Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.349
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ποιά είναι αυτή φίλτατε dani;  :think:
 

dimitriso211

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια επειδη ειμαι απο επαρχια και αυριο θα ειμαι Αθηνα μονο το πρωι που θα μου ειναι καλυτερα να παω για να περασω καλα Ιουλιανου η Spa diamonds γιατι πρωτη φορα θα παω για μασαζ και δεν θελω να φαω πορτα .Μια φορα το χρονο που ερχομαι μονος Αθηνα τουλαχιστον να το ευχαριστηθω.Δεν πιστευω να μην με δεχθουν γιατι δεν ειμαι και πιτσιρικας πλεον 38,  χρονων αλλα εμφανισημος και περιποιημενος .Ευχαριστω προκαταβολικα και αν καποιος θελει να μου πει και κατι παραπανω ας μου στειλει και pm
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καλησπερα παιδια επειδη ειμαι απο επαρχια και αυριο θα ειμαι Αθηνα μονο το πρωι που θα μου ειναι καλυτερα να παω για να περασω καλα Ιουλιανου η Spa diamonds γιατι πρωτη φορα θα παω για μασαζ και δεν θελω να φαω πορτα .Μια φορα το χρονο που ερχομαι μονος Αθηνα τουλαχιστον να το ευχαριστηθω.Δεν πιστευω να μην με δεχθουν γιατι δεν ειμαι και πιτσιρικας πλεον 38,  χρονων αλλα εμφανισημος και περιποιημενος .Ευχαριστω προκαταβολικα και αν καποιος θελει να μου πει και κατι παραπανω ας μου στειλει και pm

38 χρονών μάλλον πιτσιρικάς θεωρείσαι στα μασάζ φίλε. Πολλές από τις .... κοπέλες σου ρίχνουν. Έχει πάντως αρκετά μαγαζιά ανάλογα με το τι ψάχνεις.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
καλημέρα παίδες.
Κάποια ενημέρωση από Δημητσάνας 1 Μαρούσι, υπάρχει;;;;;
Τι να το κανεις αυτο ρε φιλε? Οι δυο που μπριζολιαζοντε εκει Γιαννα-Ροξυ και Αφροδιτη δεν αξιζουν...
και η Μαριλενα που "αξιζει" περιοριζεται σε φραπε με καλαμακι...
Δωσε αλλου τα λεφτα σου αν θες την αποψη μου ή απαιτησε μπριζολα απο Μαριλενα που ψιλο-αξιζει...
Και οχι πανω απο 100ρικο!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Τι να το κανεις αυτο ρε φιλε? Οι δυο που μπριζολιαζοντε εκει Γιαννα-Ροξυ και Αφροδιτη δεν αξιζουν...
και η Μαριλενα που "αξιζει" περιοριζεται σε φραπε με καλαμακι...
Δωσε αλλου τα λεφτα σου αν θες την αποψη μου ή απαιτησε μπριζολα απο Μαριλενα που ψιλο-αξιζει...
Και οχι πανω απο 100ρικο!

κατ'αρχας να σε ευχαριστήσω για την απάντηση :)
όταν λέμε "μπριζόλα";;;;;;;;Τι εννοούμε;;;;;;Για το φραπέ το έχω καταλάβει αλλά με "καλαμάκι" με μπερδεψες πάλι :lol
Το μέρος με συμφέρει λόγω περιοχής γιατί είμαι σχετικά κοντά, και δεν προλαβαίνω να κατεβαίνω στα καλά μαγαζιά ;) Λόγω απόστασης δλδ...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Καλησπερα παιδια επειδη ειμαι απο επαρχια και αυριο θα ειμαι Αθηνα μονο το πρωι που θα μου ειναι καλυτερα να παω για να περασω καλα Ιουλιανου η Spa diamonds γιατι πρωτη φορα θα παω για μασαζ και δεν θελω να φαω πορτα .Μια φορα το χρονο που ερχομαι μονος Αθηνα τουλαχιστον να το ευχαριστηθω.Δεν πιστευω να μην με δεχθουν γιατι δεν ειμαι και πιτσιρικας πλεον 38,  χρονων αλλα εμφανισημος και περιποιημενος .Ευχαριστω προκαταβολικα και αν καποιος θελει να μου πει και κατι παραπανω ας μου στειλει και pm
Επειδή έχω δοκιμάσει και τα δύο,
Το diamonds spa ειναι σαφως ανωτερο σε περιβάλλον, επίπεδο πραγματικού μασάζ. Για τις κοπέλλες είναι θέμα προτιμήσεων αν και το diamonds εχει πιο  :tits2: :tits2:
Αν θές και έχεις χρόνο δες και τα δύο και διάλεξε.
Σε κάθε περίπτωση είναι θέμα τελικής δικιά σου επιλογής μια και ο παράγοντας κοπέλλες είναι υποκειμενικός στον καθένα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
χοιρινη μπριζολα ευα...
 

dimitriso211

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια τελικα πηγα στη Στουρναρη 29 επειδη με βολευε το σημειο .Ειπα στην Ζανα οτι γνωριζω το μαγαζι απο το σαιτ και επελεξα μαζι της το προγραμμα της μιας ωρας.Πραγματικα με ελιωσε στο μασαζ μερικες φορες αρκετα δυνατο και στο δευτερο σταδιο ηταν πολυ θερμη .Ο χωρος φοβερος αν και δεν μπορω να τον συγκρινω με αλλον γιατι πρωτη φορα πηγα σε μασατζιδικο την επομενη φορα θα επιδιωξω να παω στο spa diamonds για να συγκρινω
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.932
Πόντοι
266
...Τσάρκα χθες το μεσημέρι σε όλα τα μασατζίδικα του κέντρου και πέριξ...Η κατάσταση είναι ΤΡΑΓΙΚΗ...ΟΛΟΣ ο ΚΑΤΙΜΑΣ του ΒαλκανοΑνατολικού μπλοκ...Αν δεν αλλάξουν τα πράγματα δραστικά, θα μπουν πολλά λουκέτα μέχρι το χειμώνα. Το έχει μυριστεί η Ζάνα και έχει ήδη το μονοπώλιο...το μαγαζί είναι το μεγαλύτερο κοπτήριο συναλλάματος προς το Ανατολικό μπλοκ. Καλή σας μέρα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
...Τσάρκα χθες το μεσημέρι σε όλα τα μασατζίδικα του κέντρου και πέριξ...Η κατάσταση είναι ΤΡΑΓΙΚΗ...ΟΛΟΣ ο ΚΑΤΙΜΑΣ του ΒαλκανοΑνατολικού μπλοκ...Αν δεν αλλάξουν τα πράγματα δραστικά, θα μπουν πολλά λουκέτα μέχρι το χειμώνα. Το έχει μυριστεί η Ζάνα και έχει ήδη το μονοπώλιο...το μαγαζί είναι το μεγαλύτερο κοπτήριο συναλλάματος προς το Ανατολικό μπλοκ. Καλή σας μέρα...

κι εγώ μία από τα ίδια. ιουλιανού 51-53 δεν άνοιγαν, ιουλιανού 39 δεν άνοιγαν, πατησίων 131 έλειπε η νικολέτα, είχε ένα συμπαθητικό πιπίνι, τη Λάουρα, φερρών 19 δεν άνοιγαν, στουρνάρη 63 δεν άνοιγαν, στουρνάρη 29 παρούσες σόνια, λία, μόνικα, γυναικάρα μελίνα και κάνα δυο μικρά αλλά άχαρα. δεν είδα αντριάννα.
μηδέν εις το πηλίκον...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.932
Πόντοι
266
κι εγώ μία από τα ίδια. ιουλιανού 51-53 δεν άνοιγαν, ιουλιανού 39 δεν άνοιγαν, πατησίων 131 έλειπε η νικολέτα, είχε ένα συμπαθητικό πιπίνι, τη Λάουρα, φερρών 19 δεν άνοιγαν, στουρνάρη 63 δεν άνοιγαν, στουρνάρη 29 παρούσες σόνια, λία, μόνικα, γυναικάρα μελίνα και κάνα δυο μικρά αλλά άχαρα. δεν είδα αντριάννα.
μηδέν εις το πηλίκον...

Το Φερρών είναι πλέον τραγικό...Κάτι απαράδεκτες χοντρές και η γνωστή βυζαρού ξεπέτα Κατερίνα...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Ρε μάγκες και το Στ29 στις μετριότητες ανήκει πλέον.. Ότι αξίζει εκεί μέσα είναι ξαναζεσταμένο φαγητό..

- Λία σταθερή δύναμη, χρόνια τώρα το ίδιο σέρβις από Μπουμπουλινας..
- Ελένη καλτ καταστάσεις, τις δοκιμάσαμε στο Σ45 εδώ και καιρό..
- Σόνια, κυρίλιψε κάνει και μασάζ, στο κυρίως πιάτο καμία σχέση με το ατίθασο τσουλί της Μιχαλακοπούλου

Οι καινούριες πολλές και εμφανισιακά πολύ κάτω του μετρίου οι περισσότερες..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Ρε μάγκες και το Στ29 στις μετριότητες ανήκει πλέον.. Ότι αξίζει εκεί μέσα είναι ξαναζεσταμένο φαγητό..

- Λία σταθερή δύναμη, χρόνια τώρα το ίδιο σέρβις από Μπουμπουλινας..
- Ελένη καλτ καταστάσεις, τις δοκιμάσαμε στο Σ45 εδώ και καιρό..
- Σόνια, κυρίλιψε κάνει και μασάζ, στο κυρίως πιάτο καμία σχέση με το ατίθασο τσουλί της Μιχαλακοπούλου

Οι καινούριες πολλές και εμφανισιακά πολύ κάτω του μετρίου οι περισσότερες..

Ακριβώς! Παρήλασαν καμμια δεκαριά συνολικά και ούτε μία δεν μου έκανε κλικ. Μόνη εξαίρεση η Μελίνα που είναι πύραυλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom