Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
Παίδες Καλημέρα.

Θα ήθελα ενημέρωση για το αν λειτουργούν τα καταστήματα Κυριάκές.
Με ενδιαφέρουν τα Στουρ. 29,Στουρ. 47, Σολωμ. 54 και Φραντζή 4 Φιξ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων συνάδελφοι.
Καλό φθινόπωρο σε όλους μας.
εκτος απο σολωμου που το λεω με επιφυλαξη , τα αλλα δουλευουν
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι αυτη είναι. η ιδια που θυμασαι τωρα ειναι ιδιοκτητρια εκει. εκτελει και χρεη σεριφισας ενιοτε. ας ειναι καλα ο μεγας σκαουτερ PIATSAS που με ενημερωσε
  απο τοτε ειχε τετοιεs τασειs.  επισηs για  αυτο το λιγο που περασε απο τα studio , ειχε αποκτησει καλο ονομα.  την ζητουσαν αρκετοι. 
 

Grover

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Για τρελο-Ηλιανα Μεσ208/1ος  ξερει κανεις που πηγε?
εχω φαει τον κοσμο την ανωμαλια μου μεσα...  :s&m_3:

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Για τρελο-Ηλιανα Μεσ208/1ος  ξερει κανεις που πηγε?
εχω φαει τον κοσμο την ανωμαλια μου μεσα...  :s&m_3:

Ευχαριστω εκ των προτερων
ειναι αναμεσα σε δαφνι και νταου πεντελης...πρεπει να περασεις να ρωτησεις..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
Καλησπέρα. Αν μου επιτρέπετε να καταθέσω μια ακόμα (την 4η) εμπειρία μου σε μασάζιδικα. Χώρος : Στουρνάρη 29. Κοπέλα: η Ελένη. Καταρχάς δεν θα μπω στη διαμάχη για την ηλικία της. Η ουσία είναι ότι κρατιέται καλά (άτιμα ρωσικά γονίδια). Το μασάζ της αρκετά καλό. Μάλιστα κάποιος πόνος που είχα στο χέρι από το γυμναστήριο, με άφησε. Την ώρα του σεξ έγινε το έλα να δεις. Αρχικά γλωσσοφιλα και αμοιβαίο γλειψιμο του στήθους. Μετά πιο χαμηλά. Άκαποτη πίπα και (κανονικό) γλυφοκώλι με γλώσσα. Εκεί τα είδα όλα. Στη συνέχεια σεξ με πισωκολλητό, διάλειμμα για γλυφομούνι και τέλος κατάθεση σε στάση ιεραποστολική. Τρομερή εμπειρία. Από την πλευρά της υπάρχει φοβερή διάθεση να σε ικανοποιήσει και να μη που χαλάσει κανένα χατίρι. Το μόνο που σε προβληματίζει στο τέλος είναι μήπως με όλα αυτά έχεις ρισκάρει την υγεία σου.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Γι'αυτο πρεπει ολοι να σκεφτονται δυο φορες την στιγμη της καβλας,για να μην αρχισουν οι σκεψεις οταν πας για το σπιτι σου.Αν γινει αυτο,η στιγμιαια ευχαριστηση γινεται κολαση.Και αν αυτη εχει καποιο προβλημα υγειας;Και αν η γλωσσα μου ειχε καποια μικρη πληγη;Και αν εχει κατι και δεν το ξερει;Και αν,και αν,κλπ.Δυστυχως,οτι και να κανεις,πρεπει να δουλεψει και το πανω κεφαλι,και αυτο συχνα χαλαει την ανεμελια και την χαρα του κατω!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μάλιστα
βρήκαμε το βάτραχο λοιπόν που κάνει και γλειφοκώλι και πίπα
αχαχαχαχαχ

ωραιότατα...μέσα στην υγεία μιλάμε...
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Γι'αυτο πρεπει ολοι να σκεφτονται δυο φορες την στιγμη της καβλας,για να μην αρχισουν οι σκεψεις οταν πας για το σπιτι σου.Αν γινει αυτο,η στιγμιαια ευχαριστηση γινεται κολαση.Και αν αυτη εχει καποιο προβλημα υγειας;Και αν η γλωσσα μου ειχε καποια μικρη πληγη;Και αν εχει κατι και δεν το ξερει;Και αν,και αν,κλπ.Δυστυχως,οτι και να κανεις,πρεπει να δουλεψει και το πανω κεφαλι,και αυτο συχνα χαλαει την ανεμελια και την χαρα του κατω!

+1000
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Οτι θέλει 1000 φορές μεγαλύτερη προσοχή στις στιγμές υπέρτατης κάβλας για να μην βρεθεί κανείς με παράσημο
[/quote
Μην ξεχνάμε ότι η ζωή αξίζει πολύ περισσότερο από κάποιες στιγμές κάβλας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα στις 12.00 στο μαρνης 28 , μου ανοιξαν απο την δεξια πορτα κ οχι απο αυτη που ανοιγαν παλια , παρελαση ναταλι ψανθο μιλφ με κοντα μαλια σκυλε φατσα κ δυνατο κορμι , μονικα ξανθοκαστανη γεματουλα προς χοντρη κλασσικη παρουσια εκει , εναι αδιαφορο κινεζακι δεν μου ειπε ονομα μονο γεια(λες να την ελεγαν γεια  :grin: κ να μην το πειρα χαμπαρι.....)η τζεσικα (οπου κ τιμηθηκε) μαυρουλα λεπτη με ωραια βυζακια ,ενω μια κοπελλα ηταν στο δωματιο.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Οτι θέλει 1000 φορές μεγαλύτερη προσοχή στις στιγμές υπέρτατης κάβλας για να μην βρεθεί κανείς με παράσημο
Σωστος εισαι.Βαλε τωρα και αλλα 1000 καπακι,μπας και ευαισθητοποιησουμε ολους τους συναδελφους!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Σωστος εισαι.Βαλε τωρα και αλλα 1000 καπακι,μπας και ευαισθητοποιησουμε ολους τους συναδελφους!
μονο 1000? βαλε 1.000.000 να εισαι μεσα.μαγκες προσοχη γιατι την πατησα ευτυχως ελαφρα με βαλανοποσθιτιδα...ποτε μου το δινω ακα , αλλα δυστυχως μια μασαζοκορη πανω στην καβλα (της) το πηρε ολο και μολις χωρις να ρωτησει βεβαια, και μολις που προλαβα και το τραβηξα..ηταν ομως αρκετο για να τσιμπησω βαλανοποσθιτιδα, ευτυχως ηπιας μορφης και αντιμετωπισιμη με κρεμες και κορτιζονουχο διαλυμα..και αντε τωρα αυτα να τα κρυβεις (οι λογοι ευνοητοι)..για αυτο προσοχη...οχι ακα και λοιπες μαλακιες...ο δοκτωρ μου ειπε οτι σιγουρα ειχε φλεγμονη στην γλωσσα η κυρια...σκεφτειτε εαν ειχε δωσει και γλωσσοφιλα...μακρυα και αγαπημενοι....αυτα στην προσπαθεια αφυπνισης μερικων που νομιζουν οτι μονοι οι αλλοι την παθαινουν...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μονο 1000? βαλε 1.000.000 να εισαι μεσα.μαγκες προσοχη γιατι την πατησα ευτυχως ελαφρα με βαλανοποσθιτιδα...ποτε μου το δινω ακα , αλλα δυστυχως μια μασαζοκορη πανω στην καβλα (της) το πηρε ολο και μολις χωρις να ρωτησει βεβαια, και μολις που προλαβα και το τραβηξα..ηταν ομως αρκετο για να τσιμπησω βαλανοποσθιτιδα, ευτυχως ηπιας μορφης και αντιμετωπισιμη με κρεμες και κορτιζονουχο διαλυμα..και αντε τωρα αυτα να τα κρυβεις (οι λογοι ευνοητοι)..για αυτο προσοχη...οχι ακα και λοιπες μαλακιες...ο δοκτωρ μου ειπε οτι σιγουρα ειχε φλεγμονη στην γλωσσα η κυρια...σκεφτειτε εαν ειχε δωσει και γλωσσοφιλα...μακρυα και αγαπημενοι....αυτα στην προσπαθεια αφυπνισης μερικων που νομιζουν οτι μονοι οι αλλοι την παθαινουν...
κι έχουνε κάνει τις πουτάνες γκόμενές τους ... να συμπληρώσω
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Και καλα ολα αυτα.Ειναι τωρα να ζεις με μαυρες σκεψεις;Με τον συντροφο σου αν εχεις τοτε τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα.Αν εχεις οικογενεια και παιδια;Δεκα φορες χειροτερα.Εχεις ευθυνες απεναντι σε καποιους και μετα απεναντι σε σενα.Πρεπει ολοι να σκεφτομαστε και να μην στενοχωρουμε τους γυρω μας.Και δεν μιλαω μονο για αρρωστιες.Αν αγαπατε καποιους και πρωτα εσας τους ιδιους,κινηθειτε προσεκτικα και εκ του ασφαλους.
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Παίχτες καλημέρα & καλή σεζόν να έχουμε.

Μόλις με ενημέρωσε ένα αξιόπιστο φιλαράκι ότι σε μασαζοίδρυμα προσπάθησαν να του ψειρίσουνε το πορτοφόλι. Όταν "αγρίεψαν τα πράγματα βρέθηκε πεταμένο κάτω από καναπέ. Από ότι μου είπε δεν ευθύνεται το μαγαζί αλλά η κοπέλα που είχε επιλέξει.

Το νου σας......
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Παίχτες καλημέρα & καλή σεζόν να έχουμε.

Μόλις με ενημέρωσε ένα αξιόπιστο φιλαράκι ότι σε μασαζοίδρυμα προσπάθησαν να του ψειρίσουνε το πορτοφόλι. Όταν "αγρίεψαν τα πράγματα βρέθηκε πεταμένο κάτω από καναπέ. Από ότι μου είπε δεν ευθύνεται το μαγαζί αλλά η κοπέλα που είχε επιλέξει.

Το νου σας......
Ονοματάκι έχουμε  ;)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Μόλις με ενημέρωσε ένα αξιόπιστο φιλαράκι ότι σε μασαζοίδρυμα προσπάθησαν να του ψειρίσουνε το πορτοφόλι....
Γι' αυτό έχουμε πάντα μαζί μας μόνο:
1. Το ακριβές αντίτιμο (για να μη γίνεται μανούρα για τα ρέστα)
2. Άντε και +20€ αν μας προκύψει αιφνίδια όρεξη κουλουροφαγίας
3. Την Αστ. Ταυτοτητα (μη γινει κανα ντου και τρεχουμε...)
4. Καποτίδια (εαν θέλουμε ντε και καλά τα δικά μας)

Τα υπόλοιπα είναι περιττα.
Οι μερακλήδες μπορούν να παίρνουν και την τσαντουλα με τα αξεσουάρ τους (στραπόνια κλπ :zfuck: :grin: :grin:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom