Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Νομίζω ότι σου διαφεύγει η ουσία, η οποία δεν είναι το που έγινε το συμβάν ή ποιος ευθύνεται, αλλά ότι πανθομολογουμένως, τέτοια συμβάντα γίνονται και έχουν αναφερθεί και παλιότερα. Και δυνητικά, μπορουν να συμβούν οπουδήποτε γι αυτό δεν έχει αξία το "που έγινε". Καλό είναι λοιπόν να αναφέρονται - έστω και γενικόλογα - γιατι διαβάζουν και κάποιοι που δεν έχουν σχετική εμπειρία. Ας το ξέρουν λοιπόν και να φυλάγονται, κακό δεν κάνει.

... πάω πάσο μάστορα μου,
αφού η ουσία είναι κατ'εσενα ότι "αν περάσεις από Ομόνοια και γύρω στενά βράδυ μπορεί να σου πάρουν και τα σώβρακα" και όχι πως θα πάψει να υπάρχει αυτό το φαινόμενο..!!!! ΜΕΙΝΕ με αυτήν την ουσία... "Δεν περνάμε βράδυ από την Ομόνοια (φυλαγόμαστε ) γιατί μπορεί να μας την πέσουν"
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει στο μασατζαδικο velvetbeautyspa στον πειραια ηρωων πολυτεχνειου 16  και αν αχιζει τον κοπο να το τιμισο και αν εχει καλα τεμαχεια οποιος εχει παει ας δοσει πληροφοριες.
 

SG_mns

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα Ρε παλικάρια!..

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και οι γνώστες παρακαλώ ας με διαφωτήσουν...
Δεν έχω πάει σε μασατζίδικο η αλήθεια είναι, διότι έχω την εντύπωση ότι οι κοπέλες που παίζουν μπάλα είναι μέτριες και κάτω, απο θέμα εμφάνισης...
Δεν το έχω ψάξει το ζήτημα ιδιαίτερα, μόνο απ'όσα ολίγα έχω καταφέρει να διαβάσω εδώ...
Ωστόσο, γουστάρω πολυ την ιδέα του μασάζ και τα παρελκόμενα του απ'το απλά να πάω σε ένα στουντιο για ένα  :knockinb: κι όξω.
Έτσι λοιπόν ζητώ απο τους εμπειρούς συμπολεμιστές να με ενημερώσουν σε πιο μασαζομάγαζο θα βρώ κοπέλες επιπέδου "μοντέλου".. ωραίο σώμα, φάτσα, κτλ κτλ...

Ευχαριστώ!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπέρα Ρε παλικάρια!..

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και οι γνώστες παρακαλώ ας με διαφωτήσουν...
Δεν έχω πάει σε μασατζίδικο η αλήθεια είναι, διότι έχω την εντύπωση ότι οι κοπέλες που παίζουν μπάλα είναι μέτριες και κάτω, απο θέμα εμφάνισης...
Δεν το έχω ψάξει το ζήτημα ιδιαίτερα, μόνο απ'όσα ολίγα έχω καταφέρει να διαβάσω εδώ...
Ωστόσο, γουστάρω πολυ την ιδέα του μασάζ και τα παρελκόμενα του απ'το απλά να πάω σε ένα στουντιο για ένα  :knockinb: κι όξω.
Έτσι λοιπόν ζητώ απο τους εμπειρούς συμπολεμιστές να με ενημερώσουν σε πιο μασαζομάγαζο θα βρώ κοπέλες επιπέδου "μοντέλου".. ωραίο σώμα, φάτσα, κτλ κτλ...

Ευχαριστώ!

σε λάθος χώρα τα ψάχνεις αδερφέ,δυστυχώς!πήγαινε καμμιά ελβετία,καμμιά γερμανία,καμμιά αυστρία να βρείς την υγειά σου και άσε την ψωροκώσταινα.
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
.. φυσικά και δεν έγραψες τίποτα... ;)
η "κλοπή" είναι ποινικό αδίκημα και φυσικά φέρει την ίδια ευθύνη και αυτός που γνωρίζει και δεν το λέει......

Αδελφέ "χτύπα" τα κουμπάκια σου και μην με αποσχολείς. Δεν παίρνεις... ούτε πμ.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
... πάω πάσο μάστορα μου,
αφού η ουσία είναι κατ'εσενα ότι "αν περάσεις από Ομόνοια και γύρω στενά βράδυ μπορεί να σου πάρουν και τα σώβρακα" και όχι πως θα πάψει να υπάρχει αυτό το φαινόμενο..!!!! ΜΕΙΝΕ με αυτήν την ουσία... "Δεν περνάμε βράδυ από την Ομόνοια (φυλαγόμαστε ) γιατί μπορεί να μας την πέσουν"
Συ πρέπει να'σαι δικηγόρος, κι αν δεν είσαι, θα γινόσουν καλός  :grin:

Δεν είπα σε κανέναν να μην πηγαινει πουθενά. Κι αν ξαναρίξεις μια ματιά σε αυτά που γράφω, εκεί που λες κι εσύ αποσκοπούν, να παψει το φαινόμενο. Αν δε βρίσκουν τίποτα να ψειρίσουν, δε θα ψειρίσουν  ;)

"Κάλλιον το προλαμβάνειν του θεραπεύειν" που έλεγε και ο παππους Ιπποκράτης  :woldman:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
... πάω πάσο μάστορα μου,
αφού η ουσία είναι κατ'εσενα ότι "αν περάσεις από Ομόνοια και γύρω στενά βράδυ μπορεί να σου πάρουν και τα σώβρακα" και όχι πως θα πάψει να υπάρχει αυτό το φαινόμενο..!!!! ΜΕΙΝΕ με αυτήν την ουσία... "Δεν περνάμε βράδυ από την Ομόνοια (φυλαγόμαστε ) γιατί μπορεί να μας την πέσουν"
Η αληθεια ειναι οτι ολοι θα θελαμε να μαθουμε το ιδρυμα και την κορασιδα,αλλα εφόσον εχει ξαναγινει αρκετες φορες,μαλλον το νοημα ειναι οτι πρεπει να ειμαστε περισσοτερο προσεκτικοι,παρα να κατονομασουμε το συγκεκριμενο ιδρυμα.Αν ομως η περιπτωση αφορουσε ανεξαρτητη μασαζοκορη θα ημουνα υπερ του να κατανομαστει.
υ.γ. :grin:με την ταυτοτητα ξεμπερδεψα και εγω μια φορα σε ενα ασφυκτικο face control
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Συ πρέπει να'σαι δικηγόρος, κι αν δεν είσαι, θα γινόσουν καλός  :grin:

Δεν είπα σε κανέναν να μην πηγαινει πουθενά. Κι αν ξαναρίξεις μια ματιά σε αυτά που γράφω, εκεί που λες κι εσύ αποσκοπούν, να παψει το φαινόμενο. Αν δε βρίσκουν τίποτα να ψειρίσουν, δε θα ψειρίσουν  ;)

"Κάλλιον το προλαμβάνειν του θεραπεύειν" που έλεγε και ο παππους Ιπποκράτης  :woldman:
Συ εισαι ληξιαρχος,αλλα σαν κληρικος-ιεροκηρυξ,θα γινοσουνα καλος :grin:
(ρε μπας και εισαι ο παπαγιωργης?)
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Καλησπέρα Ρε παλικάρια!..

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και οι γνώστες παρακαλώ ας με διαφωτήσουν...
Δεν έχω πάει σε μασατζίδικο η αλήθεια είναι, διότι έχω την εντύπωση ότι οι κοπέλες που παίζουν μπάλα είναι μέτριες και κάτω, απο θέμα εμφάνισης...
Δεν το έχω ψάξει το ζήτημα ιδιαίτερα, μόνο απ'όσα ολίγα έχω καταφέρει να διαβάσω εδώ...
Ωστόσο, γουστάρω πολυ την ιδέα του μασάζ και τα παρελκόμενα του απ'το απλά να πάω σε ένα στουντιο για ένα  :knockinb: κι όξω.
Έτσι λοιπόν ζητώ απο τους εμπειρούς συμπολεμιστές να με ενημερώσουν σε πιο μασαζομάγαζο θα βρώ κοπέλες επιπέδου "μοντέλου".. ωραίο σώμα, φάτσα, κτλ κτλ...

Ευχαριστώ!
Με αυτα τα δεδομενα,μαλλον για νηστεια και προσευχη το βλεπω και απο χειμωνα καμια πορνοεκδρομη στα μερη που αναφερει ο παθος :thumbsup:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Έχετε τρελαθεί εντελώς μου φαίνεται ρε σεις. Να δείξεις ταυτότητα για να γαμήσεις; Δεν πάνε να γαμηθούν μόνες τους καλύτερα;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Έχετε τρελαθεί εντελώς μου φαίνεται ρε σεις. Να δείξεις ταυτότητα για να γαμήσεις; Δεν πάνε να γαμηθούν μόνες τους καλύτερα;

εγκρίνω και επαυξάνω.....εδω προσπαθούνε να μην συναντηθούν οι πελάτες μεταξύ τους,μήπως και είναι γνωστοί και μου λέτε να δείξουμε ταυτότητα?
Ομως,ας είμαστε και λίγο πονηροί....αν ζητάνε ταυτότητα,είναι σαν να σου λένε "εδω γαμιόμαστε και φοβόμαστε τους μπάτσους....",άρα η επιτυχία είναι εξασφαλισμένη... :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλησπέρα Ρε παλικάρια!..

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και οι γνώστες παρακαλώ ας με διαφωτήσουν...
Δεν έχω πάει σε μασατζίδικο η αλήθεια είναι, διότι έχω την εντύπωση ότι οι κοπέλες που παίζουν μπάλα είναι μέτριες και κάτω, απο θέμα εμφάνισης...
Δεν το έχω ψάξει το ζήτημα ιδιαίτερα, μόνο απ'όσα ολίγα έχω καταφέρει να διαβάσω εδώ...
Ωστόσο, γουστάρω πολυ την ιδέα του μασάζ και τα παρελκόμενα του απ'το απλά να πάω σε ένα στουντιο για ένα  :knockinb: κι όξω.
Έτσι λοιπόν ζητώ απο τους εμπειρούς συμπολεμιστές να με ενημερώσουν σε πιο μασαζομάγαζο θα βρώ κοπέλες επιπέδου "μοντέλου".. ωραίο σώμα, φάτσα, κτλ κτλ...

Ευχαριστώ!
έτσι όπως το λες, δεν μιλάς για τα μασατζίδικα που συζητάει το παρόν θρεντ, όχι από πλευράς ομορφιάς θεραπεύτριων (σε κάποια έχει κοπέλες που είναι όντως πολύ όμορφες, αν και πραγματικά οάσεις σε γενικότερο πλαίσιο), αλλά μιλάμε ουσιαστικά για ιδρύματα που είναι στουντιάκια με επικάλυψη μασάζ

ψάχνεις για αυτό που εμείς οι παλιοί κοιτούσαμε, το να "καταφέρουμε" την θεραπεύτρια να μας κάτσει - δεν το είχες σίγουρο πως θα πετύχαινε.
Θα σου έλεγα να ρίξεις μια ματιά στα μασατζίδικα που φραπάς- ίσως βρεις κάτι εκεί.

αλλά μην περιμένεις σιγουριά πως θα σκοράρεις σε αυτά...μάλλον το αντίθετο
 

roman79

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
γεια σε ολους!
γνωριζει κανεις κατι για το μασαζ θησεως 67?
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
γεια σε ολους γνωριζει κατι κανεις για το evexia health & beauty center
στον πειραια ηρωων πολυτεχνιου 32 αχιζει κανεις να το επισκευτει
βασικα εμενα με ενδιαφερει αν εχει οραιες θεραπεφτριες
και ενα καλο μασαζ και αν πεζει τιποτε αλλο μετα !!!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Έχετε τρελαθεί εντελώς μου φαίνεται ρε σεις. Να δείξεις ταυτότητα για να γαμήσεις; Δεν πάνε να γαμηθούν μόνες τους καλύτερα;
ρε ηρεμηστε.. :cheesy: δεν παρουσιαστηκα κιολας στην αναφορα του λοχου
Απλα τη φωτογραφια εδειξα (οπως λεει και ο πατερ κεμπαπ :cheesy:)για να ηρεμησει η λαδοκορη

γεια σε ολους γνωριζει κατι κανεις για το evexia health & beauty center
στον πειραια ηρωων πολυτεχνιου 32 αχιζει κανεις να το επισκευτει
βασικα εμενα [glow=red,2,300]με ενδιαφερει αν εχει οραιες θεραπεφτριες
και ενα καλο μασαζ και αν πεζει τιποτε αλλο μετα[/glow] !!!
Λιγα πραγματα σ'ενδιαφερουν δηλαδη :grin:
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
με ενδιαφερει ποια θεραπευτρια θα με αναλαβει αν ειναι ομορφη αν πεζει μετα φραπε η μπριζολα δεν θα με χαλαγε θα με χαλασει αν πεσο σε μπαζο
θεραπεφτρια πρεπει να ροτησο προτα πριν καταθεσο το 70 αρι που
ζητανε για δοστε μου τα φωτα σας τι πρεπει να κανω στο συνγεκριμενο
μασατζαδικο του πειραια  evexia health & beauty center
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom