Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
απο επιλογες αλλο τιποτα!!!απο καλα τεμαχια υστερη η περιοχη...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αυτό το Μιχαλακοπούλου 179 έχει καμία αγγελία;

πως το βρήκες;

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Χτες κατά τις 18:00
-Φερρών 19 η Πολωνή στην πόρτα και μία μόνο μιρκή κοπελίτσα παντελώς αδιάφορη
-Θησεως 81 Έλενα, άλλο ένα μιλφ με κοντό ξανθό μαλλί και μια πιτσιρίκα βουλγάρα ονόματι Τάνια που την έβαλα στα υπ όψιν
-Φραντζή 4 κλειστόν
-Καλιρρόης Μαριάννα σκυλί του πολέμου, Έλλη ξανθιά με γυαλάκια και άλλα δυο πιπίνια. 70 ευρώ εκκίνηση. Ακριβό
-Συγγρού 45 Ναταλί τούμπανο ξανθιά με σλαβικά χαρακτηριστικά, Νίκη πιπίνι καλλίγραμμο, κάνα δυο άλλες όμορφες αλλά με 80 ευρώ εκκίνηση είναι αποτρεπτικό
 

BODY STAR

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
καλήμερα σε όλους, σήμερα σας περιμένουνε η Καρίνα η Χέλενα η Μαρίνα και η Φωτεινή  Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Φιλε xpapad πρεπει να ειναι αρκετοι μηνες, για να δουλευε η Αγαπη. Και οντως τοτε το ροστερ ηταν φτωχο σε ποσοτητα και ποιοτητα. Απο τοτε ομως ετρεξε πολυ νερο στο αυλακι!!!!!!!!! Η μνημη του Λαγου ειναι οντως εντυπωσιακη! Ειδες τι κανει η πολυ ασκηση!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Μηπως ο Λαγός παίρνει ενισχυτικά μνήμης?

:huh: :huh:  :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Επίσκεψη. πριν λιγη. ωρα. Φερρών 19...
κλασσικα. ατνοιξαν. την εξώπορτα. αλλα. οταν ανεβηκα. πανω. δεν ανοιξαν ...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.932
Πόντοι
266
..Τι πάτε ρε σ αυτό το κωλομάγαζο? έχει μαζέψει μπάζα και ξεπέτες...το λουκέτο είναι θέμα χρόνου...
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
..Τι πάτε ρε σ αυτό το κωλομάγαζο? έχει μαζέψει μπάζα και ξεπέτες...το λουκέτο είναι θέμα χρόνου...

Μπορεί να πήγε να δει τον πάτο που έλεγε η Νάνσυ ότι έσκασε μύτη στο μαγαζί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ακόμα μία τσάρκα σε μερικά μασατζήδικα...

Φερρών 19 έχοντας ακούσει ότι δεν έχει πιά δεινοσαύρους είπα να το επισκεφτώ...μου άνοιξαν κάτω αλλά όταν χτύπησα το κουδούνι πάνω , η γλυκιά μας Νάνση δεν μας έκανε την τιμή να μας ανοίξει....το μαγαζί δούλευε κανονικά μίας και μουσική ακουγόταν μέσα και βήματα , ενώ μόλις 2 λεπτά πρίν είχε ανέβει συναγωνιστής και τόσο στην είσοδο της πολυκατοικίας όσο και στην καμπίνα του ανελκυστήρα μύριζε η κολόνια του που πρέπει να την έριξε με το κιλό...

Μάρνης 28 , σήμερα με υποδέχτηκε η Μαρία , μελαχρινή μίλφ με κανονικό σώμα και μικρό βυζί , δούλευαν ακόμα η Ευα μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 2άρι βυζί , Χριστίνα μελαχρινή νταρντάνα με 2άρια βυζιά  και η Λίλη το καστανό λεπτό κινεζάκι με το 1.5άρι βυζί , οι μαυρούλες πάλι έλειπαν καθώς και οι δύο ξανθιές που είχα δεί πρίν λίγο καιρό , την μία νομίζω την λένε Τίνα.

3ης Σεπτεμβρίου 119 με υποδέχτηκε η Ναταλία που ήταν και η μία απο τις κοπέλες(λέμε τώρα)που δούλευαν , ξανθιά γκίλφ ψηλή κανονικό σώμα κοιλίτσα και 2άρι βυζί , είχε ακόμα την Ντίνα καστανή μιλφογκίλφ αρκετά ψηλή και αδύνατη με 1.5άρι βυζί και η Σοφία μελαχρινή μίλφ με κοντά μαλλιά με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί , να πώ ότι εδώ το πρόγραμμα 45 λεπτά μασάζ και σεξ είναι στα 50 ευρώ.

Πατησιών 286 μετά από πολύ καιρό επίσκεψη στο συγκεκριμένο , δούλευαν μόλις 3 κοπέλες , Χαρά μελαχρινή παχουλή με 3άρια βυζιά , Στέλλα  ξανθό μίλφ κοντή με πιασηματάκια και 2.5άρι βυζί και η Ζωίτσα καστανή πολύ λεπτή με μικρό βυζί , εδώ το πρόγραμμα είναι 60 ευρώ 45 λεπτά μασάζ και σεξ .

Πατησίων 131 μου παρουσιάστηκαν 3 κοπέλες , η Ελένη μελαχρινή Ρουμάνα με κανονικό σώμα 2αράκι βυζί και ωραίο κώλο , Τζένη μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , μια Ειρήνη που πραγματικά δεν την θυμάμαι , επέλεξα να περάσω με την Ελένη , αφού ξεντύθηκα και ήμουν έτοιμος  να πάω στο μπάνιο , έρχεται στο δωμάτιο η Ελένη και μου λέει , ελεύθερο στοματικό δεν κάνω , γιατί της λέω , δεν απάντησε κάτι συγκεκριμένο , πήγα για μπάνιο και βγαίνοντας να πάω στο δωμάτιο , έρχεται να με χαιρετήσει η Χριστίνα...τα είπαμε στον διάδρομο για κάνα 5λέπτο  , όσο συζητούσαμε είδα άλλες δύο μελαχρινές με κανονικό σώμα και μικρά βυζιά , να βγαίνουν απο δωμάτια , ρώτησα την Χριστίνα μήπως καλύτερα να περάσω με εσένα , μου απάντησε την επόμενη φορά , μπήκα στο δωμάτιο και μόλις είχε αρχίσει να μου κάνει μασαζ η Ελένη ανοίγει η πόρτα του δωματίου με την Χριστίνα να λεέι , προσφορά του καταστήματος  διπλό στα 90 ευρώ , δεν το σκέφτηκα καθόλου και της είπα πέρνα , εκ τον υστέρων αποδείχτηκε σωστή κίνηση μίας και η πιτσιρίκα αν και έχει ωραίο κορμάκι μέσα δεν το έχει , διπλό λοιπόν με Ελένη και Χριστίνα (θα ακολουθήσει κριτική)


 
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ωραια ημερα, για βολτα φιλε μου !!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ. Είναι ακριβώς από πάνω από το γραφείο τελετών Ζάρκος και Υιοί.
Άννα: αυτή με υποδέχθηκε και ήταν και η μόνη διαθέσιμη κατά δήλωση της. Πρόγραμμα 60 ευρώ τα 45 λεπτά, μόνο μασάζ ή τουλάχιστον έτσι μου είπε. Τη θυμάμαι από το Σινώπης 29, αλλά αυτή το αρνήθηκε. Ρωσίδα, περίπου 1.7, όμορφο στρογγυλό πρόσωπο, γαλανά μάτια, γεμάτο βυζί που ξεχείλιζε από το φόρεμα που φορούσε, όχι χοντρή, αλλά με κοιλιά και πιασήματα. Κρίμα, γιατί αν ήταν πιο αδύνατη θα ήταν σούπερ για το γούστο μου. Δεν θεωρώ ότι πρέπει να ανοίξω καινούργιο τόπικ γιατί δεν βλέπω να τσουλάει.

Μεσογείων 208, 1ος όροφος, κουδούνι ΑΝΑΠΛΑΣΗ.  Υποδοχή από την ευγενέστατη Ουζμπέκα Ελένη. Προγράμματα 50 ευρώ μισή ώρα με πίπα η φραπέ, 60 μισή ώρα σεξ, 80 45 λεπτά σεξ. Ρόστερ:
Βικτώρια, μιλφ, 1.7 με πιασήματα, ομορφούλα σχετικά.
Αλεξάνδρα, 1.75 Ρωσίδα με υπέροχα μάτια, κανονική νταρντάνα, όχι χοντρή, γεμάτη όμως.
Λόλα, αδύνατη, όμορφη Ρουμάνα, γύρω στο 1.7 με καταπληκτικό σώμα, αλλά δυστυχώς στο δωμάτιο ξεπέτα (έχω γράψει κριτική). Αν ήταν καλή θα ήμουν συνέχεια εκεί.
Ζέτα, Ελληνίδα μιλφ, με όμορφο σώμα, ξανθιά, αλλά δυστυχώς και αυτή είναι της συνομοταξίας των έξτρα μέσα στο δωμάτιο και αφού σε έχει καυλώσει.
Χριστίνα, ξεδοντιασμένο πράγμα, απροσδιόριστης ηλικίας και εθνικότητας.
Γαβριέλα, ψηλή μελαχρινή, μιλφάρα, με ωραίο πρόσωπο.

Επίσης, να ενημερώσω ότι το μαγαζί που υπήρχε στο Μεσογείων 208, αλλά στον τρίτο όροφο, μάλλον έκλεισε γιατι δεν υπήρχε καν το κουδούνι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Μιχαλακοπούλου 179, 1ος όροφος, κουδούνι ΕΥΡΩΑΙΣΘΗΤΙΚΗ. Είναι ακριβώς από πάνω από το γραφείο τελετών Ζάρκος και Υιοί.
Άννα: αυτή με υποδέχθηκε και ήταν και η μόνη διαθέσιμη κατά δήλωση της. Πρόγραμμα 60 ευρώ τα 45 λεπτά, μόνο μασάζ ή τουλάχιστον έτσι μου είπε. Τη θυμάμαι από το Σινώπης 29, αλλά αυτή το αρνήθηκε. Ρωσίδα, περίπου 1.7, όμορφο στρογγυλό πρόσωπο, γαλανά μάτια, γεμάτο βυζί που ξεχείλιζε από το φόρεμα που φορούσε, όχι χοντρή, αλλά με κοιλιά και πιασήματα. Κρίμα, γιατί αν ήταν πιο αδύνατη θα ήταν σούπερ για το γούστο μου. Δεν θεωρώ ότι πρέπει να ανοίξω καινούργιο τόπικ γιατί δεν βλέπω να τσουλάει.

Μεσογείων 208, 1ος όροφος, κουδούνι ΑΝΑΠΛΑΣΗ.  Υποδοχή από την ευγενέστατη Ουζμπέκα Ελένη. Προγράμματα 50 ευρώ μισή ώρα με πίπα η φραπέ, 60 μισή ώρα σεξ, 80 45 λεπτά σεξ. Ρόστερ:
Βικτώρια, μιλφ, 1.7 με πιασήματα, ομορφούλα σχετικά.
Αλεξάνδρα, 1.75 Ρωσίδα με υπέροχα μάτια, κανονική νταρντάνα, όχι χοντρή, γεμάτη όμως.
Λόλα, αδύνατη, όμορφη Ρουμάνα, γύρω στο 1.7 με καταπληκτικό σώμα, αλλά δυστυχώς στο δωμάτιο ξεπέτα (έχω γράψει κριτική). Αν ήταν καλή θα ήμουν συνέχεια εκεί.
Ζέτα, Ελληνίδα μιλφ, με όμορφο σώμα, ξανθιά, αλλά δυστυχώς και αυτή είναι της συνομοταξίας των έξτρα μέσα στο δωμάτιο και αφού σε έχει καυλώσει.
Χριστίνα, ξεδοντιασμένο πράγμα, απροσδιόριστης ηλικίας και εθνικότητας.
Γαβριέλα, ψηλή μελαχρινή, μιλφάρα, με ωραίο πρόσωπο.

Επίσης, να ενημερώσω ότι το μαγαζί που υπήρχε στο Μεσογείων 208, αλλά στον τρίτο όροφο, μάλλον έκλεισε γιατι δεν υπήρχε καν το κουδούνι.

ωραια Ιβαν!!! :thumbsup:
οντως τελικα υπαρχει νεο μαγαζι στην Μιχαλακοπουλου!
θα ανοιχθει κανονικα θρεντ και αν θες μετεφερε την ενημερωση σου και εκει.

Στο Μεσογειων 208 βλεπω εχει καποια ενδιαφεροντα ρωσομιλφ

μπραβο και στον ν.σμυρνη76  :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ακόμα μία τσάρκα σε μερικά μασατζήδικα...

..τα είπαμε στον διάδρομο για κάνα 5λέπτο  , όσο συζητούσαμε είδα άλλες δύο μελαχρινές με κανονικό σώμα και μικρά βυζιά , να βγαίνουν απο δωμάτια , ρώτησα την Χριστίνα μήπως καλύτερα να περάσω με εσένα , μου απάντησε την επόμενη φορά , μπήκα στο δωμάτιο και μόλις είχε αρχίσει να μου κάνει μασαζ η Ελένη ανοίγει η πόρτα του δωματίου με την Χριστίνα να λεέι , προσφορά του καταστήματος  διπλό στα 90 ευρώ , δεν το σκέφτηκα καθόλου και της είπα πέρνα , εκ τον υστέρων αποδείχτηκε σωστή κίνηση μίας και η πιτσιρίκα αν και έχει ωραίο κορμάκι μέσα δεν το έχει , διπλό λοιπόν με Ελένη και Χριστίνα (θα ακολουθήσει κριτική)


   

Ξερόχυσα με προσφορά και κανονικά σώματα.......... :cum: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Στο Μεσογειων 208 βλεπω εχει καποια ενδιαφεροντα ρωσομιλφ

πιστεύω ότι οι λάτρεις όλο και κάτι θα βρουν, εμένα δυστυχώς δεν με τρέλαναν. Η μονάδικη που είναι του στυλ μου είναι η Ρουμούνα Λόλα, αλλά μεγάλη ξεπέτα στο δωμάτιο :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom