Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Χωρις....
Αυτο  :police: το ειχα μαζι(βαλιτσακι sport billy :2funny:) για να τιμωρησω μετα την κορασιδα για την ψυχικη οδυνη :s&m_1: :s&m_1:
:2funny: :2funny:
sportbilly.jpg
  :tooth:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια το ραβινε εκλεισε;;
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
λουκετο λεμε....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
με ενδιαφερει ποια θεραπευτρια θα με αναλαβει αν ειναι ομορφη αν πεζει μετα φραπε η μπριζολα δεν θα με χαλαγε θα με χαλασει αν πεσο σε μπαζο
θεραπεφτρια πρεπει να ροτησο προτα πριν καταθεσο το 70 αρι που
ζητανε για δοστε μου τα φωτα σας τι πρεπει να κανω στο συνγεκριμενο
μασατζαδικο του πειραια  evexia health & beauty center
 
αφού εσύ θα την διαλέξεις ούτως ή άλλως..πώς θα "πέσεις σε κάποια;
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
εκτος απο Μάρση που εένει οκ τι άλο προτήνετε παλικάρια ?εδω κοντά στη μάρνη?
 

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
:new_shocked:
με ενδιαφερει ποια θεραπευτρια θα με αναλαβει αν ειναι ομορφη αν πεζει μετα φραπε η μπριζολα δεν θα με χαλαγε θα με χαλασει αν πεσο σε μπαζο
θεραπεφτρια πρεπει να ροτησο προτα πριν καταθεσο το 70 αρι που
ζητανε για δοστε μου τα φωτα σας τι πρεπει να κανω στο συνγεκριμενο
μασατζαδικο του πειραια  evexia health & beauty center
 

τύπε αριστερά από το Β και δεξια από το Ψ υπάρχει το Ω.... :new_shocked:...ωχ τα ματάκια μου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.181
Πόντοι
46.232
ρεπο σημερα κ με ορεξη να λαδωθω αλλα μαλλον λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο....
εχουμε κ λεμε πτωτη επισκεψη π131 γιατι γραφτηκε οτι εχει νεα πιπινια κ ειθελα να τσεκαρω....κανενα ιχνος πιπινιου....παρουσες καιτη μιλφοκινεζα μπουτου , τατιανα αλλο μιλφ λεπτη με καλλιγραμμα ποδια , τζεσι ξανθια φυσικα μιλφ με πατηκωμενη μυτη πολυ παραξενη φατσα με μπουταρες αλλα οταν εκανε στροφη να βγει απο το δωματιο ηταν φουλ στην κυταριτυδα  , το μονο σχεδον αξιολογο αλλα ουτε αυτο πιπινι μια γερμανιδα που παλια εχει περασει απο φυλης κ απο διαφορα στουντιο με τατουαζ στην πλατη σαν μαντυ παρουσιαστηκε οχι παντος η γνωστη μαντυ το στουντιοκοριτσο αλλη ηταν εγω την εχω πετυχει με το ονομα κριστη
συνεχεια σ63 , παρουσες αντριαννα πετιτ κοπελιτσα με σγουρα μαλλια αβυζι , ελενη ξανθια σχετικα ψυλη με πιασμενα κοτσο τα μαλλια στρογγυλοπροσωπη κ ωραια ποδια , χαρα μιλφ απο τα χειροτερα που εχω δει με αφανε μαλλια κ ενα κινεζακι κ αυτο χαλια , σε ερωτηση αν δουλευει η μαρσυ μου απαντησαν απο αυριο ,ειναι η τριτη φορα που παω κ δεν την πετυχαινω
συναντηση με αλλον συναγωνηστη κ συνεχεια φερρων 19 παρουσες οιν γνωστες απο π160 χριστινα αννα βικη κ αλεξανδρα...η ιδια μπαζοκατασταση δηλαδη , αν υπηρχε βαθμολογια για της κοπελες οι 3 πρωτες ισα που θα επερναν 4 ενω η αλεξανδρα θα επερνε ενα 6αρακι...
τελος στου29 παρουσες νικολ με υπερμεγεθη βυζια που με δυσκολια τα συγκρατουσαν το σουτιεν κ το μπλουζακι της αλλα ππο σωμα ψιλοχαλια κ κοντη , γκαλινα πολυ λεπτη με μαυρα μαλλια αλλα πολυ ασπρουλιαρα , μαρια η γνωστη κοπελα με το μαυρο κοντο μαλλακι , η παολα αλλη μελαχρινη εχω την εντυπωση οτι ξεχυλωσε και αλλο αυτη...εχει παρει και αλλα κιλα , σονια η γνωστη ,φυσικα η ζαννα που δεν με αφηνε να φυγω κ η γιαγια ελενη με την ξινη φατσα της....θελω να πω οτι οι κοπελες κ οταν μπηκαμε αλλα κ οταν φευγαμε ηταν πανω απο ενα λαπ τοπ κ διαβαζαν ασταματητα.....
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερώτηση ---- το Πατ 160 έκλεισε? Διότι εχθές δεν έχει ούτε κουδούνι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.181
Πόντοι
46.232

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρεπό Τρίτη;;
χμ....τι δουλειά είναι αυτή;
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Αααα ευχαριστώ ,κατάλαβα λόγο κρίσης  ο όμιλος μαζεύετε στο κεντρικό κτήριο της διοίκησης για μείωση κόστους.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.181
Πόντοι
46.232
Αααα ευχαριστώ ,κατάλαβα λόγο κρίσης  ο όμιλος μαζεύετε στο κεντρικό κτήριο της διοίκησης για μείωση κόστους.
καμμια σχεση ομως.....αυτο στο φερρων εχει κλεισει καιρο , το αλλο στο 160 ειχε προβλημα με της κτιριακες εγκαταστασεις κ τους ενοικους κ μεταφερθηκε στο φερρων...
δεν εχει γινει δηλαδη ενωση....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • corl.jpg
    corl.jpg
    5,4 KB · Εμφανίσεις: 22

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Παιδια το παλιο forum υπαρχει καπου και μπορει να το διαβασει κανεις η δεν γινεται;
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Σημερινη επισκεψη στουρναρη 47
.Στη πορτα η Βικυ.Συνευρεση με Βερονικα απο Γεωργια.Πρωτη φορα την πετυχαινα. Ξανθια αδυνατη με πολη καλο σωμα και μικρο στηθος.Απλα θα πω οτι η κοπελα ειναι καλυτερη απο την κοπελα μας.Οποιος δοκιμασει δεν θα χασει!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δοκίμασες εσύ ?

Για πες και λεπτομέρειες, γιατί εγώ δύσκολα να κάνω απιστία ! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom