Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
μιά μικρή ενημέρωση από κάποια μασατζήδικα που πήγα σήμερα ,

ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 90  , την τελευταία φορά που είχα πάει είχα φάει πόρτα...σήμερα είπα να ξαναπεράσω διαβάζοντας ότι έχει νέες κοπέλες πιπίνια μαύρες.....αρχίδια μάντολες!!!
δύο κοπέλες(λέμε τώρα) Φωτεινή γκράνι με καστανοκόκκινα μαλλιά παχουλή με 2άρια βυζία και Μαρίνα(δεν την είδα ,αλλά από προηγούμενη μου επίσκεψη) μελαχρινή προμίλφ με σχετικά κοντό μαλλί , κανονικό σώμα μικρό βυζί , κλασσικά απο Δευτέρα θα είναι όλες οι κοπέλες....
ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ 18(Diamond Spa) η Εύα ακόμα να επιστρέψει , η Μαργαρίτα δεν είχε πάει , ρόστερ ,Ναταλία μιλφάκι με σώμα με ωραία πιασηματάκια 2άρι βυζί , τα μαλλιά της πια ξανθιά μακρυά εξτένσιον μικρά μικρά κοτσιδάκια αλλά Σαλίνιο...Τζένη η sexy booty λατίνα κοκκινομάλλα με σιλικονάτα βυζιά , Μαριλένα μελαχρινή χοντρούλα αλλά με σφιχτό σώμα και 3.5-4άρια βυζιά , Αννα μελαχρινό μιλφάκι κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ωραίο κώλο και Αγνή καστανή λεπτή ωραίο κορμί ωραίο κώλο και 2.5άρια+ βυζία , ίσως τα πιο καλοσχηματίσμένα και στητά φυσικά βυζιά που έχω δεί εδώ και καιρό...την επέλεξα(θα ακολουθήσει κριτική)
ΑΧΧΙΛΕΩΣ & ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ μετά από πάρα πολύ καιρό επίσκεψη σε αυτό το μαγαζί , παρά τα όσα ακούγονται είχε μόνο τέσσερις κοπέλες , ενώ και η Τζενάρα μόλις είχε φύγει...ρόστερ
Ροζαλίντα ξανθιά κοντή με χειλάρες κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,Χριστίνα μελαχρινή κοντή με κοντό μαλλί λεπτή με μικρό βυζί , Αγάπη μελαχρινή μουτρωμένη κατσαρομάλλα μίλφ κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί και Λίζα(την έχω τιμήσει όταν δούλευε Φρατζή και ήταν πολύ καλή)ξανθιά λεπτή ωραίο κορμί μικρό βυζί.
ΣΟΛΩΝΟΣ 102 πήγα στοχευμένα για την μελαχρινή Αλεξία με τα πολλά τατού , μου είπαν ότι μόλις είχε φύγει...είχε ακόμα Σάρα , μελαχρινή  με το μαλλί αλογοουρά , χοντρούλα με 3άρια βυζιά , Ιζαμπέλα ξανθιά πιτσιρίκα με κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί , ρώτησα αν είναι καλή , μου τα μάσαγαν και έτσι την επέρριψα και Κάρμεν ξανθοκάστανή γκίλφ η οποία είπε ότι είναι απο Χιλή , κανονικό σώμα 2άρια βυζία.
ΜΑΡΝΗΣ 28 κλασσικά στη υποδοχή(περνάει και μέσα)η κινεζούλα Λούλου , μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με το που με είδε μου λέει η Λίλη μόλις πέρασε...είχε ακόμα
Λίλη καστανή κοντή λεπτή κινεζούλα με 1.5άρι βυζί , Χριστίνα μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , Εύα μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί και Σοφία μελαχρινή μιλφογκίλφ
χοντρούλα.
ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ 29 την πόρτα την άνοιξε η Λάουρα αλλά δεν άργησε να έρθει και η Ζάνα , ρόστερ όσες είδα και δεν δούλευαν , Λάουρα μελαχρινή μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα
βυζί με την ρόμπα δεν διέκρινα , Αλεξία μελαχρινή ψηλή τα μαλλιά πιασμένα πίσω κανονικό σώμα 3άρια βυζιά , Βίκυ ξανθιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί , Δανάη μελαχρινή κοντή λεπτή μικρό βυζί , Μαρία μελαχρινή λεπτή μικρό βυζί  και Αντριάνα όπου με αυτή πέρασα ξανα(θα ακολουθήσει κριτική)αλλά αυτή την φορά δεν ήταν τόσο καλά όσο τη πρώτη φορά...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
επιστροφή της Μαρίνας στο μαγαζί από σήμερα και κάθε μέρα... Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς
η Μαρίνα επέστρεψε....να είχε και καμιά κοπέλα καλά θα ήταν....4 φορές έχω κατέβει τζάμπα...θά έρθω άλλη μια και τέλος...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.910
Κριτικές
16
Like
14.754
Πόντοι
6.515
καλη η προσπαθεια. Γενικο συμπερασμα? Ηταν ωρα αιχμης? Φαινεται η κρίση?
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Το Φερρών 19 δουλεύει. Την Παρασκευή που πέρασα στην πόρτα η βυζαρού Κατερίνα και δυο κοπέλες. Η Αννα από Πολωνία και μια καινούργια αδύνατη
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Το Φερρών 19 δουλεύει. Την Παρασκευή που πέρασα στην πόρτα η βυζαρού Κατερίνα και δυο κοπέλες. Η Αννα από Πολωνία και μια καινούργια αδύνατη

Η αδυνατη , ειναι καλη ???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Η αδυνατη , ειναι καλη ???

Τι να σου πω φιλε μου. Αυτά είναι υποκειμενικά. Στην εμφάνιση συμπαθητική και στην παρουσίαση γελαστή και καλωσυνάτη. Δεν την πήρα γιατί δεν είχα χρόνο αλλά κάποια μέρα θα την πάρω. Δεν είναι κοντή με πλάκα κοιλιά μικρό στήθος 1,0 γενικά μια αδύνατη κοπέλα περίπου 25- χρονών
 

BODY STAR

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ ΑΊΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΊ> ΖΟΗ 25 ΕΤΏΝ ΨΙΛΉ ΑΔΎΝΑΤΗ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΊΑ..... Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς 1Ος ΟΡΟΦΟΣ BODY STAR
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μετά την προ ημερών αποτυχημένη μου προσπάθεια να προσεγγίσω το "ελαιοτριβείο" του "Αριστοτέλη",Diamond's spa σήμερα ξεκίνησα με πυγμή και αποφασιστικότητα να καταφέρω τον απώτερο στόχο μου...φτάνοντας γύρω μετά τη 13:00 στο κατάστημα, μιας και με καθυστέρησαν κάποιες εξωτερικές δουλειές, αυτή τη φορά βρήκα να παρκάρω σχετικά εύκολα. Ανεβαίνοντας τα σκαλοπάτια με περίμενε μια "δυσάρεστη" έκπληξη μιας και γινόταν ελαφρώς χαμός από αναμονή κόσμου και απόρησα....Η άννα με έβαλε να κάτσω στο σαλονάκι σε ένα σκαμπώ(!!) και ανέμενα...Σύντομα μου λύθηκε η απορία για το "μποτιλιάρισμα"...
Ρόστερ ήταν το ακόλουθο...

Εύα: Άρτι επιστρέψασα από τις διακοπές της, όμορφή, χαμογελαστή και καλοσυνάτη...Ωραίο κορμί, αδύνατη, με φυσικό στήθος, 2.5άρι, ωραίος κώλος και καλλίγραμμα πόδια...

Ναταλί: Η μέχρι πρότινος ροζομαλλούσα κορρασσίδα, πλέον με κοτσιδάκια "κλεοπατρε" ξανθά μακριά στο ύψος του ώμου...Πολύ χαριτωμένη, χαμογελαστή, με ωραίο 2άρι φυσικό στήθος, φοβερό κορμί, με "γεμάτα" πόδια και περιφέρεια που κολάζει!!

Άννα: Μελαχροινό μιλφ, με κάπως αυστηρό πρόσωπο, φυσικό 3άρι στήθος, ωραία πόδια και καλοσχηματισμένο κώλο.

Τζένη: Η booty latina του καταστήματος, με κόκκινο μακρύ μαλλί, γλυκό "πρόστυχο"πρόσωπο, ενισχυμένο 3άρι στήθος, κάποια παχάκια στην κοιλιά, ωραία πόδια και κώλος...που απλά....δεν υπάρχει...τέτοια καμπύλη....

Μαριλένα: Πλέον με μαύρα μαλλιά, ελαφρώς εύσωμη αλλά ομοιόμορφα κατανεμημένα τα κιλά, με ευμεγέθες στήθος και αξιοσημείωτη περιφέρεια και καλλίγραμμα πόδια. Γλυκό πρόσωπο

Μαργκώ: Κοκκινομάλλα milf Ρωσσίδα με μαλλί κοντό, a la garcon, ωραίο σώμα, με ίσια πόδια, χωρίς κυταρρίτιδα, ωραίο κωλαράκι που φαινόταν το ένα "μάγουλο" από μια τσαχπινιά που έκανε το φόρεμα που φορούσε, 2άρι στήθος, αυστηρό πρόσωπο και κάπως αγέλαστη...πάντως δουλειά είχε... Roll Eyes

Ζωή: Κατασνόξανθη καραμιλφάρα, από αυτές που βλέπεις στο δρόμο και θες να τις βιάσεις επί τόπου... Kinky πρόσωπο, με σκουλαρίκι στη μύτη, στήθος φυσικό 2.5άρι, κώλος καλοσχηματισμένος και πεταχτός, ωραία πόδια...Ευδιάθετη, φιλική, επικοινωνιακή μιλήσαμε λίγο...Την "ψάρεψα" γιατί μου φαινόταν γνωστή και κατά δήλωσή της έχει δουλέψει στο παρελθόν μόνο σε επαρχία...Άλλα θυμήθηκα εγώ όμως... Grin Grin

Ντόνα: Petite παρουσία, μελαχροινή, 23 χρονών, σώμα "στυλιάρι" που λέει και o billy13, σφιχτό, ωραία γυμνασμένα πόδια, στήθος 2άρι, είναι και ελαφρώς σχιστομάτικο το κορίτσι μας...με τρέλλανε... Cool

Αγνή: Εδώ να πω ότι έχασα το φως μου...μιλάμε σαφώς για μια παρουσία που έτσι και δούλευε σε στούντιο ή σε μπουρδέλο θα είχε κάνει πάταγο και θα γίνονταν ουρές για πάρτη της. Και αυτή με σώμα "στυλιάρι", ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΥΣΙΚΟ 4ΑΡΙ ΣΤΉΘΟΣ, το οποίο ούτε κρεμάει, ούτε τίποτα, μιλάμε χάρμα... Bounce Bounce Shocked! Shocked! Αδύνατη, γυμνασμένη, κωλαράκι μικρό και στρογγυλό, πόδια μακριά και καλλίγραμμα, το μπλε φορεματάκι της ίσα που κάλυπτε τα κάλλη της, και ένα πρόσωπο πανέμορφο...κατσαρά μαλλιά...με γοήτευσε το άτιμο... Smitten Smitten

Ας μην ήταν η Εύα που με γραπωσε ακαριαία και μου χάρισε με σιγουριά και αέρα μια υπέροχη ώρα ξανά και είμαι σίγουρος ότι θα πέρναγα ή με Αγνή ή με Ντόνα....αλλά στο μέλλον δεν θα μου γλυτώσουν... Grin

Φεύγοντας παρότι δεν με βαστάγανε τα πόδια μου από τις αθλοπαιδειές στο δωμάτιο με την Εύα Grin Grin πήγα και τσέκαρα και τα παρακείμενα στουντιο-ιδρύματα(στο σχετικό θρεντ)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ντόνα: Petite παρουσία, μελαχροινή, 23 χρονών, σώμα [size=12pt]"στυλιάρι" που λέει και o billy13[/size], σφιχτό, ωραία γυμνασμένα πόδια, στήθος 2άρι, είναι και ελαφρώς σχιστομάτικο το κορίτσι μας...με τρέλλανε... Cool

Αγνή: Εδώ να πω ότι έχασα το φως μου...μιλάμε σαφώς για μια παρουσία που έτσι και δούλευε σε στούντιο ή σε μπουρδέλο θα είχε κάνει πάταγο και θα γίνονταν ουρές για πάρτη της. Και αυτή με σώμα "στυλιάρι", ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΥΣΙΚΟ 4ΑΡΙ ΣΤΉΘΟΣ, το οποίο ούτε κρεμάει, ούτε τίποτα, μιλάμε χάρμα.. :bounce-glasses: :bounce-glasses: :erection: :erection:  :big-boobs: :big-boobs:Αδύνατη, γυμνασμένη, κωλαράκι μικρό και στρογγυλό, πόδια μακριά και καλλίγραμμα, το μπλε φορεματάκι της ίσα που κάλυπτε τα κάλλη της, και ένα πρόσωπο πανέμορφο...κατσαρά μαλλιά...με γοήτευσε το άτιμο...

!!!  :cum: :cum: :cum:
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
Νεο ιδρυμα μιχαλακοπουλου 179 1ος οροφος απο ροστερ ενα μιλφ γυρω στα 30+ και η αλλη γυρω στα 25.τιμη 60 ευρω τα 45 λεπτα.καλο βολι συναθλητες!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μετά την προ ημερών αποτυχημένη μου προσπάθεια να προσεγγίσω το "ελαιοτριβείο" του "Αριστοτέλη",Diamond's spa σήμερα ξεκίνησα με πυγμή και αποφασιστικότητα να καταφέρω τον απώτερο στόχο μου...φτάνοντας γύρω μετά τη 13:00 στο κατάστημα, μιας και με καθυστέρησαν κάποιες εξωτερικές δουλειές, αυτή τη φορά βρήκα να παρκάρω σχετικά εύκολα. Ανεβαίνοντας τα σκαλοπάτια με περίμενε μια "δυσάρεστη" έκπληξη μιας και γινόταν ελαφρώς χαμός από αναμονή κόσμου και απόρησα....Η άννα με έβαλε να κάτσω στο σαλονάκι σε ένα σκαμπώ(!!) και ανέμενα...Σύντομα μου λύθηκε η απορία για το "μποτιλιάρισμα"...
Ρόστερ ήταν το ακόλουθο...

Εύα: Άρτι επιστρέψασα από τις διακοπές της, όμορφή, χαμογελαστή και καλοσυνάτη...Ωραίο κορμί, αδύνατη, με φυσικό στήθος, 2.5άρι, ωραίος κώλος και καλλίγραμμα πόδια...

Ναταλί: Η μέχρι πρότινος ροζομαλλούσα κορρασσίδα, πλέον με κοτσιδάκια "κλεοπατρε" ξανθά μακριά στο ύψος του ώμου...Πολύ χαριτωμένη, χαμογελαστή, με ωραίο 2άρι φυσικό στήθος, φοβερό κορμί, με "γεμάτα" πόδια και περιφέρεια που κολάζει!!

Άννα: Μελαχροινό μιλφ, με κάπως αυστηρό πρόσωπο, φυσικό 3άρι στήθος, ωραία πόδια και καλοσχηματισμένο κώλο.

Τζένη: Η booty latina του καταστήματος, με κόκκινο μακρύ μαλλί, γλυκό "πρόστυχο"πρόσωπο, ενισχυμένο 3άρι στήθος, κάποια παχάκια στην κοιλιά, ωραία πόδια και κώλος...που απλά....δεν υπάρχει...τέτοια καμπύλη....

Μαριλένα: Πλέον με μαύρα μαλλιά, ελαφρώς εύσωμη αλλά ομοιόμορφα κατανεμημένα τα κιλά, με ευμεγέθες στήθος και αξιοσημείωτη περιφέρεια και καλλίγραμμα πόδια. Γλυκό πρόσωπο

Μαργκώ: Κοκκινομάλλα milf Ρωσσίδα με μαλλί κοντό, a la garcon, ωραίο σώμα, με ίσια πόδια, χωρίς κυταρρίτιδα, ωραίο κωλαράκι που φαινόταν το ένα "μάγουλο" από μια τσαχπινιά που έκανε το φόρεμα που φορούσε, 2άρι στήθος, αυστηρό πρόσωπο και κάπως αγέλαστη...πάντως δουλειά είχε... Roll Eyes

Ζωή: Κατασνόξανθη καραμιλφάρα, από αυτές που βλέπεις στο δρόμο και θες να τις βιάσεις επί τόπου... Kinky πρόσωπο, με σκουλαρίκι στη μύτη, στήθος φυσικό 2.5άρι, κώλος καλοσχηματισμένος και πεταχτός, ωραία πόδια...Ευδιάθετη, φιλική, επικοινωνιακή μιλήσαμε λίγο...Την "ψάρεψα" γιατί μου φαινόταν γνωστή και κατά δήλωσή της έχει δουλέψει στο παρελθόν μόνο σε επαρχία...Άλλα θυμήθηκα εγώ όμως... Grin Grin

Ντόνα: Petite παρουσία, μελαχροινή, 23 χρονών, σώμα "στυλιάρι" που λέει και o billy13, σφιχτό, ωραία γυμνασμένα πόδια, στήθος 2άρι, είναι και ελαφρώς σχιστομάτικο το κορίτσι μας...με τρέλλανε... Cool

Αγνή: Εδώ να πω ότι έχασα το φως μου...μιλάμε σαφώς για μια παρουσία που έτσι και δούλευε σε στούντιο ή σε μπουρδέλο θα είχε κάνει πάταγο και θα γίνονταν ουρές για πάρτη της. Και αυτή με σώμα "στυλιάρι", ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΥΣΙΚΟ 4ΑΡΙ ΣΤΉΘΟΣ, το οποίο ούτε κρεμάει, ούτε τίποτα, μιλάμε χάρμα... Bounce Bounce Shocked! Shocked! Αδύνατη, γυμνασμένη, κωλαράκι μικρό και στρογγυλό, πόδια μακριά και καλλίγραμμα, το μπλε φορεματάκι της ίσα που κάλυπτε τα κάλλη της, και ένα πρόσωπο πανέμορφο...κατσαρά μαλλιά...με γοήτευσε το άτιμο... Smitten Smitten

Ας μην ήταν η Εύα που με γραπωσε ακαριαία και μου χάρισε με σιγουριά και αέρα μια υπέροχη ώρα ξανά και είμαι σίγουρος ότι θα πέρναγα ή με Αγνή ή με Ντόνα....αλλά στο μέλλον δεν θα μου γλυτώσουν... Grin

Φεύγοντας παρότι δεν με βαστάγανε τα πόδια μου από τις αθλοπαιδειές στο δωμάτιο με την Εύα Grin Grin πήγα και τσέκαρα και τα παρακείμενα στουντιο-ιδρύματα(στο σχετικό θρεντ)
ρε λαγονισιαν σημειωσεις κραταγες για να τα θυμηθεις ολα αυτα??? εγω οταν περασουν 10 τεμαχια δεν θυμαμαι το ονομα αυτης που μου αρεσε... και λεω φερε αυτην με το κοντο ξανθο μαλλι που περασε στην αρχη..... 2ον εχω παει στο μαγαζι πριν αρκετο καιρο... ειχα κανει με καποια αγαπη μονο και μονο επειδη ηταν ντοπια... αλλα θυμαμαι οτι το ροστερ δεν επιανε βαση και δεν ξαναπηγα...
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
ρε λαγονισιαν σημειωσεις κραταγες για να τα θυμηθεις ολα αυτα??? εγω οταν περασουν 10 τεμαχια δεν θυμαμαι το ονομα αυτης που μου αρεσε... και λεω φερε αυτην με το κοντο ξανθο μαλλι που περασε στην αρχη..... 2ον εχω παει στο μαγαζι πριν αρκετο καιρο... ειχα κανει με καποια αγαπη μονο και μονο επειδη ηταν ντοπια... αλλα θυμαμαι οτι το ροστερ δεν επιανε βαση και δεν ξαναπηγα...
Φιλε xpapad πρεπει να ειναι αρκετοι μηνες, για να δουλευε η Αγαπη. Και οντως τοτε το ροστερ ηταν φτωχο σε ποσοτητα και ποιοτητα. Απο τοτε ομως ετρεξε πολυ νερο στο αυλακι!!!!!!!!! Η μνημη του Λαγου ειναι οντως εντυπωσιακη! Ειδες τι κανει η πολυ ασκηση!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ ΑΊΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΊ> ΖΟΗ 25 ΕΤΏΝ ΨΙΛΉ ΑΔΎΝΑΤΗ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΊΑ..... Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς 1Ος ΟΡΟΦΟΣ BODY STAR
σίγουρα????
όλο έτσι λές καί όταν πάμε έχει τις γνωστές δύο...
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
σίγουρα????
όλο έτσι λές καί όταν πάμε έχει τις γνωστές δύο...

Έλα ρε, ψαράς είναι ο Αλβανός. Πες πες να περνάει κόσμος και όλο και κάποιος θα κάτσει για τη Μαρίνα γιατί για την άλλη δεν.......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Νεο ιδρυμα μιχαλακοπουλου 179 1ος οροφος απο ροστερ ενα μιλφ γυρω στα 30+ και η αλλη γυρω στα 25.τιμη 60 ευρω τα 45 λεπτα.καλο βολι συναθλητες!!!

Ανεβαινει η περιοχη
Μιχαλακοπουλου 99
Μιχαλακοπουλου 171
Σινωπης 29
και τωρα Μιχαλακοπουλου 179
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom