Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.551
Κριτικές
212
Like
4.853
Πόντοι
9.035
Για πες ποιές άλλες έπαιζαν στο Μ99 ;;
Πρέπει κάποια στιγμή να βρω χρόνο να γράψω δυο λόγια για το Μιχαλακοπούλου 99, καθότι τακτικός. Εν συντομία από τις εμπειρίες του τελευταίου μήνα:

Σόνια: Ρωσίδα της Άπω Ανατολής, 35άρα, μινιόν μελαχρινή, μικρόσωμη, λεπτή, της σχολής "Λατρεύω τον Πούτσο". Κομμένη στο πρόσωπο αλλά κορμάκι μινιόν χάρμα. Σέρβις άψογο. Συστήνεται ανεπιφύλακτα. Πέρασα μέλι. Δυστυχώς εργάζεται περιστασιακά και δεν την βρίσκεις εύκολα. Κατά την ταπεινή μου γνώμη από τις καλύτερες στο χώρο.

Αλίκη: Ρωσίδα του Αρκτικού Κύκλου, 35άρα, νταρτνανοτή, γλυκιά κοπέλα, της ίδιας σχολής με την προηγούμενη, μαζί της έκανα από το πιο PSE γαμήσια ever (με την γλυκούλα PSE; πρέπει να το ψάξω πως μου έβγαλε τέτοια γούστα). Συστήνεται επίσης ανεπιφύλακτα.

Σβετλάνα: Ρωσίδα Μόσχας, 25άρα, ξανθοκοκκινομάλα, ψηλή, λεπτή, της ίδιας επίσης σχολής με τις προηγούμενες, αλλά λόγω ηλικίας δεν το έχει ακόμα εμπεδώσει. Έχει μια διάθεση ξεπέτας και cash-machine. Συστήνεται με επιφυλάξεις. Αντικειμενικά (τι λέω τώρα) η ωραιότερη στον οίκο.

Ροξάνα: Ουκρανέζα, 35-40, ξανθιά, κοντή, αλλά με μπουτάρες και κολάρα, εκεί κώλυσα και θόλωσα. Μέσα μέτρια (αλλά κολάρα, είπαμε), άχρωμη και άοσμη. Μου έκανε μια αρκετά ωραία πεομάλαξη στο 2ο γύρο, το μόνο που μου έμεινε. Γενικά την προσπερνάμε.

Οι δύο πρώτες έκαναν και ένα καλό μασάζ, οι δύο τελευταίες δεν το έχουν γενικά, μάλλον χαϊδεύουν. Τουλάχιστον με την Σβετλάνα ρίχνεις και ένα καλό γαμήσι με ένα λυσσασμένο πιπίνι.

Αυτά και καλά να περνάμε...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975

likos1988

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια τελικα γνωριζει κανενας το απεγινε παπαδιαμαντη το μασατζιδικο..;;το τηλ της σεριφισας κλειστο..ξερουμε κατι εαν μεταφερθηκε.κ η αλεξια που ηταν εκει ξερουμε που πηγε
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Παιδια τελικα γνωριζει κανενας το απεγινε παπαδιαμαντη το μασατζιδικο..;;το τηλ της σεριφισας κλειστο..ξερουμε κατι εαν μεταφερθηκε.κ η αλεξια που ηταν εκει ξερουμε που πηγε

γουστάρεις τζάνκια?
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Επίσκεψη σήμερα 21/8 για πρώτη φορά στο ελαιοτριβείο στη ΣΥΓΓΡΟΥ 76-5ος όροφος. Παρ'ότι παλιός στις μπουρδελότσαρκες είμαι φρέσκος στα μασάζ -φέτος ξεκίνησα- και δεν έχω καταλάβει ποια μαγαζιά είναι όμιλος μεταξύ τους, το συγκεκριμένο πάντως δεν είναι πολύ-διαφημιζόμενο. Μέσα ήταν μόλις 2 κοπέλες τη μία εκ των οποίων (Μαρία συστήνεται) την είχα πετύχει αρχές καλοκαιριού στο ΣΥΓΓΡΟΥ 18 (ως Δέσποινα ή Κατερίνα) είχαμε γαμηθεί τρομερά καλά και μετά την έχασα μέχρι που την ξαναείδα σήμερα. Έχει καρεδάκι κοντό ξανθό είναι γύρω στα 26, κοντούλα, μυτούλα, χαλαρό αχλαδωτό βυζί με μεγάλη ρόγα. Απ'ότι μου πε είχε κάτι ψιλομπλεξίματα ενώ ξεκίνησε λογαριασμό σαν call-girl στο love list με φωτό "ΜΑΡΙΑ". Χώρισε φιλικά από το προηγούμενο μαγαζί για το οποίο κάποιες φορές μπλόγκαρε ως Συγγρου29.Έγινε απωθημένο μια μέρα Ιούλη που την πέτυχα στο μετρό (μάλλον σε βίζιτα πήγαινε μεταμφιεσμένη με γυαλί και φουστανάκι), πόνταρα ότι θα την έβρισκα στο Class να την ξεσκίσω αλλά έίχε φύγει εντωμεταξύ. Οπότε φαντάζεστε τη χαρά μου όταν έπεσα πάνω της-αμέσως έσπευσα να δώσω το 80ευρω για΄1 ώρα. Το μασάζ της δεν είναι ξεπέτα αλλά ούτε και επαγγελματικό, ατού της είναι η ακάποτη πίπα με έμφαση στον κορμό και στα αρχ..κια. Το μουνί της ανταποκρίθηκε με υπερβολικά πολλά υγρά στο γλείψιμό μου και μπήκα στον πειρασμό να της τον χώσω ακάποτα για να τα νιώσω να κυλάνε πάνω στο πουτσοκέφαλό μου έτσι όπως ήταν καυλο-ζαλισμένη αλλά συγκρατηθήκαμε και οι δύο. Δεν ξέρω αν γενικά το μαγαζί είναι ήσυχο ή απλά έτυχε σήμερα.΄Εκατσα πάνω από μιαμιση ώρα, όπου ούτε αυτή με πίεσε από χρόνο, ούτε κουδούνι συναγωνιστή ακούστηκε, ούτε υπήρχε οποιαδήποτε κίνηση στο κοινόχρηστο ντουζ του μαγαζιού. Τόσο η ποσότητα από το μουνο-υγρά της όσο και όλη η συμπεριφορά βουλγαρο-τσατσάς με κάνουν να πιστέψω ότι θα έχει μετανιώσει για τη μετακίνηση της από το ClassMassage ...βαράνε μύγες εκεί μέσα μάλλον...

κατι περισσοτερο για την αγγελια τυπε εχουμε ??? ή οποιοs εισαι anyway .....(εγγραφη 21/08, κριτικη 21/08 ......22/08 τελοs )  :2funny: :2funny:
 

gkots

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
ΣΥΓΓΡΟΥ 40-42 εχτές το απόγευμα ήταν μια κοπέλα ονόματι ΝΙΚΟΛ. Αδύνατη με ωραίο σώμα. Ξέρετε κάτι;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
γουστάρεις τζάνκια?


Λοιπον η Αλεξια, την τελευταια φορα που την ειχα δει πριν 3 μηνες τουλαχιστον, μου φανηκε φοβερα υποτονικη. Επισης, ηταν η εποχη που η Γιαννα ειχε αρχισει να φερνει κατι πιατσοβιες ή πιθανοτατα επικινδυνες.Οσες φορες ειχα περασει εφυγα τρεχοντας.
Συναγωνιστης ειχε γραψει οτι για λιγο δουλεψε η "Κορεατισσα" απο Μαγνησιας με εφεση σε ακαποτα. Επισης ειχα γραψει για μια Μπαρμπαρα που μου θυμιζε φατσικα τη Μπαρμπορα, την οποια ομως δεν εχω παρει ποτε, την εχω δει μια φορα σε βολτα και δεν την ξερω καλα.
Επειτα, η Αλεξια, too good to be true, αν δεν ηταν πρεζου. Πριν κανα διμηνο ειδα μια αλλη με καλο σωματακι εκει μεσα, που της λειπαν δοντια, καθαρα πιατσο - πρεζακι.
Καλο ειναι ,να μιλαμε για καμια τετοια.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
κατι περισσοτερο για την αγγελια τυπε εχουμε ??? ή οποιοs εισαι anyway .....(εγγραφη 21/08, κριτικη 21/08 ......22/08 τελοs )  :2funny: :2funny:

Δεν ξερω για τον συναδελφο/συγγραφεα , παντως η τυπισα που περιγραφει , ειναι μεγαλη ξεπετα και euro-πετα... πιπα με το ζορι 3 λεπτα και κινησεις / στασεις που αποφευγεται η βαθια διεισδηση.
το μονο που ισως να πει κανεις οτι λεει ειναι το εξυπνο μουτρακι της, κι αυτο οταν χαμογελαει δλδ ΠΡΙΝ την διαλεξεις και τη βαλεις στο δωματιο.
Την ειχα παρει στο Σ18 , και ειχα απογοητευτει
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξερω για τον συναδελφο/συγγραφεα , παντως η τυπισα που περιγραφει , ειναι μεγαλη ξεπετα και euro-πετα... πιπα με το ζορι 3 λεπτα και κινησεις / στασεις που αποφευγεται η βαθια διεισδηση.
το μονο που ισως να πει κανεις οτι λεει ειναι το εξυπνο μουτρακι της, κι αυτο οταν χαμογελαει δλδ ΠΡΙΝ την διαλεξεις και τη βαλεις στο δωματιο.
Την ειχα παρει στο Σ18 , και ειχα απογοητευτει
πια ειναι αφτη ????? απο Σ18 δεν μας ειπες ???????
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
μην ανησυχεις εσυ ... την ξεφορτωθηκες

μπες στο κοπο να διαβασεις τη σελιδα απο πανω και θα καταλαβεις.. ελπιζω
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξερω για τον συναδελφο/συγγραφεα , παντως η τυπισα που περιγραφει , ειναι μεγαλη ξεπετα και euro-πετα... πιπα με το ζορι 3 λεπτα και κινησεις / στασεις που αποφευγεται η βαθια διεισδηση.
το μονο που ισως να πει κανεις οτι λεει ειναι το εξυπνο μουτρακι της, κι αυτο οταν χαμογελαει δλδ ΠΡΙΝ την διαλεξεις και τη βαλεις στο δωματιο.
Την ειχα παρει στο Σ18 , και ειχα απογοητευτει
οχι για τηποτα αλα απο εδω περασανε παρα πολες,ΚΑΤΕΡΙΝΑ πολονεζα,ζβετα πολαντ επισις,αντα πολ,κατερινα εκ της αλβανιας,αννα εκ της αλβανιας,χριστινα ελλενιδα απο{αυλονα}?,παολα εκ τας αλμπαν,αφροβιτη ........?και πολες αλες.και ξερις οταν γραφουνε αλα μαγαζια για την κοπελα λενε εεεεεεεεεεεεεεεεεεε αφτι που δουλεβε Σ18 αλλα εκι δεν την ειχα παρι αλα εδω που ειναι τωρα δεν πεζετε ειναι νουμερο [size=10pt]1[/size] :2funny: :2funny:
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
μην ανησυχεις εσυ ... την ξεφορτωθηκες

μπες στο κοπο να διαβασεις τη σελιδα απο πανω και θα καταλαβεις.. ελπιζω
ενταξη-ενταξη μην βαρας,δεν ειπα και τηποτα κακο το διαβαζα γιαυτο  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Και η Νανση... από... την πρωτεύουσα της Ουγγαρίας...;;;
Τα Τίρανα.... ;;;;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Οχι ρε συ όταν ξεκινησε στο Μαρούσι η Ν. δεν ελεγε ότι ηταν από Ουγγαρία; Ή στη Φρατζή τόλεγε;
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Οχι ρε συ όταν ξεκινησε στο Μαρούσι η Ν. δεν ελεγε ότι ηταν από Ουγγαρία; Ή στη Φρατζή τόλεγε;
κατι εχις με την νανσι δεν εξιγιτε αλιος μου ειπαι  νανσι οτι σε ξερι και κατι αλλα μου ειπαι ακαταδαβιστικα οτι δεν του εκατσα και αλα τετια        απο ευαγγελιστρας 85 καλλιθεα εχι ξεκινιση αφτο μου ειπαι περι παραλιας και πολα αλλα.ξερις εσι τιποτα για αφτο??????????ρωταω εγω :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom