να αποφύγεις τα κακώς κείμενα????
Έχεις δίκιο φίλε, είμαι ανόητος
 

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
357
Πόντοι
291
καλησπερα παιδια τι ξερουμε για αυτο το μαγαζι

Massage Princess​

καμια κοπελα που να αξίζει​

Γενικά έχει αρκετά καλές κριτικές.
Το σκέφτομαι για Τζένη ή Κάρλα (δεν έχω πάει ακόμα).
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Σήμερα κανένα δε είναι ανοιχτό
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν βρίσκω το σωστό νήμα πραγματικά.
Παλιά έπαιζε ένα νήμα μασατζιδικα που φραπας..
Αλλά στα λαδαδικα που μπριζολιαζεις,
αν πεις πως θες φραπέ σκέτο ή με καλαμάκι δεν νομίζω να παρεξηγηθουν.
:hi:
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Nirvana έχει πάει κανείς πρόσφατα; Τι παίζει;
Μου κάνει εντύπωση που δεν γράφετε για αυτό. Πριν 2 χρόνια είχε τις πιο ωραίες για τα γούστα μου.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Nirvana έχει πάει κανείς πρόσφατα; Τι παίζει;
Μου κάνει εντύπωση που δεν γράφετε για αυτό. Πριν 2 χρόνια είχε τις πιο ωραίες για τα γούστα μου.
Έχουν κλείσει το νήμα του και έχουν σβησει τις κριτικές του .
Πιθανόν κάτι έγινε και μπήκε black list.:uglykiss:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Nirvana έχει πάει κανείς πρόσφατα; Τι παίζει;
Μου κάνει εντύπωση που δεν γράφετε για αυτό. Πριν 2 χρόνια είχε τις πιο ωραίες για τα γούστα μου.
Δεν ξερω τι κοντρες μπορει να υπαρχουν,παντως αι συμπεριφορες στο μαγαζι δεν ειναι και οι καλυτερες. Εφυγε και η ζετουλα για μενα δςν αξιζει. Ειχα παρει μια ελληνιδα μπουγατσα ,μαυρο χαλι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.235
Πόντοι
46.232
βολτίτσα σε μερικά ελαιοτριβεια πριν λίγο

Συγγρού 40-42 6 κοπέλες Μαρίνα Αλισια και Βίκυ σε συνέδρια, Μαίρη ρεπό διαθέσιμες Λεϊλα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, Σοφία ξανθοκαστανη μιλφαρα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι και Τζούλια καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα μπουτου και 2αρι βυζι.

Συγγρού 108 Βίβιαν καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο, χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι και Σουζάνα ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανοπαχουλη με 4-4.5αρια βυζια.

Καλλιρρόης 48 Νικόλ μελαχρινή σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, Ρούλα ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια με 3αρι σιλικονατο βυζι, Τανια κοκκινομάλλα παχουλη με 2αρι βυζι και Μαριάννα μελαχρινή με κανονικό σώμα μικρό βυζι.

Φραντζή 2 , Αντριανα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι Στεφάνια ξανθιά μιλφ λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, Παμελα ξανθιά κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι Άννα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα ασιατικά χαρακτηριστικά 2άρι βυζί, Νανσι η γνωστή μιλφαρα μελαχρινή με κανονικό σώμα διαφορά τατουάζ 2.5αρι βυζι και Σοφία μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, η Σοφία πριν από δω δούλευε πριν τη καραντίνα Διδύμου 18 και μετά Φωκαιας 19.

Φραντζή 7 Τζούλια μελαχρινή πολύ χοντρή μιλφ με μακρύ μαλλί 4αρια βυζια, Σοφία μελαχρινή μιλφαρα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, Βικτόρια μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2.5αρι και Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι.Τιμήθηκε η μιλφαρα Σοφία, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Καλλιρρόης 38 Νταρια καστανή παχουλη μπουτου πιτσιρικά με 2.5αρι βυζι, προγράμματα μισή ώρα 50 ευρώ 45 λεπτά 70 ευρώ μια ώρα 100 ευρώ μασαζ και ότι προκύψει.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Έλα ντε;Αφού είπαν κάτι τέτοιο δεν θα γίνει...Βέβαια πριν δύο χρόνια αυτά...
Φεύ . Αλίμονο τα χειρότερα έρχονται γρηγορότερα από όσο είναι προγραμματισμένο. Δεν μπορούν να κάνουν υπομονή άλλο. Καλπάζει προβοκάτσια που θα αναγκάσει υποχρεωτικά τον Ελληνικό λαό να υποστεί συγκυβέρνηση συνοδευόμενη με απίστευτη πείνα, απίστευτα γεγονότα (π.χ. τα παιδιά πλέον δεν θα ανήκουν στους γονείς τους) και παντός είδους στερήσεις. αλλά και ηθικό εξευτελισμό που θα υποστούμε και μάλιστα με τις δικές μας ευλογίες. (Αν μπορείτε , να φύγετε από τη χώρα για να γλιτώσετε :) :) ). Μάλιστα αυτοί που έχουν τοποθετηθεί στην Ελλάδα σε καίριες θέσεις ή θα κάνουν μόκο ή διαφορετικά θα τους δείτε να πετιούνται σα σκουπίδια, ώστε να μην υπάρχει εναλλακτική ΕΛΠΙΔΑ...
Και για όλα αυτά υπάρχει ασφυκτική πίεση να γίνουν τώρα , χωρίς καθυστερήσεις...
Η τραγική ειρωνία είναι οτι η απίστευτη τιμωρία θα πέσει πρώτα επάνω σε αυτούς που κοροϊδεύουν για συνομοσίες και ψεκασμένους.
Έρχονται με άγριες διαθέσεις να μας πάνε ασάλιωτους ορθοπεταλιά...
1643296283851.png
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.543
Πόντοι
456
παιδια τι πιθανότητες υπαρχουν να πας σε μασατζιδικο και να ειναι μονο για μασαζ.... να μην εχουν σχεσει με το μασατζιδικα που γνωριζουμε αλλα να γινει το μοιραίο
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Πολύ μπουρδελοτσαρκα πέφτει ???
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
παιδια τι πιθανότητες υπαρχουν να πας σε μασατζιδικο και να ειναι μονο για μασαζ.... να μην εχουν σχεσει με το μασατζιδικα που γνωριζουμε αλλα να γινει το μοιραίο
Αν εισαι ο Μπραντ Πιτ μπορει και να σου συμβει.....
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Αυριο θελω να κάνω ενα ωραιο γαμησακι σε μασατζιδικο
Έχετε να προτείνετε κανα καλο μωράκι σε στυλ μαρίνας(σ-42)
Το μασαζ δεν με ενδιαφέρει
Οτι έχετε στο νου σας πείτε μου
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Αυριο θελω να κάνω ενα ωραιο γαμησακι σε μασατζιδικο
Έχετε να προτείνετε κανα καλο μωράκι σε στυλ μαρίνας(σ-42)
Το μασαζ δεν με ενδιαφέρει
Οτι έχετε στο νου σας πείτε μου
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Μαγκες τελικα ουτε μια πρόταση ;;;;;;
 

Batman87

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
την πηρα σε διωρο προγραμμα η γυναικα ειναι καυτρα μου τα εκανε ολα μονο αναλ δεν εκανε ....και το καλυτερο μου εβαλε σοκολατα ...φοβερη η τυπισσα και καλο παιδι
Απίστευτη! Τιμή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom