Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ρε 60 να πληρωσει !!!
Ακου 60 χρονων να  :zfuck: :fuck1: :pipa1: !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.428
Κριτικές
61
Like
42.547
Πόντοι
22.785
ΩΩΩΩΩ!!!!  :o :o :o

Άρα θα διαπίστωσες ότι το κατέχει το πνευστό  ;)

Κατι αλλο σε 60 δε μου 'ρχεται  :think:
Σε 50 βρωμαει ο τοπος  :grin:

Tό έμοτικον  ;) τό συγκεκριμένο μέ θέτη σέ ύποψία
ότι δοκιμάσατε ...... τήν κορασίδα .....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Μου ηρθε μια!!!
Η κυρα Λουντα στη Βλαχοπουλου 1  :grin: :grin:
Στανταρ 60+ και μαυροφορεμενη
τρελλά γουστα αλλά δεν ξερω αν θα δεχτει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Κολοπαιδα αντε γεια, παω για κανα ΦΡΕΝΤΟ, γιατι εσεις θα με τρελανετε !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Την Καλημερα μου !!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.428
Κριτικές
61
Like
42.547
Πόντοι
22.785

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους...

Δεδομένου ότι θεωρώ πολύ σωστό κάποιος να γράφει τις εμπειρίες του σε κάποιο μαγαζί (προς αποφυγή των κακοτοπιών), θα συμμετέχω και εγώ...
Τις προάλλες πήγα στο Σ29, μάλιστα ήταν 11 το πρωί όποτε μόλις είχαν ανοίξει και ήταν όλες σε απαρτία.  Πήρα την Ελένη (μεγάλη αλλά που κερδίζει τα χρήματα της με πολύ φιλότιμο) και μου πρότεινε διπλό με την Σόνια (απίθανο μωρό, αν και λίγο κοντό για τα γούστα μου).  Μπήκαν και οι δύο μέσα και με βοήθησαν ακόμη και μπάνιο να κάνω.  Η Ελένη ξεκίνησε το μασάζ (πολύ καλή) και η Σόνια τα πόδια (μέτρια πράγματα).  Αφού λοιπόν έτριβαν για κανά μισάωρο, ξεκίνησε το πανηγύρι.  Ξεκίνησε η Σόνια με body to body μασαζ και αφού γύρισα, πλακώνουν τις πίπες.  ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!! Η Σόνια σχεδόν να ουρλιάζει όταν την έγλυφε η Ελένη και γενικά ήταν μέσα στην τρελή γκάβλα!!! Πολλοί θα πουν ότι το υποκρίνεται - να σας πω την αλήθεια δεν με πειράζει, δεδομένου ότι το κάνει καλά και όχι το κλασσικό "ναι μωρό μου" ενώ διαβάζει περιοδικό και εσύ δεν έχεις κάνει τίποτα ακόμη...  Αφού τελειώνω 1 φορά, με καθαρίζουν, και ξαναρχισαν!!!! μου έκανε εντύπωση, αφού από αυτά που ήξερα μέχρι τώρα είναι ότι όταν παίρνεις διπλό δεν σήμαινε και αυτομάτως ότι είναι και διπλή η εκτόνωση.  Με έφτιαξαν τρελά, και οφείλω να το προτείνω σε όλους (η Ελένη σε κάποιο σημείο είπε ότι εάν ήταν η Ζάνα, θα ήταν ακόμη καλύτερα...)  160€ η δαπάνη (και να σας πω, άφησα και ένα 20€ παραπάνω - τόσο καλά ήταν).  Την επόμενη φορά θα πάρω όμως την Σόνια μόνη της να δω τι λέει και θα σας ενημερώσω αναλόγως.

Αυτά.... και τα λέμε
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ποιο είναι το καλύτερο μωρό στην γειτονιά στουρνάρη αυτές τις μέρες....με τα σημερινά ρόστερ...???
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλημερίζω άπαντες , θά ήτο χρήσιμο νά μέ ένημερώση κάποιο μέλος
έάν παίζη κάτι σέ μασατζίδικο αύτές τίς ήμέρς γύρω στά 60 μέ δυάρι βυζάκι ??

υ.γ Θά τό χρωστάω  ;) ;)

Να σου δωκω την δ/ση απ τα ΚΑΠΗ Καλλιθεαs???? Εχουν φερει αξιολογα μωρα!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Tό πέτυχα τελικά , όπως τό ήθελα 57 σύν όνομα κορασίδος Λαρίσα ....

..Ποια Λαρίσα είναι ρε? αυτό το Ουκρανέζικο καβλοράπανο (πρωην Φερών 7 και Σολωμού 54, 3ος)??
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.428
Κριτικές
61
Like
42.547
Πόντοι
22.785
Εισαι ατρομητοs....κασκαντερ!!!Και βοηθαs και  στο.........  ΕΚΑΣ :grin: :grin: :grin:

Eίχα πληροφορίες έν τών έσω . ότι ύπήρχε μιά κάμψη γιά προτίμηση
στά gilf καί είπαμε  μέ τόν speedoyla άνεβάσουμε τήν κίνηση  ;)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Τιποτα απο τα δυο.......Απλα υποτασσουμε το κορμι στην Τερεζα περισσοτερεs φορεs αριθμητικα απο Λαρισα.........
Για την καρδια δεν σηκωνω κουβεντα...Ειναι παντα ανενταχτη

Με ... αγωνιστικούς χαιρετισμούς ...!!! :rockon: :grin: :-*
 

sakkas

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα συναγωνιστές.
Αν και πιο σπάνιος πελάτης των μασσαζερί, πρόσφατα (5 μέρες πριν) επισκέφθηκα το ίδρυμα στην Ιπποκράτους 144, το οποίο μετατράπηκε σε μασαζοτριβείο από studio που ήταν κάποτε. Ήταν η δεύτερη επίσκεψή μου, αφού η πρώτη που προηγήθηκε απέβη "άκαρπη" από πλευράς "φραπεδιάς" και "μπριζολοφαγίας" λόγω άκαμπτης άρνησης της μοναδικής θεραιπαινίδος.

Τώρα, με την δεύτερη επίσκεψη διαπίστωσα ότι υπάρχουν αρκετές κοπέλες (3-4), οι οποίες επιδίδονται και στο φραπέ και στην μπριζόλα με χαμηλό αντίτιμο (60-70 €). Διάλεξα ένα ρωσσακι-πιπινάκι ονόματι Τζούλια, το οποίο δεν έχει τίποτα να ζηλέψει σε χάρη από τα ρωσίδια-πιπίνια που ποστάρονται ως φωτογραφίες ΧΧΧ+18 σε διπλανό thread του site.
Στα του προγράμματος τώρα: Μασσάζ μέτριο προς καλό (προηγήθηκε ντουζάκι), έφερε και προφυλακτικό μαζί της, που το ακούμπησε στο τραπεζάκι. Μετά, αξιοπρεπής πίπα και άνευ χεριών, και στο τέλος μπριζόλα με τον ορθόδοξο τρόπο (η πίσω θύρα ερμητικά κλειστή). Εμφάνιση πολύ γλυκια, σωματάκι λεπτό και αθλητικό, με κωλομέρια σφιχτά και γυμνασμένα και βυζάκι 2αρι με puffy nipples.
Θα δοκιμάσω και τις υπόλοιπες θεραπεύτριες τις επόμενες ημέρες και θα ενημερώσω ανάλογα.
Αυτά τα ολίγα και ελπίζω κι εγώ να έβαλα ένα μικρό λιθαράκι στον καθημερινό αγώνα ενημέρωσης που δίνει η παρούσα κοινότητα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλησπέρα και από εμένα συναγωνιστές.
Αν και πιο σπάνιος πελάτης των μασσαζερί, πρόσφατα (5 μέρες πριν) επισκέφθηκα το ίδρυμα στην Ιπποκράτους 144, το οποίο μετατράπηκε σε μασαζοτριβείο από studio που ήταν κάποτε. Ήταν η δεύτερη επίσκεψή μου, αφού η πρώτη που προηγήθηκε απέβη "άκαρπη" από πλευράς "φραπεδιάς" και "μπριζολοφαγίας" λόγω άκαμπτης άρνησης της μοναδικής θεραιπαινίδος.

Τώρα, με την δεύτερη επίσκεψη διαπίστωσα ότι υπάρχουν αρκετές κοπέλες (3-4), οι οποίες επιδίδονται και στο φραπέ και στην μπριζόλα με χαμηλό αντίτιμο (60-70 €). Διάλεξα ένα ρωσσακι-πιπινάκι ονόματι Τζούλια, το οποίο δεν έχει τίποτα να ζηλέψει σε χάρη από τα ρωσίδια-πιπίνια που ποστάρονται ως φωτογραφίες ΧΧΧ+18 σε διπλανό thread του site.
Στα του προγράμματος τώρα: Μασσάζ μέτριο προς καλό (προηγήθηκε ντουζάκι), έφερε και προφυλακτικό μαζί της, που το ακούμπησε στο τραπεζάκι. Μετά, αξιοπρεπής πίπα και άνευ χεριών, και στο τέλος μπριζόλα με τον ορθόδοξο τρόπο (η πίσω θύρα ερμητικά κλειστή). Εμφάνιση πολύ γλυκια, σωματάκι λεπτό και αθλητικό, με κωλομέρια σφιχτά και γυμνασμένα και βυζάκι 2αρι με puffy nipples.
Θα δοκιμάσω και τις υπόλοιπες θεραπεύτριες τις επόμενες ημέρες και θα ενημερώσω ανάλογα.
Αυτά τα ολίγα και ελπίζω κι εγώ να έβαλα ένα μικρό λιθαράκι στον καθημερινό αγώνα ενημέρωσης που δίνει η παρούσα κοινότητα.

η σερίφισα σου έφερε κάποια αντίρρηση για την παροχή των προβλεπόμενων υπηρεσιών ;
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Τώρα, με την δεύτερη επίσκεψη διαπίστωσα ότι υπάρχουν αρκετές κοπέλες (3-4), οι οποίες επιδίδονται και στο φραπέ και στην μπριζόλα με χαμηλό αντίτιμο (60-70 €). Διάλεξα ένα ρωσσακι-πιπινάκι ονόματι Τζούλια, το οποίο δεν έχει τίποτα να ζηλέψει σε χάρη από τα ρωσίδια-πιπίνια που ποστάρονται ως φωτογραφίες ΧΧΧ+18 σε διπλανό thread του site.
Χωρις το φραπομπριζολιασμα(την πρωτη φορα)ποσα σου πηραν ρε παιχτη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom