Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Ακριβώς! Παρήλασαν καμμια δεκαριά συνολικά και ούτε μία δεν μου έκανε κλικ. Μόνη εξαίρεση η Μελίνα που είναι πύραυλος.

Τι να σου πω, τη Μελίνα δεν την έχω πετύχει καθότι περιστασιακός πελάτης του μαγαζιού..

Άσχετο, το αβατάρ σου τα σπάει..  :cum:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Ιουλιανού 39 προολίγου δύο μιλφόνια, ένα ξανθο (Άννα) και ένα κοκκινομάλλικο.
50 ευρώ μασαζ, 60 το ελεύθερο στοματικό και τα υπόλοιπα σε συννενόηση με την κοπέλα επιλογής.
Δεν θέλω να μπλέκομαι στα χωράφια του Zero, αλλά άμα δεν ήμουν τόσο κακοδιάθετος δεν θα είχα πρόβλημα να με αναλάβει η κοκκινομάλλα ρωσίδα, φαινόταν πολύ έμπειρη.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.932
Πόντοι
266
Ιουλιανού 39 προολίγου δύο μιλφόνια, ένα ξανθο (Άννα) και ένα κοκκινομάλλικο.
50 ευρώ μασαζ, 60 το ελεύθερο στοματικό και τα υπόλοιπα σε συννενόηση με την κοπέλα επιλογής.
Δεν θέλω να μπλέκομαι στα χωράφια του Zero, αλλά άμα δεν ήμουν τόσο κακοδιάθετος δεν θα είχα πρόβλημα να με αναλάβει η κοκκινομάλλα ρωσίδα, φαινόταν πολύ έμπειρη.

Να πάνε να γαμηθούν. Που χρεώνουν έξτρα το ακάποτο.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
πέρασμα πριν από λίγο με Mpouzoklido από Μάρνη 28, χάλια μαύρα το ρόστερ εκτός τις κινέζες που ήταν εντός δωματίου και δεν τις είδαμε
2 γαζέλες και 2 άλλες, τίποτα τα ιδιαίτερο

Στροφή για Στουρνάρη 29. Εκεί καλύτερα τα πράματα
6 ή 7 κοπέλες παρέλασαν, μεταξύ αυτών, η Λία το μιλφ, η Μελίνα άλλο μιλφ, όμορφη ξανθιά τιμήθηκε από mpouzo, και η Μόνικα που την είχα βάλει στο μάτι από την περασμένη φορά. Αμφότεροι με τις καλύτερες εντυπώσεις θα ακολουθήσουν κριτικές. Ακολούθησε ρομαντικό πορνογλυκό στην Στάνη, καρύδα με παγωτό
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Στροφή για Στουρνάρη 29. Εκεί καλύτερα τα πράματα
6 ή 7 κοπέλες παρέλασαν, μεταξύ αυτών, η Λία το μιλφ, η Μελίνα άλλο μιλφ, όμορφη ξανθιά τιμήθηκε από mpouzo, και η Μόνικα που την είχα βάλει στο μάτι από την περασμένη φορά.

Και οι 2 είναι πολυ καλές
Μονικα κωλάρα και εκφυλο attitude
Μελίνα γλυκιά Μολδαβή μιλφ. Ξεκινησε την καριέρα της απο κρυφά στουντιο (περιοχη Χιλτον το 1ο και το άλλο στον Πειραια - επικα γαμήσια  :zfuck:) . Στη συνέχεια πηγε μαζι με Ζανα Μαρνης 28, μετά ανοιξε με την αδερφη της την μουναρα (Δεσποινα) το μασαζ στη Σολωμού 59 και εδω και ενα χρόνο περιπου είναι στο Στουρνάρη...
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους σας.
θα ηθελα να ρωτησω,αν καποιος γνωριζει μασατζου με βυζαρες που να κανει μασαζ με αυτες???
ευχαριστω προκαταβολικα,ελπιζω να ενημερωθω
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
απο το 80αρι παιρνουν τα μισα τα κοριτσια η παρακατω?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καλησπερα σε ολους σας.
θα ηθελα να ρωτησω,αν καποιος γνωριζει μασατζου με βυζαρες που να κανει μασαζ με αυτες???
ευχαριστω προκαταβολικα,ελπιζω να ενημερωθω
μια πολύ καλή που γνωρίζω και είναι αυτό που ζητάς ακριβώς είναι η Τζένη στο Εθνάρχου Mακαρίου18(Diamond's Spa)...Κοκκινομάλλα,με ωραίο ενισχυμένο στήθος 3.5άρι, με καμπύλες, νεαρά, και καταπληκτικό κώλο...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Και οι 2 είναι πολυ καλές
Μονικα κωλάρα και εκφυλο attitude
Μελίνα γλυκιά Μολδαβή μιλφ. Ξεκινησε την καριέρα της απο κρυφά στουντιο (περιοχη Χιλτον το 1ο και το άλλο στον Πειραια - επικα γαμήσια  :zfuck:) . Στη συνέχεια πηγε μαζι με Ζανα Μαρνης 28, μετά ανοιξε με την αδερφη της την μουναρα (Δεσποινα) το μασαζ στη Σολωμού 59 και εδω και ενα χρόνο περιπου είναι στο Στουρνάρη...


αρε ζερο μπραβο αυτο ειναι ενημερωση :rockon: :rockon:
τι μαρκα αμαξι εχει ρε μαγκα γιατι κυκλοφορουσε με ενα κοκκινο σαραβαλακι παλια :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
αρε ζερο μπραβο αυτο ειναι ενημερωση
τι μαρκα αμαξι εχει ρε μαγκα γιατι κυκλοφορουσε με ενα κοκκινο σαραβαλακι παλια

την κυκλοφορεί ο ελληνας γκόμενος της με μια μηχανη  :grin:
ή πάιρνει ταξι
παει το σαραβαλάκι!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
αυτες που δεν σταυρωνουν πελατη τι παιρνουν ?  :think:

πόδι (i guess)

images
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
έχω ξεροχύσει με λαγό που έγινε εξπέρ στα μασάζ.....
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Πιστευω οτι ψαχνεται στο τελος να ανοιξει ενα δικό του...
Μηπως του έρθει και πιο φτηνά...
(πλακα κανω....)
 

aristofan1945

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Ηρθε η ωρα να παο και εγω για πρωτη φορα σε μασαζ γιατη αν δεν το κανο τωρα ετσει οπως πανε τα οικονομηκα μου δεν θα το κανω ποτε! συντροφη θελω την βοηθεια σας,πια εινε η καλητερη λαδοκορη στο γλυψημο (εμφανιση και ηλικια για μενα εινε δευτερεβοντα). Δεν εχω εμπηρια για να γραψω κρητηκη αλλα αν παο θα γραψω. Ευχαρηστω....
 

onoma9876

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
οπός έγραψα και πριν από δευτέρα  έρχεται η Ρωξάνη η όπια κάνει πολλή καλό μασάζ, φουλ πρόγραμμα και κώλο... Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς το κουδούνι γράφει BODY STAR
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom