Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ειχε απ ολα το μενου φραποκαλαμο καναπεδες για το κυριως
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τί θα λέγατε αν σας έλεγαν ότι ένα βράδυ σε μιά επίσκεψή σας σε ένα στούντιο θα βλέπατε λαδοκόρες που αντί για 80 θα τις δίνατε 50? πιστεύω ότι δεν είμαστε και πολύ μακρυά από κάτι τέτοιο..
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
τί θα λέγατε αν σας έλεγαν ότι ένα βράδυ σε μιά επίσκεψή σας σε ένα στούντιο θα βλέπατε λαδοκόρες που αντί για 80 θα τις δίνατε 50? πιστεύω ότι δεν είμαστε και πολύ μακρυά από κάτι τέτοιο..
50€ για 15' αντί 80€ για 45'?? :think:  :grin: :grin:

δε νομίζω τάκη  :tooth:

ασε και που το 80 ειναι πλεον πολυ συζητισιμο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
50€ για 15' αντί 80€ για 45'?? :think:  :grin: :grin:

δε νομίζω τάκη  :tooth:

ασε και που το 80 ειναι πλεον πολυ συζητισιμο

καλά εγώ δεν τους δίνω ούτε 20 πλέον γιατί δεν το αξίζουν! αλλά λέμε τώρα πώς θα σας φαινόταν....μετα λόγου γνώσεως το λέγω.. ;)
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ωωπς... ;)
θα μπορέσουν να σταδιοδρομησουν  οι μασατζουδες σε στουντιο - ετσι που ειναι εμφανισιακα οι περισσότερες-- και σε ποια στουντιο ?
στα Κ 92α - 94 ΟΚ, αλλά αλλου ... :rolleyes: :rolleyes: :dunno:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ωωπς... ;)
θα μπορέσουν να σταδιοδρομησουν  οι μασατζουδες σε στουντιο - ετσι που ειναι εμφανισιακα οι περισσότερες-- και σε ποια στουντιο ?
στα Κ 92α - 94 ΟΚ, αλλά αλλου ... :rolleyes: :rolleyes: :dunno:

σε κάποια απο δαύτα έχει μοντελέ κορμάκια που μπορούν να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων. Το πρόβλημα είναι οτι ο κόσμος εχει μεγαλο οικονομικο θέμα και θα μπορεί να δίνει μόνο 20αρια...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
όποια πάρει την άγουσα για την Φυλής θα πρέπει να θεωρείται τυχερή οσωνούπω....μέχρι τον γεναρη,φλεβάρη ότι αρπάξουν...δεν το βλέπετε?εδώ σε στριπ της συγγρού που δεν έχει κόσμο και που τις καλές εποχές το πριβέ είχε πενηντάρι τώρα τον φραπέ με πέντε άτομα όλο το βράδυ το έβαλαν κατοστάρι... :headbang:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
και γιατι τα κρατατε μονο για παρτι σας κ δεν ενημερωνεται......κ εμας τους νεοπες
Νέωψ εσύ που'χεις καταγαμήσει τις μισές πουτάνες του λεκανοπεδίου?? :o

one more time.... δε νομίζω τάκη  :tooth:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
τί θα λέγατε αν σας έλεγαν ότι ένα βράδυ σε μιά επίσκεψή σας σε ένα στούντιο θα βλέπατε λαδοκόρες που αντί για 80 θα τις δίνατε 50? πιστεύω ότι δεν είμαστε και πολύ μακρυά από κάτι τέτοιο..

..Άσε να βαρέσουμε κανα ΚΑΝΟΝΙ και θα δεις..Ούτε 50 λεπτά ΔΕΝ θα μπορείς να δίνεις..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
  :grin:

*πάει το ογδοντάρη αλέκο.Αυτό υπάρχει ακόμα μόνο για τους νέοπες
μπα, δεν νομίζω
αλλιώς το λες
πως οι παλαίουρες (που το έχουνε σκάσει στο ίδιο μαγαζί ΠΟΛΛΕΣ φορές) έχουνε έκπτωση
το ανάποδο από αυτό που λες δηλαδή
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
όποια πάρει την άγουσα για την Φυλής θα πρέπει να θεωρείται τυχερή οσωνούπω....μέχρι τον γεναρη,φλεβάρη ότι αρπάξουν...δεν το βλέπετε?εδώ σε στριπ της συγγρού που δεν έχει κόσμο και που τις καλές εποχές το πριβέ είχε πενηντάρι τώρα τον φραπέ με πέντε άτομα όλο το βράδυ το έβαλαν κατοστάρι... :headbang:
οι πληροφορίες από αγωνιστές που πάνε στα μασατζίδικα είναι πως τα δωμάτια είναι ακόμα φουλ....
περίεργο;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οι πληροφορίες από αγωνιστές που πάνε στα μασατζίδικα είναι πως τα δωμάτια είναι ακόμα φουλ....
περίεργο;

καλα..για θυμήσου τέτοια εποχή προ διετίας στα ιδρύματα και δές τί γινότανε στις εισόδους-εξόδους των ιδρυμάτων και πήγαινε και τώρα να δείς ή μάλλον για να δείς την τρομακτική αντίθεση πήγαινε σε λίγο καιρό...άλλωστε κάποιες θεραπεύτριες ήδη έχουν ξεκινήσει τις διπλοβάρδυες σε στούντιο-μασάζ-σιτζιλίκι...(και καλά το σιτζιλίκι προυπήρχε ενίοτε στα μασάζ).Το στουντιλίκι όμως κάτι δείχνει...
 

fido dido

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά είμαι νέος στο μασαζοχώρο και αν και έχω επισκευτεί δύο φορές τα εν λόγω ιδρύματα μια στην συγγρου και μια στην μάρνης ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο ίδρυμα που να είναι πάνω απο το μέσο όρο απο πλευρα πολυτέλειας και καθαριότητας και να προσφέρει σίγουρα μπριζόλα. Ξέρω οτι μπορεί να φανώ ψάρακας και να μοθ πείτε ρε μεγάλε διάβασε και θα δεις. Απλά ψάχνω κάτι που πραγματικά να έχει μια αίσθηση πολυτέλειας γιατί τότε σε φτιάχνει περισσότερο σκεφτόμενος ...και τώρα????... τελικά η μασαζκόρη μπριζολάρει η όχι ( στο τέλος να μπριζολάρει βέβαια) απο το να πηγαίνεις σε κάποια παρακμιακά διαμερίσματα του κέντρου . ευχαριστώ όπως και να έχει.......... 
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Υπάρχει ο συνδυασμός που θέλεις και λέγεται Λυκαβηττού 10 και Soufi spa στην Ν.Σμύρνη.Και 1-2 στην Ποσειδώνος που δεν τα ξέρω,θα σε διαφωτίσουν άλλοι....
Στην Ν.Σμύρνη θα φας μπριζόλα απο την πρώτη φορά,αλλά χρειάζεσαι εκπαίδευση πριν πας....διαφορετικά,δεν θα κάνεις τίποτα.
Στη Λυκαβηττού χρειάζεσαι και εκπαίδευση και πολλά λεφτά.Κανένα απο τα δυο δεν επαρκεί μόνο του.....Διάβασε λοιπόν τα αντίστοιχα threads και ρώτα τους κατάλληλους ανθρώπους.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom