Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Για Μιχαλακοπουλ 99 ξερει κανεις λεπτομεριες?? Τηλ κουδουνι οροφο και το βασικο... παιζει μπριζολα???
 

Επισκέπτης
Για Μιχαλακοπουλ 99 ξερει κανεις λεπτομεριες?? Τηλ κουδουνι οροφο και το βασικο... παιζει μπριζολα???
πρωτος οροφος.οπως ανεβαινεις δεξια, συνηθως η πορτα ειναι ανοιχτη και αν δεν ειναι θα το καταλαβεις το κουδουνι. παιζει μπριζολα και t-bone αρκει να το παιξεις σωστα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πρωτος οροφος.οπως ανεβαινεις δεξια, συνηθως η πορτα ειναι ανοιχτη και αν δεν ειναι θα το καταλαβεις το κουδουνι. παιζει μπριζολα και t-bone αρκει να το παιξεις σωστα.

παληκαρι πηγες προσφατα ?? διοτι νομιζω οτι τους την πεσανε εκει.. ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το κανες το σκαουτ αρχιμανδριτη της καποδιστριου?

καλα ρε, δεν ειπες οτι θα πηγαινες εσυ ????

υ.γ. το ζωντανο που εχεις στο αβαταρ, μου κλεινει το ματι ή ξεψυχάει(ς) ?????
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.943
Πόντοι
201
Παιδιά.... Σκρα 4 στη Συγγρού (Καλλιθέα) ή αλλού είναι???
ΤΙΑ
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καθετη στη Συγγρου οπως κατεβαινεις για παραλιακη δεξια
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
με ενδιαφερει και μενα για γλυφαδα οποιοσ εχεισ ινφο ασ ενημερωση
 

oldlongstrong

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
...Ηπείρου 22 είχα παίξει πριν από 2-3 χρόνια.
Όμορφες γυναίκες,καθαρές αλλάόλα με το σταγονόμετρο,είχαν αναγάγει σε επιστήμεη το "λίγο-λίγο" και "μα τι είναι αυτά που ζητάτε!"αλλά άφηναν πάντα παραθυράκι για συνέχεια,"να κάνουμε άλλη μισή ώρα και βλέπουμε...".
Με συνεχείς επισκέψεις και την ανάλογη κατάθεση χρήματος έφτασα σε ένα καλό χαμούρεμα με την πρωθιέρεια-εξαιρετική ανάφτρα,μπορώ να πω-που νομίζω πως την έλεγαν Κατερίνα-αλλά κι αυτό χωρίς διείσδυσεις και άλλα συναφή.
Θεωρώντας πως είχα επενδύσει πολλά και υπερβεί "το κάνω το κέφι μου δε βαριέσαι" εστράφην σε ανελέητα cg και στούντιο που με το καλημέρα σε περιποιούνται χωρίς τσιριμόνιες.
Παρολαυτά αν υπάρχουν μαρτυρίες πως το μαγαζί έχει αλλάξει πολιτική εξυπηρέτησης πελατών με νοσταλγία μπορεί να το επισκεφτώ,αδιόρθωτα αισιόδοξος ;)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ηπείρου 22 πήγαινα πέρισυ, είναι 1ος όροφος αν θυμάμαι καλά.

Κοπέλες μέτριες ως χάλια. Μόνο φραπεδάκι παίζει κι απο την 1η φορά. Αν είστε τριγύρω και πρέπει επειγόντως να "αδειασετε" πηγαίνετε.

Εναλλακτικά όμως υπάρχει η Φυλής κοντά που με πιο λίγα λεφτά θα πετυχετε περισσότερα πράγματα και καλύτερα μουνιά φυσικά.
 

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
περασα χθες απο Ηπειρου 22. Το στούντιο είναι στο 2ο όροφο και γραφει απεξω κατι για αισθητικη. Μέσα τέσσερις κοπέλες μέτριες. Επειδή δε γούσταρα χάσιμο χρόνου (με όλα αυτά που έχω διαβασει) μόνο με μασάζ ρώτησα αν κάνουν φουλ προγραμμα. η κοπέλα μου απαντησε 'καλημερα σας κυριε η πορτα ειναι απο εκει'. Τα συμπεράσματα δικά σας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
περασα χθες απο Ηπειρου 22. Το στούντιο είναι στο 2ο όροφο και γραφει απεξω κατι για αισθητικη. Μέσα τέσσερις κοπέλες μέτριες. Επειδή δε γούσταρα χάσιμο χρόνου (με όλα αυτά που έχω διαβασει) μόνο με μασάζ ρώτησα αν κάνουν φουλ προγραμμα. η κοπέλα μου απαντησε 'καλημερα σας κυριε η πορτα ειναι απο εκει'. Τα συμπεράσματα δικά σας.

τα γνωστα μαλακιστήρια δηλαδη.. στον 1ο οροφο ειχε μηπως κι αλλο μαγαζι ????
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ηπείρου 22 πήγαινα πέρισυ, είναι 1ος όροφος αν θυμάμαι καλά.

Κοπέλες μέτριες ως χάλια. Μόνο φραπεδάκι παίζει κι απο την 1η φορά. Αν είστε τριγύρω και πρέπει επειγόντως να "αδειασετε" πηγαίνετε.

Εναλλακτικά όμως υπάρχει η Φυλής κοντά που με πιο λίγα λεφτά θα πετυχετε περισσότερα πράγματα και καλύτερα μουνιά φυσικά.

Ρε φιλαράκι είσαι σίγουρος; Εγώ επειδή ήμουν εκεί κοντά πέρασα χθες το απόγευμα και ούτε σε κουδούνι ούτε σε πινακίδα υπήρχε κάτι στον 1ο (ούτε και σε άλλο όροφο)- υπήρχε μόνο του 2ου ορόφου που το ξέρουμε όλοι και που δεν κάνουν τίποτα.
Αν υπάρχει στον 1ο τι γράφει το κουδούνι;

 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παιδια το μαγαζι στην Ηπειρου ειναι αυτο που στις πορτες απο τα δωματια εχει καθρεφτες??? Παντως εαν ειναι αυτο και την πορτα ανοιγει συνηθως μια μελαχροινη ειναι πολυ αντικαβλωτικη γκομενα με ερωτησεις περιεργες και ποτε δεν εχω δει κοριτσια(2 παλιοτερες επισκεψεις)τι να πω μαλλον δεν θελουν πελατες...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom