Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
δεύτερη μέρα καθισιό από την δουλειά και μίας και ο Αττικός ουρανός ήταν σκεπασμένος από σύννεφα , αντί για παραλία επίσκεψη σε δύο μασατζήδικα...

πρώτη στάση Στουρνάρη 29 με σκοπό να δω την Αντριάνα που τώρα τελευταία ακούγονται καλά λόγια για αυτήν , 11.30 άφιξη στο ζανόσπιτο , στην υποδοχή η Ζάνα , στο μαγαζί
δεν έπεφτε καρφίτσα , παρέλαση κοριτσιών , Αννα μελαχρινή ψηλή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 3.5άρια βυζία , Λίζα μελαχρινή κοντή με πιασηματάκια και 2.5άρι βυζί , Μαρία μελαχρινή
λεπτή με μικρό βυζί ,Αντριάνα καστανόξανθο μιλφάκι με κατσαρό καρέ μαλλί κανονικό σώμα 3άρι βυζί , Λία ξανθό κοντό λεπτό μιλφάκι με 1.5άρι βυζί , Ξένια μελαχρινή κανονικό σώμα
ωραίο κώλο μικρό βυζί ,Ράνια ξανθιά με πράσινες ματάρες κανονικό σώμα 3άρι βυζί ,Μόνικα μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , Μελίνα ξανθιά πολύ ωραία μιλφάρα με κανονικό σώμα και μάλλον 2.5άρι βυζί , μιά μελαχρινή και μιά ακόμα ξανθιά που δεν τις θυμάμαι περισσότερο , Ελένη και Αλεξία Σάββατα δεν δουλεύουν , ο συνδυασμός εμφάνισης και των
καλών πραγμάτων που είχα ακούσει για την Αντριάνα έκανε την επιλογή μου πανεύκολη....το μόνο πρόβλημα , έλλειψη δωματίου , αναμονή για κανά 20λέπτο με παρέα και κουβεντούλα με την Ζάνα , η επιλογή της Αντριάνας αποδείχτηκε λίρα 100(θα ακολουθήσει κριτική)ειδικά σε αυτούς που αρέσκονται σε PSE καταστάσεις  πρέπει οπωσδήποτε να την πάρει....όταν βγήκα από το δωμάτιο  η Ζάνα με την Ράνια μου έφερνε χαρτί για των ιδρώτα που ακόμα έσταζε απο το μέτωπο μου , μετά καθίσαμε με την Ζάνα και την Λία και τα λέγαμε για καμιά ωρίτσα ,
επόμενη στάση Diamond Spa Εθνάρχου  Μακαρίου 18 στην Δάφνη , στόχος η Μαργαρίτα , για άλλη μια φορά δεν την πέτυχα....απουσίαζε και η Ευα , όπου η πιθανή ημερομηνία επιστροφής της από την ερχόμενη Δευτέρα μετατέθηκε για τέλος εβδομάδας και βλέπουμε......καφεδάκι και κουβεντούλα με τον aristotelis μέχρι να αδίασει δωμάτιο αλλά και να αποφασίσω με πια θα περάσω...Αννα ο στόχος μου αλλά ήταν κλεισμένη...επέλεξα τελικά την Ναταλία(θα ακολουθήσει κριτική) , ρόστερ εδώ πέντε  κοπέλες , Αννα μελαχρινό μιλφάκι κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ωραίο κώλο , Τζένη η sexy booty λατίνα  με σιλικονάτα βυζιά , Σοφία καστανή μίλφ με κανονικό σώμα και μάλλον 2άρι βυζί ,  Μαριλένα με μελιτζανί μαλλί χοντρούλα αλλά με σφιχτό σώμα και 3.5-4άρια βυζιά και Ναταλί από σήμερα πάλι ξανθιά αντί για ρόζ μαλλί , κοντό(απο βδομάδα θα βάλει κοτσίδες)με κανονικό σώμα 2άρι βυζί
 

Επισκέπτης
ξέρει κάποιος ίδρυμα σε παράλληλο δρόμο της μεσογείων κατεβαίνοντας για Αθήνα ,στο ύψος της Αγ. Πρασκευής ?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
σε ποια μαγαζιά τα κορίτσια προσφέρουν το κωλί τους και πόσο;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.105
Πόντοι
2.306
Ηρθε η ωρα να παο και εγω για πρωτη φορα σε μασαζ γιατη αν δεν το κανο τωρα ετσει οπως πανε τα οικονομηκα μου δεν θα το κανω ποτε! συντροφη θελω την βοηθεια σας,πια εινε η καλητερη λαδοκορη στο γλυψημο (εμφανιση και ηλικια για μενα εινε δευτερεβοντα). Δεν εχω εμπηρια για να γραψω κρητηκη αλλα αν παο θα γραψω. Ευχαρηστω....
Τυπε να χαρεις, μη γράψεις κριτική γιατι θα πονεσουν τα ματιά μας με αυτή την ορθογραφία..
:grin:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Εχεις δίκιο αλλά απο καπου πρέπει να ξεκινήσει. Αλλιως ας διαβαάζει ολα τα threads.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
απο σημερα το απογευμα στο Γρηγοριου Λαμπρακη στον Πειραια
θα δουλευει η μιλφ Ιλιανα οπου πριν μερικους μηνες δουλευε
Πατησιων 77-79
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
188
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
παιδια κανα κινεζακι εκτος απο αυτα στο
μαρνης 28 που εχει???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
τελευταία μέρα άδεια σήμερα , έτσι πήγα μια μικρή μασαζότσαρκα....
γύρω στις 12.30 κατευθείαν Στουρνάρη 29 μίας και ήθελα να περάσω πάλι με την Αντριάνα , τζίφος ήταν στο νούρου και την περίμενε και άλλος πελάτης , φεύγω και πάω
Μάρνης 28 , μετά από πολύ καιρό είχε πολλές κοπέλες , βέβαια ποσότητα και όχι ποιότητα , στην πόρτα η κινεζούλα Λούλου , ακόμα θυμάμαι είχε 2 μαυρούλες , η μιά
είχε ωραίο σώμα και κώλο ή άλλη ήταν παντελώς αδιάφορη , Λίλυ η άλλη κινεζούλα(με αυτή πέρασα πάλι , θα ακολουθήσει κριτική) Ευα μελαχρινή και ωραίο κώλο
όπως φαινόταν απο το κοντό μαύρο φορεματάκι της , μιά ακόμα μελαχρινή νομίζω Χριστίνα  η οποία εμφανισιακά ήταν του μέσου όρου , μιά ξανθιά παχουλή με 3άρια
βυζιά πολύ χαμογελαστή και με θερμή χειραψία , αλλά η καλύτερη που είδα ήταν μιά ξανθιά μέ ίσια μακριά μαλλιά κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο και 2άρια βυζιά
αλλά δεν θυμάμαι όνομα , για τον τύπο που ρωτά για την Θοδώρα  :grin: :grin: :grin: δεν την είδα , μεσημεράκι συνάντηση με συναγωνιστές για καφεδάκι , μέτα είδα την απογοητευτική
εμφάνιση της εθνικής μπάσκετ(καλά τον Μπουρούση και τον Πρίντέζη γιατί τους χρησιμοποιεί τόσο λίγο?) επιστροφή γύρω στις 17.30 πάλι στο Στουρνάρη 29 όπου
γινόταν  στην κυριολεξία της καριόλας  , πολλές κοπέλες , ανθρώπινα τοίχοι για να κρύβονται οι πελάτες , η Αντριάνα  πάλι κλεισμένη , αμφιταλαντευόμουν να περάσω με την
μιλφάρα Μελίνα ή να πάω στο Σόλωνος 102....τελικά πήγα στο Σόλωνος 102 . στην υποδοχή μιά Μαρίνα  μελαχρινή κατσαρομάλλα μιλφ , μου παρουσίασε
την Σάρα(την είχα δεί και τον Αυγούστο)μελαχρινή χοντρούλα με 3άρια βυζιά , Ιζαμπέλα ξανθό κοντό πιπίνι με κανονικό σώμα και 2άρακι βυζί και Αλεξία μελαχρινή ψηλόλιγνη
με 2άρι βυζί και πάρα πολλά αλλά πάρα πολλά τατουάζ , αυτή επέλεξα....αλλά η Μαρίνα μου είπε ότι θα πέρναγε στο δωμάτιο , τζίφος και εδώ...παίρνω το αμάξι  να πάω Πειραιά ,
18.20 φτάνω στο Ηρώων Πολυτεχνείου 90 χτυπάω το κουδούνι κάτω και μου ανοίγουν , ανεβαίνω στον πρώτο όροφο χτυπάω το κουδούνι και δεν άνοιγαν , Βικάκι
δεν κάνουν έτσι.....
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
τελευταία μέρα άδεια σήμερα , έτσι πήγα μια μικρή μασαζότσαρκα....
:2funny: κορυφαία ατάκα.. λες και τις άλλες μέρες του χρόνου που δεν έχεις άδεια, δεν πηγαίνεις μασαζότσαρκες.. :) :) :)  :dancing:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
μασαζότσαρκες μόνο σε ρεπό και άδειες τον τελευταίο χρόνο
μπουρδελότσαρκες σαφώς πιο συχνά
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Σωστός
Το ίδιο κάνω και εγώ..
:dancing:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
736
Πόντοι
86
ρε μαγκες υπαρχει τπτ καλο στη μεσογειων στο υψος του χολαργου. να φαμε και μπριζολιτσα??? για τωρα
?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πήγαινε στο Μεσογείων 208, 1ος όροφος, ανάμεσα στα goodys και το Βερόπουλο, αλλά δεν νομίζω να σε ικανοποιήσουν οι θεραπεύτριες σαν εμφάνιση
 

Tostra1985

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ EXTRA ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ. ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ EXTRA ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΕΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ, ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
 

yannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ EXTRA ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ. ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ EXTRA ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΕΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ, ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
Προσφέρονται φυσικά και extra υπηρεσίες, μπορείς να δεις και κριτικές στο ανάλογο τμήμα του forum.
Στο κέντρο δοκίμασε Στουρνάρη 29
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
736
Πόντοι
86
Πήγαινε στο Μεσογείων 208, 1ος όροφος, ανάμεσα στα goodys και το Βερόπουλο, αλλά δεν νομίζω να σε ικανοποιήσουν οι θεραπεύτριες σαν εμφάνιση

απο υπηρεσιες? θα φαω με την 1η  φορα που θα παω ή θα πρεπει να κανω επισκεψεις για να με εμπιστεφτουν?
κοστος? τωρα η εμφανιση ειναι σχετικη, ο καθενας περι ορεξεως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom