Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
[move] :smitten: :smitten: :smitten:ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΙΝΑ :smitten: :smitten: :smitten:[/move]
 

christina12

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σημερα δουλεβουν ΤΖΟΑΝΑ,ΤΖΕΝΗ,ΧΡΥΣΑΝΤΗ,ΗΛΙΑΝΑ  :dancing:
 

kokorikos_1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
[ΣΕ ποιο μαγαζι αναφερεσαι και λες οτι δουλευουν Υζοαννα, Ηλιανα κλπ. ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Κάποιο πουλάκι μου σφύριξε ότι το ίδρυμα της Φορμίωνος 212 έκλεισε ! υπάρχει κάποια αξιόπιστη πληροφορία  περί τούτου ?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ηλιανα κλπ.
--======
Ηλιανα  ?  ποιά  Ηλιάνα ?   :o  έχει γούστο..
τα  φαντάσματα της Ευήνου και του Μ 208 /1   αφυπνίζονται ... :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.235
Πόντοι
46.232
Κάποιο πουλάκι μου σφύριξε ότι το ίδρυμα της Φορμίωνος 212 έκλεισε ! υπάρχει κάποια αξιόπιστη πληροφορία  περί τούτου ?
είσαι αρκετά πίσω....μεταφέρθηκε....μπές στο παλιό θέμα και διάβασε μερικές σελίδες πίσω....
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Μαγκες, θελω ενα μασατζιδικο/ κοπελα που να: αφηνει χουφτωματα, γλωσσοφιλα, δαχτυλα και να γαμιεται, φυσικα
Αν ειναι και ωραια/ες ακομα καλυτερα
Δεν εχω ωρα για αναλυτικη ερευνα αγορας, οποτε βασιζομαι πανω σας.
(προσωπικα, σκεφτομουν μια Ανια που ειναι στη Συγγρου, γτ ητανε πρωην cg και πιστευω πως θα ειναι αρκετα ξεκωλιαρα. Δεν την ειχα παρει ως cg, βεβαια, αλλα ενας φιλος μου ελεγε πως δεν ηταν κακη...)

Θελω να παω μασατζιδικο για πρωτη φορα, περισσοτερο για να δω πώς ειναι και τι παιζει εκει- δηλαδη για την εμπειρια
Οποτε, αν εχετε να μου πειτε και καμια συμβουλη για το πώς τα μιλαμε με την τσατσα πριν μπουμε στο δωματιακι, και πώς αποφευγουμε ενδεχομενες παρεξηγησεις με την κοπελα εντος, ειμαι ολος αφτια...
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Πηγα χτες Πατησιων 145
Ωραιο το λαδομαγαζο......
Πολλη καλη διακοσμηση....
Καθαρο......
Μπανιο αψογο.....
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΜΙΛΦΑΡΕΣ.....ΘΑΝΑΤΟΣ(εγω πηρα μαρινα....γνωστη απο παλια..στανταρακι)και φυσικα την επομενη θα της τιμησω
Τωρα μη με ρωτατε ονοματα :think: :think: :think:Η μια ψιλη ξανθια με βιζακι καλο (1.5-2) και η αλλη και αυτη ψιλη με βιζους 4-4,5....αλλα εγω πηρα μαρινα!!!!!!!!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Πηγα χτες Πατησιων 145
Ωραιο το λαδομαγαζο......
Πολλη καλη διακοσμηση....
Καθαρο......
Μπανιο αψογο.....
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΜΙΛΦΑΡΕΣ.....ΘΑΝΑΤΟΣ(εγω πηρα μαρινα....γνωστη απο παλια..στανταρακι)και φυσικα την επομενη θα της τιμησω
Τωρα μη με ρωτατε ονοματα :think: :think: :think:Η μια ψιλη ξανθια με βιζακι καλο (1.5-2) και η αλλη και αυτη ψιλη με βιζους 4-4,5....αλλα εγω πηρα μαρινα!!!!!!!!!!
Εντυπωσεις απο την Μαρινα, δεν μας λες !!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πως είναι η Μαρίνα από εμφάνιση;
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Μήπως η Μαρίνα του Κ12?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Χαρτιά δείχνουν οι λαδοκόρες η είναι λαδωμένα και τίποτε??
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες, θελω ενα μασατζιδικο/ κοπελα που να: αφηνει χουφτωματα, γλωσσοφιλα, δαχτυλα και να γαμιεται, φυσικα
Αν ειναι και ωραια/ες ακομα καλυτερα
Δεν εχω ωρα για αναλυτικη ερευνα αγορας, οποτε βασιζομαι πανω σας.
(προσωπικα, σκεφτομουν μια Ανια που ειναι στη Συγγρου, γτ ητανε πρωην cg και πιστευω πως θα ειναι αρκετα ξεκωλιαρα. Δεν την ειχα παρει ως cg, βεβαια, αλλα ενας φιλος μου ελεγε πως δεν ηταν κακη...)

Θελω να παω μασατζιδικο για πρωτη φορα, περισσοτερο για να δω πώς ειναι και τι παιζει εκει- δηλαδη για την εμπειρια
Οποτε, αν εχετε να μου πειτε και καμια συμβουλη για το πώς τα μιλαμε με την τσατσα πριν μπουμε στο δωματιακι, και πώς αποφευγουμε ενδεχομενες παρεξηγησεις με την κοπελα εντος, ειμαι ολος αφτια...

Λοιπόν φίλε έχω δύο προτάσεις να σου κάνω. Ή πας στο Ιουλιανού 51-53 στο κέντρο και λες ότι είσαι φίλος του "astrapi12" ή πας Βενιζέλου και Αχιλλέως στο Π. Φάληρο και λες ότι είσαι φίλος του" oliverkan".  Δεν χρειάζεται τίποτε άλλο. Θα περάσεις σούπερ.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Πηγα χτες Πατησιων 145
Ωραιο το λαδομαγαζο......
Πολλη καλη διακοσμηση....
Καθαρο......
Μπανιο αψογο.....
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΜΙΛΦΑΡΕΣ.....ΘΑΝΑΤΟΣ(εγω πηρα μαρινα....γνωστη απο παλια..στανταρακι)και φυσικα την επομενη θα της τιμησω
Τωρα μη με ρωτατε ονοματα :think: :think: :think:Η μια ψιλη ξανθια με βιζακι καλο (1.5-2) και η αλλη και αυτη ψιλη με βιζους 4-4,5....αλλα εγω πηρα μαρινα!!!!!!!!!!
Πως ειναι αυτη με τα 4-4,5?  :think:Σε μια αναγνωριστικη επισκεψη , δεν συναντησα κατι τετοιο
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Λοιπόν φίλε έχω δύο προτάσεις να σου κάνω. Ή πας στο Ιουλιανού 51-53 στο κέντρο και λες ότι είσαι φίλος του "astrapi12" ή πας Βενιζέλου και Αχιλλέως στο Π. Φάληρο και λες ότι είσαι φίλος του" oliverkan".  Δεν χρειάζεται τίποτε άλλο. Θα περάσεις σούπερ.

Προσανατολιζομαι στο Ιουλιανου, μιας και, απ' ο,τι ειδα εχει καλες (και πολλες) κριτικες, κι ειναι και το πιο φτηνο στο 45λεπτο
Υπαρχει καποια συγκεκριμενη προταση για εκει?
Θελω να μην ειναι ξενερωτη σε θεματα με δαχτυλα, χουφτωματα κλπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom