Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
:hmm:  αδυνατη με σιλικονατα, "σκληρα" σε αισθηση,βυζια και "φιλοξενο" κωλαρακι ???
παλι τσου.4αρια,γεματα,καστανο μαλλι,λιγο κατω απο τους ωμους.σωμα κανονικο,πρασινα ματια...καλο κρεββατι,και καλο τυπακι.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
975
Πόντοι
96
Λοιπον η Αλεξια, την τελευταια φορα που την ειχα δει πριν 3 μηνες τουλαχιστον, μου φανηκε φοβερα υποτονικη. Επισης, ηταν η εποχη που η Γιαννα ειχε αρχισει να φερνει κατι πιατσοβιες ή πιθανοτατα επικινδυνες.Οσες φορες ειχα περασει εφυγα τρεχοντας.
Συναγωνιστης ειχε γραψει οτι για λιγο δουλεψε η "Κορεατισσα" απο Μαγνησιας με εφεση σε ακαποτα. Επισης ειχα γραψει για μια Μπαρμπαρα που μου θυμιζε φατσικα τη Μπαρμπορα, την οποια ομως δεν εχω παρει ποτε, την εχω δει μια φορα σε βολτα και δεν την ξερω καλα.
Επειτα, η Αλεξια, too good to be true, αν δεν ηταν πρεζου. Πριν κανα διμηνο ειδα μια αλλη με καλο σωματακι εκει μεσα, που της λειπαν δοντια, καθαρα πιατσο - πρεζακι.
Καλο ειναι ,να μιλαμε για καμια τετοια.

και για να καταλάβεις , παρακαλάνε να τούς δώσει κάποιος το τηλέφωνο για να έχουν την "χαρά" να συναντήσουν αυτά τα πρόσωπα ....
 

Επισκέπτης
και για να καταλάβεις , παρακαλάνε να τούς δώσει κάποιος το τηλέφωνο για να έχουν την "χαρά" να συναντήσουν αυτά τα πρόσωπα ....

ινε πολι σκλιρο αυτο που εγραψες.με αγκιξε και θα απαντισο.

ξερις τι ινε να μιν σε πλισιαζι γινεκα;να κερνας σινεχια και να ισε ο μονιμος καλινιχτακιας;να τρος χιλοπιτα
πιο γριγορα κι απο μοτερ;να βλεπις τους φιλους σου να εχουν γκομενες κι εσι να πιδας σινεχια τιν χιρα
με τα 5 ορφανα;τα σαβατα να ποσταρις σαν μαλακας οταν οι αλοι βολταρουν,πινουν και γαμουν ακαποτα γκομενες;
να μιν μπορις να γαμισις ουτε μια φορα ακαποτα σαν ανθροπος και να φορας ολο τα γαμολαστιχα
και να πλατσουριζις σαν παπια στις μουνοκρεμες;να το πεζις ανετος και να γκρινιαζις οτι ολες γιρο σου
ινε αχριστες πνιγοντας τον πονο σου σε μπαζολες ξεπετες χισοντουλαπες που βγαζις θεες για να λιτροθις;
το σαιτ ινε ι παριγορια μας.καπιοι ιμαστε προβλιματικα ατομα.

τι να κανουμε αδερφε;τι προτινις;

χαχαχαχαχαχαχα
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Φιλε Νομιζω οτι υποτιμας τον εαυτο σου.... οσο θα βλεπεις τον εαυτο σου αρνητικα θα βιωνεις μια αρνητικη πραγματικοτητα!! ολοι ειμαστε μοναδικοι ανθρωποι με προτερηματα και σημεια προς βελτιωση  :birdman:
 

Επισκέπτης
Φιλε Νομιζω οτι υποτιμας τον εαυτο σου.... οσο θα βλεπεις τον εαυτο σου αρνητικα θα βιωνεις μια αρνητικη πραγματικοτητα!! ολοι ειμαστε μοναδικοι ανθρωποι με προτερηματα και σημεια προς βελτιωση  :birdman:

δεν το πιασες......
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
975
Πόντοι
96
ινε πολι σκλιρο αυτο που εγραψες.με αγκιξε και θα απαντισο.

ξερις τι ινε να μιν σε πλισιαζι γινεκα;να κερνας σινεχια και να ισε ο μονιμος καλινιχτακιας;να τρος χιλοπιτα
πιο γριγορα κι απο μοτερ;να βλεπις τους φιλους σου να εχουν γκομενες κι εσι να πιδας σινεχια τιν χιρα
με τα 5 ορφανα;τα σαβατα να ποσταρις σαν μαλακας οταν οι αλοι βολταρουν,πινουν και γαμουν ακαποτα γκομενες;
να μιν μπορις να γαμισις ουτε μια φορα ακαποτα σαν ανθροπος και να φορας ολο τα γαμολαστιχα
και να πλατσουριζις σαν παπια στις μουνοκρεμες;να το πεζις ανετος και να γκρινιαζις οτι ολες γιρο σου
ινε αχριστες πνιγοντας τον πονο σου σε μπαζολες ξεπετες χισοντουλαπες που βγαζις θεες για να λιτροθις;
το σαιτ ινε ι παριγορια μας.καπιοι ιμαστε προβλιματικα ατομα.

τι να κανουμε αδερφε;τι προτινις;

χαχαχαχαχαχαχα

προτείνω προσεκτική ανάγνωση των σχολίων στα οποία απαντάς, κατ΄αρχήν.....τα υπόλοιπα, σχόλια και χαρακτηρισμοί, δικά σου .....
 

Επισκέπτης
εσι ιπες τα δικα σου κι εγο τα δικα μου.βεβεος δικα μου οτι λεο και δικα σου οτι λες.
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημερα,ξερουμε αν εκλεισε τελικα το μασατζιδικο στη Μαρνης 28???Ειχε το χειμωνα μια μικρη ελληνιδα (Στελλα το ονομα της), που μολις ειχε βγει στα μασατζιδικα...Εξαιρετικο σωματακι, αδεξια ελαφρως ως ερασιτεχνιδα, αλλα ολα τα λεφτα...Μηπως εχουμε μαθει που βρισκεται??
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
εσι ιπες τα δικα σου κι εγο τα δικα μου.βεβεος δικα μου οτι λεο και δικα σου οτι λες.
φιλε μου θα σε παρακαλουσα,να γραφεις κανονικα τα ελληνικα,οπως κανουν ολα τα υπολοιπα μελη του σαιτ.
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα σε ολη την παρεα [move]ΣΥΓΓΡΟΥ 18  :smitten: :smitten: :smitten:[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom