Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
στην ποσειδωνος καμια προταση για κοπελα? απο τιμες τι παιζει εκει? πατερ εσυ ποθ εισαι γνωστης φωτισε και εμας :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
ευχαριστω! θα το δουμε και αυτο... και το τζακουζι ακουγετε ενδιαφερον... τωρα και με το επιδομα στο μισθο.... :)
 

Επισκέπτης
εννοω ειναι μασαζ καθαρα η εχει και +

επισεις οι κοπελες? εχει πολλα σοβιετικα η περιοχη αλλα παντα πιστευα οτι εχει να κανει με την πρεσβεια που εχει ενα κτιριο για τουσ υπαλληλους εκει διπλα...
απο οτι ξερω οι περισσοτερες κοπελες ειναι απο πολωνια. εχει ομορφα κοριτσια. την τελευταια φορα ειχα παρει μια μελαγχρινη με μπλε ματια που οπωσ ειχα γραψει μου τα εσπασε τελειως. παντως αν εχεις προβλημα με το φουλ προγραμμα πες οτι σε εστειλαν απο τη σκρα
 

Επισκέπτης
ξεχασα να πω για τιμες. μονο 80 για τα παντα. και φραπε να θες μονο η ιδια τιμη. ασε που οταν μπαινεις στο μαγαζι δεν πας για φραπε.ειναι καθαρα για ποτο.
αν δεν κανω λαθος το τζακουζι ειναι στην ποσειδωνοσ γλυφαδα και οχι στο τροκαντερο 20-21. ειχε γινει ενα μπερδεμα τις προαλλες με το που που ειναι το τζακουζι
 

Επισκέπτης
εννοουσα ΜΟΝΟ μια τιμη και οχι μονο τοσα λιγα. για αυτο γραφω και πιο κατω  "και φραπε να θες μονο η ιδια τιμη".
το μηνυμα δεν ειχε διαφημηστικο σκοπο.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω περιμενω μια καλη dream team απο τον πατερ και ακομα τιποτα αυτος αναλωνεται σε τιμες και συμβουλες!!!!!!!!!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εννοουσα ΜΟΝΟ μια τιμη και οχι μονο τοσα λιγα. για αυτο γραφω και πιο κατω  "και φραπε να θες μονο η ιδια τιμη".
το μηνυμα δεν ειχε διαφημηστικο σκοπο.

ναι αλλα πριν απ αυτο εγραψες ''μονο 80 για τα παντα''  ;) ;)
και, παρεπιπτοντως, ο φραπες στα μασατζιδικα δεν χρεωνεται στην ιδια τιμη με την μπριζολα..
και δεν ειπα ΕΓΩ οτι το μηνυμα σου ειχε διαφημιστικο χαρακτηρα..  ;) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω περιμενω μια καλη dream team απο τον πατερ και ακομα τιποτα αυτος αναλωνεται σε τιμες και συμβουλες!!!!!!!!!!!!!!!

αφου το ξερεις βρε παληκαρι, κι εσυ παλιος εισαι  ;), οτι ειναι δυσκολο να μιλαμε τοοοοσο ανοιχτα για τα μασατζιδικα και μαλιστα στο φορουμ.. στα πμ ειναι αλλιως..  ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καφεστιατοριο " το μασατζιδικο"
φραπες απλος 70?
φραπες με γαλα 80?
φραπες με καλαμακι χωρις ζελατινα 90? με 100?
παιδακια μπριζολες ολα τις ωρας ενιαια τιμη 110?
εχτρα περιποιηση απο δυο σερβιτορους  τιμη  ------- κατοπιν συμφωνιας
 

Επισκέπτης
ok.προσπαθησα να το διευκρηνισω μετα. αλλα μη μου την λες ετσι, ουτε η δασκαλα μου στην εκθεση δεν μου εκανε τοσες παρατηρησεις
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και που εισαι ακομα δεν ειδες τιποτα αν τα παρει ο πατερ μαυρο φιδι σε εφαγε!!!! ;)
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους απανταχού μασαζάκηδες...
Πριν λίγο γυρισα απο Στουρναρ*63 και είμαι τελείως απογοητευμένος....
Είδα περίπου 6 γκομενάκια που μόνο γκομενάκια δεν ήτανε....
Οι 5 απο αυτές ήταν σαν κακοσιτεμένες αλλοδαπές νοικοκοιρές κάπου ανάμεσα σε 2ο πλυντίριο και 3ο σιδέρωμα... η 1 απλα βλεπότανε αλλα και αυτη κάτω του μετρίου...
Ρε παιδία μήπως πήγα σε λάθος μαγαζί γιατί για το εν λόγω έχω διαβάσει πολύ καλα λόγια....
Για ενημερώστε με λίγο....
THANKS
 

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καμια πληροφορια απο κεντρο πειραια?ειχε γραφτει για ενα στην χ.τρικουπη με μωρα απο στριπτητζαδικα.αληθευει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom