Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Πέρασμα βιαστικά από Σουλίου 4 για μια γρήγορη καλημέρα στη Μαρία αλλά αυτό που συνέβει κόντεψε να με κανει καρδιοπαθή.
Ανεβαίνω ανσανσερ ανοίγει πόρτα η Κατερίνα και αμέσως με βάση στο μεγάλο δωμάτιο μπροστά. Ούτε γεια δεν ειπα, μου λέει κανε αμέσως ντουζακι, οκ κάνω και μέχρι να βγω με περιμενουν και οι 3 εκει μπροστά στη σειρα, ξεκινάει μια πιπ@ τρελή η Μαρία και αρχίζει να με γλύφει και η Κατερίνα και εγώ να φιλάει το πιτσιρικάκι το μελαχρνό που με κοίταγε σαστισμένο.
Μην τα πολυλογώ, καταλήγω να γλύφω Μαρία, η πορτά ανοιχτεί να φευγει η κατερινα, να έρχεται να με γλύφει πάλι η μικρή όρθοια μπροστά μου να με χαιδεύει, δε φαντάζεστε.
τελειωνουμε ολα καλα, ρωτάω "τι παίχτηκε" μου λενε τπτ είχαμε κεφάκια, το κάνανε λέει λέει και προχθές σε έναν αλλον φίλο τους που πήγε πρώτος!!!
ΧΑΜΟΣ!!
Πληρωσες για αυτα και τι?
Η ησουν ο τυχερος του μηνα?
Η γενικοτερα το κανουν συχνα μιας και λες οτι τοκαναν και σε αλλον?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Επίσης να πω οτι στο Σ108 η Βικτωρια που είναι εκει, ειναι μια ομορφη mif με πολυ δυνατο κωλαρακι ( δε μου το εδωσε) , αλλα δεν ειναι η "μικρή" Βικτώρια η παντρεμένη.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Επίσης να πω οτι στο Σ108 η Βικτωρια που είναι εκει, ειναι μια ομορφη mif με πολυ δυνατο κωλαρακι ( δε μου το εδωσε) , αλλα δεν ειναι η "μικρή" Βικτώρια η παντρεμένη.
ειδες μηπως και την Καιτη? αν ναι μπορεις να την περιγραψεις?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Σουλίου 4 ειναι παιδια, ενα στενακι.
πληρωσα βεβαιως κανονικα το προγραμμα.
Ποιο είναι το πρόγραμμα και τι γράφει το κουδούνι? Αν δεν σου κάνει κόπο,ευχαριστώ.
 

nickbb

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια οποιος γνωριζεται πληροφοριες για Σουλιου 4 ας μας πει να ξερουμε τι παιζει και εκει. Ευχαριστω και εγω.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
ολος ο ντορος γαι το Σουλιου 4 γίνεται γιατί είπε ο συναδελφος οτι τον περιποιηθηκαν 3 κοπελες στην τιμη της 1?
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

nickbb

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
ολος ο ντορος γαι το Σουλιου 4 γίνεται γιατί είπε ο συναδελφος οτι τον περιποιηθηκαν 3 κοπελες στην τιμη της 1?
προσωπικα ηθελα να μαθω γενικος τι παιζει με το συγκεκριμενο. τυχερα συμβαινουν κατα καιρους δεν λεω...αλλα προσωπικα εγω δεν ρωταω με βαση αυτου του γεγονοτος.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Κάποιος φίλος που γνωρίζει λεπτομέρειες για Σουλιου 4 μπορεί να γράψει κάτι παραπάνω ? Όνομα μαγαζιού ( αν έχει ) , τηλέφωνο ( αν υπάρχει ) , σύστημα επικοινωνίας και συνάντησης ( αν χρειάζεται ) ή απλώς περνάς , κουδούνι , και μπαίνεις …
Εκτός εάν είναι of limits για το κοινό
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Επίσης να πω οτι στο Σ108 η Βικτωρια που είναι εκει, ειναι μια ομορφη mif με πολυ δυνατο κωλαρακι ( δε μου το εδωσε) , αλλα δεν ειναι η "μικρή" Βικτώρια η παντρεμένη.
Θα αναφέρεσαι στο Συγγρού 108 φαντάζομαι
 

nickbb

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Κάποιος φίλος που γνωρίζει λεπτομέρειες για Σουλιου 4 μπορεί να γράψει κάτι παραπάνω ? Όνομα μαγαζιού ( αν έχει ) , τηλέφωνο ( αν υπάρχει ) , σύστημα επικοινωνίας και συνάντησης ( αν χρειάζεται ) ή απλώς περνάς , κουδούνι , και μπαίνεις …
Εκτός εάν είναι of limits για το κοινό
Στα κουδούνια πάντως δεν υπάρχει κάτι που να καταλαβαίνεις ότι επρόκειτο για τέτοια φάση...ίσως είναι κάτι άσχετο στο κουδούνι αλλά δεν γνωρίζω πιο από όλα είναι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom