Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (0 μέλη και 112 επισκέπτες)

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
καλημερα, ψαχνω ενα σωστο τριο με εμενα κα δυο γκομενες, θα παρακαλουσα οποιον γνωριζει συγκεκριμενα, ακομα κ με pm να με βοηθησει γιατι δεν γνωριζω τιποτα μην πεσω σε μουφα
οπως Γράφει και ο συν αγωνιστής πιο πανω εγώ θα προσθέσω και τη Δάφνη  είναι πολύ πολύ καλά
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
καλημερα, ψαχνω ενα σωστο τριο με εμενα κα δυο γκομενες, θα παρακαλουσα οποιον γνωριζει συγκεκριμενα, ακομα κ με pm να με βοηθησει γιατι δεν γνωριζω τιποτα μην πεσω σε μουφα
Θα πας στο Nirvana και θα ζητήσεις duo Αντελίνα-Άννα ή Αντελίνα-Αντριάννα! Και θα δεις το χριστό ταγματάρχη φίλε μου  ;)
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
Θα πας στο Nirvana και θα ζητήσεις duo Αντελίνα-Άννα ή Αντελίνα-Αντριάννα! Και θα δεις το χριστό ταγματάρχη φίλε μου  ;)
η πρωτη και μοναδικα ακριβης απαντηση που περνω, σε ευχαριστω πολυ φιλε μου
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
η πρωτη και μοναδικα ακριβης απαντηση που περνω, σε ευχαριστω πολυ φιλε μου

χαχαχα οπως τα λεει ο φιλος απλα δεν ηθελα δημοσια να πω καταστηματα μην νομιζουν οτι κανουμε κ προμοτιον
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
χαχαχα οπως τα λεει ο φιλος απλα δεν ηθελα δημοσια να πω καταστηματα μην νομιζουν οτι κανουμε κ προμοτιον
δεν κάνω προμόσιον απλά ενημερώνω επειδή έχω ψάξει κι έχω εμπειρία σε αυτό , σε duo είναι ίσως τα δύο καλύτερα από μασατζίδικα πάντα... για μεμονωμένες κοπέλες υπάρχουν πολύ καλές επιλογές και στο συγγρου 108
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
δεν κάνω προμόσιον απλά ενημερώνω επειδή έχω ψάξει κι έχω εμπειρία σε αυτό , σε duo είναι ίσως τα δύο καλύτερα από μασατζίδικα πάντα... για μεμονωμένες κοπέλες υπάρχουν πολύ καλές επιλογές και στο συγγρου 108

ωραια τα ντουο αλλα ακριβα ρε γαμωτο
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
δεν κάνω προμόσιον απλά ενημερώνω επειδή έχω ψάξει κι έχω εμπειρία σε αυτό , σε duo είναι ίσως τα δύο καλύτερα από μασατζίδικα πάντα... για μεμονωμένες κοπέλες υπάρχουν πολύ καλές επιλογές και στο συγγρου 108
ενοεις να παρω μια?
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Στα "διπλά" τα καλυτερα αποτελεσματα τα ειχα όταν σε ατομικές συνεδριες ρωταγα την κοπέλα με ποιά δουλευει ανετα μαζί.  Αν μου αρεσε ο συνδυασμός επαιρνα διπλό και μεχρι σημερα δεν το εχω μετανιώσει...

καλό βολι συναγωνιστές
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Ωστόσο στο νήμα του Nirvana από 17/12/2019 επικρατεί άκρα του τάφου σιωπή !!!

Κατι ειχε παιχτει με το Nirvana και τους μπαναρανε(ειχανε βρισει συναγωνιστη για καθαριοτητα κλπ) . Δεν ξερω ακριβως τι εγινε. Παντως ειχα περασει πριν κανα μηνα με μια και μου χε βγει φολα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.659
Πόντοι
1.056
Κατι ειχε παιχτει με το Nirvana και τους μπαναρανε(ειχανε βρισει συναγωνιστη για καθαριοτητα κλπ) . Δεν ξερω ακριβως τι εγινε. Παντως ειχα περασει πριν κανα μηνα με μια και μου χε βγει φολα.
Καλά τους έκαναν. Την είχαν δει πολύ εξουσία αυτη η αλυσίδα και έκαναν προσωπική επίθεση σε όποιον τολμούσε να γράψει κακή κριτική.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Στα "διπλά" τα καλυτερα αποτελεσματα τα ειχα όταν σε ατομικές συνεδριες ρωταγα την κοπέλα με ποιά δουλευει ανετα μαζί.  Αν μου αρεσε ο συνδυασμός επαιρνα διπλό και μεχρι σημερα δεν το εχω μετανιώσει...

καλό βολι συναγωνιστές
Ετσι.
 

Jockertuz

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
36
Πόντοι
0
Πρόσφατα βρήκα την Σοφία από Στουρνάρη 29 στη Λαγουμιτζή 23. Καλή απόλαυση !!!
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Καλημέρα σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο κατάστημα έχει αυτήν την περίοδο τις καλύτερες κορασίδες από πλευράς εμφάνισης; Το σάιτ έγινε όνομα και πράμα και θα εκτιμούσα πολύ κάθε βοήθεια!
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
τα καλα του νιρβανα εξαφανιστηκαν
 

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
αυτη τη καινουρια τη παμελα απο νιρβανα την εχει δει η ακομα καλυτερα την εχει παρει κανεις να μας πει εντυπωσεις??θελω ακομα δυο σφραγιδουλες για να παρω το δωρακι του μαγαζιου...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
Ας πω δυο κουβέντες για τη Ρίτα/Μαργαρίτα στο Εθνάρχου Μακαρίου μιας και την πήρα δις.
Μαγκάκι μορφωμένο και γλυκύτατο, ευγενέστατο αλλά που σύντομα το γυρνάει σε pse.
Ωραίο ντύσιμο πάντα με στυλάτα πέδιλα ψηλοτάκουνα και ωραία επιλογή εσωρούχων.
Μασάζ κατέχει και είναι δυνατό.
Στα του αγώνα πορνοσταρική.
Φιλάει, παίρνει ωραίες στάσεις με κοιτάγματα, παιχνίδι στον καθρέφτη.
Ομιλητική και με χιούμορ.
Ζήτησα τελείωμα στο πρόσωπο κάτι που δέχτηκε ευχάριστα.
Σε γενικές γραμμές είχα καιρό να περάσω τόσο καλά και να πιάσει τόπο το 60άρι.
Ο χώρος πεντακάθαρος και η υπηρεσία ευγενέστατη.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
για αυτό και τόσα χρόνια έχει πελάτες πολούς και σταθερούς και να συμπληρώσω το πόσο καλή είναι στο μασάζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom