Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εκραζα ρε φιλε ναι... αλλα με το κραξιμο δεν βγαινει κατι.

Καταλαβα αμεσως οτι φταιω εγω αν κατι δεν πηγαινει καλα κ τελειωνει εκει το θεμα.

Αν το φταιξιμο το ριχνεις στους αλλους δεν θα χεις ποτε εσυ τον ελεγχο για οσα γινονται....

καταδικασμενοι ειναι ολοι οσοι κραζουν τις ελλεινιδες εδω μεσα... στο υπογραφω απο τωρα  :P

εκτος και αν κοροιδευουν... το παιζουν μπουρδελογαμιαδες αλλα ειναι σχεσακηδες. Ειχε βρει κ αρκετους τετοιους ο πικερ  :P
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
εκραζα ρε φιλε ναι... αλλα με το κραξιμο δεν βγαινει κατι.

Καταλαβα αμεσως οτι φταιω εγω αν κατι δεν πηγαινει καλα κ τελειωνει εκει το θεμα.

Αν το φταιξιμο το ριχνεις στους αλλους δεν θα χεις ποτε εσυ τον ελεγχο για οσα γινονται....

καταδικασμενοι ειναι ολοι οσοι κραζουν τις ελλεινιδες εδω μεσα... στο υπογραφω απο τωρα  :P

εκτος και αν κοροιδευουν... το παιζουν μπουρδελογαμιαδες αλλα ειναι σχεσακηδες. Ειχε βρει κ αρκετους τετοιους ο πικερ  :P

Εσυ γιατι πιστευεις οτι μια γυναικα θα πηγαινε μαζι σου. Τι εχεις πανω σου να την τραβηξει δλδ το θετικο σου σημειο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσυ γιατι πιστευεις οτι μια γυναικα θα πηγαινε μαζι σου. Τι εχεις πανω σου να την τραβηξει δλδ το θετικο σου σημειο?

Τι σχεση εχω εγω τωρα???  :P

επιτηδες πας να με βαλεις στο τρυπακι να αρχισω τα προσωπικα μου
για να πεσει κραξιμο απο αλλους....

η παρεα φερνει και τις γκομενες... καποια πραγματα παλια τα σκεφτομουν λαθος.
Και φυσικα δεν πας στην παρεα με την σκεψη θα μου βρειτε γκομενα πας να διασκεδασεις

αντι για καφεδες και μαλακιες προτεινω συγκεντρωση σε μαγαζακι με μουσικη και φαγητο  :P
εκει μπορεις να χορεψεις.... κ πανω στον χορο να χουφτωσεις και λιγο... αν καποια σε αφηνει σημαινει οτι γουσταρει... ζητας μετα τηλεφωνο και ολα πανε καλα.. χωρις πολλα ζορια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τι σχεση εχω εγω τωρα???  :P

επιτηδες πας να με βαλεις στο τρυπακι να αρχισω τα προσωπικα μου
για να πεσει κραξιμο απο αλλους....

η παρεα φερνει και τις γκομενες... καποια πραγματα παλια τα σκεφτομουν λαθος.
Και φυσικα δεν πας στην παρεα με την σκεψη θα μου βρειτε γκομενα πας να διασκεδασεις

αντι για καφεδες και μαλακιες προτεινω συγκεντρωση σε μαγαζακι με μουσικη και φαγητο  :P
εκει μπορεις να χορεψεις.... κ πανω στον χορο να χουφτωσεις και λιγο... αν καποια σε αφηνει σημαινει οτι γουσταρει... ζητας μετα τηλεφωνο και ολα πανε καλα.. χωρις πολλα ζορια

Ποια παρεα φερνει τις γκομενες ρε και τριχες κατσαρες? Ενας συγκεκριμενος ανθρωπος θα τις καλεσει. Δηλαδη εσυ τα λες αυτα μπας και κανας αλλος που τον κοιταει καμια γυναικα φερει καμια και φας απο κανα ψιχουλακι?

Αντε και τις φερνει. Εσυ μετα τι θα κανεις για να τις τραβηξεις. Θα παει μαζι σου εστω και για κανα καφε καμια  η απλως θα γελανε μαζι σου και θα γινει και ρομπα ο αλλος που τις εφερε? Η ερωτηση δεν ειναι περιεργη πες πχ ειμαι ψηλος , γυμνασμενος, εξυπνος, εχω λεφτα, ωραιο αμαξι, μηχανοβιος, ροκας, αλανι, ωραιο ντυσιμο. Εσενα ποιο το δυνατο σου σημειο γιατι να παει η αλλη μαζι σου?
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
εγω αμα θελω να γαμησω γαμαω και αυριο. Το θεμα ειναι να γαμας μια που να γουσταρεις. Οχι σκατα. Αμα ειναι να γαμαω χοντρες, μαυρες στην αθηνας και αλβανιδες και να το παιζω γαμιας να μου λειπει καλυτερα. Δε λεω, τα καλα γκομενακια ειναι σε πρωτη ζιτηση και δυσκολα πιανονται. Αλλα αξια στα σκατα δε δινω, ουτε εδωσα ουτε προκειται
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
διαφωνώ! άμα δε μπαζώσεις δε χτίζεις !
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ετσι κ που γαμανε οι περισσοτεροι τι καταλαβαινουν

κατι σαπιες ειναι κ βρωμοσκυλα του κερατα

αραξτε για τσιγαρο εξω απο γνωστα γαμωχοτελ της αθηνας να δειτε τι μπαινει

μονο οι βιζιτες αξιζουν

καλυτερα να ειχε καποιος 2 γκομενες στη ζωη του κ να ηταν κ οι 2 αστερια παρα να δινει αξια στην καθε χλαμουτσα

καλυτερα παλαμη κ γιουπορν γαμω τον αντιθεο σας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ποια παρεα φερνει τις γκομενες ρε και τριχες κατσαρες? Ενας συγκεκριμενος ανθρωπος θα τις καλεσει. Δηλαδη εσυ τα λες αυτα μπας και κανας αλλος που τον κοιταει καμια γυναικα φερει καμια και φας απο κανα ψιχουλακι?

Αντε και τις φερνει. Εσυ μετα τι θα κανεις για να τις τραβηξεις. Θα παει μαζι σου εστω και για κανα καφε καμια  η απλως θα γελανε μαζι σου και θα γινει και ρομπα ο αλλος που τις εφερε? Η ερωτηση δεν ειναι περιεργη πες πχ ειμαι ψηλος , γυμνασμενος, εξυπνος, εχω λεφτα, ωραιο αμαξι, μηχανοβιος, ροκας, αλανι, ωραιο ντυσιμο. Εσενα ποιο το δυνατο σου σημειο γιατι να παει η αλλη μαζι σου?
ελα ρε πιτσιρικος ειναι ο μπολντ.λογικο ειναι να λεει τετοια.εσυ στην ηλικια του δεν εβγαινες με μικτες παρεες;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ετσι κ που γαμανε οι περισσοτεροι τι καταλαβαινουν

κατι σαπιες ειναι κ βρωμοσκυλα του κερατα

αραξτε για τσιγαρο εξω απο γνωστα γαμωχοτελ της αθηνας να δειτε τι μπαινει

μονο οι βιζιτες αξιζουν

καλυτερα να ειχε καποιος 2 γκομενες στη ζωη του κ να ηταν κ οι 2 αστερια παρα να δινει αξια στην καθε χλαμουτσα

καλυτερα παλαμη κ γιουπορν γαμω τον αντιθεο σας

:2funny: :2funny: :2funny:

εισαι μεγαλη μορφη εσυ ρε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ποια παρεα φερνει τις γκομενες ρε και τριχες κατσαρες? Ενας συγκεκριμενος ανθρωπος θα τις καλεσει. Δηλαδη εσυ τα λες αυτα μπας και κανας αλλος που τον κοιταει καμια γυναικα φερει καμια και φας απο κανα ψιχουλακι?

Αντε και τις φερνει. Εσυ μετα τι θα κανεις για να τις τραβηξεις. Θα παει μαζι σου εστω και για κανα καφε καμια  η απλως θα γελανε μαζι σου και θα γινει και ρομπα ο αλλος που τις εφερε? Η ερωτηση δεν ειναι περιεργη πες πχ ειμαι ψηλος , γυμνασμενος, εξυπνος, εχω λεφτα, ωραιο αμαξι, μηχανοβιος, ροκας, αλανι, ωραιο ντυσιμο. Εσενα ποιο το δυνατο σου σημειο γιατι να παει η αλλη μαζι σου?

Κοιτα επειδη σκασιλα αν πειστειτε ή οχι εδω μεσα
πριν μπω στον κοπο να απαντησω... εισαι κατα ή υπερ των μεικτων παρεων με φυσιολογικες κοπελες μεσα
?????

αυτη ειναι η βασικη ερωτηση αν μπορεις απαντησε την μου
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κοιτα επειδη σκασιλα αν πειστειτε ή οχι εδω μεσα
πριν μπω στον κοπο να απαντησω... εισαι κατα ή υπερ των μεικτων παρεων με φυσιολογικες κοπελες μεσα
?????

αυτη ειναι η βασικη ερωτηση αν μπορεις απαντησε την μου

Δε το καταλαβαινεις πως ειναι ηλιθια η ερωτηση? Λες το κριτηριο μου για μια παρεα ναναι το φυλο? Ναναι ατομα που ταιριαζουν στο χαρακτηρα μου και της πηγαινω θελω τι με νοιαζει αν ειναι αντρες η γυναικες η ποσες αντρες και γυναικες. Ημαρτον δηλαδη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δε το καταλαβαινεις πως ειναι ηλιθια η ερωτηση? Λες το κριτηριο μου για μια παρεα ναναι το φυλο? Ναναι ατομα που ταιριαζουν στο χαρακτηρα μου και της πηγαινω θελω τι με νοιαζει αν ειναι αντρες η γυναικες η ποσες αντρες και γυναικες. Ημαρτον δηλαδη

Οχι δεν ειναι ηλιθια η ερωτηση γιατι οποτε τιθεται τετοιο θεμα οι μισοι βριζουν
και οι αλλοι μισοι τρεχουν να με καταψηφισουν οτι ειμαι μαλακας  :P

χαζος δεν ειμαι ξερω τι παιζεται εδω μεσα

και παραδεχομαι οτι κανω μαλακια που συζηταω τετοια πραγματα εδω μεσα.
Καθε ακροατηριο έχει και τον λογο του  :P

 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Δε το καταλαβαινεις πως ειναι ηλιθια η ερωτηση? Λες το κριτηριο μου για μια παρεα ναναι το φυλο? Ναναι ατομα που ταιριαζουν στο χαρακτηρα μου και της πηγαινω θελω τι με νοιαζει αν ειναι αντρες η γυναικες η ποσες αντρες και γυναικες. Ημαρτον δηλαδη

:thumbsup: +1
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ετσι κ που γαμανε οι περισσοτεροι τι καταλαβαινουν

κατι σαπιες ειναι κ βρωμοσκυλα του κερατα

αραξτε για τσιγαρο εξω απο γνωστα γαμωχοτελ της αθηνας να δειτε τι μπαινει

μονο οι βιζιτες αξιζουν

καλυτερα να ειχε καποιος 2 γκομενες στη ζωη του κ να ηταν κ οι 2 αστερια παρα να δινει αξια στην καθε χλαμουτσα

καλυτερα παλαμη κ γιουπορν γαμω τον αντιθεο σας
κουμμουνιστικα μεν τα λεει αλλα τα λεει ο σωστα ο τυπος :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε δεν ειπα να γινουμε μπαζογαμιαδες ελεος δηλαδη....

αλλα μερικοι νομιζουν οτι θα μεινουν 10 χρονια χωρις γκομενα περιμενοντας την φοβερη
και οτι μετα θα τους κατσει κατι τετοιο...

σιγα σιγα παιζεις , μην πηδηξεις την χοντρη αλλα κανε παρεα μαζι της μηπως γαμησεις την ωραια φιλη της καποια στιγμη.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Οχι δεν ειναι ηλιθια η ερωτηση γιατι οποτε τιθεται τετοιο θεμα οι μισοι βριζουν
και οι αλλοι μισοι τρεχουν να με καταψηφισουν οτι ειμαι μαλακας  :P

χαζος δεν ειμαι ξερω τι παιζεται εδω μεσα

και παραδεχομαι οτι κανω μαλακια που συζηταω τετοια πραγματα εδω μεσα.
Καθε ακροατηριο έχει και τον λογο του  :P

ρε αρχηγε για μενα δεν εχει νοημα γιατι δε ψαχνω παρεες, στις οποιες αλλοι αντρες που τους ριχνει καμια ματια καμια γυναικα, τις φερνουν και παω μπας και χουφτωσω για να παω να τον παιξω το βραδυ. Αλλος ειναι ο λογος που κανω καποια ατομα παρεα, και το κριτηριο που τις διαλεγω πως να στο πω ελληνικα?
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Ρε δεν ειπα να γινουμε μπαζογαμιαδες ελεος δηλαδη....

αλλα μερικοι νομιζουν οτι θα μεινουν 10 χρονια χωρις γκομενα περιμενοντας την φοβερη
και οτι μετα θα τους κατσει κατι τετοιο...

σιγα σιγα παιζεις , μην πηδηξεις την χοντρη αλλα κανε παρεα μαζι της μηπως γαμησεις την ωραια φιλη της καποια στιγμη.
τι συμβουλευεις ρε μαλακα πραγματα που δε μπορεις να κανεις εσυ ουτε τη χοντρη δε μπορεις να γαμησεις θα γαμησεις την ωραια φιλη της
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε αρχηγε για μενα δεν εχει νοημα γιατι δε ψαχνω παρεες, στις οποιες αλλοι αντρες που τους ριχνει καμια ματια καμια γυναικα, τις φερνουν και παω μπας και χουφτωσω για να παω να τον παιξω το βραδυ. Αλλος ειναι ο λογος που κανω καποια ατομα παρεα, και το κριτηριο που τις διαλεγω πως να στο πω ελληνικα?

Ποσο καιρο εχεις να βγαλεις γκομενα μη πληρωμενη και να βγει μαζι σου για πες μας

 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Ρε δεν ειπα να γινουμε μπαζογαμιαδες ελεος δηλαδη....

αλλα μερικοι νομιζουν οτι θα μεινουν 10 χρονια χωρις γκομενα περιμενοντας την φοβερη
και οτι μετα θα τους κατσει κατι τετοιο...

σιγα σιγα παιζεις , μην πηδηξεις την χοντρη αλλα κανε παρεα μαζι της μηπως γαμησεις την ωραια φιλη της καποια στιγμη.
ρε μαγκα τωρα ειναι σαν να μας λες οτι εχουμε μπροστα μας ενα πιατο φακες και ενα πιατο με μπριζολες και για να φαμε τις μπριζολες πρεπει να φαμε τις φακες πρωτα δεν γινονται αυτα δικε μου
βουρ στη μπριζολα απευθειας και οτι γινει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom