Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και αυτοι που κραζουν δεν ξερεις τι μαλακιες πανε κ κανουν.

Και εχουν μηδενικο αποτελεσμα. Μην τους σινοριζεσαι.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Και αυτοι που κραζουν δεν ξερεις τι μαλακιες πανε κ κανουν.

Και εχουν μηδενικο αποτελεσμα. Μην τους σινοριζεσαι.
α καλααααα! ποσους τετοιυς τσαμπα μαγκες εχω δει.... :2funny: :2funny: :2funny:

και οταν βρισκανε Ελλεεινιδα σουζα (μπαντα)...!  :sunglasses:  :cheesy: ;) :grin: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Και αυτοι που κραζουν δεν ξερεις τι μαλακιες πανε κ κανουν.

Και εχουν μηδενικο αποτελεσμα. Μην τους σινοριζεσαι.


ηξερα εναν που οποια ωραια εβλεπε σε αμαξι την εβριζε κ της φωναζε κ ελεγε το εκανε αυτο για να της κανει εντυπωση κ να παει να το πει στις φιλες της μετα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
α καλααααα! ποσους τετοιυς τσαμπα μαγκες εχω δει.... :2funny: :2funny: :2funny:

και οταν βρισκανε Ελλεεινιδα σουζα (μπαντα)...!  :sunglasses:  :cheesy: ;) :grin: :2funny: :2funny:


ε για αυτο σου λεω  :P μολις βρουν ελληνιδα ολοι αυτοι
θα γινουν λουηδες !!!!

Αλλα και παλι ρε φιλε αμα ο αλλος δεν βρισκει γκομενα σημαινει οτι
καποιο λαθος κανει.

Απλα θα ερθει να κλαφτει σε σενα για να στο παιξει πιο αδυναμος απο οτι ειναι  :P
και να τα ριξει στις γυναικες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ή δυσκολο να κανεις παρεα με μη πουτανες. οι περισσοτερες γκομενες που παρεϊζουν, πουτανιζουν.

γιαυτο ειναι καλο το ιντερνετ

βρισκεις θρησκες απομωνομενες κ για σπιτι  :birdman:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ε για αυτο σου λεω  :P μολις βρουν ελληνιδα ολοι αυτοι
θα γινουν λουηδες !!!!

Αλλα και παλι ρε φιλε αμα ο αλλος δεν βρισκει γκομενα σημαινει οτι
καποιο λαθος κανει.

Απλα θα ερθει να κλαφτει σε σενα για να στο παιξει πιο αδυναμος απο οτι ειναι  :P
και να τα ριξει στις γυναικες.

ετσι....!
ποσο καιρο ειχα να μπω και να τα πουμε?????  :2funny:
και πριν λιγες σελιδες μου λεει ενα γατακι .... οτι θα σε κραξει ο Boldemort !!! :grin: :cheesy: ;)
δεν ξερουν...!  :grin:

εγω π.χ. δεν ασχολουμαι τον τελευταιο καιρο με γκομενες (ελλεεινιδες) διοτι υπαρχει αρκετη πτωση οικονομικων,ψυχολογιας ...συνηθεια χρονια σε Ρουμανες....ε αμα μου κατσει  σκηνικο σε παρεα καλως......αλλιως δεν το κυνηγαω και πολυ!!!
για αυτο και γω εκραζα παλια! γτ ολλοι αυτοι που κραζαν γκομενες ειναι οι μεγαλυτεροι μουνακηδες!
ναι ρε φιλε καλες και οι πουταναρες  :grin: αλλα αν δεν παινεψουμε το σπιτι μας θα πεσει να μας πλακωσει!
αραγε αυτοι που τις κραζουν ιντερνετικα τις κραζουν και σε παρεες??
(εγω π.χ. το χω κανει) (με ευγενικο τροπο) με το γαντι που λενε.....και ΝΑΙ καποιες κορασιδες το παραδεχτηκαν οτι ΝΑΙ ειμαστε ηλιθιες!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ετσι....!
ποσο καιρο ειχα να μπω και να τα πουμε?????  :2funny:
και πριν λιγες σελιδες μου λεει ενα γατακι .... οτι θα σε κραξει ο Boldemort !!! :grin: :cheesy: ;)
δεν ξερουν...!   :grin:

εγω π.χ. δεν ασχολουμαι τον τελευταιο καιρο με γκομενες (ελλεεινιδες) διοτι υπαρχει αρκετη πτωση οικονομικων,ψυχολογιας ...συνηθεια χρονια σε Ρουμανες....ε αμα μου κατσει  σκηνικο σε παρεα καλως......αλλιως δεν το κυνηγαω και πολυ!!!
για αυτο και γω εκραζα παλια! γτ ολλοι αυτοι που κραζαν γκομενες ειναι οι μεγαλυτεροι μουνακηδες!
ναι ρε φιλε καλες και οι πουταναρες  :grin: αλλα αν δεν παινεψουμε το σπιτι μας θα πεσει να μας πλακωσει!
αραγε αυτοι που τις κραζουν ιντερνετικα τις κραζουν και σε παρεες??
(εγω π.χ. το χω κανει) (με ευγενικο τροπο) με το γαντι που λενε.....και ΝΑΙ καποιες κορασιδες το παραδεχτηκαν οτι ΝΑΙ ειμαστε ηλιθιες!!

ε πεστο ντε οτι ειχες μαθει σε ρουμανες. εχεις τα δικια σου, οι ρουμανες ειναι επιπεδο αφροκρεμας  :2funny:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
τα λένε έτσι για να το παίξουν ελεύθερες και ακομπλεξάριστες αλλά είναι παρθενοπιπίτσες εκτός βέβαια αν έχεις το πακέτο ή σε προωθούν

ή δυσκολο να κανεις παρεα με μη πουτανες. οι περισσοτερες γκομενες που παρεϊζουν, πουτανιζουν.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
ρε φιλε,θελεις και τα λες;απο ποτε γιναν ειδικα οι ναυτικοι ειδικοι στις γυναικες;την μιση τους ζωη την περνανε στα καραβια.ασε εχω ακουσει και εγω ιστοριες απο φιλους και ξερω.δεν μπορουσες να βρεις πιο κουλο παραδειγμα.
Εμενα παντως ο πατερας μου που ηταν ναυτικος τα μουνια που γαμουσε ειτε τσαμπα ειτε οχι, εχω μονο στις τσοντες τα βλεπω. Και ελλεεινιδες και οτι τραβαει η ορεξη σου
 

Επισκέπτης
ε πεστο ντε οτι ειχες μαθει σε ρουμανες. εχεις τα δικια σου, οι ρουμανες ειναι επιπεδο αφροκρεμας  :2funny:

Οι Ρουμάνες δεν ενδιαφέρονται για λεφτά ρε και αμάξια και σπίτια όπως οι ελλεηνίδες.
Είναι αισθηματιάρες και ντόμπρες και ειλικρινείς !!!

Αν πεις σε μια ρουμάνα

"Να σου χαρίσω ένα iPhone5 και ένα vw polo
και να σε γαμάω από τον κώλο
για 6 μήνες ;;;;"

ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑΙ ... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ PIONEER το vw polo ......

Δεν είναι ελλεηνίδες οι ρουμάνες.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
1-Ακομα και οι αλβανιδες ειναι καλυτερες απο τις ελληνιδες,οι ελληνιδες ειναι απο τις χειροτερες γυναικες που υπαρχουν!

2-Οποιος ασχολειται με σχεσεις και τα συναφη δεν ειναι αντρας αλλα μπουλης-θυληπρεπης-μαλακας-κοροιδο που εχει αποδεχθει ηδη οτι θα γινει κερατας μερικες φορες στη ζωη του!

 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ετσι....!
ποσο καιρο ειχα να μπω και να τα πουμε?????  :2funny:
και πριν λιγες σελιδες μου λεει ενα γατακι .... οτι θα σε κραξει ο Boldemort !!! :grin: :cheesy: ;)
δεν ξερουν...!   :grin:

εγω π.χ. δεν ασχολουμαι τον τελευταιο καιρο με γκομενες (ελλεεινιδες) διοτι υπαρχει αρκετη πτωση οικονομικων,ψυχολογιας ...συνηθεια χρονια σε Ρουμανες....ε αμα μου κατσει  σκηνικο σε παρεα καλως......αλλιως δεν το κυνηγαω και πολυ!!!
για αυτο και γω εκραζα παλια! γτ ολλοι αυτοι που κραζαν γκομενες ειναι οι μεγαλυτεροι μουνακηδες!
ναι ρε φιλε καλες και οι πουταναρες  :grin: αλλα αν δεν παινεψουμε το σπιτι μας θα πεσει να μας πλακωσει!
αραγε αυτοι που τις κραζουν ιντερνετικα τις κραζουν και σε παρεες??
(εγω π.χ. το χω κανει) (με ευγενικο τροπο) με το γαντι που λενε.....και ΝΑΙ καποιες κορασιδες το παραδεχτηκαν οτι ΝΑΙ ειμαστε ηλιθιες!!

Κοιτα αυτοι που κραζουν μαλλον εχουν χασει καπου το παιχνιδι και τους έχει παρει απο κατω :P
αλλοι ειναι αιώνια κρακτες  που θα μεινουν και αιωνια χωρις μη εκδιδομενη αν πηδανε και εκδιδομενες (αυτο δεν μπορεις να το ξερεις μιας και μπορει να το λενε για καλυψη). Μου φαινεται περιεργο καποιος που εχει τοσα νευρα και τοσο μισος μεσα του να πηδαει..... αυτοι που οντως ειναι μπουρδελιαρηδες και πηδανε αληθινα απο εδω μεσα οπως τους εχετε δει δεν εχουν εμπλακει στην ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ επιθεση κατα των γυναικων.... ολο κατι αλλοι που ειναι αμφιβολο το τι κανουν εμπλεκονται (ουτε κριτικες εχουν ουτε τιποτα.... απλα μας λενε οτι πηδανε) ναι ναι και εγω ειμαι αστροναυτης  :P

Τους κρακτες δεν τους πιστευω ουτε εγω να σου πω την αληθεια ... αν δεν θες κατι δεν το κραζεις... απλα κανεις το κοροιδο και αποφευγεις . Τελοςπαντων η λυση δεν ειναι ουτε ιντερνετ , ουτε καμακι οπως εχω ξαναπει η λυση ειναι ΚΟΙΝΗ ΠΑΡΕΑ  

Τις προαλλες ειχαμε παει σε ενα μαγαζι και μολις χαμηλωσανε τα φωτα και σηκωθηκαμε να χορεψουμε... το τι χουφτωμα και κολοτριψιμο επεσε δεν λεγεται... καποιοι φασώσανε κιολας  εγω τσιμπησα και 2 κινητα ! Το κολπο ειναι να δημιουργησεις περιστασεις που θα χαλαρωσουν τα γκομενακια και τοτε ειναι η καταλληλη ευκαιρια για επιθεση. Οταν η αλλη κοιμαται....... Στο τελος αν και ειχα αμαξι μαζι τις πηγε ο αλλος σπιτια τους γιατι εγω επρεπε να περάσω απο μια θεια μου να αφησω κατι πραματα και καλα   :P

 
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
μπορει να μας πηρανε οι ελληνιδες χαμπαρι αλλα ειναι και κατι ελληνες παλικαρια..ο θεος να τα κανει...που κολανε με ελληνιδες που πολλες φορες μπορει να ειναι κ μπαζογκομενα...τελος παντων ας το παραβλεψουμε αυτο ο καθενας δικαουτε να κολλήσει ολοι ισως το εχουν παθει αλλα να μιλαει πχ η γκομενα μπροστα του για των πρωην της και πως τις εχει ληψει.. εχει χαθει κτλ ...και αυτος απο διπλα μοκο... αντι να σηκωθει και να τις χωσει καμια αναποδη  ...δυστυχως εχουμε γεμισει πολους μπουληδες η τελευταία ελπίδα των ελλεϊνίδων  
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Οι Ρουμάνες δεν ενδιαφέρονται για λεφτά ρε και αμάξια και σπίτια όπως οι ελλεηνίδες.
Είναι αισθηματιάρες και ντόμπρες και ειλικρινείς !!!

Αν πεις σε μια ρουμάνα

"Να σου χαρίσω ένα iPhone5 και ένα vw polo
και να σε γαμάω από τον κώλο
για 6 μήνες ;;;;"

ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑΙ ... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ PIONEER το vw polo ......

Δεν είναι ελλεηνίδες οι ρουμάνες.

τυπε με πεθανες, δεν μπορω να σταματησω το γελιο μιση ωρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom