Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.433
Κριτικές
36
Like
37.976
Πόντοι
18.565
Υπάρχει ο συνδυασμός που θέλεις και λέγεται Λυκαβηττού 10 και Soufi spa στην Ν.Σμύρνη.Και 1-2 στην Ποσειδώνος που δεν τα ξέρω,θα σε διαφωτίσουν άλλοι....
Στην Ν.Σμύρνη θα φας μπριζόλα απο την πρώτη φορά,αλλά χρειάζεσαι εκπαίδευση πριν πας....διαφορετικά,δεν θα κάνεις τίποτα.
Στη Λυκαβηττού χρειάζεσαι και εκπαίδευση και πολλά λεφτά.Κανένα απο τα δυο δεν επαρκεί μόνο του.....Διάβασε λοιπόν τα αντίστοιχα threads και ρώτα τους κατάλληλους ανθρώπους.....
Soufi spa στην Ν.Σμυρνη; :think: Επειδη λειπω τα καλοκαιρια και ισως χανω επεισοδια και επειδη με ενδιαφερει η περιοχη μπορεις να μου πεις σε ποιο θρεντ θα βρω περισσοτερες πληροφοριες; :helpplea:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Soufi spa στην Ν.Σμυρνη; :think: Επειδη λειπω τα καλοκαιρια και ισως χανω επεισοδια και επειδη με ενδιαφερει η περιοχη μπορεις να μου πεις σε ποιο θρεντ θα βρω περισσοτερες πληροφοριες; :helpplea:

Δεν υπάρχει thread νομιζω....το μαγαζί είναι κανονικό spa πολυτελείας πάνω στην πλατεια,δίπλα απο το κατάστημα της Vodafone.Αλλά παίζονται και "αλλα" παιχνίδια,αν το χειριστείς σωστά.Είναι ακριβό πάντως...110 και ανω...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ρε παιδιά είμαι νέος στο μασαζοχώρο και αν και έχω επισκευτεί δύο φορές τα εν λόγω ιδρύματα μια στην συγγρου και μια στην μάρνης ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο ίδρυμα που να είναι πάνω απο το μέσο όρο απο πλευρα πολυτέλειας και καθαριότητας και να προσφέρει σίγουρα μπριζόλα. Ξέρω οτι μπορεί να φανώ ψάρακας και να μοθ πείτε ρε μεγάλε διάβασε και θα δεις. Απλά ψάχνω κάτι που πραγματικά να έχει μια αίσθηση πολυτέλειας γιατί τότε σε φτιάχνει περισσότερο σκεφτόμενος ...και τώρα????... τελικά η μασαζκόρη μπριζολάρει η όχι ( στο τέλος να μπριζολάρει βέβαια) απο το να πηγαίνεις σε κάποια παρακμιακά διαμερίσματα του κέντρου . ευχαριστώ όπως και να έχει..........  
αυτο που θελεις ειναι στη Στουρναρη....στο 29 και το 47 ...καθαρα μαγαζια ,σιγουρο μπριζολιασμα και ικανοποιητικο κοστος για 40-45 λεπτα ..σε καμμια περιπτωση παρακμιακα ...
 

Galatsi007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια κατι ασχετο αλλα χρησιμο..Ξερετε αν στα μασατζιδικα θα γινεται δεκτη η νεα φοροκαρτα του ΓΑΠ ???? :helpplea:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρε παιδια κατι ασχετο αλλα χρησιμο..Ξερετε αν στα μασατζιδικα θα γινεται δεκτη η νεα φοροκαρτα του ΓΑΠ ???? :helpplea:
Μαύρα ήταν μαύρα είναι μαύρα θα παραμείνουν
Φαντάσου ο παντρεμένος να συμπληρώνει την φ.δ. με την γυναίκα του μαζί και να έχει 100 αποδ.απο λαδοτριβεία
λέει; δεν λέει :grin:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μαύρα ήταν μαύρα είναι μαύρα θα παραμείνουν
Φαντάσου ο παντρεμένος να συμπληρώνει την φ.δ. με την γυναίκα του μαζί και να έχει 100 αποδ.απο λαδοτριβεία
λέει; δεν λέει :grin:

...οι πουτάνες!!!
..εκεί ποντάρουν!!!  :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ωωπς... ;)
θα μπορέσουν να σταδιοδρομησουν  οι μασατζουδες σε στουντιο - ετσι που ειναι εμφανισιακα οι περισσότερες-- και σε ποια στουντιο ?
στα Κ 92α - 94 ΟΚ, αλλά αλλου ... :rolleyes: :rolleyes: :dunno:


Θα μπουν σε εργασιακή εφεδρεία!!!
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Soufi spa στην Ν.Σμυρνη; :think: Επειδη λειπω τα καλοκαιρια και ισως χανω επεισοδια και επειδη με ενδιαφερει η περιοχη μπορεις να μου πεις σε ποιο θρεντ θα βρω περισσοτερες πληροφοριες; :helpplea:

ειναι στην ιδια αλυσιδα με το σκουφα 10 κ με το φαληρου...στο φαληρου δεν εχω παει αλλα απο το μαγαζι στην σκουφα ειναι καλυτερο της ν.σμυρνης, ειδικα τα δυο δωματια που εχει πισω στο χωρο με το χαμαμ, το τζακουζι κ την σαουνα αμα πας κ με ενα φιλο σου κ παρετε κ τα δυο απομονονεστε απο το υπολοιπο μαγαζι...

η σεριφισσα η εφη ειναι οκ ατομο αλλα αμα πας μονος χωρις να σε ξερει το πιθανοτερο ειναι να σου κανει την ανηξερη γιατι πολλες φορες εχει κ κυριες εκει που πανε για το baute τους.

παντος δεν ειναι σαν τα μαγαζια της καλιροης...δηλαδη κουλουρι, cim, cif κ τετοια..καλυτερα να τα ξεχασει κανεις.

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.433
Κριτικές
36
Like
37.976
Πόντοι
18.565
Η Εφη; Μηπως λες αυτη τη παλια Εφη που αναλαμβανε τις χειρονακτικες  :jerking: εργασιες στη Παλαιολογου;
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Εφη; Μηπως λες αυτη τη παλια Εφη που αναλαμβανε τις χειρονακτικες  :jerking: εργασιες στη Παλαιολογου;

δεν ειμαι τοσο παλιος για να σε βοηθησω....αυτη η εφη παντος ειναι ΜILF τωρα αμα παλια εκανε την λαδοκορη δεν το γνωριζω κ δεν την εχω ρωτησει κιολας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σόρρυ αλλά εδώ το θρεντ είναι μασατζίδικα που γαμάς.
έχετε δύο σελίδες να μιλάτε για μασατζίδικα που δεν ξέρουμε καν αν πιάνεις τον κώλο της αλληνής
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και μια και μίλησα για κώλους....εχω μπροστά μου δύο κώλους απίστευτους γμτ....
και δεν μπορώ να αγγίξω κανέναν....φτου...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ειναι στην ιδια αλυσιδα με το σκουφα 10 κ με το φαληρου...στο φαληρου δεν εχω παει αλλα απο το μαγαζι στην σκουφα ειναι καλυτερο της ν.σμυρνης, ειδικα τα δυο δωματια που εχει πισω στο χωρο με το χαμαμ, το τζακουζι κ την σαουνα αμα πας κ με ενα φιλο σου κ παρετε κ τα δυο απομονονεστε απο το υπολοιπο μαγαζι...

η σεριφισσα η εφη ειναι οκ ατομο αλλα αμα πας μονος χωρις να σε ξερει το πιθανοτερο ειναι να σου κανει την ανηξερη γιατι πολλες φορες εχει κ κυριες εκει που πανε για το baute τους.

παντος δεν ειναι σαν τα μαγαζια της καλιροης...δηλαδη κουλουρι, cim, cif κ τετοια..καλυτερα να τα ξεχασει κανεις.
Το γραμμα παντως "το πανε" κανονικοτατα, οπως ακριβως και στα αλλα δυο ιδρυματα της αλυσιδας...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλησπερα αδερφια, για την εν λόγω κυρία ξέρουμε κάτι;

την πήρα τηλ και μου πε μασαζακι και φουλ προγραμμα απο 50..;

ωραιο το πουρογκομενακι και αν ειναι απο 50ευρα !!! αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωση!!!

φιλε που πηρες τηλ μηπως σου ειπε στην καλλιθεα στην θησεως εχει στεκι απεναντι απο την χαροκοπειο?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ωραιο το πουρογκομενακι και αν ειναι απο 50ευρα !!! αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωση!!!
Πολλές αναφορές στο παρελθόν για τη μανδάμ, όλες συγκλίνουν στο κακότροπη-ξεπετοπονηρίδου  :badair: :badair:

Ομοίως για το μπαζοχανείο τους κάπου στην Καλλιθέα, δε θυμαμαι ποιο ακριβως, είχανε και account στο φατσοβιβλίο  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom