Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Έτσι...
Ουφ ευτυχώς δεν έκανα λάθος πάλι...
Οπότε τι παίζει; υπάρχει και άλλη Αντριάννα αυτή τη στιγμή στο μαγαζί;
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
304
Κριτικές
6
Like
280
Πόντοι
1
ρε μαν, λες το Περγάμου 1 να έχει payroll. Γελάει ο κόσμος. Ασε που δε νομίζω οτι γράφω και κάτι αβανταδόρικο. Εχω να πατήσω εκεί ουτε που θυμάμαι απο πότε. Μπορούσες να βρείς και τίποτα πιο ύποπτο σκαλιζοντας το προφίλ μου πιστεύω.
εσεις σκαλιζεται προφιλ και γραφετε παπαριες για δηθεν προμοτορες και μαλακιες..εχεις παει εκει και διαπιστωσες οτι γραφω καλα σχολια που δεν ισχυουν?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
εσεις σκαλιζεται προφιλ και γραφετε παπαριες για δηθεν προμοτορες και μαλακιες..εχεις παει εκει και διαπιστωσες οτι γραφω καλα σχολια που δεν ισχυουν?
ΟΚ, ρε μαν, με λάθος άτομο τα βάζεις. Εγω δεν πιστεύω οτι είσαι προμότορας. Απλά λέω οτι καταλαβαίνω τις υποψίες των συναγωνιστών. Το "μαγαζί" είναι γενικά από τα "καλά". Τώρα αν σου δημιουργεί τόσο ενθουσιασμό ΟΚ, αλλά μάλλον καλύτερα να τον κρατήσεις για την πάρτι σου από ενα σημείο και μετά γιατί βλέπεις τι γίνεται. Αμα θες να το συνεχίσουμε στείλε ΠΜ για να μην κουράζουμε και τους άλλους Κυριακάτικα.
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
304
Κριτικές
6
Like
280
Πόντοι
1
ΟΚ, ρε μαν, με λάθος άτομο τα βάζεις. Εγω δεν πιστεύω οτι είσαι προμότορας. Απλά λέω οτι καταλαβαίνω τις υποψίες των συναγωνιστών. Το "μαγαζί" είναι γενικά από τα "καλά". Τώρα αν σου δημιουργεί τόσο ενθουσιασμό ΟΚ, αλλά μάλλον καλύτερα να τον κρατήσεις για την πάρτι σου από ενα σημείο και μετά γιατί βλέπεις τι γίνεται. Αμα θες να το συνεχίσουμε στείλε ΠΜ για να μην κουράζουμε και τους άλλους Κυριακάτικα.
δεν νομιζω να κουραζουμε φιλε μου...καλο ειναι να διαβαζουν και οι αλλοι για να βγαζει ο καθενας τα συμπερασματα του...δεχομαι την οποιαδηποτε κριτικη καλη η κακη αλλα να στηριζεται καπου...αν παει καποιος και φαει φολα τοτε ναι δεχομαι να βγει και να γραψει οτι ειδε εκει και να με πει και προμοτορα και νταβατζη και δεν ξερω και γω τι αλλο...απο τη στιγμη ομως που δεν εχει αποψη καλο ειναι να μη ''φευγουν'' λογια
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εκεί είναι αλλά με νέο όνομα: Γιασμίν

H Έρικα εκεί είναι άλλη κοπέλα γνωστή από την θητεία της στο Σ45.

Ωραίος!  :hi:

Ευχαριστώ για την διόρθωση και χρησιμότατη και η αναφορά σου για την μικρή Αντριάννα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
δεν νομιζω να κουραζουμε φιλε μου...καλο ειναι να διαβαζουν και οι αλλοι για να βγαζει ο καθενας τα συμπερασματα του...δεχομαι την οποιαδηποτε κριτικη καλη η κακη αλλα να στηριζεται καπου...αν παει καποιος και φαει φολα τοτε ναι δεχομαι να βγει και να γραψει οτι ειδε εκει και να με πει και προμοτορα και νταβατζη και δεν ξερω και γω τι αλλο...απο τη στιγμη ομως που δεν εχει αποψη καλο ειναι να μη ''φευγουν'' λογια

Προσωπικα θα συμφωνησω με το φιλο θοδωρακη οτι το συγκεκριμενο μαγαζι σε επιπεδο καθαριοτητας, και προσφερομενων υπηρεσιων πραγματικα διακρινεται εν μεσω της γενικοτερης "απαξιωσης" που βλεπει καποιος στα μασατζιδικα.

Και δεν πιστευω σε καμμια περιπτωση οτι ουσιαστικα ο φιλος θοδωρακης προμοταρει, γιατι απλουστατα πανω κατω την ιδια αποψη εχω σχηματισει.
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
393
Κριτικές
9
Like
810
Πόντοι
311
Ως Αντριάννα ξεκίνησε στο Σ29. Οι πρώτες 6-7 κριτικές στο σχετικό threat αφορούν αυτή. Κατόπιν αποχώρησε και όταν επέστρεψε χρησιμοποιούσε το όνομα Angela. Τελευταία χρησιμοποιεί το Καλίνκα....

Σωστός... :hi:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ωραίος μάν, μας έφτιαξες Κυριακάτικα!

Μια χαρά....:grin:

Ωραίος!  :hi:

Ευχαριστώ για την διόρθωση και χρησιμότατη και η αναφορά σου για την μικρή Αντριάννα.

Παρακαλώ.

:hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.395
Κριτικές
36
Like
37.879
Πόντοι
18.565
Προσωπικα θα συμφωνησω με το φιλο θοδωρακη οτι το συγκεκριμενο μαγαζι σε επιπεδο καθαριοτητας, και προσφερομενων υπηρεσιων πραγματικα διακρινεται εν μεσω της γενικοτερης "απαξιωσης" που βλεπει καποιος στα μασατζιδικα.

Και δεν πιστευω σε καμμια περιπτωση οτι ουσιαστικα ο φιλος θοδωρακης προμοταρει, γιατι απλουστατα πανω κατω την ιδια αποψη εχω σχηματισει.
Το συγκεκριμενο μαγαζι δεν το εχω επισκευθει, θα το επισκευθω ομως συντομα, μιας και εχω τις καλυτερες των εντυπωσεων απο μια εργαζομενη εκει, που την ειχα γνωρισει παλαιοτερα σε αλλο ιδρυμα. Βεβαια με ειχε παρακαλεσει τοτε, να μην γραψω οτιδηποτε για το καταστημα, για καποιους λογους.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Το συγκεκριμενο μαγαζι δεν το εχω επισκευθει, θα το επισκευθω ομως συντομα, μιας και εχω τις καλυτερες των εντυπωσεων απο μια εργαζομενη εκει, που την ειχα γνωρισει παλαιοτερα σε αλλο ιδρυμα. Βεβαια με ειχε παρακαλεσει τοτε, να μην γραψω οτιδηποτε για το καταστημα, για καποιους λογους.

Μμμμμ !! Νομιζω κσταλσβα για ποια μιλάς !! :tits2: :rockon: :grin:
 

πανος28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
για μηκονο ξερει κανεις για μασσαζ και βιζιτα στιν παραλιες που κανουν μασαζ?????
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
ΜΑΡΝΗΣ 36 - ΕΙΡΗΝΗ

Μετά από....4 αποτυχημένες προσπάθειες που δεν μου άνοιγαν....Πήγα χθες κατά τις 16:30 και ΝΑΙ!!!!!Χτύπησα κουδούνι και άκουσα αυτό τον ήχο που ανοίγει η εξώπορτα σαν...κελάηδισμα πουλιών...

Κλασσικά η Ειρήνη....πρώτη φορά την έβλεπα...αλλά και πριν την δω είχα πάρει την απόφαση πως ΌΠΩΣ και να είναι εμφανισιακά θα περάσω....
Για τους...λάτρεις των πιπινομοντελομουνάρων μην χάσετε καν τον χρόνο σας....Για τους λάτρεις όμως των ΜΙΛΦΑΡΩΝ είναι ότι πρέπει!!!!
Η Ειρήνη είναι μια νταρντάνα, ψηλή, μαυρομάλλα με μεγάλα βυζιά, λευκό δέρμα, λεπτό κώλο αλλά και κάποια κοιλίτσα και κάπως ατσούμπαλο σώμα αλλά είπαμε....θα περνούσα όπως και ναχει και ευτυχώς βγήκα κερδισμένος...

Ευγενική, μου πρόσφερε να πιω και κάτι και περάσαμε στο μασάζ που διήρκεσε κάπου 20-25 λεπτά αλλά πραγματικά το κατέχει!!!!Ήταν καταπληκτική....
Μετά περάσαμε στο παρασύνθημα....Εξαιρετικό γλύψιμο από πίσω χαλαρό βασανιστικό έτσι όπως ήμουν μπρούμυτα και  αφού έγινε πυρ..καβλος...την ξάπλωσα εγώ στο μασαζοκρέββατο και τις έκανα γλυφομούνι ενώ όπως ήμουν όρθιος αυτή έγειρε το κεφάλι και με έγλειψε λέγοντας μου συνέχεια πόσο καυτό και σκληρό πούτσο έχω...

Μετά μου πέρασε καπότα, σηκώθηκε όρθια, όπως ήταν έσκυψε την μέση της (επειδή είναι ψηλή μας βόλεψε αυτή η στάση) και αφού απέφυγε διακριτικά να τις τον βάλω στην κωλοτρυπίδα (μουπε όμορφα πως μωρό μου δεν κάνω από πίσω....) τελικά τον έβαλα στο μουνάκι της και μετά από λίγες πουτσιές βγάζω την καπότα και πετάγονται παντού τόνους σπέρματος....στάζαν κάτω, στο πρόσωπο της ΑΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΤΑ, στο στόμα της που στάζαν στα βυζιά κι εγ΄β να μην στάματάω να χύνω...

Αφού της...."ζήτησα" συγγνώμη που τα/την έκανα χάλια μου είπε κανένα πρόβλημα αφού μου λέει σε είχα περιποιηθεί από το μασαζ πριν και σε είχα κάνει τούρμπο....

Αφού έκανα το μπανάκι μου μετά, τα είπαμε λίγο και ΕΥΤΥΧΩΣ μου έδωσε τηλέφωνο έτσι ώστε να την παίρνω πριν να κλείνω ένα ραντεβού να μου ανοίγει! (ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΜΗΝ ΑΡΧΗΣΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ....προσφανώς και δεν μπορώ...από την ίδια το παίρνετε...). Φεύγοντας είδα και μια άλλη κορασίδα με πετσέτα τυλιγμένη (με την άκρη του ματιού κάπως χονδρή, με γυαλιά αδιάφορη....)

Όσον αφορά στον χώρο εντάξει μην περιμένετε μεγαλεία...Αποδεκτός....
Για την καθαριότητα θα μπορούσε να έχει κλειστά παντοφλάκια (και όχι σαγιονάρες που τις φοράνε όλοι) αλλά και πετσέτες κλειστές...
Στο μπάνιο το νερό ήταν ζεστό....Και θα μπορούσε να έχει και κάποιο πατάκι να μην γίνεται χαμός από νερά...

Συνολική διάρκεια 30 λεπτά καθαρού χρόνου και 15 λεπτά το πριν και το μετά δηλαδή ήμουν κανα 45-50λεπτο στον χώρο...

Γενικά για...30ευρώ είναι το λεγόμενο VALUE FOR MONEY κάνοντας σύγκριση πάντα με το τί συμβαίνει στον μασαζοχώρο.....
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Ως Αντριάννα ξεκίνησε στο Σ29. Οι πρώτες 6-7 κριτικές στο σχετικό threat αφορούν αυτή. Κατόπιν αποχώρησε και όταν επέστρεψε χρησιμοποιούσε το όνομα Angela. Τελευταία χρησιμοποιεί το Καλίνκα....

Μία διόρθωση μικρή ....μετά το αντριαννα εγινε Καλίνκα ξαναεφυγε έγινε αντζελα και μετά πάλι Καλίνκα....χαιρετω!!!! :hi:
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
την θυμάμαι πριν 6-7 χρονακια που ηταν σεριφισσα στο Συγγρου 29 και το επαιζε δυσκολη και δεν περνουσε ευκολα στα δωμάτια, τότε κρατιοταν πολύ καλα ήταν ωραίο μιλφόνι, τώρα ναι μεν εχει ωραίο σώμα αλλα έχει σπάσει υπερβολικά το πρόσωπο της...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
την θυμάμαι πριν 6-7 χρονακια που ηταν σεριφισσα στο Συγγρου 29 και το επαιζε δυσκολη και δεν περνουσε ευκολα στα δωμάτια, τότε κρατιοταν πολύ καλα ήταν ωραίο μιλφόνι, τώρα ναι μεν εχει ωραίο σώμα αλλα έχει σπάσει υπερβολικά το πρόσωπο της...
Ναι..ναι..Οντως..Μονο σε μερικους μας ''εκανε το χατηρι και καλα''..  και εμπαινε στο δωματιο... :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom