Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (0 μέλη και 132 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πατερ εχεις δικιο
Απο οτι καταλαβα
παταω παραθεση στο κειμενο η με αντιγραφη στο τμημα που θελω
και συνεχιζω το γραψιμο ,εως εδω ο.κ
Ομως δεν βγαινει π.χ οπως τωρα το ονομα σου κ.λ.π απο πανω τι φταιει?
Το βαζω εδω και δεν στελνω πμ μηπως λυσουμε την απορια και σε αλλους!!!

ο.κ λυθηκε
δεν βγαινουν στην προεπισκοπιση,μετα την αποστολη ολα καλα
Τα σεβη μου παναγιωτατε!!!

ελα, τωρα τα ειδα..

λογικα οταν πατα ''προεπισκοπιση'', θα πρεπει να το βλεπεις πανω απο το πεδιο που γραφεις το ποστ..




..γητός....
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολουσ σας.....μολις γυρισα απο φ.νεγρη 11......πολυ ανανεομενο προσοπικο.....σουπερ προγραμματα(πηγα με ληδα,κοντοπουτανο γυρο στα 45)80 ευροπουλα....φουλ εχτρα,ζαντες,προβολεις ομιχλης,αεροτομες....καλ,καλ.....ειμαι ο πουτανακιας και μολις τελειωσα(μπριζολιδια)
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολουσ σας.....μολις γυρισα απο φ.νεγρη 11......πολυ ανανεομενο προσοπικο.....σουπερ προγραμματα(πηγα με ληδα,κοντοπουτανο γυρο στα 45)80 ευροπουλα....φουλ εχτρα,ζαντες,προβολεις ομιχλης,αεροτομες....καλ,καλ.....ειμαι ο πουτανακιας και μολις τελειωσα(μπριζολιδια)

Δώσε μερικές λεπτομέρειες. Ποιες είδες;

Ανανέωση με 45αρες είναι λίγο surrealistic.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
σαββατιατικη επισκεψη στο ιδρυμα σολωμου 54 (ζανα'ς)
εγω πηγα για την ατζελινα αλλα ηταν απασχολημενη κι ετσι πηρα την μαρια..............
αυτο το ρουμανικο αλογο που δεν το ειχα παρει χαμπαρι τοσο καιρο.
τι να πω φιλαρακια μου...
μασαζαρα, σουπερ ενδοστοματικη πεοπαλινδρομηση και φυσικα σουπερ τελειωμα με τρομερο παθος και συμμετοχη!!!
μπραβο στην κοπελα.
μην ξεχασω να αναφερω οτι ειχε πολυ κινηση το μαγαζι,στη μια ωρα που ημουν εκει ειχε 5 κουδουνια.

αντε και καλη μας εβδομαδα :rockon:
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
περασα απο πατησιων 314 την παρασκευη το βραδυ τρια τεμαχια μια Αλεξανδρα μια ξανθια μιλφ αδιαφορη και μια μελαχρινη με τρομερες βιζαρες.Λογο χρονου δεν μπορουσα να παω αλλου και ετσι κατεθεσα στην μελαχροινη...απο μασαζ πολυ καλη αλλα απο τα υπολιπα θα μπορουσε και καλυτερα.κοστος 60 χωρις μπριξολα γιατι εγω δεν ηθελα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
περασα απο πατησιων 314 την παρασκευη το βραδυ τρια τεμαχια μια Αλεξανδρα μια ξανθια μιλφ αδιαφορη και μια μελαχρινη με τρομερες βιζαρες.Λογο χρονου δεν μπορουσα να παω αλλου και ετσι κατεθεσα στην μελαχροινη...απο μασαζ πολυ καλη αλλα απο τα υπολιπα θα μπορουσε και καλυτερα.κοστος 60 χωρις μπριξολα γιατι εγω δεν ηθελα
το κοστος συτο συμπεριλαμβανει φραπε ή και καλαμακι?
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
στη γαλατσιου 1-5 "ΜΑΛΑΞΗ" εχουμε καμια ανταποκριση? αξιζει για :knockinb:?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σαββατιατικη επισκεψη στο ιδρυμα σολωμου 54 (ζανα'ς)
εγω πηγα για την ατζελινα αλλα ηταν απασχολημενη κι ετσι πηρα την μαρια..............
αυτο το ρουμανικο αλογο που δεν το ειχα παρει χαμπαρι τοσο καιρο.
τι να πω φιλαρακια μου...
μασαζαρα, σουπερ ενδοστοματικη πεοπαλινδρομηση και φυσικα σουπερ τελειωμα με τρομερο παθος και συμμετοχη!!!
μπραβο στην κοπελα.
μην ξεχασω να αναφερω οτι ειχε πολυ κινηση το μαγαζι,στη μια ωρα που ημουν εκει ειχε 5 κουδουνια.

αντε και καλη μας εβδομαδα :rockon:

δεν το είχες πάρει χαμπάρι? εγώ με το που την είδα και την δοκίμασα κόλλησα... είναι άλλο πράγμα. είναι και στα κυβικά μου οπότε...
 

biblio

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου να στη περιγράψω αλλά σου προτείνω να μη πας γιατι θα πετάξεις τα λεφτά σου. Είναι απαράδεκτη, δε σου κάνει τίποτα, δε βγαζει ρούχα και όλο μη μη μη είναι.
Λοιπόν είναι ξανθιά ψηλή καλό σώμα γυμνασμένο με σιλικονάτο βυζί D cup και πρόσωπο που δε θα το έλεγα όμορφο αλλά μάλλον προς το σκυλέ.
Πάντως η συμβουλή μου είναι stay away
σε ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom