Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
να τις αποφευγετε... ετσι μπραβο!!! ασφαλεια πανω απ'ολα...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Συναντηση πριν καιρο με τη Μαριαννα. Ξεκιναω μ' αυτη γιατι ειναι το μεγαλυτερο ξεκωλο των μασατζιδικων. Με το που μπαινει μεσα, χωνω το χερι μου μεσα απο τη φουστα της και το στρινγκ της και της βαζω δαχτυλο στο μουνι. Αυτη αρχιζει να βογκαει. Συνεχιζω ετσι για λιγο ενω απο μια στιγμη και μετα αρχιζει να με ξεκουμπωνει ενω εγω τη φιλαγα στο λαιμο. Δεν ειχα βγαλει το παντελονι ακομα και σκυβει και μου παιρνει πιπα, κοιτωντας με στα ματια. Μετα ανεβηκε πανω μου και ταδωσε ολα.Δεν τελιωσα ομως γιατι ηθελα να τη γαμησω απ' τον κολο και κρατηθηκα.  Ξεκινησα την προετοιμασια για το anal βαζοντας της κολοδαχτυλο. Μπηκα στη σουφρα της ενω αυτή χαιδευοτανε. Εντονες κινησεις και απ' τους 2. Εγω της τραβουσα και τα μαλια και τη γαμουσα απ' τον κολο οσο πιο δυνατα μπορουσα. Λιγο πριν χυσω, βγενω, βγαζω το προφυλακτικο και χυνω στο προσωπο της. Πολυ καβλα. Απο μασαζ δεν ζητησα γιατι δεν ξερει. Στα αλλα ομως ειναι η μεγαλυτερη πουταναρα των μασατζιδικων.


Υπάρχει κάποιος λόγος που τα γράφεις δύο φορές?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Υπάρχει κάποιος λόγος που τα γράφεις δύο φορές?

Ναι, γιατί το θρεντ "μασατζιδικα που γαμας" εχει μεγαλυτερη αναγνωσιμοτιτα. Αλλα αν υπαρχει προβλημα σταματαω
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μου εκανε ακριβως τα ιδια. γλωσσοφιλα, τρελλο γλυφοκολι, πιπα ακαποτη και μετα το γαμησι (με προφυλακτικο), χυσιμο στο στομα. και μετα ηρθες εσυ..και σου εκανε τα ιδια..εκει που εχυσα εγω, εγλειψες εσυ, σου εγλειψε τον κολο και μετα παμε στον επομενο...
Φυσικα και δεν ημουν εγω...υποθετικα μιλαω..απλα μερικοι (και μερικες) δεν βαζουν μυαλο, οσο χιλιοειπωμενα ειναι καποια πραγματα..βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιττα..συμφωνω..απλα καλα κανετε και τα λετε ωστε να αποφευγουμε τις παγιδες...
φιλικα παντα και με σεβασμο προς ολους

Νταξει δεν θα τσακωθουμε. Ασε εμας να απολαμβανουμε τις υπηρεσιες της Ελεναρας κι εσυ κανε ο,τι νομιζεις καλυτερο για σενα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μου εκανε ακριβως τα ιδια. γλωσσοφιλα, τρελλο γλυφοκολι, πιπα ακαποτη και μετα το γαμησι (με προφυλακτικο), χυσιμο στο στομα. και μετα ηρθες εσυ..και σου εκανε τα ιδια..εκει που εχυσα εγω, εγλειψες εσυ, σου εγλειψε τον κολο και μετα παμε στον επομενο...
Φυσικα και δεν ημουν εγω...υποθετικα μιλαω..απλα μερικοι (και μερικες) δεν βαζουν μυαλο, οσο χιλιοειπωμενα ειναι καποια πραγματα..βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιττα..συμφωνω..απλα καλα κανετε και τα λετε ωστε να αποφευγουμε τις παγιδες...
φιλικα παντα και με σεβασμο προς ολους
τι σεβασμο ρε και φιλικα και πιπες...πρωτα τον γαμας και μετα γραφεις με σεβασμο...μαλακα(φιλικα παντα ε;)
αυτα εκανε  αυτα                    γουσταρε ,καλα εκανε και τα εγραψε...αν δεν γουσταρεις εσυ μην πας .
τι μας πουλας εδω;;ηθικη; δεν γουσταρεις μην πας ....μαγκια σου...τι μας το λες;εδβ γραφουνε για μαγαζια και για τεχια που πανε  ...οχι γιαυτα που δεν πανε...ενταξει φοβηθηκαμε τωρα που δεν θα πας ...ουτε εγω ξηγιεμαι ετσι αν θες να ξερεις αλλα δεν κραζω τον αλλο που τα κανει....λουγκρα ε λουγκρα...φιλικα και με σεβασμο παντα ετσι;;
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
τι σεβασμο ρε και φιλικα και πιπες...πρωτα τον γαμας και μετα γραφεις με σεβασμο...μαλακα(φιλικα παντα ε;)
αυτα εκανε  αυτα                    γουσταρε ,καλα εκανε και τα εγραψε...αν δεν γουσταρεις εσυ μην πας .
τι μας πουλας εδω;;ηθικη; δεν γουσταρεις μην πας ....μαγκια σου...τι μας το λες;εδβ γραφουνε για μαγαζια και για τεχια που πανε  ...οχι γιαυτα που δεν πανε...ενταξει φοβηθηκαμε τωρα που δεν θα πας ...ουτε εγω ξηγιεμαι ετσι αν θες να ξερεις αλλα δεν κραζω τον αλλο που τα κανει....λουγκρα ε λουγκρα...φιλικα και με σεβασμο παντα ετσι;;
που καταλαβες οτι τον εκραξα ελληναρα? απλα ειπα την αποψη μου, και τιποτα περισσοτερο η λιγοτερο. ουτε του απαγορεψα να παει, ουτε κατι αλλο.και δεν πουλαω ηθικη μαλακακο. απλα επειδη εδω διαβαζουν και πιτσιρικαδες, καλο θα ηταν να υπαρχει και μια δευτερη αποψη περι υγιεινης..αν γνωριζεις την λεξη..τουλαχιστον ας μη κολησουν καποια ασθενεια οι μη γνωριζοντες..γιατι οι αλλοι εχουν γενικη ανοσια (και επιδερμικη)..αυτα..και παντα φιλικα, εκτος αν θες να το παμε αλλιως..ξερω και τις 2 γλωσσες..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
που καταλαβες οτι τον εκραξα ελληναρα? απλα ειπα την αποψη μου, και τιποτα περισσοτερο η λιγοτερο. ουτε του απαγορεψα να παει, ουτε κατι αλλο.και δεν πουλαω ηθικη μαλακακο. απλα επειδη εδω διαβαζουν και πιτσιρικαδες, καλο θα ηταν να υπαρχει και μια δευτερη αποψη περι υγιεινης..αν γνωριζεις την λεξη..τουλαχιστον ας μη κολησουν καποια ασθενεια οι μη γνωριζοντες..γιατι οι αλλοι εχουν γενικη ανοσια (και επιδερμικη)..αυτα..και παντα φιλικα, εκτος αν θες να το παμε αλλιως..ξερω και τις 2 γλωσσες..
kατα πρωτον αει γαμησου....παντα φιλικα...
κατα δευτερον οταν δεν θεωρεις οτι κραζεις καποιον οταν λες μια ολοκληρη ειρωνικη και φανταστικη ιστορια και στο τελος λες:εσυ εισαι ο μαλακας  που ενοουσα στην ιστορια εχεις η προβλημα ερμηνειας των εννοιων η δεν καταλαβαινεις τι λες...οτι απο τα δυο καιαειναι καιγεσαι...υπαρχουν θρεντ στο παρων σαιτ πολλα για θεματα υγιεινης...εδω ειναι για                        γαμησια σε μασζ....
ασε την ψευτοκουλτουρα σε μενα δεν μασαω....απλα δεν θα ξανααπντησω για να μην γινει κωολος το θρεντ
εγραψε καποιος για ενα γαμησι που εκανε και βγηκες εσυ να πουλησεις ηθικη...
μην κρινεις....εσυ μπορει να κρινεις εναν που για σενα δεν γαμαει με καποιους κανονες ...εσενα μπορει να σε κρινει καποιος αλλος σαν μαλακα γενικα που πληρωνεις για να γαμησεις,,,καταλαβες γιατι δεν χρειαζεται πολυ κουλτουρα και κριτικη σαν υπερανω;;
οσο για το οτι δεν καταλαβες οτι εκραξες το παλληκαρι ψαχτο...εχεις μαλλον προβλημα...και κανε τον κοπο και ρωτα και τον ιδιο...
στα παπαρια μου ποσες γλωσσες μπορεις να μιλησεις....οσες και να μπορεις προσωπικα μονο να παρεις φορα και να εχεις φαει πριν φασολαδα μπορεις  ;)
φιλικα παντα και με σεβασμο ;                     
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
kατα πρωτον αει γαμησου....παντα φιλικα...
κατα δευτερον οταν δεν θεωρεις οτι κραζεις καποιον οταν λες μια ολοκληρη ειρωνικη και φανταστικη ιστορια και στο τελος λες:εσυ εισαι ο μαλακας  που ενοουσα στην ιστορια εχεις η προβλημα ερμηνειας των εννοιων η δεν καταλαβαινεις τι λες...οτι απο τα δυο καιαειναι καιγεσαι...υπαρχουν θρεντ στο παρων σαιτ πολλα για θεματα υγιεινης...εδω ειναι για                        γαμησια σε μασζ....
ασε την ψευτοκουλτουρα σε μενα δεν μασαω....απλα δεν θα ξανααπντησω για να μην γινει κωολος το θρεντ
εγραψε καποιος για ενα γαμησι που εκανε και βγηκες εσυ να πουλησεις ηθικη...
μην κρινεις....εσυ μπορει να κρινεις εναν που για σενα δεν γαμαει με καποιους κανονες ...εσενα μπορει να σε κρινει καποιος αλλος σαν μαλακα γενικα που πληρωνεις για να γαμησεις,,,καταλαβες γιατι δεν χρειαζεται πολυ κουλτουρα και κριτικη σαν υπερανω;;
οσο για το οτι δεν καταλαβες οτι εκραξες το παλληκαρι ψαχτο...εχεις μαλλον προβλημα...και κανε τον κοπο και ρωτα και τον ιδιο...
στα παπαρια μου ποσες γλωσσες μπορεις να μιλησεις....οσες και να μπορεις προσωπικα μονο να παρεις φορα και να εχεις φαει πριν φασολαδα μπορεις  ;)
φιλικα παντα και με σεβασμο ;                     
Τελικα εχεις δικαιο. η μαλακια ειναι ανικητη
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ναι, γιατί το θρεντ "μασατζιδικα που γαμας" εχει μεγαλυτερη αναγνωσιμοτιτα. Αλλα αν υπαρχει προβλημα σταματαω

Θα πρέπει να λες όμως σε ποιο μασατζιδικο πήγες και όχι μόνο την κοπέλα.
Είναι πολλές μετο ίδιο όνομα αλλά και πολλοί που δεν ξέρουν που δουλεύει ποιά.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Θα πρέπει να λες όμως σε ποιο μασατζιδικο πήγες και όχι μόνο την κοπέλα.
Είναι πολλές μετο ίδιο όνομα αλλά και πολλοί που δεν ξέρουν που δουλεύει ποιά.

Εχεις δικιο σ' αυτο. Λοιπον: Μαριαννα στο Καλιροης 48. Ελενη στο Συγγρου 45. Για τη Χρυσα απο Σκουφα 10 εγραψα μονο στο θρεντ της Σκουφα 10 και ανεβασα και κριτικη.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
...καλησπερα φιλαρακια...τα κοριτσια ξεκουραστικανε φορτισανε της μπατεριες κ τωρα θας περημενουνε για να σας προσφερουνε χαλαρωτικες κ ερωτικες στιγμες...λοιπον οι κωπελες ειναι...
ΕΒΑ:η γλυκια μας πολονεζα...ξανθια μπλε ματια με πολυ προσοντα :tits2: παιχνιδιαρικα προγγραμα φουλ....
Ροζαλιντα: με ωρεα χιλια που θα σε βαζει σε πιρασμος  οχι ιδιετερα ψηλη με ωρεα προσοντα :tits2: προγγραμα φουλ+εξτρα
Λιλιαν: Oκρανιδα,για τους λατρις της μιλφη γλυκια ξανθια με πρασινα ματια οχι ιδιετερα ψιλη με πολυ ωρεα  :tits2: κ αναλογκιες.προγραμα:φουλ...
Αναστασια:Γεοργιανι,η καινουρια μας φιλη,ειναι ψιλη καστανοξανθο μαλλι με ωρεα αναλογκιες με καλη προσοντα :tits2: θ΄λεγα κ με ορεξ για πολα παιχνιδυα..προγραμμα φουλ+εξτα
τα προγραμματα του μαγαζι ειναι ..60 μασαζ +φουλ,50μασαζ+handjob,50ερωτικο μασαζ+στομα ,100διπλοερωτικο μασαζ+στομα ,120διπλο μασαζ φουλ...
οπως βλεπετε τα κοριτσια ειναι για διαφορα γουστα...κ το πιο σημαντικο ειναι οτι ολες κανουνε πολυ ωρεο μασαζ
για το αλο περημενω απο σας να μας πειτε...  αφτα απω μενα,αμα θελετε να μ'ρωτησετε τιποτα αλο ευχαριστως να απαντισω,,,φιλουθκια :-* :-*πολλα
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟ93 κ ΣΚΑΒΑΤΖΟΥ 1 στο 3 οροφως..Παλιο Φαληρο...... :-* :-*
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
...καλησπερα φιλαρακια...τα κοριτσια ξεκουραστικανε φορτισανε της μπατεριες κ τωρα θας περημενουνε για να σας προσφερουνε χαλαρωτικες κ ερωτικες στιγμες...λοιπον οι κωπελες ειναι...
ΕΒΑ:η γλυκια μας πολονεζα...ξανθια μπλε ματια με πολυ προσοντα :tits2: παιχνιδιαρικα προγγραμα φουλ....
Ροζαλιντα: με ωρεα χιλια που θα σε βαζει σε πιρασμος  οχι ιδιετερα ψηλη με ωρεα προσοντα :tits2: προγγραμα φουλ+εξτρα
Λιλιαν: Oκρανιδα,για τους λατρις της μιλφη γλυκια ξανθια με πρασινα ματια οχι ιδιετερα ψιλη με πολυ ωρεα  :tits2: κ αναλογκιες.προγραμα:φουλ...
Αναστασια:Γεοργιανι,η καινουρια μας φιλη,ειναι ψιλη καστανοξανθο μαλλι με ωρεα αναλογκιες με καλη προσοντα :tits2: θ΄λεγα κ με ορεξ για πολα παιχνιδυα..προγραμμα φουλ+εξτα
τα προγραμματα του μαγαζι ειναι ..60 μασαζ +φουλ,50μασαζ+handjob,50ερωτικο μασαζ+στομα ,100διπλοερωτικο μασαζ+στομα ,120διπλο μασαζ φουλ...
οπως βλεπετε τα κοριτσια ειναι για διαφορα γουστα...κ το πιο σημαντικο ειναι οτι ολες κανουνε πολυ ωρεο μασαζ
για το αλο περημενω απο σας να μας πειτε...  αφτα απω μενα,αμα θελετε να μ'ρωτησετε τιποτα αλο ευχαριστως να απαντισω,,,φιλουθκια :-* :-*πολλα
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟ93 κ ΣΚΑΒΑΤΖΟΥ 1 στο 3 οροφως..Παλιο Φαληρο...... :-* :-*

..το προγγραμα φουλ"+εξτρα" δεν μας έδωσες στον τιμοκατάλογο...!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
..το προγγραμα φουλ"+εξτρα" δεν μας έδωσες στον τιμοκατάλογο...!!

αγαπη μου το εξτρα ειναι το προκ....αυτο κανονιζεις με την κωπελα το μαγαζι δεν εχει καμια σχεση εισαι κατι εντελος πρωσοπικο της καθε κωπελα... ;)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
προκ... πρόκα? προκαταρτικά? προκατασκευή? προκατάληψη?
ή.... ταρατατζουμ!!!!
ΠΡΩΚΤΙΚΟΟΟΟΟΟ!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
προκομ τελεκομ ρε τη δαναη δε τη πετατε εξω
ουστ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom