Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξενοπουλου 17 αυστηρα και μονο φραπεδια απο τριτη επισκεψη. Καθαρος χωρος. Δεν θελει πολυ πιεση. Ξερει καποιος που πηγε η Πηνελοπη που δουλευε Ξενοπουλου 1?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
Ξενοπουλου 17 αυστηρα και μονο φραπεδια απο τριτη επισκεψη. Καθαρος χωρος. Δεν θελει πολυ πιεση. Ξερει καποιος που πηγε η Πηνελοπη που δουλευε Ξενοπουλου 1?

απο πέρσυ τέτοιο καιρό έχω να δώ εγω την Πηνελόπη.
Εκανε πάρα πολύ καλό μασαζ και ηταν ωραιο τυπάκι.
 

Επισκέπτης
καλημερα! απο τις ανεξαρτητες μασατζουδες που ερχονται σπιτι ξερει κανενας καμια καλη? κατι κριτικες που ειχα διαβασει δεν ηταν και τοσο καλες, ως προς την εμφανιση αλλα σαν υπηρεσια πολυ καλη. εμενα αντιθετα με ενδιαφερει η εμφανιση και αν ξερει καποιος τιποτα δεκτον.
ευχαριστω και παλι καλημερα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρι, εχω ξαναγραψει οτι οι κατ οικον μασατζουδες κανουν προγραμμα που θυμιζει περισοτερο βιζιτα, παρα μασαζ μετα μπριζολας..
αν σε ενδιαφερει πρωτιστως η εμφανιση θα προτεινα να πας απευθειας σε κανενα γραφειο..
 

Επισκέπτης
γι'αυτο και γω ρωτησα επειδη ειχα διαβασει τα σχετικα, αλλα προχθες πηρα μια και μου φανηκε σεξουαλιαρα. βεβαια τις προαλες πηγα σε μια στο παγκρατι και καλα ανεξαρτητη και την εκανα επι τοπου και ταχεως.
ακουγοταν καλη και ειπα ας παω να εξερευνησω μπας και τυχει λαυρακι.
ουτε για να μου σιδερωνει στο σπιτι δεν την επαιρνα.
ασε που και για <<κανενα γραφειο>> δεν ξερω καποιο
τηλ. που να εχει πιστοποιημενα κατι καλο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πιστοποιηση ISO δυστυχως παληκαρι, δεν υπαρχει στο σπορ μας.. δοκιμαζεις, τρως και τις φωλες σου και σιγα-σιγα, αναλογα και ποσο δουλευει το μυαλουδακι, αρχιζεις να αξιολογεις και να πορευεσαι..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
χθεσινή επισκεψη σε "καινούργιο" χώρο στην περιοχή του Γκύζη.
έχει αγγελία στα "Νεα"
χώρος αρπα κόλλα να κάνουμε αλλη μια αρπαχή...
πάρα πολυ μικρό μπάνιο, μικρά απεριποιητα δωμάτια...
έτσι δεν γίνονται δουλειές!
πηρά μια κοπέλα αρκετα εμφανίσιμη που παλαιότερα δούλευε Μαρνης 28, όπότε καταλαβαινεται τι έχει το πρόγραμμα...τιμές ίδιες με Μαρνης.
Δεν νομίζω να ξαναπάω
 

Επισκέπτης
εχω φαει πολλες φωλες αλλα φανταζομαι οτι αυτο το Forum ειναι για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον και να μην τις τρωμε τις φωλες αλλα και να μην μας τα ξανατρωνε.γι'αυτο και οτι γνωριζω το λεω και στους αλλους, οτι μπορω βεβαια.δεν καιγομαι για cg αλλα  πχ.αν ηθελα δεν θα ηταν κακο αν καποιος  ξερει ενα καλο γραφειο απ'αυτα να ενημερωσει. οπως και εγω αν θελει καποιος μασαζ του στελνω μια πληροφορια για κατι σιγουρο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχω φαει πολλες φωλες αλλα φανταζομαι οτι αυτο το Forum ειναι για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον και να μην τις τρωμε τις φωλες αλλα και να μην μας τα ξανατρωνε.γι'αυτο και οτι γνωριζω το λεω και στους αλλους, οτι μπορω βεβαια.δεν καιγομαι για cg αλλα  πχ.αν ηθελα δεν θα ηταν κακο αν καποιος  ξερει ενα καλο γραφειο απ'αυτα να ενημερωσει. οπως και εγω αν θελει καποιος μασαζ του στελνω μια πληροφορια για κατι σιγουρο.

εννοειται οτι ειμαστε εδω γι αυτο το σκοπο.  :thumbsup: δεν νομιζω να εχουμε παραπονο απο πλευρας πληροφορησης, ο,τι εχουμε το δινουμε. απλα εννοουσα οτι σε αυτο το χωρο, πολυς ειναι ο κοσμος που προσπαθει με τα ψεματα και χωρις να προσφερει σχεδον τιποτα να τα χοντροκονομαει με αποτελεσμα να τρωμε τις φολες μας..  ;) κλασικο παραδειγμα το πιο πανω ποστ του zero tolerance..
 

Επισκέπτης
απλα επειδη ειμαι νεος στη παρεα (το διαβαζω πολυ καιρο βεβαια και τωρα καταφερα να γινω μελος) λεω μην νομιζουν οτι ζηταω μονο πληροφοριες και αρπαχτες χωρις να δινω τιποτα και οτι εχω παει σε 2-3
μασαζερι και το παιζω και ΒΒC.
 

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα.Εχθες προσπαθησα να βρω το μασαζ στην 3ης Σεπτεμβριου και δεν τα καταφερα.
Στο νουμερο 25 εχει καποια στοα αν δεν κανω λαθος και δεν καταφερα να βρω τιποτα στα κουδουνια που να θυμιζει μασαζ. Δωστε μου πληροφοριες περισσοτερες για το μαγαζι.Σε ποιον οροφο ειναι και τι γραφει το κουδουνι. Σε ποιο υψος ειναι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειναι στο αριστερο σου χερι, στο δευτερο ή τριτο κτιριο μετα την καποδιστριου και το κουδουνι γραφει ''στουντιο μασαζ'' ή κατι τετοιο.
παντως ο zero προχθες ενημερωσε οτι περασε απο εκει και το μαγαζι ηταν κλειστο..
 

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα σε πειραια παιζει?κατι εχει γραφτει για χ.τρικουπη και για ηρ.πολυτεχνειου
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες καλημερα.Εχθες προσπαθησα να βρω το μασαζ στην 3ης Σεπτεμβριου και δεν τα καταφερα.
Στο νουμερο 25 εχει καποια στοα αν δεν κανω λαθος και δεν καταφερα να βρω τιποτα στα κουδουνια που να θυμιζει μασαζ. Δωστε μου πληροφοριες περισσοτερες για το μαγαζι.Σε ποιον οροφο ειναι και τι γραφει το κουδουνι. Σε ποιο υψος ειναι?
είναι στο αριστερό σου χέρι όπως απομακρύνεσαι από Ομόνοια, είναι πολυκατοικία και έχει μια μικρή & χαμηλή καγκελόπορτα . κουδο΄νι STUDIO 3ος όροφος
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
απο αγγελια,ηπειρου 22 @ γ'σεπτεμβριου. 1ος οροφος
2 γκομενεs milf
h μια μου φανηκε πολυ καυλα,εχει κ μεγαλα βυζια.
μου ξηγη8ηκαν στα ισα...μασαζ,μετα χαδακια,τσιμπουκι κ ισως γαμησι.
70 ευρωπαικα.
ασ τσεκαρει οποιος θελει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απο αγγελια,ηπειρου 22 @ γ'σεπτεμβριου. 1ος οροφος
2 γκομενεs milf
h μια μου φανηκε πολυ καυλα,εχει κ μεγαλα βυζια.
μου ξηγη8ηκαν στα ισα...μασαζ,μετα χαδακια,τσιμπουκι κ ισως γαμησι.
70 ευρωπαικα.
ασ τσεκαρει οποιος θελει.

τα τεμαχια τι προελευσης ειναι και τελικα τι μενου πηρες ??????
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Έστρωσε τόσο πολύ η Ηπείρου 22;
Εκεί μου έκαναν διάλεξη για το πόσο άδικα έχουμε ταυτίσει το μασάζ με την πορνεία.
Το γούσταρα το κατερινάκι (γλυκό milfάκι με βυζάρες) αλλά μου έφαγαν 60 ευρώ και δεν με κέρασαν ούτε φραπεδάκι.
Πήγα κι εγώ και ξεφόρτωσα στη Σόνια
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
απο αγγελια,ηπειρου 22 @ γ'σεπτεμβριου. 1ος οροφος
2 γκομενεs milf
h μια μου φανηκε πολυ καυλα,εχει κ μεγαλα βυζια.
μου ξηγη8ηκαν στα ισα...μασαζ,μετα χαδακια,τσιμπουκι κ ισως γαμησι.
70 ευρωπαικα.
ασ τσεκαρει οποιος θελει.
Ο φίλος εδώ αναφέρει την Ηπείρου 22 στον 1ο όροφο και όχι στον 2ο που είναι οι γνωστές ξυνές..... να διευκρινίσει αν είναι εύκολο αν είναι του 1ου ή του 2ου ορόφου!!!!
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
156
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.
Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον και απο κοπέλες και απο υπηρεσίες στο CHOCO SPA?
Γενικα οτι ξέρει κανέις...
Πρωινές/ Μεσημεριανές ώρες..
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom