Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Καμιά φωτογραφία με κορμιά από Σαρκουδίνου 56;
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Καμιά φωτογραφία με κορμιά από Σαρκουδίνου 56;
Την τελευταια φορα που περασα, πριν 3 βδομαδες περιπου ηταν κλειστο, και στη συνεχεια επισκευτηκα το αδελφακι στη Μιχαλ. οπου μου ειπε η Βικυ πως δε προλαβαινε τα σουρτα φερτα μεταξυ των 2 μαγαζιων και το κλεισανε,
οποτε τωρα ολες οι κοπελες ειναι απο Μ99 μερια.
Αν ξανανοιξε ας ενημερωσει καποιος
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
... παρ επιπτοντως , περασα απο Μ99 πριν μια βδομαδα , οπου με μεγαλη χαρα διαπιστωσα λογαριθμικη αυξηση του ροστερ , πρεπει να ταν 7-8 κοπελες...

δυστυχως ομως, οι περισσοτερες μιλφ με πολλα χλμ , και μπουταροκολαρες, οποτε για τα γουστα μου παραμενει φαβορι η Σβετ
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Για πες ποιές άλλες έπαιζαν στο Μ99 ;;
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
516
Πόντοι
4.440
... παρ επιπτοντως , περασα απο Μ99 πριν μια βδομαδα , οπου με μεγαλη χαρα διαπιστωσα λογαριθμικη αυξηση του ροστερ , πρεπει να ταν 7-8 κοπελες...

δυστυχως ομως, οι περισσοτερες μιλφ με πολλα χλμ , και μπουταροκολαρες, οποτε για τα γουστα μου παραμενει φαβορι η Σβετ
Απο μασαζ σκαμπαζει τιποτα η Σβετλανα ???η ειναι μονο για μπριζολιασμα ...

 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Για πες ποιές άλλες έπαιζαν στο Μ99 ;;
συγνωμη - δεν ειμαι ρατσιστης , αλλα οταν βλεπω μιλφο-γκιλφ δε δινω σημασια, κ επειδη εχω τιγκα γεματο το "σκληρο", η μνημη μου με εγκαταλειπει.
ξερω οτι δε σε (σας) βοηθαω , αλλα ειλικρινα δε θυμαμαι
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Απο μασαζ σκαμπαζει τιποτα η Σβετλανα ???η ειναι μονο για μπριζολιασμα ...
φιλτατε , οταν βλεπω τη κορμαρα της Σβετλανας , ξεχναω το μασαζ ... για μετα καλο θα ηταν να παιρνα, αλλα τωρα τελευταια παιρνω το φτηνο πακετο χρονου λογω capital controls
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
... δεν εχω δοκιμασει το μασαζ της για να σου πω.
Η Αννα , η επομενη στη σειρα προτιμησης για μενα , κανει αρκετα καλο αλλα οχι επαγγελματικο. το θετικο ειναι οτι εμφανως προσπαθει πολυ, και αυτο για μενα λεει πολλα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Όλες τις εχεις πάρει... Και το μιλφάκι την Ελένη την εχεις δοκιμασει; Πριν τις διακοπες όλο σε δωματιο την πετυχαινα... Δεν επαιρνε ανασα...
 

Kaftis83

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
35
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα 21/8 για πρώτη φορά στο ελαιοτριβείο στη ΣΥΓΓΡΟΥ 76-5ος όροφος. Παρ'ότι παλιός στις μπουρδελότσαρκες είμαι φρέσκος στα μασάζ -φέτος ξεκίνησα- και δεν έχω καταλάβει ποια μαγαζιά είναι όμιλος μεταξύ τους, το συγκεκριμένο πάντως δεν είναι πολύ-διαφημιζόμενο. Μέσα ήταν μόλις 2 κοπέλες τη μία εκ των οποίων (Μαρία συστήνεται) την είχα πετύχει αρχές καλοκαιριού στο ΣΥΓΓΡΟΥ 18 (ως Δέσποινα ή Κατερίνα) είχαμε γαμηθεί τρομερά καλά και μετά την έχασα μέχρι που την ξαναείδα σήμερα. Έχει καρεδάκι κοντό ξανθό είναι γύρω στα 26, κοντούλα, μυτούλα, χαλαρό αχλαδωτό βυζί με μεγάλη ρόγα. Απ'ότι μου πε είχε κάτι ψιλομπλεξίματα ενώ ξεκίνησε λογαριασμό σαν call-girl στο love list με φωτό "ΜΑΡΙΑ". Χώρισε φιλικά από το προηγούμενο μαγαζί για το οποίο κάποιες φορές μπλόγκαρε ως Συγγρου29.Έγινε απωθημένο μια μέρα Ιούλη που την πέτυχα στο μετρό (μάλλον σε βίζιτα πήγαινε μεταμφιεσμένη με γυαλί και φουστανάκι), πόνταρα ότι θα την έβρισκα στο Class να την ξεσκίσω αλλά έίχε φύγει εντωμεταξύ. Οπότε φαντάζεστε τη χαρά μου όταν έπεσα πάνω της-αμέσως έσπευσα να δώσω το 80ευρω για΄1 ώρα. Το μασάζ της δεν είναι ξεπέτα αλλά ούτε και επαγγελματικό, ατού της είναι η ακάποτη πίπα με έμφαση στον κορμό και στα αρχ..κια. Το μουνί της ανταποκρίθηκε με υπερβολικά πολλά υγρά στο γλείψιμό μου και μπήκα στον πειρασμό να της τον χώσω ακάποτα για να τα νιώσω να κυλάνε πάνω στο πουτσοκέφαλό μου έτσι όπως ήταν καυλο-ζαλισμένη αλλά συγκρατηθήκαμε και οι δύο. Δεν ξέρω αν γενικά το μαγαζί είναι ήσυχο ή απλά έτυχε σήμερα.΄Εκατσα πάνω από μιαμιση ώρα, όπου ούτε αυτή με πίεσε από χρόνο, ούτε κουδούνι συναγωνιστή ακούστηκε, ούτε υπήρχε οποιαδήποτε κίνηση στο κοινόχρηστο ντουζ του μαγαζιού. Τόσο η ποσότητα από το μουνο-υγρά της όσο και όλη η συμπεριφορά βουλγαρο-τσατσάς με κάνουν να πιστέψω ότι θα έχει μετανιώσει για τη μετακίνηση της από το ClassMassage ...βαράνε μύγες εκεί μέσα μάλλον...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Επίσκεψη σήμερα 21/8 για πρώτη φορά στο ελαιοτριβείο στη ΣΥΓΓΡΟΥ 76-5ος όροφος. Παρ'ότι παλιός στις μπουρδελότσαρκες είμαι φρέσκος στα μασάζ -φέτος ξεκίνησα- και δεν έχω καταλάβει ποια μαγαζιά είναι όμιλος μεταξύ τους, το συγκεκριμένο πάντως δεν είναι πολύ-διαφημιζόμενο. Μέσα ήταν μόλις 2 κοπέλες τη μία εκ των οποίων (Μαρία συστήνεται) την είχα πετύχει αρχές καλοκαιριού στο ΣΥΓΓΡΟΥ 18 (ως Δέσποινα ή Κατερίνα) είχαμε γαμηθεί τρομερά καλά και μετά την έχασα μέχρι που την ξαναείδα σήμερα. Έχει καρεδάκι κοντό ξανθό είναι γύρω στα 26, κοντούλα, μυτούλα, χαλαρό αχλαδωτό βυζί με μεγάλη ρόγα. Απ'ότι μου πε είχε κάτι ψιλομπλεξίματα ενώ ξεκίνησε λογαριασμό σαν call-girl στο love list με φωτό "ΜΑΡΙΑ". Χώρισε φιλικά από το προηγούμενο μαγαζί για το οποίο κάποιες φορές μπλόγκαρε ως Συγγρου29.Έγινε απωθημένο μια μέρα Ιούλη που την πέτυχα στο μετρό (μάλλον σε βίζιτα πήγαινε μεταμφιεσμένη με γυαλί και φουστανάκι), πόνταρα ότι θα την έβρισκα στο Class να την ξεσκίσω αλλά έίχε φύγει εντωμεταξύ. Οπότε φαντάζεστε τη χαρά μου όταν έπεσα πάνω της-αμέσως έσπευσα να δώσω το 80ευρω για΄1 ώρα. Το μασάζ της δεν είναι ξεπέτα αλλά ούτε και επαγγελματικό, ατού της είναι η ακάποτη πίπα με έμφαση στον κορμό και στα αρχ..κια. Το μουνί της ανταποκρίθηκε με υπερβολικά πολλά υγρά στο γλείψιμό μου και μπήκα στον πειρασμό να της τον χώσω ακάποτα για να τα νιώσω να κυλάνε πάνω στο πουτσοκέφαλό μου έτσι όπως ήταν καυλο-ζαλισμένη αλλά συγκρατηθήκαμε και οι δύο. Δεν ξέρω αν γενικά το μαγαζί είναι ήσυχο ή απλά έτυχε σήμερα.΄Εκατσα πάνω από μιαμιση ώρα, όπου ούτε αυτή με πίεσε από χρόνο, ούτε κουδούνι συναγωνιστή ακούστηκε, ούτε υπήρχε οποιαδήποτε κίνηση στο κοινόχρηστο ντουζ του μαγαζιού. Τόσο η ποσότητα από το μουνο-υγρά της όσο και όλη η συμπεριφορά βουλγαρο-τσατσάς με κάνουν να πιστέψω ότι θα έχει μετανιώσει για τη μετακίνηση της από το ClassMassage ...βαράνε μύγες εκεί μέσα μάλλον...

σου εκατσε λογω περιστασεων η φαση ....

μπορει να εκανες το κλικ της κοπελας .....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.913
Πόντοι
4.365
Επίσκεψη σήμερα 21/8 για πρώτη φορά στο ελαιοτριβείο στη ΣΥΓΓΡΟΥ 76-5ος όροφος. Παρ'ότι παλιός στις μπουρδελότσαρκες είμαι φρέσκος στα μασάζ -φέτος ξεκίνησα- και δεν έχω καταλάβει ποια μαγαζιά είναι όμιλος μεταξύ τους, το συγκεκριμένο πάντως δεν είναι πολύ-διαφημιζόμενο. Μέσα ήταν μόλις 2 κοπέλες τη μία εκ των οποίων (Μαρία συστήνεται) την είχα πετύχει αρχές καλοκαιριού στο ΣΥΓΓΡΟΥ 18 (ως Δέσποινα ή Κατερίνα) είχαμε γαμηθεί τρομερά καλά και μετά την έχασα μέχρι που την ξαναείδα σήμερα. Έχει καρεδάκι κοντό ξανθό είναι γύρω στα 26, κοντούλα, μυτούλα, χαλαρό αχλαδωτό βυζί με μεγάλη ρόγα. Απ'ότι μου πε είχε κάτι ψιλομπλεξίματα ενώ ξεκίνησε λογαριασμό σαν call-girl στο love list με φωτό "ΜΑΡΙΑ". Χώρισε φιλικά από το προηγούμενο μαγαζί για το οποίο κάποιες φορές μπλόγκαρε ως Συγγρου29.Έγινε απωθημένο μια μέρα Ιούλη που την πέτυχα στο μετρό (μάλλον σε βίζιτα πήγαινε μεταμφιεσμένη με γυαλί και φουστανάκι), πόνταρα ότι θα την έβρισκα στο Class να την ξεσκίσω αλλά έίχε φύγει εντωμεταξύ. Οπότε φαντάζεστε τη χαρά μου όταν έπεσα πάνω της-αμέσως έσπευσα να δώσω το 80ευρω για΄1 ώρα. Το μασάζ της δεν είναι ξεπέτα αλλά ούτε και επαγγελματικό, ατού της είναι η ακάποτη πίπα με έμφαση στον κορμό και στα αρχ..κια. Το μουνί της ανταποκρίθηκε με υπερβολικά πολλά υγρά στο γλείψιμό μου και μπήκα στον πειρασμό να της τον χώσω ακάποτα για να τα νιώσω να κυλάνε πάνω στο πουτσοκέφαλό μου έτσι όπως ήταν καυλο-ζαλισμένη αλλά συγκρατηθήκαμε και οι δύο. Δεν ξέρω αν γενικά το μαγαζί είναι ήσυχο ή απλά έτυχε σήμερα.΄Εκατσα πάνω από μιαμιση ώρα, όπου ούτε αυτή με πίεσε από χρόνο, ούτε κουδούνι συναγωνιστή ακούστηκε, ούτε υπήρχε οποιαδήποτε κίνηση στο κοινόχρηστο ντουζ του μαγαζιού. Τόσο η ποσότητα από το μουνο-υγρά της όσο και όλη η συμπεριφορά βουλγαρο-τσατσάς με κάνουν να πιστέψω ότι θα έχει μετανιώσει για τη μετακίνηση της από το ClassMassage ...βαράνε μύγες εκεί μέσα μάλλον...

Φρόνιμα λέμεεεεε...
 

Giannis 1900

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
0
Σημερινή βόλτα  πέριξ της Πλ. Βικτωρίας. Άδειοι οι δρόμοι, παρκινγκ πανεύκολο, αρκετά μαγαζιά ανοικτά αν και Κυριακή
3ης Σεπτεμβρίου 54. Στη πόρτα η Χρυσούλα από Χέυδεν, κοπέλα μια, η Αναστασία. Ψηλή, καστανόξανθη, σγουρό μαλλί, συμπαθητικό σώμα, μέτριο πρόσωπο.  Φουλ πρόγραμμα με 50€ / 40 λεπτά.
Μονής Προδρόμου 6.  Στη πόρτα η Γκαλίνα, κοπέλες δυο, οι Τατιάνα και η Ειρήνη.  Η Τατιάνα μου φάνηκε πολύ καλή, μαλακία έκανα που δεν μπήκα. Το γνωστό κόστος. Η Βερόνικα επιστρέφει αύριο.
Πατησίων 131.  Στη πόρτα η Βίκυ, κοπέλες τέσσερεις:  Η Κάρμεν η μιλφογκιλφ λατίνα, η Λάνα μιλφ από τη Σιγκαπούρη, η Ελένη μελαχρινή μιλφ Ελληνίδα και η Μόνικα που ήταν σε δωμάτιο. 60€ / 30 λεπτά.
Χέυδεν 15 κλειστό
Γ Σεπτεμβρίου 83 μόνο η Σοφία, αύριο , μεθαύριο περιμένουν νέες αφίξεις.
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Σημερινή βόλτα  πέριξ της Πλ. Βικτωρίας. Άδειοι οι δρόμοι, παρκινγκ πανεύκολο, αρκετά μαγαζιά ανοικτά αν και Κυριακή
3ης Σεπτεμβρίου 54. Στη πόρτα η Χρυσούλα από Χέυδεν, κοπέλα μια, η Αναστασία. Ψηλή, καστανόξανθη, σγουρό μαλλί, συμπαθητικό σώμα, μέτριο πρόσωπο.  Φουλ πρόγραμμα με 50€ / 40 λεπτά.
Μονής Προδρόμου 6.  Στη πόρτα η Γκαλίνα, κοπέλες δυο, οι Τατιάνα και η Ειρήνη.  Η Τατιάνα μου φάνηκε πολύ καλή, μαλακία έκανα που δεν μπήκα. Το γνωστό κόστος. Η Βερόνικα επιστρέφει αύριο.
Πατησίων 131.  Στη πόρτα η Βίκυ, κοπέλες τέσσερεις:  Η Κάρμεν η μιλφογκιλφ λατίνα, η Λάνα μιλφ από τη Σιγκαπούρη, η Ελένη μελαχρινή μιλφ Ελληνίδα και η Μόνικα που ήταν σε δωμάτιο. 60€ / 30 λεπτά.
Χέυδεν 15 κλειστό
Γ Σεπτεμβρίου 83 μόνο η Σοφία, αύριο , μεθαύριο περιμένουν νέες αφίξεις.
πολύ καλή περιγραφή συναγωνιστή. μπράβο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom