Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
  η σιμονε ?    ηξερα μια μαυριδερη  με αυτο το ονομα  ,  που  ειχε δουλεψει περνωνταs στο δωματιο ,  ενα φεγγαρι σε  studio ( σε καποιο τηs  βριλησσου και στο  ιδιο  to ιπποκρατουs 144) πριν 4 περιπου χρονια.   

ναι αυτη είναι. η ιδια που θυμασαι τωρα ειναι ιδιοκτητρια εκει. εκτελει και χρεη σεριφισας ενιοτε. ας ειναι καλα ο μεγας σκαουτερ PIATSAS που με ενημερωσε
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις DocHollywood-Andy51
Πρώτη μου φορά σε μασατζίδικο και συγκεκριμένα γύρω στις 18:30 Στουρναρη 29
Το σκηνικό χύμα με τα βογγητά να ακούγονται μέχρι έξω τα δωμάτια τίγκα τελικά έφυγα και μετά από 45 λεπτά που ξαναγύρισα είδα τα κορίτσια πλην ζάνας.
Μπήκα με Ελένη πολύ καυλιάρα καλό μασάζ και όλα τα φουλ με πολύ όρεξη.
Με βλέπω να αλλάζω κατηγορία και να με κερδίζει το άθλημα,σήμερα λέω να δοκιμάσω άλλο ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες που αντλεί κάποιος μέσα από τα σχετικά θέματα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
...το ξερω Βαλεντίνε εδω και ημέρες...εχω πληροφορίες εκ των εσω... :sunglasses: :grin:

βαλεντίνε μου εννοεί από τον διαχειριστή της πολυκατοικίας με τον οποίο υπήρετησαν μαζί στην πέτρα της λέσβου κατά τύχη!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
βαλεντίνε μου εννοεί από τον διαχειριστή της πολυκατοικίας με τον οποίο υπήρετησαν μαζί στην πέτρα της λέσβου κατά τύχη!!!!

Μα..., εντελώς, κατά τύχη ...!!! :2funny:

βαλεντίνε μου εννοεί από τον διαχειριστή της πολυκατοικίας με τον οποίο υπήρετησαν μαζί στην πέτρα της λέσβου κατά τύχη!!!!

΄Εχει και ... διαχειριστή η πολυκατοικία ...?! :think: Βρε τι μαθαίνει κανείς γερνώντας ...!!! :o :bounce-glasses:

Υ.Γ. (άσχετο) : Που 'σαι 'συ ? :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
τί σημαίνει Αρτέμη Μάτσα?κανάς πλούσιος είναι?

Γ_ _ ώ την καταδίκη μου ...!!! :headbang:
Ο Δόσι - λόγος (παλιός Ελληνικός σινεμάς), Γερμανοτσολιάς, ο εξυπηρετών την εξουσία! :argue:
Ο κατέχων την πληροφορία (στις μέρες μας), που/και την εμπορεύεται ή ανταλλάσει! Όχι κατά τεκμήριο φραγκάτος!
Λες να 'ναι όλ' αυτά άσχετα :offtopic:??? :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γ_ _ ώ την καταδίκη μου ...!!! :headbang:
Ο Δόσι - λόγος (παλιός Ελληνικός σινεμάς), Γερμανοτσολιάς, ο εξυπηρετών την εξουσία! :argue:
Ο κατέχων την πληροφορία (στις μέρες μας), που/και την εμπορεύεται ή ανταλλάσει! Όχι κατά τεκμήριο φραγκάτος!
Λες να 'ναι όλ' αυτά άσχετα :offtopic:??? :think:

άρα άρτέμη μάτσα είναι συνώνυμο του διαχειριστή πολυκατοικίας στο κέντρο?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Μπορουμε να μαθουμε και μεις τι γινεται εκει με το ροστερ????
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σαββάτο δουλεύουνε τα μαγαζιά ;
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Ρε μάγκες να ρωτήσω ενα μασαζτζιδικο που ηταν πάνω απο τον Γερμανό στην πλατεία Βικτωριας ξερω οτι εχει κλείσει εδώ και καιρό. Γνωρίζεται αν μεταφέρθηκε σε αλλη διεύθυνση.Ειχε και μια κινεζουλα εκει που μεταφερθηκε στο Μαρνης.Ειχε καλη σχεση χρόνου-τιμης αλλα απο κοπελες ποτε τίποτα το ιδιαιτερο με ελάχιστες εξαιρέσεις
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάγκες να ρωτήσω ενα μασαζτζιδικο που ηταν πάνω απο τον Γερμανό στην πλατεία Βικτωριας ξερω οτι εχει κλείσει εδώ και καιρό. Γνωρίζεται αν μεταφέρθηκε σε αλλη διεύθυνση.Ειχε και μια κινεζουλα εκει που μεταφερθηκε στο Μαρνης.Ειχε καλη σχεση χρόνου-τιμης αλλα απο κοπελες ποτε τίποτα το ιδιαιτερο με ελάχιστες εξαιρέσεις

το εχει κλεισει η κυρα Ελενα...το κινεζακι ομως ειναι στο πατησιων 160..αν δεν αλλαξε κατι τον τελευταιο μηνα..
 

Nasout

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες Καλημέρα.

Θα ήθελα ενημέρωση για το αν λειτουργούν τα καταστήματα Κυριάκές.
Με ενδιαφέρουν τα Στουρ. 29,Στουρ. 47, Σολωμ. 54 και Φραντζή 4 Φιξ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων συνάδελφοι.
Καλό φθινόπωρο σε όλους μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom