Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (0 μέλη και 171 επισκέπτες)

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σε χθεσινή μου επίσκεψη στο κέντρο είχα στόχο την Αλίνα από τη Μάρνη που παλιότερα που την είδα μου άρεσε. Ούτε χθες την πέτυχα ελεύθερη και λόγω έλλειψης χρόνου διάλεξα την Βουλγαροτουρκάλα Μόνικα. Μιλάω για την ψηλή μελαχροινή με τον προκλητικό κώλο για τον οποίο γράφτηκαν κάποια σχόλια πρόσφατα.
Αυτός ο κώλος λοιπόν είναι μεν προκλητικός αλλά έχει όντως κυτταρίτιδα ορατή εύκολα όταν αποκαλύπτεται. Παρόλα αυτά από σχήμα είναι πολύ καλός και πεταχτός. Το παιχνίδι που κάνει η γκόμενα με το κωλί αυτό είναι καταπληκτικό καθώς μιλάμε για τρελλή τούρλα και άπαιχτο στήσιμο. Σηκώνει πολύ χούφτωμα και σκαμπίλισμα
λέμε.
Στα υπόλοιπα η γκόμενα έχει πολύ καλή συμμετοχή. Υπερβολικά άβυζη που σε συνδυασμό με τη σκληρή φάτσα της φέρνει σε τραβεστί (δεν είναι). Την γυρνάς όμως πλάτη τη στήνεις όπως γουστάρεις και όλα λύνονται. Ο χρόνος ήταν 45 λεπτά γεμάτα από τα οποία τα 15 ήταν ντους και χάιδεμα και τα 30 χούφτωμα κώλου και πισωκολλητό.
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Για όσους ψάχνουν τη Μαρσυ από Στουρνάρη, ας περάσουν από Καλλιρόης 48.

Κάποιος που ξέρει ας μεταφέρει την πληροφορία του φίλου και στο thread "αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων"
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ωχ πάνε  τα λεφτά μας

Για να πάει εκει η Μάρσυ,ειτε πήρε περισσότερα λεφτά,ειτε το έκανε για να πάψουν να την κυνηγάνε τα στρουμφάκια που την ειχαν χωσει μέσα στην πρόσφατη επιδρομή στην Καίτη....

Πάντως,το μαγαζί ειναι ξεπετάδικο και προσοχή μήπως η Μάρσυ προσαρμοσθεί στο "πνευμα" του.....
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Για να πάει εκει η Μάρσυ,ειτε πήρε περισσότερα λεφτά,ειτε το έκανε για να πάψουν να την κυνηγάνε τα στρουμφάκια που την ειχαν χωσει μέσα στην πρόσφατη επιδρομή στην Καίτη....

Πάντως,το μαγαζί ειναι ξεπετάδικο και προσοχή μήπως η Μάρσυ προσαρμοσθεί στο "πνευμα" του.....

Εγώ άκουσα ότι η Μάρσυ μάλωσε με την Καίτη... Δεν ξέρω τον λόγο αλλά πρέπει να έγινε σοβαρός καβγάς γιατί απ' ότι ξέρω η Καίτη την είχε στηρίξει πολύ όταν είχε γίνει το δέσιμο...

Αν ξέρει καποιος συναγωνιστής περισσότερα ας μας πει...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ άκουσα ότι η Μάρσυ μάλωσε με την Καίτη... Δεν ξέρω τον λόγο αλλά πρέπει να έγινε σοβαρός καβγάς γιατί απ' ότι ξέρω η Καίτη την είχε στηρίξει πολύ όταν είχε γίνει το δέσιμο...
ετσι ειναι τ αλβανακια..  :P
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν ξέρω τι άποψη εχουν οι υπόλοιποι,πάντως εκεί μέσα η Μάγια ξεχωρίζει και απο ποιότητα υπηρεσιών και απο χαρακτήρα.Δεν νομίζω οτι η Μάρσι θα μακροημερεύσει στο άλλο ίδρυμα....Στην Στουρνάρη ηταν "βασίλισσα".....
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
Για την γαλατσιου 1-5 "μαλαξη" εχουμε κανα νεο?Αξιζει :think: :think:
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Δεν ξέρω τι άποψη εχουν οι υπόλοιποι,πάντως εκεί μέσα η Μάγια ξεχωρίζει και απο ποιότητα υπηρεσιών και απο χαρακτήρα.Δεν νομίζω οτι η Μάρσι θα μακροημερεύσει στο άλλο ίδρυμα....Στην Στουρνάρη ηταν "βασίλισσα".....

και γω συμφωνώ για Μάγια... Για την Μάρσυ είναι γεγονός ότι ξεχώριζε και ότι γούσταρε να γαμιέται ή τουλάχιστον προσποιούταν πολύ καλά. Για την Καλλιρόης που λένε ότι πήγε δεν ξέρω τι να πω... δεν έχω πάει ποτέ απο εκεί... αν έχει και άλλα δυνατα τεμάχια, η Μάρσυ θα χάσει σίγουρα την πρωτοκαθεδρία που απολάμβανε στης Καίτης... εκτός αν συνεχίζει να σερβίρει με λυσσασμένη κάβλα όπως στην πολύ αρχή ! !
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς πού έχει πάει η Άντζελα που ήταν στη Στουρνάρη; Μου είπαν ότι έχει φύγει...
 

cyberdic26

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, ειχα παει πριν απο 2-3 εβδομαδεσ στο Θησεωσ δεν θυμαμαι νουμερο αλλα ηταν γωνια με Δαβακη αλλα περα απο μασαζ τιποτα αλλο. Μπορει κανεισ να συμβουλευσει? Ευχαριστω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπερα παιδια, ειχα παει πριν απο 2-3 εβδομαδεσ στο Θησεωσ δεν θυμαμαι νουμερο αλλα ηταν γωνια με Δαβακη αλλα περα απο μασαζ τιποτα αλλο. Μπορει κανεισ να συμβουλευσει? Ευχαριστω

εκει που βρεθηκες καλυτερα να πηγαινες στην ηλεκτρονικη αθηνων να κοιταζες κανα temachion dvds,cd recorders,lcds,plasmas κλπππ... :dancing:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Χθεσινή επίσκεψη σε Μάρνης όπου και προχώρησα με το νέο τεμάχιο στο μαγαζί ονόματι Μελίνα (προσοχή καμμία σχέση με τη γνωστή). Αναφέρω αναλυτκή περιγραφή στο σχετικό θρέντ.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αλήθεια έχετε αναρωτηθεί ή συζητήσει με τις "μαντάμ" γιατί τα μαγαζιά αυτά δεν μένουν ανοιχτά και πιο αργά (πχ μέχρι τις 12) και να έχουν βάρδιες?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.114
Like
3.132
Πόντοι
456
ετσι ειναι τ αλβανακια..  :P

Δεν ξερω τι εχετε παθει με την Μαρσυ
Σε διπλο που την πηρα με την Βικυ,η σλαβα της εριξε στα αυτια και απο μασαζ
και απο συμμετοχη.
Ενω το διδυμο Βικυ -Μαρσι πεταγε.
Η αληθεια βεβαια ειναι οτι δεν την εχω παρει μονη της.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Καλημερα φιλοι συναγωνιστες
ειναι ευκολο να εχω μια περιγραφη της Μαρσυ ,μια που η μεταγραφη της στο ξεπεταδικο την εφερε πιο κοντα στην περιοχη μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom