Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε σεις... Σκαβάτζου να περάσω ή τσάμπα κόπος;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κατάλαβα....
πάλι μόνος μου θα το βγάλω το φίδι από την τρύπα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.231
Πόντοι
46.232
ρε σεις... Σκαβάτζου να περάσω ή τσάμπα κόπος;
ρώτα την danai  :grin: :grin:

.......καλημερουδιααααα......κ καλη εβντομαντα σε ολα τα μωρουδια που ειναι Αθηνα ...ι διακοπες....λοιπον σημερα οπως καθεμερα σας περημενουνε σε ενα δροσερω περιβαλον η φιλες μου....Ροζα,Σοφια,Εβα κ Λιλιαν...για να σας χαλαρωσει με ιδιετερο τροπο..που αφτο θα ανακαλειψετε μονο αμα πατε απο κει ....κ θα μου πειτε κ σε μενα μετα...  ....θα πιο το καφεδακι μου κ φευγω για δουλειτσα..τι να κανουμε μπορει κ ξαναρσω το μεσειμερι...........      ...συνεδρεια 60 φουλ...50 μασαζ κ handjob,διπλο φουλ 120...διπλο ερωτηκο μασαζ 100.....φιλουθκια     
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χμ.... εγώ εχθές όμως πέρασα από Σκαβάτζου και μέσα είχε μόνο 2 κοπέλες
Ροζαλιντα και μία μιλφ που ούτε καν συγκράτησα όνομα (νομίζω ήταν Εύα). Και μία που ήταν εντός.

Μου είπανε 50 το ερωτικό μασάζ και τίποτα παραπάνω. Ξαναρώτησα και η απάντηση ήταν ΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ (καμία απολύτως νύξη για οτιδήποτε)
ε,.... έφυγα

αν κάποιος έχει να προσθέσει κάτι... ας μου το στείλει πριβέ, γιατί ψήνομαι να ξαναπάω
 

David Webb

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
...
Παρούσα στο χώρο υποδοχής και η γλυκύτατη Ντίνα, για μένα κάνει από τα καλύτερα μασάζ και είναι εξαιρετικά ευγενική και γλυκιά κοπέλα (παρότι σαν σώμα θα την ήθελα λίγο λεπτότερη). Δεν αρτήθηκα μια και την είχα δοκιμάσει ήδη.
...

Χρησιμοποίησε και σε σένα 2 προφυλακτικά το ένα πάνω στο άλλο όπως μου είπε πρόσφατα φίλος ότι κάνει η συγκεκριμένη;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οχι
κανονικά όλα.
χωρίς παρεξήγηση για το φίλο σου... είχε πλυθεί; Έχει μήπως τίποτα που να φοβίζει η θέα του; (μην το πας στο μέγεθος και στην πλάκα, σοβαρά ρωτάω)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως βλέπω πως η ερώτησή μου δεν βρίσκει απόκριση... ¨:(
 

David Webb

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
οχι
κανονικά όλα.
χωρίς παρεξήγηση για το φίλο σου... είχε πλυθεί; Έχει μήπως τίποτα που να φοβίζει η θέα του; (μην το πας στο μέγεθος και στην πλάκα, σοβαρά ρωτάω)
Δεν υπάρχει κανένα θέμα και τον ίδιο καιρό στο Καλλιρόης όλα κανονικά!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εγω μαγκες σε αυτες που ζητανε 100 για μια ωρα βλεπε κολωνακι ουτε καν που παταω ακου 100 λες και ειναι ειδος πολυτελειας ακομα και 80....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
μη κατεβεις τσαμπα βενζινη 1.7 το λιτρο πηρε παλι πανω :2funny: :2funny: :2funny:
:grin: :grin:
Με το ssgti κυκλοφορεις ακομα;

Παρε κανα τετοιο γιατι δεν βγαινει αλλιως :grin:
                             
URL]]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μη κατεβεις τσαμπα βενζινη 1.7 το λιτρο πηρε παλι πανω :2funny: :2funny: :2funny:
εγώ πάντως κατέβηκα.... απογοήτευση...δεν το συνιστώ.

γράφω και εδώ και θα αναρτήσω και κριτική γιατί χαλάστηκα

χώρος υποδοχής μια χαρά. Η κοπέλα μου εξήγησε πως την προηγούμενη μέρα δεν μου είχε πει για παραπάνω από μασάζ γιατί είχε εμφανιστεί σκουφάκι και φοβότανε.
ακόμα και όταν της είπα πως μου είπε η Δανάη για 60 φουλ με κοίταζε με καχυποψία.
Σπούτσαμ.

Παούσες κοπέλες 2 μόνο. Ροζαλίντα και Λία (το έμαθα πια το όνομα της μιλφ).
Το μάτι μου με γέλασε ωστόσο. Ενώ το μίλφ το είχα απορρίψει και από την προηγούμενη ημέρα, η εμφάνιση της ποδιάς έκρυψε καλά τα "θέματα" σωματότυπου της Ροζαλίντας.

Την διάλεξα λοιπόν. Εντός με το που μπήκε γδύθηκε. Κοιλίτσα, χαλάρωση στον κώλο, βυζί ελαφρώς πεσμένο - 2άρι. ξενερωτέν.

Μασάζ ξέρει και έκανε καλό. Αλλά πάρα πολύ λάδι...ούτε για ψήσιμο στο φούρνο γμτ. Έσταζα λάδι μετά.

μετά από κανά 20λεπτο μεσάζ, διεκπεραιωτικά εντελώς στήνεται και μία και "έλα μωρό μου" κλπ.
Δεν ήθελα και παραπάνω για να πω την αλήθεια... είχα ξενερώσει με την εμφάνιση.

Σημ. - χρησιμοποίηση σκούφας κατά το στοματικό.

συμπέρασμα - δεν ξαναπατώ
στο τέλος μου εδώθη και κάρτα συχνού επισκέπτου. Σπούτσαμ και πάλι
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Χρησιμοποίησε και σε σένα 2 προφυλακτικά το ένα πάνω στο άλλο όπως μου είπε πρόσφατα φίλος ότι κάνει η συγκεκριμένη;

  :headbang:  αν πραγματι βαζει 2 προφυλακτικα , πρεπει να ειναι πολυ ασχετη.  και θα πρεπει να ρωτησει και να της κανουν καποια μαθηματα.  ειναι οτι χειροτερο ως προς την ασφαλεια.      λογω της τριβης του ενος με το αλλο.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
  :headbang:  αν πραγματι βαζει 2 προφυλακτικα , πρεπει να ειναι πολυ ασχετη.  και θα πρεπει να ρωτησει και να της κανουν καποια μαθηματα.  ειναι οτι χειροτερο ως προς την ασφαλεια.      λογω της τριβης του ενος με το αλλο.

Με πρόλαβες! Θα έγραφα αυτό ακριβώς που ήδη έγραψες! Είναι απαράδεκτο μια επαγγελματίας να μην γνωρίζει τόσο στοιχειώδη πράγματα (που είναι όμως σημαντικά για την υγεία και εκείνης και του πελάτη).
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Με πρόλαβες! Θα έγραφα αυτό ακριβώς που ήδη έγραψες! Είναι απαράδεκτο μια επαγγελματίας να μην γνωρίζει τόσο στοιχειώδη πράγματα (που είναι όμως σημαντικά για την υγεία και εκείνης και του πελάτη).
 

  υπαρχουν παρα πολλες που δεν ξερουν καποια βασικα πραγματα.    ημιμαθεια  σημερα  σε αυτα τα πραγματα ?      και τσιγκουνευονται  επισης να κανουν καποιες  εξετασεις.  και μετα ρωτουν καθε τοσο καποιοι, τι γινεται με την ταδε η την παραταδε η γενικα με τα κουριτσια.  τι να απαντησεις ?  τι μπορεις να πεις ?  μονο η καθε  μια  προσωπικα γνωριζει τι ακριβως κανει, αν ειναι ενταξει και αν κανει ολες  τις εξετασεις ( υπαρχουν ενα σωρο )  .  διαβαζω καθε τοσο η ταδε ειναι πολυ καθαρη. πεντακαθαρη.  ενταξει μπορει να ειναι. αλλα δεν εχει να κανει , με το αν ειναι υγιης.(  μπορει να εχει και αγνοια.  να νομιζει οτι ειναι ενταξει ).    εξαρταται αν ειναι υπευθυνη  οπως  ειπες ( και για τον εαυτο της και για τον πελατη ).    ολα αυτα ειναι χιλιοειπωμενα.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
εγώ πάντως κατέβηκα.... απογοήτευση...δεν το συνιστώ.

γράφω και εδώ και θα αναρτήσω και κριτική γιατί χαλάστηκα

χώρος υποδοχής μια χαρά. Η κοπέλα μου εξήγησε πως την προηγούμενη μέρα δεν μου είχε πει για παραπάνω από μασάζ γιατί είχε εμφανιστεί σκουφάκι και φοβότανε.
ακόμα και όταν της είπα πως μου είπε η Δανάη για 60 φουλ με κοίταζε με καχυποψία.
Σπούτσαμ.

Παούσες κοπέλες 2 μόνο. Ροζαλίντα και Λία (το έμαθα πια το όνομα της μιλφ).
Το μάτι μου με γέλασε ωστόσο. Ενώ το μίλφ το είχα απορρίψει και από την προηγούμενη ημέρα, η εμφάνιση της ποδιάς έκρυψε καλά τα "θέματα" σωματότυπου της Ροζαλίντας.

Την διάλεξα λοιπόν. Εντός με το που μπήκε γδύθηκε. Κοιλίτσα, χαλάρωση στον κώλο, βυζί ελαφρώς πεσμένο - 2άρι. ξενερωτέν.

Μασάζ ξέρει και έκανε καλό. Αλλά πάρα πολύ λάδι...ούτε για ψήσιμο στο φούρνο γμτ. Έσταζα λάδι μετά.

μετά από κανά 20λεπτο μεσάζ, διεκπεραιωτικά εντελώς στήνεται και μία και "έλα μωρό μου" κλπ.
Δεν ήθελα και παραπάνω για να πω την αλήθεια... είχα ξενερώσει με την εμφάνιση.

Σημ. - χρησιμοποίηση σκούφας κατά το στοματικό.

συμπέρασμα - δεν ξαναπατώ
στο τέλος μου εδώθη και κάρτα συχνού επισκέπτου. Σπούτσαμ και πάλι

κ πολυ καλα κανεις..αμα ι συμπεριφορα της ητανε απαραδεκτι τοτε κ εγω δεν θα την ξαναπερνα...δουλεβα παλια κ παντυα σεβαστικα τους φιλους που με προτινανε...η κωπελα ητανε απαραντεκτι αμα δεν σου εκανε το ελευ.στομα...γιατι απλα ειναι μεσα στο προγραμμα κ η συγκεκριμενι κανει..μονο μια κωπελα δεν κανει η Σοφια αλα δεν ητανε εκει...τελος παντον οσον αφορα για το σωματοτιπο εκει δεν εχω γνωμη ουτε λεω τιποτα διοτι αφτο ειναι γουστα......φιλουθκια ΔΑΝΑΙ
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
καλιμερα σε ολουσ,σειμερα 21:00 βραδι ΑΝΟΥΛΑ,ΛΑΟΥΡΑ,ΟΛΓΑ,ΑΝΝΑ,ΡΕΝΑ,ΓΙΟΤΑ Τηλ:6972164085-6972164138                            [move]  :smitten: :smitten: :smitten:καλο καλοκερι  :smitten: :smitten: :smitten:[/move]
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Συναντηση πριν καιρο με τη Μαριαννα. Ξεκιναω μ' αυτη γιατι ειναι το μεγαλυτερο ξεκωλο των μασατζιδικων. Με το που μπαινει μεσα, χωνω το χερι μου μεσα απο τη φουστα της και το στρινγκ της και της βαζω δαχτυλο στο μουνι. Αυτη αρχιζει να βογκαει. Συνεχιζω ετσι για λιγο ενω απο μια στιγμη και μετα αρχιζει να με ξεκουμπωνει ενω εγω τη φιλαγα στο λαιμο. Δεν ειχα βγαλει το παντελονι ακομα και σκυβει και μου παιρνει πιπα, κοιτωντας με στα ματια. Μετα ανεβηκε πανω μου και ταδωσε ολα.Δεν τελιωσα ομως γιατι ηθελα να τη γαμησω απ' τον κολο και κρατηθηκα.  Ξεκινησα την προετοιμασια για το anal βαζοντας της κολοδαχτυλο. Μπηκα στη σουφρα της ενω αυτή χαιδευοτανε. Εντονες κινησεις και απ' τους 2. Εγω της τραβουσα και τα μαλια και τη γαμουσα απ' τον κολο οσο πιο δυνατα μπορουσα. Λιγο πριν χυσω, βγενω, βγαζω το προφυλακτικο και χυνω στο προσωπο της. Πολυ καβλα. Απο μασαζ δεν ζητησα γιατι δεν ξερει. Στα αλλα ομως ειναι η μεγαλυτερη πουταναρα των μασατζιδικων.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Συναντηση πριν καιρο με την Ελενη που δουλευε για χρονια Στουρναρη 29 και τωρα εχει παρει μεταγραφη Συγγρου 45. Με το μπαινει στο δωματιο αρχισαμε γλωσσοφιλα και πιπα ακαποτη με εκεινη γονατιστη. Μετα απο λιγο τη σταματησα γιατι η Ελενη ξερει και απο μασαζ και δεν θα εχανα τετοια ευκαιρια. Το μασαζ της λοιπον δυνατο και καλο, σε ολο το σωμα μου. Το χαιλαϊτ ήταν το απιστευτο γλυφοκωλι που μου εκανε. Ειχε επισης το μενου, ισπανικο αναμεσα στα βυζια της. Και μετα αυτη από πανω. Μετα στα 4. Εχυσα στο στομα της. Τα περισσοτερα τα καταπιε.

Ειναι γυρω στα 50 αλλα για τα χρονια της κρατιεται καλα. Απο υπηρεσιες βαζει κατω πολλες μικροτερες πουτανες.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Συναντηση πριν καιρο με την Ελενη που δουλευε για χρονια Στουρναρη 29 και τωρα εχει παρει μεταγραφη Συγγρου 45. Με το μπαινει στο δωματιο αρχισαμε γλωσσοφιλα και πιπα ακαποτη με εκεινη γονατιστη. Μετα απο λιγο τη σταματησα γιατι η Ελενη ξερει και απο μασαζ και δεν θα εχανα τετοια ευκαιρια. Το μασαζ της λοιπον δυνατο και καλο, σε ολο το σωμα μου. Το χαιλαϊτ ήταν το απιστευτο γλυφοκωλι που μου εκανε. Ειχε επισης το μενου, ισπανικο αναμεσα στα βυζια της. Και μετα αυτη από πανω. Μετα στα 4. Εχυσα στο στομα της. Τα περισσοτερα τα καταπιε.

Ειναι γυρω στα 50 αλλα για τα χρονια της κρατιεται καλα. Απο υπηρεσιες βαζει κατω πολλες μικροτερες πουτανες.
Μου εκανε ακριβως τα ιδια. γλωσσοφιλα, τρελλο γλυφοκολι, πιπα ακαποτη και μετα το γαμησι (με προφυλακτικο), χυσιμο στο στομα. και μετα ηρθες εσυ..και σου εκανε τα ιδια..εκει που εχυσα εγω, εγλειψες εσυ, σου εγλειψε τον κολο και μετα παμε στον επομενο...
Φυσικα και δεν ημουν εγω...υποθετικα μιλαω..απλα μερικοι (και μερικες) δεν βαζουν μυαλο, οσο χιλιοειπωμενα ειναι καποια πραγματα..βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιττα..συμφωνω..απλα καλα κανετε και τα λετε ωστε να αποφευγουμε τις παγιδες...
φιλικα παντα και με σεβασμο προς ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom